• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@marca22 a já dokonce v pondělí v 10večer :unamused: :unamused: ,sice mi bylo ve středu trochu těžko,ale přisuzovala jsem to nervám a hladovění před OPU :grinning: ,já se totiž bojím narkozy :grinning: ,ale v pátek a včera večer mi bylo příšerně :rolling_eyes: ,dneska zatím dobré,a co se týče držení v těle,tak je celkem dlouho,u někoho klesne za pár dní a minulý měsíc jsem si psala s kočkou,co měla poz TT ještě 12dní po píchnutí :unamused: ,takže je to individuální
27. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz
@11112 Já vím, že manžel bude moc rád, když se miminko podaří, máme 4 letou dcerku, a z té je úplně zblázněný, oproti jiným tatínkům se jí opravdu hodně věnuje, udělá, co jí na očích vidí :slight_smile: Ale on by tak chtěl, aby to druhé mimčo přišlo tak nějak zase samo, a ne s pomocí lékařů, ale když to bohužel jinak nejde :frowning2:
Jinak v našem CARu platíme taky za narkozu, sice "jenom" 400,-, ale ono se to fakt naskládá, korunka ke korunce, a je z toho pěkná cifra :frowning2:
27. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz
@moniques ahojky,ja dnes volala do caru na embryologii a dr rikala,ze se zatim s vajama nic nedeje a ze by dnes rada videla nejaky deleni,mam volat zitra ve 12. to znamena,ze pokud se nestane dnes zazrak,tak na transfer nepujdu..chjo...
27. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz
@trinity1973 držíme palečky
27. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz
dekuji moc...i kdyz je sance mala,porad tu je.... :slight_smile:
27. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz
@trinity1973 Taky držím palečky, ať pro tebe mají zítra v CARU jenom samé dobré zprávy :slight_smile:
27. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz
@radulka1 isci nemame,ale pokud bude dalsi pokus,urcite do toho pujdem,mame jen prodlouzenou kultivaci,ale zatim bez reakci...v patek jsem byla na punkci vajuch a dnes jsem volala a zatim nic..pockam do zitrka,mam volat ve 12h...doktorka rikala,ze jsou v nekterych pripadej vaja pomalejsi a pak se rozjedou,kazdopadne mam sanci tak 50 procent.
27. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz
@trinity1973 no už by se asi něco dít mělo, to jsou nervy viď, pro mě bylo nejhorší z celé stimulace právě čekání jestli se oplodní a jestli se budou dělit :unamused:
27. bře 2011 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 to ano,nervy to jsou . a tobe se oplodnila hned? nebo si taky vaja dala na cas? :slight_smile:
27. bře 2011 v 16:22  • Odpověz
@trinity1973 měla jsem 3, 2 se oplodnili hned a 1 ne, na všechny jsme měli ICSI. No embryoložka určitě má zkušenost, takže šance asi je
27. bře 2011 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 no,pockam do zitrka,urcite vi,co dela,tak jsou vajucha v nejlepsi peci,embryolozka rikala,ze nekdy se nic nedeje treba den, dva a pak se to rozjede,no,ale taky nemusi...i kdyz je sance mala,porad je:slight_smile:
27. bře 2011 v 16:41  • Odpověz
@kikina9 dekuji kiki,zitra poreferuju :wink:
27. bře 2011 v 16:48  • Odpověz
@trinity1973 tak oni ti neudělali ICSI?proč když máš tak málo vajíček ja bych ji chtěla my máme spermiogram ukazkovy a stejnak jsme podstoupili raději oplodnění všech vajíček jsme měla strach že by se neoplodnili samy:frowning2:ale nakonec všechny krom jednoho měla jsme 10 vajuch.Se divím že vám to nenabídli:frowning2:
27. bře 2011 v 17:57  • Odpověz
@petra123 vubec mi to nikdo nenabidl,i kdyz mame predplacenou zalohu 15tisic...pry se to dela az v pripade,ze ma partner liny plavce...desny.... no,priste
27. bře 2011 v 19:40  • Odpověz
@trinity1973 Tak třeba jsou jen trošku líný :grinning: Uvidíš zítra..Musíš na ně myslet a posílat jim energii :slight_smile: Já na ně myslím pořád, jsem už z toho asi blázen, přemýšlím, co teď asi dělají, jak vypadají.. :slight_smile: to zní,jak kdyby byli u babičky na prázdninách :grinning: Nám se jich podařilo oplodnit 6,ale to mi embryoložka řekla 24 hod.po OPU a transfer mám až ve středu, takže za těch několik dní se toho může plno změnit :frowning2:
