• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@kikina9 tak snad bylo by to nádherný :wink:
30. bře 2011 v 10:49  • Odpověz
ahojte holkyyy,tak já měla ovitrelle 10 000 jednotek a 7dní po OPU jsem už měla negativní test :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já totiž testovala ,abych věděla,kdy zmizne to nepravé hcg,abych pak věděla :grinning: ,takže od píchnutí 9 tý den nic,8mý den po pichnutí ještě byl dušíček :unamused: .Jinak držím moc moc palečky,Já jsem dneska jakoby 7mý den od punkce,den punkce tam nepočítám a už od včerejška mám dost ms pobolívání :unamused: ,v noci to bylo skoro furt :unamused: ,tak ted nevím,jestli je to dobře nebo špatně :unamused: ,normálně to týden před ms nemívám,ale ted to muže děla Crinon a celkově ty hormony :confounded: ,takže zase čekat,ach jooo,ale testovat chci od soboty,od jakoby 10DPO,tak uvidíme :confounded: ,
30. bře 2011 v 10:59  • Odpověz
holky a nemáte pocit,jakoby namoženého svalstva na břichu?? :unamused: :unamused: ,ježiš už mi fáákj jebe,takové pozorování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 11:04  • Odpověz
@valuse ty nejdeš zítra na krev do caru?nebo to oni nedelají?
30. bře 2011 v 11:05  • Odpověz
@mourinka29 Ahojky, pocit namoženého břicha nemám, protože vůbec nic nedělám :sunglasses: Já mám pořád jenom pocit, že mi má každou chvíli dorazit MS, jinak nic. Protože už jsem byla přesvědčená, že to zase nevyšlo, tak jsem měla na dnešek naplánované umývání oken :wink: No ale poté, co jsem měla na testu ducha, tak to raději nebudu pokoušet a budu dál lenošit :grinning: Jinak jsi mě potěšila s tím, te Ovitrelle už by to být nemělo, i když u každého je to asi jinak :sunglasses:
To čekání je nekonečné, že? :frowning2:
30. bře 2011 v 11:08  • Odpověz
@kikina9 - jo tak okna už mě taky napadla, takže jsem zavolala do CARu a zítra si nechám ukončit neschopenku a jdu do práce, jinak mi hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2011 v 11:11  • Odpověz
@layde
právě že ne. mám nahlásit močový test 5.4. a pak mě vezmou na kontrolní krevní.
já se asi ukoušu.
máš ty bolesti taky cik-cak, x hodin nic a pak to píchá a dloube?
30. bře 2011 v 11:15  • Odpověz
@ketyz Taky mám chvílemi pocit, že už mi z toho všeho pěkně hrabe :grinning: Nevím, jestli je internet ku prospěchu, nebo ne. Kdybychom ho neměly, tak bychom nemohly pořád vyhledávat co by kdyby, a podle mě bychom byly víc v klidu.
30. bře 2011 v 11:19  • Odpověz
@kikina9 ani nemluv :pensive: :pensive: :pensive: ,já ms pobolívání mám taky :unamused: :unamused: :unamused: a dost :unamused: :unamused: ,tak uvidíme a co zavádíš?utroš nebo co??
