• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@moniques Jo to je fakt,přesně takovou doktorku jsem měla taky,věděla že se snažíme a pořád jen řeči jak jsem mladá atd,že neni kam spěchat,po roce a půl snažení mi milostivě udělala alespoň hormonální profil a poslala mě do CARu a tam znova to samé až když jsem přešla do jiného CARu tak už o tom nebylo ani slov,protože už bylo zle. :confounded:
25. bře 2011 v 15:36  • Odpověz
@marca22 Takový lidi by tuhle práci vůbec neměli dělat!! Co je jim po tom, kolik nám je?! Mají se snažit nám pomoct a ne nám to ještě vymlouvat a nakonec zhoršit! A odkud jsi? Nechodila jsi k té stejné dr.? :slight_smile:
25. bře 2011 v 15:47  • Odpověz
Jináč hlásím, že jsem po OPU, břicho mě bolí, že chodím v předklonu :frowning2: ale podařilo se nám získat 7 kvalitních vajíček.. :slight_smile: Tak teď aby se hezky skamarádily s manželovýma vojákama :slight_smile:
25. bře 2011 v 15:50  • Odpověz
@moniques Jsem z Kladna,to nevim. Držím palečky :wink:
25. bře 2011 v 15:51  • Odpověz
@marca22 Tak to asi ne :slight_smile: O to hůř, že je takových dr. víc.. :unamused:
25. bře 2011 v 15:54  • Odpověz
@moniques to jo,je to škoda,hlavně že když jí tam přijde 16letá spoluobčanka tak tý to nevymlouvá aby měla dítě :zipper_mouth:
25. bře 2011 v 15:59  • Odpověz
Čauky holky moje tak rozhodnutí kET nas bude stat 6000kč tak jdem do toho asi budem na dně s penězi ale co bych pro dítě neudělala s mužem mojimtak jsme moc ráda doktorka mi dala se sestřičkama optimizmus a jdem do toho a opět se těším říkala že pokud bude ovulka nórmalní bude dobře a že moc hormonu brát nebudu krom pregnilu tak aspon že tak a ted jsme se rozhodla žádné cestovaní jen ležet a ted to musí vyjít.Doktorka říkala že je to nespravedlivé že jak moc si přejem a pořad musíme čekat.Tak jsme docela ráda nemocenskou jsme nakonec neukončila a 1.4 jdu na kontrolu to budu 9DC tak se uvidí začínam mít krom tibecké houby i kombuchu ta se dáva do čaje má antibotické učinky a mam pocit že mam maly zanět močaku tak to pomůže pač je to napsané i na netu.Mudsím se ted dát hodně do pohody a je i na pohodu a psychyku což potřebuji Jo v pondělí budu volat na HCG a ještě koza jsme pak hned vysadila utroš bo mi to napsal ten kamoš gyndař co tam děla ale nakonec doktorka říkala příště nevysazovat pokud to není černé na bílem tak nevysazovat!!! tak jsme ted poučena a jedina nevyhoda zapoměla jsme na vycházky tak co budu sedět doma ještě že jsme na domečku a máme zahradu tak nebudu aspon doma zavřena
25. bře 2011 v 18:03  • Odpověz
@petra123 Ahojky tak ti držím moc palečky je jen strašně nespravedlivé že někdo má peněz jak šlupek a neví co s tím a ty bby jsi je využila na miminko.Taky mě první IVF stálo 6000 a když to nevyjde bude to samé,protože musím doplácet za ty injekce.MOc ti držím palečky a věřím se se to povede. :wink: :wink: Drž se
26. bře 2011 v 06:42  • Odpověz
ahoj holky,tak mam po stimulaci a vcera jsem byla na obylnaku na odberu vajicek...dr mi rekla,ze mam 2 krasny vaja ze tri foliku,tak je to uspech,snad se zadari obe oplodnit...cekam do nedele,do zitrka a volam,jak to dopadlo...pokud dobre,tak jdu v po,nebo ut na transfer....na obilnaku jsou fajn,drzim vsem palecky:slight_smile:
26. bře 2011 v 09:11  • Odpověz
:wink: @trinity1973 ahojky tak gratuluji a držím palečky
26. bře 2011 v 09:36  • Odpověz
@11112 Ahojky, tebe celé IVF stálo jen 6000? A co všechno jsi v té ceně měla? A kam chodíš do Caru, asi jsi to tady už psala, ale nechce se mi to hledat :wink: V našem Caru si asi nechávají zaplatit úplně všechno, protože já jsem platila 27000 :angry: Kdyby to teď nevyšlo, tak budeme zase nejmíň rok šetřit, a při mém vysokém FSH je to velká časová ztráta :frowning2:
26. bře 2011 v 09:41  • Odpověz
@trinity1973 tak drzim palce,aby se obě oplodnili. máš ICSI?