27. bře 2011 v 19:48  • Odpověz
@trinity1973 Teď jsem si tu debatu teprve dočetla až do konce a koukám, jak blázen, že ti je nenapíchli ICSI..Přece by ti to měli tímhle pojistit, když jsi těch vajíček neměla zrovna na rozhazování :unamused:
27. bře 2011 v 19:50  • Odpověz
@trinity1973 to se divím že ti to nenabídli nam to vyloženě vnutili a jak jsme napsal chlap má spermiogram v pořadku.Příště to chtěj pokud nahodou chraň bůh to ted nevyšlo ale neboj možna se přes noc stane zazrak :wink:
27. bře 2011 v 19:53  • Odpověz
@moniques slozila jsem zalohu 15 tis na ukony neplacene vzp a co mi bylo doporuceno,tak prodlouzena kultivace,ktera stoji 4tis.....ale penize neresim. dr rikala,ze prvni pokus,je jaxi hokus pokus,ze se teprve tak nejak zjistuje,na coa jak telo reaguje...myslim,ze pro kazdou snazilku je kazdy den vzacnosti a ty nervy a cekani atd....doufam,ze se moje vaja maji k svetu a zitra jim zavolam,jak se maji a doufam,ze brzy pujdou k mamince :grinning:
27. bře 2011 v 19:59  • Odpověz
@petra123 jasny,pokud nejake priste bude,tak vyuziju vsech moznosti... :slight_smile: musime hokly verit.... :slight_smile:
27. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz
@trinity1973 Musí pořádně zabojovat a pak už je čeká jen krásný rozmazlování u maminky v bříšku :slight_smile: Já bych tam taky nejradši volala každej den :grinning: Říkala jsem tchýni, že bych úplně nejradši seděla u toho mikroskopu a každou minutu kontrolovala,jak rostou :grinning: Vždyť říkám..Jsem bláááázen :grinning:
27. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz
i@moniques i ja uz siliiiiim...nejradej bych si je vzala domu a pestovala si je tu sama,abych nikoho neprudila telefonatama :slight_smile: volala bych co hodinka,jak se jim dari atd... :slight_smile: nastesti pro ne,maji jen dopoledni smeny,uz bych sedela na lince a vytacela cislo :grinning:
27. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak ráno testy negativní (viz. album) a od včera trochu špiním, takže to asi nevyšlo :( no jedu na tu krev, ale moc tomu nevěřím. :frowning2: :cry:
28. bře 2011 v 05:52  • Odpověz
@prdecek dej vědět :frowning2: a kolikátý den cyklu máš?
28. bře 2011 v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz
28. bře 2011 v 09:38  • Odpověz
@prdecek prdečku, ještě není dobojováno, hyn sa ukáže
28. bře 2011 v 09:38  • Odpověz
@prdecek Tak dej hned vědět! Tfuj, tfuj, myslíme na tebe! :wink:
28. bře 2011 v 09:39  • Odpověz
ahojky holky přidávám se k prdeleckovi jsem 10den po et a tak jsem to nevydržela a testla a nic.Koupila jsem si ten digitální prý je nejlepší už 7 den po oplodnění ukáže a nic.Počítala jsem s tím,ale zklamání je tady velký :unamused:
28. bře 2011 v 09:41  • Odpověz
@11112 Ahoj,nebuď smutná,to oni na tom jen píšou ale nemusí to tak být u každého :wink:
28. bře 2011 v 09:46  • Odpověz
@11112 Souhlasím! Vím, že člověku přeběhne mráz po zádech, když tam vidí jen tu 1 čárku, ale 10.den ještě nic být vidět nemusí a nevěř jim, že to ten test ukáže už po 7mi dnech! Každý má hodnotu HCG jinou a tobě se to nemusí ještě ukázat :wink: Počkej až na krev..
28. bře 2011 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem sice ještě netestila, jsem 8. den po ET, takže by určitě ještě nebylo nic vidět, ale už vím, že se mi to taky nepovedlo. To břicho a záda mě bolí fakt hrozně, vždycky to mívám tak 2 dny před MS, takže si myslím, že taky dorazí :frowning2: Sice některé holky píšou, že je taky břicho bolelo docela dost, a nakonec byly těhu, ale já už za ty roky znám své tělo, tak vím :frowning2: Když jsem byla poprvé těhu, tak mě břicho jenom trošku pobolívalo, žádná velká bolest to nebyla :unamused:
Zatím to teda vypadá, že my, co jsme byly na IVF v březnu, moc úspěšné nejsme, a to psali, jak je březen plodný měsíc, ach jo :frowning2: Řekla bych, že únorové holky byly úspěšnější, tam je jedna těhulka vedle druhé :slight_smile:
Samozařejmě nám vše moc držím palce, ještě neházejme flintu do žita :wink:
28. bře 2011 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.