• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@mourinka29 jo, mě bolí i záda a když se třeba směju, tak se mi to všechno ozývá, jako bych to měla právě namožené. Nevím, co to může znamenat. Já teda doma nedělám nic, bojím se teď i žehlit (jsem posera), ale je fakt, že po ET jsme jeli hned na manželovu oslavu, takže jsem neležela ani jeden celý den. Trochu mám výčitky, ale jinak to nešlo :unamused:
30. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz
holky no uvidíme jak dopadnem :slight_smile: ,ale mělo by se to někde psát,když kočka otěhotní,že jaké měla fáákt ty prvotní příznaky :grinning: :grinning: ,
@kac3nka tak já natvrdo ležela pátek,a víkend,v pondělí jsem už víc chodila a ted jak píšu,pomalinku vysávám,ale jen ten vysavač tahám po zemi :slight_smile: ,takže hodně z lehka,tak snád to nevadí,dělala jsem to i u prvního těhu a nic se nestalo,tak snáád :slight_smile:
30. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz
@mourinka29 já jsem hrozná, mám blbý pocit skoro při každém pohybu, jestli nedělám něco špatně...a kdy máš testovat?
30. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz
@kac3nka no já jsem testomaniačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já testnu už zítra,ale to jen z toho duvodu,jestli už je pregnyl pryč :unamused: ,dělala jsem to tak i minule a pak jsem si aspon byla jistá dušíkem,že to není pregnyl :slight_smile: ,ale jinak sobota neděle,to už budu jakoby 10,11 dpo a co vím,tak dušíček by už mohl být,já jsem ten typ,co testuje :grinning: :grinning: ,minule jsem měla dušíka 7mý den po ET a neměla jsem PK a ted to zkusím taky tak,takže první v sobotu :slight_smile:
30. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz
@mourinka29 Aha, no já mám testovat až 10.4. (taková dlouhá doba :frowning2: ) a i když jsem nedočkavá, asi to budu muset vydržet, protože ještě v pátek budu píchat Pregnyl a ten by mohl ještě tak týden ovlivnit test, tak uvidím. Možná o 2 dny dřív, protože se bojím, že to fakt nevydržím :sweat_smile:
30. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz
@kac3nka no joo,ty pícháš pregnyl ještě po ET,tak to je jiné,některé centra to tak mají,já píchala jen před OPU,tak u mě to je jiné
30. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz
@mourinka29 no to záleží na počtu foliklů. Při prvním IVF jsem taky píchala jen před OPU, protože jsem měla 22 vajíček. Teď jsem měla 12 a do 15 se píchá pregnyl ještě 4.,7. a 10.den po ET :unamused:
30. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz
@kac3nka tak já jsem jen po minimálce,jen clostík jsem měla a pár malinkých dávek menopuru a já měla jen 4 vajíčka,protože mám jen jeden vaječník a dvě mám zavedené a proč se to píchá i po ET?????
30. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz
@mourinka29 No to kdybych věděla... :confused: :confused: Mám na rozpisu jen to, že záleží na počtu vajec :sweat_smile:
30. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz
@mourinka29 já jsem tento cyklus také měla jen clostík. měla jsi i klasické IVF?
30. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz
@kac3nka neva,v poho,vím,že některá centra to tak dělají :sweat_smile:
@valuse jj já mám jen jeden vejcovod a to ještě pruchodný pod vyšším tlakem,takže tím,že ovuluju normálně,prostě i manža je v poho,jednou jsme otěhotněli i přirozeně a to vlastně hned první cyklus,ale pak byla cysta,laparka a tak proto ivf,takže jsme ted normálně měli ICSI ,AH a ET
30. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz
@mourinka29 aha.
