• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
Zdravím..
já se doktorovi dovolala až večer..no to neva on totiž ordunuje třeba i v 7 večer..
zítra k němu jedu na vyšetření..myslím že se mi i víc spustila ms takže to bude vopruz :pensive: :pensive: :pensive: ale on prý nutně potřebuje vidět co se v té mé děloze děje..
a co bude dál nevím ale na stimulaci to nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: takže smůla ..budu vás podporovat jen z dálky..
doktor sám říkal že když moje tělo nefunguje s hormony ..což je fakt ty se mu nelíbí ale ani bez hormonů což jako není pravda normálně ovuluju a všechno jen mám delší ms a te´d jsem měla tu cystu..jinak funguju..tak že se nejde do té stimulace pustit tak snad mi něco dá :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
@11112 nevím jaké jsme měli výsledky spermia? pokud je všechno v normě a jsou jen pomalejší tak na to kašli protože oni je dají k sobě do misky a tam nějaké že je pomalejší nevadí hlavně že proběhne přírodní výběr a že se do toho vajíčka vsoukají a oplodní ho...nevím zeptej se na to ještě doktorů co si myslí ale pozor oni proklamují ICSI už jen z principu protože to nehradí pojišťovna takž je to pro ně hezkej přivýdělek víš
24. únor 2011 v 08:44  • Odpověz
@wrtulka to si právě myslím že tohle preferují k vůli penízkům :wink: :wink: To je mě líto s tou stimulací,ale abych se k tobě brzy nepřidala mám takový pocit,že i když začnu nic tam nebude.Mám 7 den od stimulky kontrolu a tam se prý uvidí jestli ty dávky hormonů na mě zabírají. :frowning2:
24. únor 2011 v 10:01  • Odpověz
@11112 a to je tvoje první stimulace?
já jen že se bojíš aby na tebe ty hromony fungovaly..máš k tomu nějký důvod z předchozích zkušeností nebo tak?
24. únor 2011 v 10:07  • Odpověz
@wrtulka je to moje prví stimulace,měla jsem sice Clostiberyl ted nevím jestli jsem to napsala správně,ale i s tím žádná sláva.Jeden cyklus ani vaječník nereagoval a to jsem brala 3 krát denně.Pak jsem byla na krev kde se zjištuje FSH a to mám 18 normální hodnota je prý 10 :wink:
24. únor 2011 v 11:14  • Odpověz
Ahojhky holky zdrvim
@11112 Myslim si že na neúspěch určitě neměla vliv opožděná MS, je v tom něco mezi nebem a zemí :pensive:
a hlavně já jsem po prvnímIVF měla biochem těhu a na to nevim co má vliv, nic moc jsem o tom nezjistila :rolling_eyes: a na mě clostil taky nefungoval a pak to bylo dobrý, fungujou na jiným principu, tkže klid :wink:

@wrtulka jsem zvědavá jak pochodíš, držim palce :wink:
24. únor 2011 v 15:22  • Odpověz
pěkný večer holky máš pravdu je to něco mezi nebem a zemí .Držím nám všem palečky snad nám to vyjde a za pár měsíců si budeme psát o blížícím se porodu :dizzy_face: Píšeš tady o biochem těhu to koukám jako blázen vůbec nevím co to je,ale na co máme internet. :slight_smile: Tak dnes už jdu spít jsem pěkně unavená tak zase zítra...
24. únor 2011 v 19:56  • Odpověz
autor
@gambrinuska a to poznají jak, že májí vajíčka tužší obal? až když se spermíci nedostanou dovnitř?
a co je to AH? Já už začínám špinit, takž si myslím, že zítra tam budu volat, jen nevím zda tam pak v sobotu sou. Abych si tam mohla jet pro ty injekce.
24. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz
@gambrinuska nazdárek holka jedna...to koukáš, kde jsem se tu vzal, co? Držím ti moc palečky...
držím palečky vám všem tady...
@prdecek tady máš popsaný ten AH...já ho měla při svém posledním IVF také...a určitě ho doporučuji vám všem tady..myslím, že se vyplatí si ho připlatit... v našem centru stojí 3 00 kč...což není zas tak velká částka..
