• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
@wrtulka :slight_smile: už mám jen ten digitální a ten je na pondělí
25. bře 2011 v 09:29  • Odpověz
autor
du vařit ať příjdu na jiné myšlenky
25. bře 2011 v 09:30  • Odpověz
@kikina9 není žádný racionální důvod, proč by ti to jedno lepší nezavedli. určitě toho měl doktor moc a stala se chyba, když jsi ho viděla, tak tam je !!!
25. bře 2011 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz
@wrtulka @radulka1 holky, děkuji za uklidnění, snad to tak bude, že to tam doktor jen zapomněl zapsat :slight_smile:
Zkusila jsem do CARu napsat e-mail, tak uvidím, jestli mi odpoví :wink:
@prdecek já bych zkusila testovat nejdřív v neděli, to už by se mohly // ukázat. To, že je dnes test bílý, vůbec nic neznamená, je ještě hodně brzy :wink:
25. bře 2011 v 10:17  • Odpověz
Ahojky,tak je to špatný,vajíčko nebylo zralé a navíc prý bylo nekvalitní :frowning2: takže ET nebude,by mě zajímalo podle čeho to posuzují :confused:
25. bře 2011 v 11:08  • Odpověz
@marca22 Tak to mě moc mrzí :frowning2: Já jsem přesně jako ty dopadla při svém prvním IVF, pouze 1 nekvalitní vajíčko :frowning2:
Co ti na to řekl doktor? Co navrhuje pro příště?
25. bře 2011 v 11:12  • Odpověz
@kikina9 Jdeme na konzultaci až v úterý,tak zatím nevim,ale asi mi zase budou říkat že to je na darovaná vajíčka. :frowning2:
25. bře 2011 v 11:17  • Odpověz
@marca22 Zkus se s nimi domluvit na vyšších dávkách kvalitnějších léků, a to hned od začátku stimulace. Já jsem posledně měla Gonal 225 IUI a bylo jenom jedno vajíčko, teď jsem měla 262,5 IUI Gonalu + 75IUI Merionalu, a měla jsem 6 folikulů, ve kterých byla 4 vajíčka. Takže jestli máš ještě sílu, tak to zkus ještě se svými :unamused:
25. bře 2011 v 11:23  • Odpověz
@kikina9 No já jsem se o tom informovala i jinde,ale podle jiných doktorů to u mě nezabere,já mám předčasnou ovariální insuficienci. Podle dr. z jiný kliniky,by se nejdřív měla zjistit příčina,imunologický a endokrinologický vyšetření atd a podle výsledků navrhnout léčbu,podle jiného zas minimální stimulace,podle dr ke kterým chodím já zase darovaná vajíčka,tak mám v hlavě pěknej guláš.
25. bře 2011 v 11:34  • Odpověz
@ marca22
Já mám taky předčasné ovariální selhální, a navýšení léků trochu zabralo :slight_smile: Sice nevím, jestli se mi podaří otěhotnět, ale vajíček teď bylo více než posledně. Tu minimální stimulaci mi doktor taky navrhoval, takže jsem rozhodnutá to zkusit příště, pokud to teď nevyjde.Je finančně docela dostupná a navíc ušetříš pokus na pojišťovnu. Ale je fakt, že u tebe ve 22 letech je na tuto diagnozu strašně brzy, takže by opravdu měli zjistit příčinu. Jinak na darovaná vajíčka bych nespěchala, na ty máš času dost.
25. bře 2011 v 11:39  • Odpověz
autor
@marca22 to je mi líto :frowning2:
25. bře 2011 v 11:44  • Odpověz
@kikina9 Já si taky řikam,ale ta touha je asi větší a taky nejsem sama je tu ještě manžel,ani mě to nemrzí tak kvůli sobě,ale kvůli němu,protože vim jak moc dítě chce.
25. bře 2011 v 11:45  • Odpověz
@prdecek To se nedá nic dělat,snad to vyjde alespoň vám všem,já jsem prostě smolař :unamused:
25. bře 2011 v 11:46  • Odpověz
autor
@marca22 já měla dneska 9.den po ET test negativní, tak nevím zda mě to výjde. ale do pondělí jsou ještě tři dny :unamused:
25. bře 2011 v 11:53  • Odpověz
@prdecek to je ještě brzy na test ne?