@petra123 je dobře,že už máte další variantu řešení, já asi pokud to nevyjde nechám si udělat další vyšetření, nemám genetiku ani imuno
holky po ET jak se cítíte? já mám pocit,že je to v kelu, vůbec nic necítím.
26. bře 2011 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz
@kikina9 Ahojky mě to stálo 6000 ale neměla jsem třeba zamražené vajíčka,protože jsem měla jen jedno :unamused: Já chodím do Reprofitu v Olomouci nebo na zákroky jezdím do Reprofitu v Brně.Mám taky vysoké FSH 18 takže mě tlačí taky čas.Platila jsem si jen Menopur kde jsem doplácela na větší dávky hormonů.Zbytek mě hradila pojištovna.Za co jsi platila takovou částku ty? :wink:
26. bře 2011 v 11:22  • Odpověz
Tak já jsem platila 9000,- za injekce, 6000,- za kultivaci(používají bohužel nějaké kultivační roztoky, které pojišťovna nehradí, a ty, které jsou zdrarma, tak nemají vůbec k dispozici), AH 3000, ISCI 8000,- narkoza 400,- + ještě doplatky za nějaké léky, injekce....Je to šílené :frowning2: A ty jsi si nechávala ISCI dělat taky, to jsi měla zdarma?
Pokud to teď nevyjde, tak zkusím minimálku, a pokud ani to, tak začnu asi uvažovat o změně CARu. Ten Zlín jsem měla nejblíž, protože nemáme auto, ale to Brno se teda taky dá, i když už je to od nás dál. A jsi tam s péči spokojená, a jaké jsou tam čekací doby?
26. bře 2011 v 11:41  • Odpověz
@11112 Jo, a zamražená vajíčka taky nemám, nakonec mi taky zbylo jen jedno :frowning2:
26. bře 2011 v 11:42  • Odpověz
@trinity1973 Tak to moc gratuluju!!! :slight_smile: Mě čeká transfer ve středu, tak na tebe budu myslet :slight_smile:
26. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz
@kikina9 ISCI jsem měla a za to jsem platila 2500 ted jsem se dívala do papírú a zbytek do těch 6000 bylo za ty injekce.Jen jsem neměla to AH a narkoza byla taky zadarmo.Měla jsem známou a ta jezdila taky do Zlína nevím přesně do kterého Caru a říkala,že to stálo taky hrůzu peněz.Reprofit v OLmiku můžu doporučit jsou tam skvělý.Do Brna tě pošle jen dvakrát a to na odběr vajíček a pak na transfer :slight_smile: Jezdí tam hodně i cizinci a holky ze Slovenska a vím že to řeší i tak že si v Brně zaplatí hotel.Čekací doba v Olmiku je tak týden.
26. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz
ach jo, dost nás má jen jedno vajíčlo. držím nám palec. já 8.den po ET.
26. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz
@11112 Tak já mám Brno blíž než Olomouc, takže bych asi chodila do Brna od začátku. Ceny by měly být stejné v Olomouci i v Brně, že? Ve Zlíně je pouze 1 CAR, takže ta tvá známá chodila do stejného jako já. Je to šílené, jak se z nás snaží vytřískat tolik peněz, ach jo :unamused: Teď jsem se dívala na stránky Reprofitu, a co je mi teda divné, tak v týmu lékařů je prof. MUDr. Ladislav Pilka a David Rumpík, a ti samí jsou i v CRM Zlín. Že by tyto kliniky byly nějak propojené?