AH - V případech opakovaného selhání uhnízdění embryí nebo při věku partnerky nad 35 let doporučujeme provedení asistovaného hatchingu. Asistovaný hatching (AH) je další mikromanipulační zásah - vytvoření otvoru v obalu embrya ještě před přenosem, který usnadní vycestovaní embrya z jeho obalu a zvýší šanci na uhnízdění v děloze

24. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz
autor
@adenka84 ok :slight_smile:
24. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak já budu stimulovat Clostilbegytem 2-0-2....

@wrtulka a co kdyby jste zkusili nativ úplně bez stimulace...s 1 vajíčkem :confused: ??? Mě se při stimulaci Gonalem udělala taky cysta, oni mi jí při OPU odsáli a pak se za 2-3 měsíce úplně vstřebala. To je divný při MS...mě Dr. říkal, že při MS na UZ není v děloze nic vidět, když je všude krev...při MS normálně dělají jen ten 4D ultrazvuk, ale ten je zaměřený na zásobu ve vaječníkách (mám taky za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
@11112 při takhle vysokým FSH dávají větší dávky a jiný druhy hormonů, než je Clostilbegyt :wink: , tak neboj.
@prdecek právě, že se spermie v misce nemůžou dostat do vajíčka, pak se teda musí dělat ICSI.
25. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
@prdecek ahojky tak co už máš injekce a pícháš? :slight_smile: :wink:
26. únor 2011 v 08:44  • Odpověz
pěkné ránko holky tak jak se máme ?Já se nemůžu dočkat pondělí konečně jdu na tu injekci abych dostala MS a pak děj se vůle :slight_smile: a co vy jak válčíte?
26. únor 2011 v 08:49  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
@11112 to znam, jsem si říkala taky že se nedočkam mrchy, ona stejně musí potvora přijít, jen mi jak jsme nedočkavý tak to oddalujem nervíkama :sweat_smile:
já jdu zítra na kontrolní UTZ a dozvim se kdy bude OPU :confused:
@mandre chtěla jsem se zeptat když máš minimálku, tak se to nepočítá jako normální IVF ? jako jeden ze 3 pojusů? uná s v centru jí asi vůbec nedělají, bylo by mi líto kdyby mi propad jšeden z pokusů při takové malé úrodě
já jsem takhle s Clostíkem stimulovala na poslední IUI a vypotila jsem sotva 1 vajucho, je dobře že na něj reaguješ líp :wink:
@prdecek ten obal pozná embryoložka, ale jak to nevim :sweat_smile: jestli podle toho jak péruje, nebo šlo napíchnout, opravdu nevim :confused:
26. únor 2011 v 11:17  • Odpověz
autor
@11112 ještě jsem nedostala MS :D
26. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz
gambrinuska ahojky a držím všechny palečky jinak máš pravdu nervy jsou v plné pohotovosti a to ještě nejsem ani tam kde ty :wink: :wink:
26. únor 2011 v 18:50  • Odpověz
Zdravím..tak jen pro info 14 začínám píchat injekce
pan doktor říkal že děloha dobrý \dělal mi UTZ /takže to dobře dopadlo..
dneska zase začínám brát antikoncepci a od toho 14 injekce fostimonu..
27. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz
@wrtulka Gratuluji a jen tak dál.J8 jdu zítra na to vyvolání MS a k tomu mě dnes vypadl blomba takže návštěva zubaře mě čeká taky zítra.Supeer.. :frowning2:
27. únor 2011 v 19:14  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak zítra si jedu pro injekce, dneska jsem volala do Caru :slight_smile: jsem 1 DC. Tak fakt mi budou dělat ultrazvuk ze spod :unamused: a musím tam do 13hodiny čekat na výsledky krve, aby určili dávku hormonů.

@wrtulka gratuluju, takže budeš začínat o dva týdny později než já?
@gambrinuska jak dopadl ultrazvuk??? :slight_smile:
28. únor 2011 v 08:20  • Odpověz
autor
@11112 držím pěsti, aby mrcha došla co nejdřív!!!