25. bře 2011 v 11:57  • Odpověz
autor
já nevím, kupa holkám se to už ukázalo, ale mám kamarádku co má po IVF dvojčata a test měla pozitivní až 15den po ET
25. bře 2011 v 11:58  • Odpověz
@prdecek tak vidíš,podle mě je to zbytečný testovat tak brzy,pak se člověk akorát stresuje
25. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz
@prdecek trochu optimismu, je jaro, hezké počasí i kdyby to teď nevyšlo ( což klidně ještě může je ) je jaro, hezky a ještě máme další pokusy :slight_smile: a 9 den, to je ještě čas, naděje umírá poslední.
@marca22 já s tímhle zkušenosti nemám, ale taky si myslím, že varianty existují a co lázně nebo léčitel?
25. bře 2011 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
@marca22 , kikina9 já tento cyklus zkouším minimálku s clostilb. a vajo bylo jen jedno, ale 8 A 2
25. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz
@valuse No vždyť jedno kvalitní úplně stačí :slight_smile: Na kolik tě celá minimálka vyjde, a z jakého důvodu jsi šla raději do ní, než do klasického IVF?
25. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz
@valuse tak to máš fakt kliku :wink:
25. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz
@kikina9 1 x hyperstimulka mnnoóóho nekvalitních vajíček. pak dalších moc,moc nekvalitních, ale hyper se výrazněji neprojevila.
do teď jsem platila10 za IVF/ICSI cyklus se všim všudy. na lécích to bude asi 2 -3 tis. to když to dojedem až zdárného konce. Ale přesné kč teď z hlavy nevím
25. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz
@marca22 - je mi to líto, věřím že budeš bojovat dál

@prdecek - na prdel by jsi měla dostat, takhle se zbytečně trápit

já doma testy nemám, tak mě nic nepokouší
25. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz
@ketyz určitě to nevzdám :wink:
25. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz
autor
@ketyz no to bych potřebovala dostat!
25. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz
@marca22 Ahojky to je mě líto,že ti to tak dopadlo :frowning2:.Já mám zavedeno taky jedno mám předčasné selhání vaječníků zase jsem měla silné injekce a výsledek jen to jedno a taky žádná kvalita.Říkám si co kdyby,ale vím že to nemůže vyjít.Na druhou stranu mám pár dní naději,že ano a kdyby neprovedli transfer nebudu mít žádnou. :slight_smile:Neboj oni na něco přijdou a dpbře to dopadne
25. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz
@11112 To doufám,tobě držím palečky :wink:
25. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz
@marca22 tak mi napadá říct, že je vůbec skvělé, že jste se s manž nebo př. rozhodli mít děti takhle brzy. já na toho pravého narazila až 29, pak honění za prací a snažit jsme se začali 2007
25. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz
@valuse No vidíš a stejně to u nás třeba je už pozdě,ale co každej má řeči jak jsem mladá a jak mám dost času,ale že mám taky nějaký touhy a city,to je jim fuk. Máme oba stálé a dobré pracovní místo,máme kde bydlet,tak nevim proč by jsme si nepořídili dítě,když se na to cítíme,ale neustále mám na talíři to že mám na děti dost času tak jsem ráda že má konečně někdo opačný názor,že je to dobře že jsme začli brzo :slight_smile: To snad slyšim poprvé.
25. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz
@marca22 Já si taky myslím, že to není pravda, že máš na děti čas! Kdo má právo nás soudit, jestli už u nás přišel ten pravej čas?! Před 2 lety jsem zašla poprvé ke gynekoložce, že bychom se s manželem chtěli začít snažit o miminko. Bylo mi 22 a ona na mě koukala jak na nesvéprávnou a pořád se mě ptala ,a co že jste se tak rozhodli?Nemáte na to ještě čas?´Dala bych jí pěstí mezi oči!!! :angry: Po vysazení HA jsem ani po 3 měsících nedostala MS, skoro jsem tam chodila ji prosit, aby mi třeba píchla injekci nebo něco, aby se mi konečně nastartoval cyklus. Ona mě jen odbývala slovy..To je úplně normální po vysazení HA, však jste stejně mladá a máte čas!!! :angry: Protože jsem MS dostala asi tak 2x po dobu cca 8 měsíců, tak mi došla trpělivost a přešla jsem jinam. Tam se (moje současná ) paní doktorka zhrozila, začla se nám věnovat a asi po měsíci nám doporučila Repromedu. Na děti bych přirozenou cestou čekala asi hodně dlouho(s min.doktorkou), ne-li vůbec, tak ať mi nikdo už neříká, na co jsem mladá a na co ne!
25. bře 2011 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.