• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
@layde ahojky, já měla HCG 22 a bylo to negativní.
31. bře 2011 v 17:40  • Odpověz
@prdecek A to už nejdeš znova na odběry?
31. bře 2011 v 17:50  • Odpověz
autor
@marca22 ne, já už dostala normální MS
31. bře 2011 v 18:28  • Odpověz
@prdecek Aha,tak to mě mrzí :frowning2: Tak ať ti to vyjde příště,držím palečky
31. bře 2011 v 18:43  • Odpověz
no mě dr právě pozvala na útery na odběry tak uvidíme snad to dopadne dobře :unamused:
31. bře 2011 v 19:54  • Odpověz
já mám dnes 27den cyklu a mrcha mi takhle brzy nepřichází. myslím, že to sehrálo roli v rozhodnutí dr., že mám ještě přes víkend léky brát. je ale jasné, že naděje je minimální
31. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz
@layde ahojky tak velká gratulace konečně první vlaštovka :wink:
1. dub 2011 v 08:23  • Odpověz
@radulka1 Ahojky píšeš tady o lázních taky jsem o nich přemýšlela ,ale myslela jsem že nemám nárok na hrazené.Můžu se zeptat jestli ti to teda nevadí co ti doktorka napíše,aby sis je nemusela hradit.Já mám předčasné selhání vaječníku a můj doktor mě ještě lázně nenavrhl.Nebylo by špatný před dalším IVF trošku načerpat energii
1. dub 2011 v 08:26  • Odpověz
tak dnes jsem nevydržela a testla jsem a bílo :unamused: takže se přidávám do klubu těch smutných
1. dub 2011 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 Nesmutni, vždyť ty jsi byla na ET 24.3.2011, takže jsi teprve 8. den po ET. Mě se ukázal duch (ale opravdu jen duch) až 9. den po ET, takže máš ještě hodně velkou šanci. I co jsem probírala s kamarádkou, která byla taky na ET po 3. denní kultivaci, tak 8. den bílo, 9. den duch (ale až po delší době, ne v limitu).
Tak držím palce při dalším testování, ať už tam bílo není. :slight_smile:
1. dub 2011 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky všem děkuji za gratulace a podporu,dnes jsem dělala doma i test a je // pozitivní tak snad to bude dobré a čárečka bude jen sílit ale i tak do úterka to budou nervy.

@radulka1 hele vdáváš to moc brzy,jsi teprve byla 8 den zkus to až ten 12 nebo 13 den ještě není nic ztrceno
1. dub 2011 v 09:15  • Odpověz
@radulka1 promiň mi ty překlepy ale mala mě tu sedí na klíně a tak se hůře píše :grinning: a nemá to být vdáváš ale vzdáváš :grinning: tak se omlouvám
1. dub 2011 v 09:49  • Odpověz
1. dub 2011 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 8. den je podle mě na výsledek brzy, při 1. IVF jsem 8. den měla bílo a pro jistotu jsem si udělala
test 12. den a byly tam // - máme krásnou zdravou holčičku:slight_smile:
2. dub 2011 v 16:42  • Odpověz
ahojky tak jsem dlouho těhu nebyla v sobotu dorazila ms a a do neděle testik // a dnes je testik uz negativni takže nám to taky nevišlo :cry: :cry:
4. dub 2011 v 09:42  • Odpověz
@layde ach jo, ten březen byl nějaký zakletý, kde je ta 40% úspěšnost IVF ? A co ostatní holky? Já už taky mám MS :unamused:
4. dub 2011 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz
tak holky vy taky néé :confused: :confused: ,já taky nééé,ms sice ještě nemám,ale testíky jsou bílé,takže není o čem mluvit :rolling_eyes: ,ale my jdem do minimálky hned znovu a to mě drží nad vodou,A co vy jinak,vy budete ještě zkoušet???jednou se to podaří,nebojte :slight_smile: :slight_smile: ,ale to čekání je těžké.Aco se týče uspěšnosti :angry: ,tak taky nevím,kde ty čísla berou,je tu vubec některá kočka,co v téhle diskuzi ted otěhu???
4. dub 2011 ve 12:33  • Odpověz
Tak jsme se těšili že budeme mit konečně první miminko v zimně a ještě k tomu skoro před vánoci a ono nic (máme jen letní děti :slight_smile: :sweat_smile: ).....Když to půjde dobře tak se v úterý domluvim s dr. hned na duben na KET a doufam že ti naší bobíšci to rozmražení přežiji a že se i uchytí.Je to naše poslední šance.Přítel sice chce moc ještě jedno ale prý víc jak 20000,- a skoro s nulovou šancí tak do toho jít nechce.Tak musím moc doufat že se toto poslední povede, musí :cry: :unamused:.Jenom ten KET bude stat 8500,- bez léků... :cry:

4. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz
Holky, to snad nemyslíte vážně? Opravdu to žádné z vás nevyšlo?
Já se skoro bojím napsat, že nám to teda snad vyšlo :slight_smile: Ještě mám teda strach o tom mluvit nahlas, ale dnes jsem byla v CARu ve Zlíně, těhu mám potvrzené zatím tedy jenom na základě krevních testů, HCG 468 :slight_smile: A to nám doktor dával šanci na úspěch při našich problémech tak 5%, takže jsem s tím vůbec nepočítala :wink: Vím, že ještě nemáme vyhrané, ale moc doufám, že na Vánoce budeme mít pod stromečkem ten nejkrásnější dáreček :slight_smile:
4. dub 2011 v 15:55  • Odpověz
@kikina9 velká gratulace,alespoň jedné to vyšlo a to hcg je nádherný :slight_smile: :sweat_smile: tak ať roste pěkně dál..
