• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@krisss2 a po 14-ti dnech už bude na UTZ i něco vidět? :slight_smile:
8. dub 2011 v 10:11  • Odpověz
@moniques
@krisss2 holky oběma velká gratulace :sweat_smile: :slight_smile: ,a toho krvacení se moc neboj hlavně nevysazuj utrogestan,a ta hodnota hcg je nadherné na to kolikátý jsi den , já mela 12 den jen 25 hcg .Tak se holky držte a pak nám pošlete bacilky, Já teď jdu na zjištění průchodnosti toho jednoho vejcovodu a v květnu to zase zkusíme z mražáčky tak doufám že se nám to konečně povede :frowning2:
8. dub 2011 v 10:12  • Odpověz
@moniques odvíjí se to od hladiny HCG. Minule mi dělal ultrazvuk už při 400 mUI, ale to asi kvůli tomu krvácení a v nemocnici mi říkali, že by to mělo jít vidět od 1400mUI, ale když ani při hladině 3000mUI nebylo nic vidět, tak řekli, že už by byla nejlepší operace.
8. dub 2011 v 10:19  • Odpověz
@layde no bojím bojím po min. zkušenosti. Všichni mi tvrdili, že se mimi ještě ukáže, ale já věděla, že to krvácení a pak špinění není moc dobré, já už jsem vlastně od 12 dne po IUI tušila to mimoděložní, až mi pak dr. řekl, že nechápe, jak jsem to mohla od začátku vědět :frowning2: A tobě přeju ať ti to dobře dopadne a ještě tento rok jsi těhulka :wink:
8. dub 2011 v 10:22  • Odpověz
@moniques Jo jo brali mi jen krev, při té hodnotě se stejně nic nedá dělat, dr. říkal, že i kdyby to bylo mimoděložní, tak se nemusím bát, že by to prasklo, protože při takové hodnotě je mimi ještě malé. S krve vlastně poznal nejen HCG ale i ostatní hormony a říkal, že proti tomu min. mimoděložnímu jsou ty hodnoty přesně podle tabulek. A ty pokud máš test, který reaguje na vyšší hodnoty, tak je to v pořádku, v tom případě kdyby sis udělala tu 10, tak na tom budeš stejně jako já. Já jsem si ji dělala proto, protože se mi ten test zdá nejspolehlivější a chtěla jsem vědět, kdy vyprchá Pregnyl a jiný test by mi to třeba neukázal.
8. dub 2011 v 10:25  • Odpověz
@krisss2 No tak vidíš!!! :slight_smile: Jsi ukázkovej případ těhotnění, když jsi přesně podle tabulek :grinning: Myslím, že nemusíš mít strach, vše je na té nejlepší cestě! :wink: A neřekl ti, z čeho to krvácení je?
8. dub 2011 v 11:07  • Odpověz
@layde Děkujeme, snad bude opravdu důvod k oslavě a dostaneme ten nejkrásnější vánoční dáreček :slight_smile: A tobě přeju taky kus toho štěstí, ať se vám to povede a co nejdřív!! :slight_smile: To je fajn, že máte i mrazáčky, nám nezbylo nic :unamused: Popravdě jsem si myslela, že z toho bude víc mrňousků, ale i tak jsem ráda za ty dva krásný, co mám u sebe :wink:
8. dub 2011 v 11:13  • Odpověz
@moniques dr. mi napsal do zprávy, že to je implantační krvácení
8. dub 2011 ve 12:00  • Odpověz
Pár dní jsem tady nebyla, a 2 nové těhulky :slight_smile: Holky, velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@krisss2 čtu tady, že jsi prodělala mimoděložní těhotenství :frowning2: Mohla bys mi napsat, jak to u tebe probíhalo, jestli jsi měla nějaké bolesti, jak HCG rostlo apod.? Já mám z mimoděložního taky velký strach, chvílemi mě bolí v podbřišku z levé strany, potom to ale vždycky přestane, tak nevím :frowning2: Myslíš, že kdyby to bylo mimoděložní, tak to nepřestává?
