• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@kikina9 ale vždyť bolet jako na MS má, takže neházej flintu do žita. mě nebolí nic ani mě nikde nepíchne. jsem sice 3 den po ET ale mám pocit,že se ve mě nic neděje
@prdecek jak jsi na tom ty?
27. bře 2011 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky. než si to tu po 24hod pročtu, hlásím, že je mi lehce blivno. a mám furt horká ty prsa..znáte to někdo?
27. bře 2011 v 08:49  • Odpověz
@valuse to neznám :confused:
27. bře 2011 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 a já mám jinej progesteron než vy. píchací agolutin. běžím se podívat do příznaků
27. bře 2011 v 09:00  • Odpověz
@radulka1 No nevím, ale to budou asi opravdu příznaky na MS, nějak to cítím :frowning2:
27. bře 2011 v 09:42  • Odpověz
@kikina9 :frowning2: držím palce
27. bře 2011 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@radulka1 nevím ,nic mi není :(
27. bře 2011 v 09:59  • Odpověz
@radulka1 Moc děkuji
27. bře 2011 v 10:04  • Odpověz
@prdecek Testík jsi nezkoušela? Dneska už by mohl vyjít :slight_smile:
27. bře 2011 v 10:05  • Odpověz
autor
@kikina9 včera a nic :frowning2:
27. bře 2011 v 10:10  • Odpověz
@prdecek tak už se ti to blíží,na zítra ti držím palečky ať ti to vyjde
27. bře 2011 v 10:12  • Odpověz
@prdecek to nic neznamená,já jsem taky měla negativní test a podle krvi jsem byla těhotná tak nevěš hlavu,pořád máš nějakou naději :wink:
27. bře 2011 v 10:13  • Odpověz
jinak já dnes už 8 den po ET už se mi to taky blíží,ale do čtvrtka je ještě daleko :frowning2:
27. bře 2011 v 10:15  • Odpověz
Ahojte holky,jak to čekání po ET zvládáte??,já byla na ET v pátek a už ted šílím :confounded: :confounded:
@kikina9
@radulka1 holky držím moc moc palečky :wink: :wink: :wink: ,vím,jak se citíte,ale nebojte,já když otěhotněla tak jsem měla týden po ET příšerné bolesti na ms i záda a byly //. :slight_smile:
27. bře 2011 v 10:16  • Odpověz
@mourinka29 Moc děkuji za naději, kéž bys měla pravdu a MS nedorazila :slight_smile: Já opravdu cítím, jako by MS měla přijít každou chvilku, ale jsem strašný plašan, tak už vidím hned to nejhorší, třeba opravdu nedorazí :slight_smile:
@prdecek zítra budu moc držet palečky, ať ti v CARu řeknou jen ty nejlepší zprávičky
27. bře 2011 v 10:27  • Odpověz
autor
@layde fakt? a máš z toho tu holčičku???
27. bře 2011 v 10:31  • Odpověz
@kikina9 ano,byla to neděle,a měla jsem velké ms bolesti ,velké křeče i v zádech a v pondělí,7mý den po ET jsem měla ducha na mm10 :dizzy_face: ,těhotenství jsem sice musela ukončit ve 13týdnu kvuli VV,ale to už je jiná věc :unamused: ,
27. bře 2011 v 10:33  • Odpověz
@mourinka29 Jejda, tak to jsi mě uklidnila, přesně jako u mě, já jsem myslela, že když už jsou velké bolesti jako na MS, tak je vše ztraceno, takže aspoň nějaká naděje mi zbývá :slight_smile: Teda to ukončení těhotenství ve 13. týdnu, to muselo být kruté, to si neumím představit :frowning2:
27. bře 2011 v 10:39  • Odpověz
@kikina9 bylo to tvrdé :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,ale co naděláš,musíme bojovat dál,a ted jsem strašně nervozní :unamused: ,chci být rychle těhu a to není dobré :unamused: ,a já musím čekat ještě týden,asi se zbláznííím :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ,No já před ms bolesti nijak nemívám,tak to tyto velké mi přišly zvláštní a měla jsem je až do 9týdne,jako by měla přijít každou chvilku ms,furt jsem lítala na wc :grinning: :grinning: ,
27. bře 2011 v 10:43  • Odpověz
holky, to jsou nervy, to jsou nervy :unamused:
27. bře 2011 v 10:51  • Odpověz
@valuse ani nemluv,kdo nezažije,nepochopí :confounded: :confounded: ,nejdřív jsem byla v nervech,aby bylo vubec vájo,potom aby se aspon oplodnilo,že si to pak budu užívat a ted,zase nervy,jestli to vyjde :unamused: :unamused: ,kdyby to bylo aspon zadarmo :confounded: ,tak so člověk řekne no co,tak vyjde další cyklus,i ty injekce přece vydržíme,ale takhle :confounded: :confounded: .

