• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@moniques je to možný,ale může to být injekce pregnylu ten zůstává v těle až 10 dní po píchnutí.Pokud jsi ho měla,ale pokud ne tak můžeš být těhulka :slight_smile:
6. dub 2011 v 10:50  • Odpověz
Já si píchala Ovitrelle, ale to už je 14 dní, tak to už bych v těle mít neměla, co myslíš??
6. dub 2011 v 10:54  • Odpověz
@moniques je to možné já jsem taky 7 den po ET a už včera jsem měla // :slight_smile: Dělala jsem testy od pondělí a tak vím, že už to není pregnyl :wink:
6. dub 2011 v 10:55  • Odpověz
@krisss2 Faaakt?? :slight_smile: No nechci se ještě moc radovat, ale je fakt, že jsem nevěřila vlastním očím, když se tam ty // hned ukázaly :slight_smile: Je sice je :slight_smile: ště taková slaboučká, ale je tam :slight_smile:
6. dub 2011 v 10:58  • Odpověz
@moniques od včerejška mi zesílila, takže je to jasné :slight_smile: Já jedu na krev až příští středu, ale myslím, že mamatest nelže. Zkus test zítra a uvidíš jestli je čárečka silnější.
6. dub 2011 v 11:08  • Odpověz
@krisss2 Mám si dělat test až po 14-ti dnech, takže příští středu, tak snad nezmizí.. :unamused: A kam chodíš do CAR?
6. dub 2011 v 11:19  • Odpověz
holky,co si můžu vzít na migrénu, abych ale neohrozila mimi? :frowning2: bolí mě celou noc šíleně hlava a nechce to přestat :frowning2:
6. dub 2011 v 11:25  • Odpověz
@moniques : paralen , algifen ...
6. dub 2011 v 11:28  • Odpověz
@cell Na Algifenu je napsaný: NESMÍ se užívat v těhotenství :frowning2:
6. dub 2011 v 11:41  • Odpověz
@moniques tak to jsme byly obě na ET min. středu :slight_smile: Já jezdím do Zlína.
6. dub 2011 v 11:44  • Odpověz
@krisss2 A kolik ti zaváděly embryjek? :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:50  • Odpověz
@moniques 2 desetibuněčné, tak jsem moc zvědavá :slight_smile: a tobě?
6. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz
@moniques : jednorázově by neměl vadit, ale pokud chceš být klidná, paralen je jistě úplně bezpečný :slight_smile:
6. dub 2011 ve 12:12  • Odpověz
@cell Tak děkuji za info :slight_smile:
6. dub 2011 ve 12:19  • Odpověz
@krisss2 jednu ranou blastocystu a jednu morulku :slight_smile: Pan doktor říkal, že to jedno bylo moc pěkný a to druhý střední kvality, ale že uchytit se samozřejmě můžou klidně i obě :slight_smile: Já už bych byla nejradši, kdyby mě kopali, takhle je to hrozný, když nevím, co se ve mě děje :grinning:
6. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz
@moniques Já jsem měla jen 3 denní kultivaci a byly to jedničkové kvality a ještě máme 3 embryjka zamražené a taky se pořád bojím, ale myslím, že vlastně teď už se budeme pořád jen bát. Občas mě píchne v podbříšku a tak se hned leknu, jestli jsem nedostala MS a není všechno v háji, no jo no, je to boj. Ale doufám, že tenhle vyhrajeme :slight_smile:
6. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz
@krisss2 Tak po 3denní kultivaci to byly teda krásný kousky! :slight_smile: My nemáme zamražený žádný :frowning2: Prý nebyly vhodný na zamražení, tak nevím :frowning2: Ale věřím těm, co máme, že to zmáknou :wink:
6. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz
@moniques Jo jo to byly i pan doktor říkal, že to byla moc pěkná embryjka, když nám je ukázali na monitoru a ty tvé to určitě zmáknou :wink:
6. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz
@krisss2 Věřím v to :slight_smile: Taky bych je chtěla vidět :slight_smile: No nic, jdu se natáhnout, ta hlava se mi asi rozletí :frowning2:
6. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz
@moniques mamates je dost kvalitní a pregnyl v sobě nemáš takže opravdu asi budeš těhotná :slight_smile: to je hezký konečně se tady začne někomu dařita tak snad nás nakazíte,,,, :wink:
6. dub 2011 v 15:33  • Odpověz
@11112 Jestli to bude opravdu tak, pošlu vám těhu bacilky :grinning:
7. dub 2011 v 10:09  • Odpověz
@moniques na to spoléháme.... :slight_smile:
7. dub 2011 ve 13:30  • Odpověz
@krisss2 Testovala jsi ještě?? :slight_smile:
8. dub 2011 v 09:15  • Odpověz
@moniques ahojky, jo jo, čárka na mamatestu10 stejná jako kontrolní a mám to i potvrzené z krve, včera jsem jela na kliniku, protože jsem zakrvácela a dnes zase :frowning2: Řekli mi, že je všechno v pořádku, ale já tomu nevěřím, takhle jsem měla min. rok mimoděložní a mělo to stejný průběh. Uvidím až nepůjde nic vidět na UTZ. Moc moc se bojím :frowning2: a jak ty??? Čárečka je silnější???
8. dub 2011 v 09:30  • Odpověz
@krisss2 to bude dobrý, uvidíš! musíš těm prckům věřit, mamčo! :wink: Já mám právě tu čárku pořád stejnou a oproti té testovací je celkem o dost slabší, tak snad to nebude jen biochem.těhu :frowning2:
8. dub 2011 v 09:38  • Odpověz
@krisss2 Jaká musí být hodnota HCG, aby bylo těhotenství potrzený??
8. dub 2011 v 09:53  • Odpověz
@moniques ale nekrvácíš a to je hlavní. Taky se mi zdála, že je stejná, ale pak najednou byla silnější. Podle testů se to špatně hodnotí, lepší je test z krve. Já měla včera 86 mIU. Jsme teprve 9 den po ET, holky tu psaly, že měly čárku až 10 nebo 11 den po ET ne? Takže si myslím, že jsme dobré, jen na to mé krvácení. Obě dvě musíme počkat do příští středy a pak se uvidí.
8. dub 2011 v 09:56  • Odpověz
@moniques Já jsem minule při tom mimoděložním měla 30mIU a to bylo 14 dnů po IUI a Dr. říkal, že hodnota je nízká, ale pozitivní.
8. dub 2011 v 09:57  • Odpověz
@krisss2 Já vím, však jsem ani nečekala, že by se ukázala už tak brzo :slight_smile: O to víc se teď asi bojím, že začne slábnout..Já mám mamatest75 a ne 10, takže to je pro mě vlastně lepší, že se ukazuje i tam :wink: a pokud ti řekli, že je vše v pořádku, tak by mělo. Oni přece vědí, co dělají.. :wink: Brali ti jen krev?
8. dub 2011 v 10:00  • Odpověz
@krisss2 no vidíš, tak to máš teď krásnej výsledek! Určitě jsou to velcí bojovníci! :slight_smile:
8. dub 2011 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.