28. únor 2011 v 08:20  • Odpověz
@11112 tak at injekce brzo zabere a mrcha tu je jako na koni :wink:
@prdecek tak to jsem zvědavá jký ti daj dávky :wink: tak od zítra pícháš?
Unás kontrola nic moc, vypadá to jen na 6 vajuch, obulela jsem to :pensive: vim jaká je úmrtnost, dneska už je líp, tak se snažim myslet pozitivněji, ve středu mam OPU
28. únor 2011 v 09:49  • Odpověz
autor
@gambrinuska a tak třeba budou všechny ok a budeš ještě nechávat zamražovat! :wink: já nevím od kolikátýho dne se to píchá :D já nevím skoro ještě nic, zítra se dovím všechno. A jáká je ta úmrtnost? a necháváte to oplodnit normálně nebo ICSI? a co sis píchala?
28. únor 2011 v 09:56  • Odpověz
@prdecek píchala jsem si gonal od 2DC-to je u krátkéhoprotokolu, pak jsem od 8 DC připíchavala ještě certrotide, ale všude to maj asi jinak :confused:
platíme si ICSI mam silnější skořápku :sweat_smile: připlácíme si i AH, minule jsme měli z 11 vajíček 2 embryjka pěkná a zbytek byl pomalý ve vývoji a nešli ani zamrazit, tak proto ty obavy :pensive:
28. únor 2011 v 10:01  • Odpověz
autor
@gambrinuska aha, tak teď to třeba bude ok uvidíš! Já budu píchat Memopur. Tak třeba kdybys zkusila jiné hormony tak by to bylo lepší ne? já nevím moc tomu nerozumím :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:06  • Odpověz
@prdecek ted byla změna z puregonu na gonal a je to horší, tak už bych nic měnit ani nechtěla :confounded:
28. únor 2011 v 10:07  • Odpověz
autor
@gambrinuska aha, to je škoda, že teda nemáš ten puregon, to by třeba bylo víc vajíček
28. únor 2011 v 10:09  • Odpověz
Zdravím..
@prdecek super :dizzy_face: :dizzy_face: tak pak napiš jak jsi dopadla a co ti dali :wink:
jinak já jak včera zase začala s antikoncepcí tak jsem dneska ráno ode 3hodin objímala záchodovou mísu "ranní nevolnosti" až teď je mi trochu líp :confounded: :confounded: :confounded:
28. únor 2011 v 10:10  • Odpověz
autor
@wrtulka páááni po antikoncepci ranní nevolnosti? to je teda humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: určitě napíšu.
Hlavně to zítra pro mě bude masakr, protože jdu dneska na noční a ráno z noční jedu hned do Brna. Ale tak je to hodinu a něco cesty, tak si chvíli zdřímnu aspoň a pak tam musím čekat do 13hodiny na výsledky krve, ale to můžeme myslím klidně jet někam do obchodu či tak ne? a ten ultrazvuk mi fakt budou dělat i přes krvácení, takže si asi zabalím vlhčený ubrousky, abych se trochu otřela.
28. únor 2011 v 10:22  • Odpověz
@prdecek neboj s UTZ při měsíčkách mám teď spoustu zkušeností a není to nic tak šíleného.. oni ti něco na utření určitě dají...ono je to dobrý že se kontroluje jeslti tam nemáš nějakou cystu na vaječníkách protože ta kdyby tam byla tak by se nedalo začít s injekcema protože by mohla růst cysta a nic jinýho :pensive:
28. únor 2011 v 10:26  • Odpověz
s tou antikoncepcí už mě to nebaví :pensive: :pensive: :pensive:
já kdysi před 10 lety nebo kdy když jsem začala brát antikoncepci tak jsem taky první den dva zvracela ale tohle už mi připadá moc no :pensive: :pensive:
stejně sem z toho IVF rozhozená ..holky tohle asi bude moje poslední IVF pak už čekám na adopčátko
28. únor 2011 v 10:27  • Odpověz
autor
@wrtulka tak s MS by cysta měla prasknout ne?
Ono tohle IVF určitě výjde neboj!!!
Ta antikoncepce je mazec teda fakt.
28. únor 2011 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.