Jinak HCG jsem měla 14. den od ET 468 :wink:
Holky, já místo abych si užívala, že jsem těhotná, tak akorát pročítám diskuze, co se může všechno stát, a jsem z toho špatná :frowning2: Já bych potřebovala, aby mi někdo zablokoval přístup na internet, nebo se z toho zblázním :wink: V prvním těhotenství jsem internet neměla, a byla jsem v pohodě :wink:
8. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz
@kikina9 Ahojky já měla mimoděložní po IUI a když mi vyšel pozitivní test, tak jsem začala krváce úplně přesně jako teď a tak se taky proto bojím. HCG bylo 14 dnů po ovulaci jen 30, ale pak 2 týdny předpisově rozstlo, takže nejprve dr. usuzoval, že to byl potrat, ale když HCG začalo růst, tak hned, že to je normální těhu. Jenže pak na UTZ nic neviděl a tak počkal ještě týden, ale pak sem jeden den hodně zakrvácela a na druhý den jsem jela na UTZ a protože tam nic nebylo, tak odtamtud hned do nemocnice. Tam jsem byla 1 týden, brali mi krev a dělali UTZ, ale nic. Růst HCG se začal být pomalejší a tak mi udělali po týdnu kyretáž, pak mě nechali týden doma a za týden jsem měla jít na kontrolní odběr, ale HCG bylo 6 800 = okamžitá laparoskopie a mimoděložní v pravém vejcovodu. Bolesti jsem žádné výrazné neměla, ale v nemocnici si pořád nebyli jistí, jestli je to mimoděložní, na to přišli až při operaci, takže tak :frowning2:
8. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz
@krisss2 Tak moc držím palečky, ať to teď dopadne dobře :slight_smile: Stejně mě překvapuje, že v dnešní době je pořád takový problém najít mimoděložní těhotenství :unamused:
8. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz
přidávám se k tomu, co říkala krisss. Začasla jsem krvácet tmavou krví. Nejdříve si mysleli, že jen špiním.. Na prvním UTZ nic v břiše nebylo :frowning2: Nevzpomenu si na výšku HCG. Pamatuji se ale, že u mě věděli, že je to v levém vejcovodu ještě před laparo
8. dub 2011 ve 22:28  • Odpověz
@krisss2 Implantační krvácení? Tak to je v pořádku, to se jen mimísci zavrtávají do té hodně prokrvené sliznice :wink:
10. dub 2011 v 19:09  • Odpověz
Ahoj ženy :slight_smile: Mám otázečku..Je normální,aby mi od středy do neděle vůbec nezesílela čárka na testu? :unamused:
10. dub 2011 v 19:12  • Odpověz
@moniques No já nevím, já budu klidná, až uvidím mimi na ultrazvuku a bude jisté, že je tam, kde má být. Pořád špiním, to taky není dobré, si myslím:frowning2:
11. dub 2011 v 07:10  • Odpověz
@moniques tyto testy myslím nejsou tak průkazné, jako test krve. HCG by se mělo jednou tak zvednout za 2 až 3 dny. Tak si zkus zajít na odběr a budeš klidnější. A nebo udělej test až za delší dobu, tam je ten rozdíl víc patrnější (třeba s odstupem týdne).
11. dub 2011 v 07:13  • Odpověz
Holky, ten březen byl nějaký začarovaný :unamused: Já mám od neděle docela silné bolesti břicha a zad, dnes jdu na kontrolu do CARu, ale opravdu mám strach z toho mimoděložního těhotenství. Při prvním těhu jsem žádné takové bolesti neměla :unamused:
@moniques čárka by měla sílit, možná ještě záleží, jak moc máš citlivý test. Ale je pravda, že tyto testy z moče jsou jenom orientační, abys zjistila, jestli je tam vůbec nějaké HCG přítomno, ale už z toho nejde zjistit, jestli HCG roste nebo ne. To jde jenom z krve :wink: To ti ještě nedělali?