Holky ale říkali jsme si s manžou,kdy víc by měla žena otěhotnět :unamused: ,než ted,vždyt nám to dají dovnitř už oplodněné,to by přece měla být skoro 100% néééé :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2011 v 11:10  • Odpověz
@prdecek ano a mám z toho holčičku
27. bře 2011 v 11:11  • Odpověz
autor
27. bře 2011 v 11:28  • Odpověz
holky, já nějak dřív moc na žádné diskuze nechodila. celkově. co se IVF týká při prvním také ne. Maximální důvěra v doktory a ve vědu. 2. cyklus už jsem vlezla... stále nad tím přemýšlím, jestli to není lepší nechat koňovi, ale... ženská se tím furt zabývá a ten chlap to fakt nechápe. a já to mám dokonce tak, že chci být hlavně těhotná a mimča mě až tak totálně z míry nevyvádějí. zajímají mě starší děti 7,8 a výš. nebo takoví ti ťapáčci 1,5+
doufám, že mi za tu otevřenost nebudete spílat, co tu tedy pohledávám
27. bře 2011 v 11:38  • Odpověz
Ahojky bylo vám taky některé po ukončení stimulace zle? Já jen jestli je to normální,posledních pár dnů mi bývá zle od žaludku,hlavně po ránu,ale k ET nedošlo,ale některý folíky mi popraskaly dřív,tak já nevim co to má být :confused:
27. bře 2011 v 11:45  • Odpověz
@valuse ona ta maximální důvěra v doktory podle mě není moc dobrá, hlavně co se týče IVF, jak to tak pozoruji, tak některým nejde ani tak o nás, ale spíš o peníze :frowning2: Jak jinak si mám vysvětlit, že když jsem se ptala na léky, chtěla jsem nějaké bez doplatky, konkrétně Merional, na který jsem při IUI reagovala velmi dobře, a na to mi Dr. řekl, že tyto léky se při IVF nepoužívají, že nejsou tak kvalitní :unamused: Ale co čtu, tak tyto léky zase v jiných CARech dávají, tak nevím....Takto jsem tam nechala jenom doplatek za léky 9000,- Připadá mi, že v některých CARech mají uzavřené smlouvy s dodavateli určitých léků, a když mi je dají, tak potom z toho mají bonusy :frowning2:
Jinak holky strašně závidím těm z Vás, které mají maximální podporu v manželovi, u nás to tak bohužel není. Jde do toho sice se mnou, ale říká, že když to nevyjde, tak mu jedno dítě stačí, a vidím na něm, že ho hlavně zajímá ta finanční stránka věci, kolik to stojí apod :frowning2: Samozřejmě pomůže mi, zeptá se, jak mi je, ale když si postěžuju, tak mi řekne, no jo, já jsem tě do toho nenutil, rozhodla ses sama. Tak je mi z toho nějak smutno :frowning2:
27. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz
@kikina9 Ahojky máš pravdu v tom že v některých Carech jim jde víc o peníze.Lítají tam dost vysoké částky a tváří se jako by šlo o pár stovek.Já jsem doplácela za Menopur,ale jedna známá si platila i narkozu u OPU což jsem nechápala.Píšeš o tom že manžel není moc nadšenej to je mě líto,ale když se miminko povede bude moc rád. :slight_smile:
27. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz
@11112 u nas v CARu se platí taky za narkozu 500kč ale holky mi ukazovaly ceník ve ZLíně tak prí co jsme četla pltí 1500kč??tak o pěníze jde určitě ale tvaří se že ne to jsme ted zažila v CARu jak jsme tam byla i když sestřičky se mnou cítěly i doktorka říkala že je to nespravedlivé tak stejnak nějak ty penízky musí získat.Hold stojí to hodně penízků to je fakt ale podporu chvála bohu v příteli mam je to moc hezké že to všechno prožíva se mnou :slight_smile:
27. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz
@marca22 tak u mě došo k ET v pátek a od pátku mi je dost těžko od žaludku,tak nevím,jestli ještě z pregnylu,no dneska mi je už líp,ale taky nevím z čeho,ale já to přisuzuju pregnylu,
27. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz
@mourinka29 taky jsem si řikala že to bude možná po tom pregnylu,ale řikala jsem si že se tak dlouho v těle nedrží,píchala jsem ho v úterý :unamused:
27. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.