30. bře 2011 v 11:20  • Odpověz
@kikina9 tak s tímhle souhlasím. normálně jsem na net jdu tak 30min za týden a co jsem po Etu, ...no dyť ty moje bláboly vidíte :sweat_smile:
30. bře 2011 v 11:26  • Odpověz
@mourinka29 Jj, mám Utroš, ale dali mi docela nízké dávkování 1-1-2, a co jsem tady četla, tak holky mají vyšší, tak jsem si to sama zvedla na 2-2-2. Poté, co mě začalo to břicho tak bolet, tak jsem měla strach, aby se mi nerozjela MS. Tak snad to není na škodu :wink:
30. bře 2011 v 11:28  • Odpověz
@kikina9 tak já utroš moc neznám,nevím,jak se dávkuje :unamused: ,já měla pokaždé crinone gel a ten se zavádí jen jednou denně ráno :slight_smile: .No já otěhotněla v říjnu po ivf a nevím nevím,jestli mě tak bolelo nebo néé,vím,že jsem měla strašné křeče a to 6tý den po ET,to jsem probulela celou neděli,že je konec a druhý den jsem měla dušíka :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale jestli mě břicho pobolívalo i předtím,si neumím vzpomenout :angry: :angry: :angry: ,mám pocit,že to zvládám huř ted po tom ukončení těhu,jako u předešlých dvou ivf :confounded: :confounded: ,chtěla bych usnout a probudit se až v neděli :grinning: a to s // na testu :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 11:36  • Odpověz
@kikina9 já si ho taky zvedla na 2-2-2 z 1-1-2 :slight_smile: ale cítím, že to nevyšlo, já chci taky aby mě bolelo břicho :slight_smile:
30. bře 2011 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz
@mourinka29 To věřím, musím to být hrozný pocit, ukončit těhu, když už se na miminko těšíš :confounded: Vůbec si to neumím představit :frowning2: Já jsem na tom teď byla asi podobně jako ty tehdy, taky v neděli, 6. den od ET jsem měla celý den úplně hrozný křeče v břichu a v zádech, a probrečela jsem půl noci, že to zase nevyšlo :frowning2: V pondělí už jsem se s tím smířila, a od té doby čekám MS, a ta stále nikde :slight_smile: Tak třeba už nedorazí :wink: Jinak břicho a záda pořád bolí, ale už ne tak jak v tu neděli :wink:
30. bře 2011 v 11:51  • Odpověz
holky kontrolujete někdo čípek nebo ne?
30. bře 2011 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 Holky, my jsme hrozné, samy bez doktorů si upravujeme dávkování léků :wink: Vždyť ty ještě nemůžeš cítit, že to nevyšlo, máš ještě moře času :wink: A měla jsi 2 krásná embryjka, aby to nakonec nebyla dvojčátka :slight_smile:
A čípek taky kontroluju, už si fakt připadám jak blázen:slight_smile:
30. bře 2011 v 11:53  • Odpověz
@kikina9 já mám pocit,že doktoři to někdy dělají jak na běžícím páse a vůbec neberou v úvahu spoustu věcí, já mám problémy s krátkým cyklem ( někdy i 22 dní) a tak myslím, že bych měla dostat jiné dávky než ta, která ho má 28 dní. :slight_smile:
30. bře 2011 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz
@kikina9 držím palečky,to musí vyjíít,já si slíbila,že se nebudu hlídat,ale nejde to,hlídám kde co a vnímám věci,kterých bych si normálně nevšimla,jako pálení bradavek :grinning: :grinning: ,nevím,jestli mě pálí,nebo jsem je zhypnotizovala :grinning: :grinning: ,ale hcg je tak nizoučké,pokud už je vubec prcek uhnízděný,že to není ani možné,aby mě pálely :grinning: :grinning: ,asi to umím dobře se sugescí :grinning: :grinning:
@radulka1 já si kontrolovala asi rok a popravdě,asi to nepoznám :confounded: :confounded: ,vždycky jsem byla natěšená,že je dole a tvrdý a najednou špinění a ms,takže ted už to nedělám ale v těhu jsem párkrát zkusila ve sprše,a popravdě byl pokaždé jiný :unamused: :unamused: ,vubec se mi nezdálo,že by byl nějak uuplně dole,jak všude píšou a navíc,čípek se každou chvilku taky mění,takže ti fákt neporadím :wink:
30. bře 2011 v 11:55  • Odpověz
@valuse a jestli mas jestli mas testovat až 5.4 tak to bych si asi jako samo plátce někam na krev zašla.Jak si se rozhodla zajdeš někam ?

jj taky je mam cik cak, jinak já moc klidu a odpočinku nemam,protože malá mě odpočivat nenechá a chce se pořad mazkit a chovat a co chvíla ji mám na klíně :grinning:,takže mě se o odpočívání muže jen zdát
30. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz
@mourinka29 když jsem byla těhotná tak jsem právě tenhle pocit měla a taky se mě zdálo,že nemůžu pořádně zatnout břicho :wink:
30. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz
@kikina9 já mám dokonce utroš 4 ráno a 4 večer :slight_smile:
30. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz
@layde zítra půjdu. jet o za 300kč. stejně bych test kupovala a takhle to budu mít s 99,9jistotou. nebo ne? 12.den po Et mi musejí říct na krvi.. to mi sdělí i výšku HCG, když bych byla těhu, že?
30. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz
@11112 no os ani psát neměla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ted se namotám :grinning: :grinning: ,no je to na palici :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,jinak holky já byla na ET v pátek,to jsem fákt ležela,pak sobota neděle taky,jen u tv,vařil manžílek :grinning: ,ale od pondělí celkem normálka,jako nemyju okna nebo nic nezvedám,ale pomalinku jsem si vysála a ak běžné práce,nádobí oběd a tak to dělám :unamused:
30. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz
@mourinka29 takový režim jsem měla taky. jen jsem se za těch 11dní od Et 3x rozčílila skrz psa a jednou jsem na něj musela nahrubo a tak snad jsem embryjku neublížila
30. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz
@valuse no já celkově ten proces měla taky v nervech :rolling_eyes: ,během stimulky,byl moc nemocný muj hafík,mysleli jsme si,že je to jeho konec,je už starý :frowning2: ,takže jsem nespala a bulela asi týden,ale to se už vyřešilo díky bohu :slight_smile: ,potom ted v pondělí mi volali z CAR,že došlo k nějaké chybě v laborce,nějaká falešná reaktivita :rolling_eyes: na hepatitidu C :rolling_eyes: ,chápete co to byl za šok pro mě :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,až mi vysvětlili,že se to bohužel prý občas stane :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,že ty stroje jsou tak citlivé,že zachytily něco a oni to označili jako falešná reaktivita :rolling_eyes: ,takže jsem ze zákona musela jít včera na nový odběr,takže zase nervy :rolling_eyes: ,přitom na hepatitidu C mi brali v listopadu a bylo to negativní a zrovna tento typ,co chytají narkomaní a prostě takové špíny,byla jsme v šoku,že zrovná já,co si ani na cizí prkýnko nikde nesedne :grinning: :grinning: ,tak i tak si říkám,že to bude ok,ale stejně jsem nervozní a potom nám na genetice našli,že já jsem přenašeč svalové asrofite,nebo jak se to píše :rolling_eyes: ,a dneska mám mít výsledky,jestli to nemá i manža,pokud né,tak je to v klidu a riziko pro mimi není žádné,ale pokud by to měl i manža,tak jsme v prdeli :rolling_eyes: a riziko by bylo 1:4,takže zase nervy :rolling_eyes: ,v jednu mám volat,tak už se třesu a potom mám být v klidu
30. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz
@mourinka29 já jsem taky dva dny ležela a pak jsem pomalinku v klidu se zappjila do běžného kolotoče jen nic netahám.Jen jsem se neměla 5 dní koupat jen sprchovat :wink:
30. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz
@valuse krev by měla byt nejpřesnější a ano řeknou ti i výšku HCG nebo by měli alespoň co si tak matně vzpomínám co tu psali holky co takhle chodili jako samoplátci na krev tak sdělovali i hladinu HCG.
30. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, dovolím si zapojit se do diskuze :wink: Já jsem byla na ET v sobotu, takže dneska 4.den po ET a od včerejška mě bolí břicho a záda. Včera jsem měla křeče a dneska mám břicho jako namožené nebo jako kdyby mě někdo zkopal... :confused:
30. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz
@kac3nka ahojkyy,já mám břiško taky jakoby namožené :confused: :confused: ,já byla na ET v pátek :dizzy_face: ,tak ted se uvidí,co to namožené bříško znamená,už si nepamatuju,jestli jsem to měla i ted u toho těhu :unamused: ,ale ted jsem pomalinku vysávala,máme jen plovoučku,takže jen tak zlehka a normální mě tak bolí namoženě břicho,svaly,že jsem ted toho nechala a dokončím to později,tak zvláštně to tahá jakoby ze zad :unamused: :unamused: ,
30. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz
@layde a stupňjí se ti ty příznaky-říkejme tomu tak :wink: ?
Mě ne. Prsa jsou stále citlivá, ale nenatékají více. bradavky růžové, dvorce větší a okolí citlivé taky. břicho mě bolelo nejvíce 3. - 6. den. to se dalo nazvat křečemi a v noci mě to budilo. teď v noci klid
30. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.