4. dub 2011 v 16:07  • Odpověz
@layde Moc děkuji :slight_smile: Ale mrzí mě, že to nevyšlo tobě, myslela jsem, že je to už skoro jisté :frowning2:
Ale máte mražáky, tak budu moc držet palečky, aby vám vyšel alespoň ten KET :wink:
4. dub 2011 v 16:11  • Odpověz
@kikina9 jj děkuji snad to vyjde :frowning2:
4. dub 2011 v 16:31  • Odpověz
@kikina9 ahojky a taky velká gratulace moc ti to přeju a nám nezbývá než bojovat dál,ale věřím že příště bude víc úspěšných.Jen kdyby to tak nebolelo. :frowning2:
5. dub 2011 v 10:13  • Odpověz
@11112 Ahoj, moc děkuji za gratulaci :slight_smile: Moc mě mrzí, že ti to nevyšlo, vím, jak to bolí :frowning2: Já při prvním IVF dopadla podobně jako ty, doktor získal pouze jedno špatné vajíčko :frowning2: Do druhého IVF jsem šla s obavou, že to dopadne stejně, a výsledek vidíš :slight_smile: Příště ti doktor asi zvýší dávky hormonů, možná i dá nějaké jiné, a určitě to dopadne dobře, budu moc držet palečky :slight_smile: Už jste se rozhodli, kdy půjdete do dalšího IVF? Nebo budete zkoušet minimálku? Tam myslím nemusí být takový časový odstup :wink:
5. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz
@kikina9 děkuju já vím,že na tom jsem ještě dobře když čtu tady ty příběhy někdyx se divím jak to ty holky zvládnou.Já mám jen strach,že mě už nezvýší dávky,protože já měla snad už ty největší.Brala jsem 4 ampulky menopuru a doktor říkal že jsou dost vysoké a nic :slight_smile: Za týden se mám objednat a říkal,že to probereme tak uvidím co na mě vyzkouší.Ta minimálka se platí nebo jak to funguje?Zatím se měj hezky hlavně se apatru at je vše v pořádku. :slight_smile:
5. dub 2011 v 15:48  • Odpověz
Holky, tak prd. .test z krve negativní. dáme nějakou pauzu a půjdem na KET
5. dub 2011 v 17:58  • Odpověz
@11112 Ano, ta minimálka se platí, ale celkově většinou vyjde levněji, než klasické IVF :slight_smile: V našem CARu vyjde přibližně na 13000,-, a za klasické IVF jsem platila 27000,- :angry: Jinak vím, že při klasickém IVF dávají ještě větší dávky léků, než jsi měla ty, nekdy i o dost, ale to záleží asi na doktorovi :unamused: Pokud jsi měla 4 ampulky Menopuru, 1 ampulka je tuším 75 IUI, takže celkem 300IUI. Já jsem měla při minulém IVF, které nevyšlo, stejnou dávku jako ty, a to je těch 300IUI. Teď mě ji navýšil na 262.5 Gonalu + 75 Merionalu. Sice to nebylo o moc víc, ale zabralo to :slight_smile: Neříkám, že jsem měla vajíček na rozdávání, ale 4 jsou pořád lepší výsledek než 1. Ono asi i malé navýšení může pomoct :slight_smile: Nebo se zkus zeptat, jestli by nebylo lepší změnit léky, Gonal nebo Puregon jsou prý nejkvalitnější. Sice se mi nelíbilo, že se na ně docela dost doplácí, ale teď jsem ráda, že jsem je měla :slight_smile:
Dej potom vědět, jak jste se s doktorem domluvili a jak pokračujete. Budu moc držet palce :slight_smile: Příště to musí vyjít :wink:
Ono se říká, že 1. IVF je taková zkouška, jak budeš reagovat, a většinou vyjde až to druhé, tak snad se i vám poštěstí.
Měj se hezky :slight_smile:
5. dub 2011 v 18:10  • Odpověz
@valuse To mě mrzí :frowning2: Tak snad KET vyjde :slight_smile:
5. dub 2011 v 18:11  • Odpověz
:slight_smile: :wink: @kikina9 ahoj musím teda napsat,že IVF u vás bylo dost drahé i když vyšlo já jsem doplácela jen 6000,ale 27 tisíc je dost.Hlavně že to vyšlo :wink: Taky jsem slyšela,že první IVF je takovej hokus pokus tak uvidím co druhej.Já jsem při ultrazvuku měla třifolikuly,ale dva byli prázdný a jen v jednom jedno vajíčko :wink: Nebudu ted smutnit,ale budu věřit,že podruhé to vyjde.Spíš mám strach kdyby to nevyšlo,to zklamání by bylo ještě větší.Dám ti určitě vědět jak jsem se domluvila a ty napiš jak se ti daří a jestli jste s miminkem v bříšku v pořádku
6. dub 2011 v 09:34  • Odpověz
Holky je možný, abych měla 7.den po ET // ??? :slight_smile:
6. dub 2011 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.