• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@trinity1973 to nevadí, hlavně,že jsi nevyčerpala pokus a brzy jdeš znova. asi měly vajíčka tvrdší obal a když bude ICSI tak se zadaří :slight_smile:
29. bře 2011 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz
@valuse http://www.fertilityfriend.com/cg/index.php?du=1 k tomu abys viděla grafy po IVF musíš se tam registrovat
jinak grafy IVF mají tu modrou čáru
29. bře 2011 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz
Pěkné ráno, budete někdo testovat?
30. bře 2011 v 07:31  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 hezké ránko já zítra :slight_smile:
30. bře 2011 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno já jdu zítra na krev
30. bře 2011 v 08:40  • Odpověz
Holky, a testík z moče nebudete dělat žádná? To jste dobré, že vydržíte :wink:
30. bře 2011 v 08:44  • Odpověz
co ty kiki? neříkej,že ty nebudeš testit :slight_smile: já bych do toho šla hned, ale mám v sobě ještě ovitrelle
30. bře 2011 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj, já ne, ani je nemám doma, nejdřív tak o víkendu, ale bojím bojím :wink:
30. bře 2011 v 09:12  • Odpověz
@radulka1 A za jak dlouho Ovitrelle z těla vyprchá? Já si ho píchala ve středu 16.3., co myslíš, že už z těla pryč?
30. bře 2011 v 09:13  • Odpověz
já myslím, že to je individuální.u někoho za 10 dní umě třeba za 14 dní :frowning2: ale myslím, že pokud sis ho píchala 16.3. tak by měl být pryč. Proč? máš ducha na testu? :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 JJ, mám ducha, ale až po limitu. Limit na testu byl 5 minut, a mě se duch ukázat asi až do 10 minut. Tak nevím, jestli se můžu radovat, mám pořád docela velké bolesti břicha, jako by MS měla přijít každou minutu :frowning2:
30. bře 2011 v 09:21  • Odpověz
@kikina9 gratulovat ti nebudu,protože nic nechci zakřiknout, ale vypadá to nadějně. uvidíš jestli zítra bude sílit, ale myslím,že ovitrelle už to nebude :slight_smile: i ty bolesti jsou dobré znamení, mě dnes už všechno přestalo bolet :unamused:
30. bře 2011 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
@kikina9 - a kdy jsi píchala pregnyl nebo ovirelle?... já myslím, že je to na dobré cestě
30. bře 2011 v 09:27  • Odpověz
@kikina9 a dělala sis test už před dneškem nebo to je poprvé?
30. bře 2011 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, Ovitrelle jsem píchala 16.3.2011, ale nemám zkušenosti, jak dlouho mi vyprchává z těla ven.
A na testu psali, že v žádném případě nevyhodnocovat po limitu, tak nevím :frowning2:
A ty bolesti nevím, jestli jsou dobré znamení, já je mívám vždy tak 3-4 dny před MS, takže mě to připadá, tak jak každý měsíc před mrchou :unamused:
No uvidím, uvidím, mám strach se zatím radovat :wink:
30. bře 2011 v 09:34  • Odpověz
Ahojky všem které testují držím palečky :wink:
30. bře 2011 v 09:38  • Odpověz
@radulka1 Dnes poprvé, takže vlastně nevím, na čem jsem. Kdyby už byl předtím bílý, tak je to jasné, teď fakt nevím :unamused:
30. bře 2011 v 09:41  • Odpověz
@kikina9 - já bych se nebála, Ovitrelle už to není, podle mě je to tvoje HCG a je prostě ještě nízké, takže se druhá objevila po limitu, teď mě nebudeš mít ráda, ale máš v podstatě dvě možnosti, zajít si někam do laborky, nechat si vzít krev a sama si zaplatit test na HCG z krve, a nebo to zítra vydržet netestovat a znovu ho udělat až v pátek a to už ten rozdíl podle mě uvidíš.... :slight_smile:

já si ovitrelle taky píchala 16.3., ale srovnávací vzorek ti bohužel nepošlu :slight_smile:

neboj, je to na dobré cestě
30. bře 2011 v 10:04  • Odpověz
@kikina9 tak ti moc držim palečky ať // den ode dne sílí a potichoučku gratuluji abych to nezakřikla :wink:
30. bře 2011 v 10:05  • Odpověz
Holky, moc vám děkuju, já bych se radostí zbláznila, kdyby to vyšlo :slight_smile: Ale je mi jasné, že to ještě pořád není jisté.