já na klasické IVF reagovala větší či menší hyperstimulkou a mnoho nekvalitními vaji. a tak zkoušíme clostík
30. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz
@valuse já měla u klasického jen dva folíky a dva oocyty a jen jedno mi zavedli,takže já teda líp reaguju na toto,měla jsem 4 vajucha a dva mám zavedené,takže za mnohem mín peněz,menší zátež pro tělo a jedu bez pojištovny,protože minimálka se platí celá bez poj
30. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz
@mourinka29 takže to bys mohla mít srovnání, jak ses cítila po klas. stimulaci a jak po closti. myslím teď po ETu. já mám totiž pocit, že břicho není tak velké, jako při klasice
30. bře 2011 v 15:03  • Odpověz
@valuse není,to máš pravdu a ani prsa :grinning: ,já mám jedničky :grinning: a po ivf jsem měla dvojky :grinning: ,ted nic :confounded: :grinning: ,ale jako zdravotně jsem se cítila dobře jak u ivf tak ted u minimálky,hormony mi problémy nedělají,jen u ivf jsem dostala ovitrelle a ed pregnyl a bylo mí asi týden celkem blbě,bolel žaludek a tak,tak nevím,jestli z pregnylu,nebo celkově nervy :confounded:
30. bře 2011 v 15:09  • Odpověz
@layde Tak držím pěstičky!!!! :wink:
30. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz
Tak jsem byla dneska holky na ET, mám u sebe 2 prcky, tak snad se zadaří.To bude snad nejdelších 14 dní v mým životě :grinning: Však to znáte :wink: Akorát mám hroznou rýmu, tak jsem ráda, že jsem ráda, je mi blbě a nemůžu si na to pořádně ani nic vzít :unamused:
30. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz
@moniques
držím palečky
já se rozhodla jít zítra na krev jako samoplátce. s nervama už vydržet nemohu. zvláštní je, že známá gyn. mi řekla, že jít na krev 12tý den po ET je zbytečně brzy. a v některých CARech takhle ofiko testují. viz layde
prcci jsou v jakém stadiu?
30. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz
Holky, dnes večer jsem začala špinit, takže těhu se nekoná :frowning2:
31. bře 2011 v 00:06  • Odpověz
autor
@layde držím pěsti!!!!!!!!! :slight_smile:
31. bře 2011 v 06:56  • Odpověz
kiki špinění neřeš! udělej si test a porovnej čárky. :slight_smile:
@ layde taky držím pěsti a pak sem hned písni totéž @ valuse
31. bře 2011 v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky takže já dnes měla testovat a je tam jen jedna čárečka takže těhotná nejsem.Tak doufám,že se konečně podaří vám.Moc vám to přeju já si musím počkat na další boj :frowning2:
31. bře 2011 v 08:05  • Odpověz
autor
@11112 to je mi líto, vím jak Ti je :frowning2: ale na druhou stranu, život nekončí a ono se to podaří!
31. bře 2011 v 08:12  • Odpověz
@kikina9 - nestresuj ještě, jestli je to špinění silný, tak utrogestan začni polykat, ale jinak to je pořád ok, test bych stejně udělala až zítra
31. bře 2011 v 08:16  • Odpověz
@prdecek to je pravda,ale bolí to to je fakt.Na druhou stranu byl to první pokus :wink: třeba budeme všichni co nám to nevyšlo u prvního těhotní a druhého :wink:
31. bře 2011 v 08:18  • Odpověz
@11112 - mrzí mě to, ale vytrvej, určitě se to podaří, u nás v CARu hlavní lékař říká, že nezná ženskou, která když má pozitivní test (tedy otěhotní) a chce dítě aby ho neměla, jen některé k tomu mají cestu trnitější, ty už jednoho prcka máš, takže otěhotnět určitě můžeš, tak teď jen počkat na to správné embryo
31. bře 2011 v 08:24  • Odpověz
@11112 - někde jsem četla že 2 a 3 IVF bývají úspěšnější, doufám v to, já už jsem na 2, tak bych byla ráda kdyby to dopadlo :sweat_smile:
31. bře 2011 v 08:25  • Odpověz
@radulka1 @ketyz holky, děkuji moc za uklidnění, test jsem si dnes ráno zase zkusila udělat, a druhá čárka se tam objevila v termínu, i když hodně slabá :slight_smile: Špinění ale neustává, tak jsem z toho docela špatná, mám strach :frowning2: Volala jsem do CARu, a tam mi v podstatě nic neřekli, jen že nevysazovat léky a přijet v pondělí na kontrolu :frowning2: Při prvním těhotenství jsem špinění za celou dobu nepoznala, je fakt, že bylo přirozené, možná je po IVF častější, ale i tak se bojím :frowning2:

@11112 to mě moc mrzí, že ti to nevyšlo :confounded: :confounded: :confounded: Snad další pokus bude úspěšnější :slight_smile:

@layde držím palečky :slight_smile:
31. bře 2011 v 08:38  • Odpověz
@kikina9 ahojky a a nemužeš nám hodit fotečku?? kolik dní po ET si??špinění muže být i u těhu .ale chápu tě,vystraší to :pensive:
31. bře 2011 v 08:46  • Odpověz
@mourinka29 ahojky, fotečku bohužel dát nemůžu, manžel má foťák v práci :frowning2: Dnes jsem 10. den od ET, včera už jsem se začínala malilinko radovat, a pak toto :frowning2: Bojím, bojím :frowning2:
31. bře 2011 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.