Jinak já jsem 6. den po ET, občas mě pobolívá břicho, ale jinak vůbec žádné příznaky, cítím, že to zase nevyšlo :frowning2:
Při jednom vajíčku je ta šance ještě snížená, no nic,nezbývá nám než doufat, opravdu je nás tu hodně jenom s jedním vajíčkem.
Holky, který den budete dělat test? Já si to plánuju na středu, jestli do té doby nedostanu MS, to bych měla být 10. den od ET, ale bojím, bojím :unamused:
26. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz
@valuse Musíme doufat, že se nám to povede i s jednim vajíčkem, musí!!!!! Taky nám všem držím palečky :slight_smile: Já jsem dnes 6. den od ET :wink:
26. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz
@valuse já jsem taky 8 den po ET s jedním ještě k tomu 3 buněčným.Jak se cítíš?Mě je zle od žaludku jenže to může být cokoliv i nervy
26. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky já byla na transferu v uterý a řeknu vám jsou to nervy :frowning2: Tak přeji všem hodně sil at to v pohodě zvládneme a samozřejmě všem ty // nakonec.Držte se :slight_smile:
26. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz
@kikina9 Reprofit je colosvětovej ale tyhle jména neznám.V olmiku je Machač a v Brně je Koudelka,Štencl,Vitoušková s těma jsem se dostala do styku jeden mě dělal Opu a doktorka transfer.Pokud máš Brno blíž je to ještě lepší Olomouc je jen pobočka.Ta známá ve Zlíně ji to nevyšlo tak pak šla do fakultky v Ol a neplatila nic a čeká mimčo.Ceny jsou stejné Olmik i Brno.Mě je trošku zle od žaludku ale to si myslím,že je od nervů a nebo utroš.Mívala jsem takový stavy kdy jsem to nedostala a říkala si je ti divně třeba si těhotná a nikdy to nebyla pravda.Mám taky pocit,že to nevyjde.Šance je malá.Chtěla jsem testovat v pondělí,ale myslím že to taky raději nechám na středu at oddálím to zklamání.
26. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz
@kikina9 myslíš že do 10 dne od Et by jsi už měla dostat MS?
26. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz
@11112 10. den od ET je už vlastně 13. den od ovulace, teda aspoň pro mě, když jsem dostala embryjka již 3. den kultivace, a to už většinou MS dostávám :unamused: A navíc mám pocit, že me Utrogestan MS ještě uspíší, když jsem byla na inseminaci a taky uživala Utrogestan, tak MS přišla ještě mnohem dřív než normálně. Bylo mi to divné, protože jsem si myslela, že ji Utroš zastaví, ale na každého to působí jinak :wink: A když jsem se dívala do letáčku, tak tam bylo psané jako vedlejší účinek, že MS může přijít dřív :frowning2:
No mě je taky trochu špatně od žaludku, ale připisuji to tomu Utrogestanu :wink:
26. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz
@kikina9 tak já je mám taky 3 den kultivace takže ji mám taky čekat super.Držím nám i tak palečky :wink:
26. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz
@11112 Tak nám držím palečky, třeba nedorazí :slight_smile:
26. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz
@kikina9 blbě od žaludku je podle mě od utrouše. koukám,že všichni tu jsme nevěřící. Už se těším, jak začnete příští týden testovat. Celý tenhle proces je velké dobrodružství . Mě už jen když se dívám na fotku embryjek,které mi zavedli to přijde jako zázrak. Já myslím,že ve středu u tebe testit je o.k. jinaka mě utrogestan MS taky spíš uspíší.
26. bře 2011 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 Tak na to testování já se právě moc netěším, mám strach z toho, že tam uvidím jenom bílo :frowning2: Takže jak se znám, tak to budu odkládat tak dlouho, až mě překvapí MS :unamused: Opravdu nějak nevěřím, že to vyjde, ale kdyby, tak budu ten nejšťastnější člověk pod sluncem :slight_smile:
Jinak máš pravdu, že špatně od žaludku je z toho Utroše, podle mě je na těhotenské příznaky moc brzo :wink:
26. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz
Tak co, holky, jak jste na tom? Já jsem dnes 7. den po ET, a už od rána mám pocit, že mám dostat MS :confounded: Bolí mě břicho i v zádech :frowning2: Takže už nějak přestávám věřit, že to vyjde :confounded:
27. bře 2011 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.