• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@mv jj mám
28. bře 2011 v 19:08  • Odpověz
@petra123 tak pořád je šance, že tomu celému kolotoči ještě unikneš. :wink:
28. bře 2011 v 19:16  • Odpověz
@mv možna ano ale jak je tu už napsané stěstí v neštěstí :frowning2:
28. bře 2011 v 19:19  • Odpověz
tak to vypadá že já a valuse jsme na řadě s testováním mi jdeme 31.3 je někdo ještě před námi? Jinak bojím bojím ale věřím že to budou // buď testík nebo krev :sweat_smile:
28. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz
@layde držím palce, koukám, že tu jsi optimistka skoro jediná, ale je to dobře, alespoň nás nakazíš.
28. bře 2011 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: to bych rada
28. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz
@radulka1 ahojky já mám testi v pátek.Včera jsem to nevydržela a zkusila to a zatím jen jedna.Myslím,že to tak v pátek zůstane :frowning2:
29. bře 2011 v 08:16  • Odpověz
@layde mě čeká testování v pátek
29. bře 2011 v 08:18  • Odpověz
@layde - ne ne, já to nechám asi až na víkend... :grinning:
29. bře 2011 v 08:18  • Odpověz
@prdecek ahoj to je mi líto že vám to nevyšlo :pensive: :pensive: :pensive: moc jsem ti držela palce...
snad najdete sílu a penízky na další pokus..za 3a více měsíců :wink:
29. bře 2011 v 08:20  • Odpověz
autor
@wrtulka no jo no, ono se to dalo čekat. A jak jsi na tom ty?
29. bře 2011 v 08:21  • Odpověz
@11112 ještě je čas, Máš nějaké příznaky?já mám problém, že mě dlouho vyprchává pregnyl z těla.,Normálně ho tam mám tak 14 dní.
29. bře 2011 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 Ahoj a máš normálně příznaky jako těhu po tom pregnylu? Já jsem měla sice ovitrelle,ale je mi zle jak kdybych byla těhotná,což je blbost,protože jsme neměli vajíčka na ET.
29. bře 2011 v 08:58  • Odpověz
@radulka1 příznaky asi nemám,bývá mě ráno špatně od žaludku,ale myslím si že to je od utrogestanu.Taky moje nálady jsou strašný,ale to všechno asi dělají léky.mám spíš pocit,když jsem včera testla a nic tam nebylo,že to prostě nevyšlo.Myslím si že ty těh.testy jsou docela spolehlivé. :frowning2:
29. bře 2011 v 09:36  • Odpověz
Tak holky-bílo
29. bře 2011 v 09:38  • Odpověz
@valuse a kolikátý den jsi po ET? Já na test nemám odvahu, tuším, že tam bude taky bílo, tak zatím nezkouším :confounded:
29. bře 2011 v 09:42  • Odpověz
@kikina9 - a kolikátý jsi den po ET?
29. bře 2011 v 09:46  • Odpověz
@kikina9 dnes 10. Manžel je doma a potřebuje na počítač, tak budu psat jak ponocnej.
29. bře 2011 v 09:46  • Odpověz
@valuse Já jsem dnes 9. den od ET, ale teda nevím, jestli se den ET do toho počítá nebo ne :slight_smile: Pokud ne, tak 8, na ET jsem byla v pondělí.
A máš nějaké příznaky, nebo nic? Mě už od neděle bolí břicho a záda, docela dost, pořád běhám na záchod a čekám, kdy přijde MS, zatím teda nedorazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já to tak mívám i normálně, že tak 3-4 dny před MS mám bolesti, takže si myslím, že to zase nevyšlo :frowning2:
29. bře 2011 v 09:53  • Odpověz
@kikina9 - nech toho, někomu to přeci vyjít musí, já den ET nepočítám, byla jsem den po tobě, takže dnes přesně týden....
29. bře 2011 v 09:55  • Odpověz
@marca22 no já měla tentokrát taky ovitrelle vedlejší účinky jsem teda nečetla. on má člověk v sobě tolik hormonů,že neví,čím to je.
29. bře 2011 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz
jinak já jsem koukala na stránky,kde jsou těhotenské grafy po IVF a některé měli pozitivní test už 10den, ale většina 10 den negativní a 12 pozitivní, tak snad .... :slight_smile:
29. bře 2011 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz
@prdecek my jsme na tom tak, že jsme byli v neděli večer na odběru. Zítra tam budu volat kolik se jich oplodnilo a jak vypadají. Jen vím že nakonec to bez ICSI zase nešlo škoda manža už to měl lepší :pensive:
jinak já sem lazar ležím už skoro týden a angýna se ne a ne zlepšit :pensive: :pensive: :pensive:
29. bře 2011 v 10:11  • Odpověz
@radulka1 jé to jsi mě dala ještě malinkou naději,že bych mohla mít 12 den pozitivní :wink:
29. bře 2011 v 10:26  • Odpověz
@prdecek ach joo,je mi to líto :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ,toto by se nemělo stávat :pensive: :pensive: .

jinak holky po ET jak jste na tom,já nic moc,je mi furt nějak blbě :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,ale cítím,že je to neuroza a to vubec není dobré :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,měla bych být v klidu,ale nějak se neumím sklidnit :rolling_eyes: ,včera mě poprvé zabolelo menstruačně břicho,tak mě to trochu sebralo,i když vím,že to dělá i v těhu ale i před ms,no prostě cvok haus,dneska je mi zase divně,mám sevřené hrdlo,takže asi nervy opět :confounded: :confounded: :confounded: ,a to jsem teprve 4dny po ET :confounded: :confounded: ,kde je testování :rolling_eyes:
29. bře 2011 v 10:58  • Odpověz
@mourinka29 - máš pravdu tohle je nejhorší, mě to přepadlo v neděli, teď už je to naštěstí za mnou, venku je krásně tak se chystám na procházku, čtu a snažím se zabavit, aby mi ten čas utíkal, musím se nechat uschopnit a v práci bude líp.. :wink:
29. bře 2011 v 11:01  • Odpověz
autor
@wrtulka tak se brzy uzdrav!
29. bře 2011 v 15:40  • Odpověz
@radulka1 ahoj radu,nevzpamatovaly se,zadna reakce... :frowning2: :unamused: takze se ten pokus nepocita, ted pockam na periodu a od ni mesic a jdu se hlasit znovu :slight_smile: dr rikala,ze pak dame kratky protokol a icsi a prodlouzenou.... skoda,ze nereknou,cim to bylo,jestli vajuchem,ze byl obal nepropustnej,nebo necim jinym...tak jsem z toho tak nejak dusevne chycena...tak nejak na docenta chocholouska :confounded:
29. bře 2011 v 16:06  • Odpověz
@kikina9 já měla příznaky i minule a nic. tzn.hysterie. břicho mitéž bolí jak na ms a prsa daleko víc, jak před ms. největší bolest v podbřišku celkově - nemyslím ,en ve vaječnících jsem měla 3.,4., a 5. den po ET. nějak jsem to přisuzovávala, že se embryjko může zavrtávat. od té doby bolí břicho méně.

layde, jak tebe polí podbřišek? neměně celou dobu?
redulka1 kde jsi vyděla ten graf s testováním?
29. bře 2011 v 16:31  • Odpověz
@valuse mě bolí tak nějak jako při ms tak středně ale mě i tak nějak páli na levém vaječníku takové štiplavé pálení
29. bře 2011 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.