Do laborky na krev určitě nepůjdu, a pokud MS nedorazí, tak to zkusím vydržet a testnout opravdu až v pátek :wink:
Já už jsem kvůli těm bolestem břicha a zad myslela, že se to zase nepovedlo, takto mám aspoň naději :wink:
Holky, které jdete zítra do CARu na krev, tak moc držím palce! :slight_smile:
30. bře 2011 v 10:15  • Odpověz
@kikina9 - no vidíš, hned máš lepší náladu.... :wink: , udělala bych to stejně, jak citlivý jsi měla ten test?
30. bře 2011 v 10:18  • Odpověz
@kikina9 Ahojky držím taky palečky,ale zkus opravdu znovu ještě v pátek a to si myslím,že už bude rozhodující.Já testla 10den a nic takže zkusím ještě zítra,ale myslím,že je to jasný.Ty máš větší naději :wink: Ale samozřejmě ti to přeji :wink:
30. bře 2011 v 10:19  • Odpověz
@ketyz 25 mIU :slight_smile: Jj, lepší náladu mám, ale teď čekám na telefon od šéfa, který se mě bude určitě ptat, jak dlouho ještě míním být doma. On netuší, že jsem byla na IVF, myslí si, že marodím s chřipkou :wink: Je to arogantní debil, takže už bych byla ráda, abych ten telefon měla za sebou :slight_smile: No nic, vysvětlím mu, že ještě doberu antibiotika, v pondělí jdu na kontrolu a potom že se zřejmě už v práci ukážu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty vážně vydržíš netestovat až do víkendu?
30. bře 2011 v 10:22  • Odpověz
@11112 Moc děkuji za palečky, tobě je taky držím moc a moc. Třeba budeš zítra mile překvapena :slight_smile:
30. bře 2011 v 10:24  • Odpověz
@kikina9 to bych ráda,ale měla jsem u sebe jen jedno a to ještě třetí den bylo trojbuněčné tak mě pan doktor moc naděje nedává :unamused:
30. bře 2011 v 10:28  • Odpověz
@kikina9 - no vlastně musím vydržet, ty jsi byla na OPU 18.3. jako já že? a na ET v 21.3. ale já až 22.3. dnes (když nepočítám den ET) jsem teprve 8 den po a to mi přijde strašně málo, já měla loni po KET pozitivní test až 12den a ještě to byl jen takový duch, tak raději počkám do soboty
30. bře 2011 v 10:32  • Odpověz
@11112 Ale víš co, naděje umírá poslední :wink: Já mám u sebe taky jenom jednoho bobíška :slight_smile:
30. bře 2011 v 10:33  • Odpověz
@ketyz Ano, na OPU jsem byla taky 18.3.2011, takže to máme skoro nastejno. Jsi vážně dobrá, že vydržíš tak dlouho netestovat, já kdyby mě tak nebolelo břicho, tak bych asi taky tak brzo netestila, ale opravdu mám pocit, že se mi každou minutou rozjede MS. Tak snad jsou to bolesti k těhu :wink:
30. bře 2011 v 10:35  • Odpověz
@kikina9 - no vidíš a mě nebolí vlastně nic, občas mě dloubne, ale nic významného, jen prsa mám po utroši vetší a bolí mě, ale to je tak všechno
30. bře 2011 v 10:37  • Odpověz
holky, přemýšlím o krevním testu jako samoplátce. právě zjišťuji, kde to u nás dělají.
já včera v břiše spíš klid a teď se střídá levý a pravý vaječník a pícháí to i okolo pupíku a jakoby uvnitř nad konečníkem..nevím, jestli to popisuji dobře
30. bře 2011 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.