11. dub 2011 v 07:22  • Odpověz
@krisss2 mě holky psaly, že špinění v těhotenství může být, nesmí to být krvácení :wink: Některé že dokonce špinily celý první trimestr, a narodilo se jim zdravé mimčo :slight_smile: Tak držím palce, ať je to i tvůj případ :slight_smile:
11. dub 2011 v 07:24  • Odpověz
@kikina9 Ahojky, já vím, že někdy je špinění normální a já i trochu krvácela, no stejně s tím člověk nic nenadělá, musí jen doufat, že to bude dobré. Tobě přeju, ať ti dnešní kontrola dopadne dobře a pak nám napiš ju?
11. dub 2011 v 08:13  • Odpověz
@kikina9 jo a jestli tě můžu uklidnit, tak já při mimoděložním žádné bolesti neměla, teda jen mě občas pobolívalo u vaječníku, ale já tam měla cystu, takže všichni říkali, že je to z té cysty. To mimoděložní jse u mě projevovalo tím krvácením a pak špiněním, nízkou bazální teplotou, hodnoty hormonů byly nízké a pak HCG už nerostlo tak jak mělo.
11. dub 2011 v 08:18  • Odpověz
@kikina9 Já mám totiž oficiálně testovat až ve středu, takže teď ještě ,jako´ nevím, že tam ty // jsou :slight_smile: Až pak půjdu teprve na krev. Tím, že jsem ale // objevila dřív, tak pořád hlídám, jestli tmavnou nebo ne :slight_smile: Bojím se, aby mi do středy nezmizely :frowning2:
11. dub 2011 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky, takže dnešní kontrola v CARu dopadla dobře, zbytečně jsem vyšilovala. Na bolesti břicha a zad jsem dostala magnezium, jinak HCG vzrostlo na 4200 a už jsem "něco" viděla i na ultrazvuku. Tak snad to tak dobře bude pokračovat i dál :slight_smile:
@moniques a čárečka vůbec nesílí? A je to jenom duch, nebo už slabá čárka? Ono taky záleží na tom, jak citlivý máš test. Pokud je to test s menší citlivostí, tak může trvat déle, než čárečky začnou sílit :wink: Já když si dělala citlivost 10, tak druhá čárečka byla vidět pěkně, a zároveň jsem zkoušela citlivost 25, a tam ta druhá čárka byla o dost slabší :slight_smile: Tak budu moc držet palce, ať se ve středu na krvi dozvíš jenom samé dobré zprávy :slight_smile: A potom nezapomeň napsat :wink:
@krisss2 tak co špinění, už přestalo? A kdy jdeš na kontrolu?
11. dub 2011 v 19:52  • Odpověz
@kikina9 Tak to je super, moc gratuluju a doufám, že těď už půjde všechno jako po másle :wink: Jinak já jsem 3 dny krvácela a teď 2 dny špinění, na kontrolu jdu ve středu, tak uvidím.
11. dub 2011 v 19:55  • Odpověz
@kikina9 Tak to strašně moc gratuluju!!!! Mám radost, že se konečně začíná dařit a do pár měsíců snad budem těhu všechny! :slight_smile: Já si dělala testy s citlivostí myslím 75, což si zase říkám, že je dobrý, že se mi vůbec něco už 7.den po ET ukázalo :slight_smile: Dneska jsem si test nedělala, myslím, že během 24 hodin bych stejně rozdíl odstínu // ani nepoznala :grinning: Nechám to na tu středu..Kiki, taky pořád chodíš na WC? Já musím i několikrát za noc, jsem teď hroznej počuránek :grinning:
11. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz
@krisss2 Děkuji za gratulaci :slight_smile: Pokud už jenom špiníš, tak to bude určitě dobré, ve středu budu moc držet palečky :slight_smile:
@moniques Taky moc děkuji za gratulaci :slight_smile: Pokud si děláš test z citlivostí 75, tak to je jasné, že je čárečka slabá, ale ona určitě začne sílit :slight_smile: A to s tím čuráním mám podobné jako ty, taky jsem na WC každou chvilku :grinning: Tak to je jasné, určitě jsi těhulka :slight_smile:
11. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz
@kikina9 tak ještě jednou moc a moc gratuluji :sweat_smile: ,konečně nějaká těhulka oficiální :slight_smile: tak bacilky honem posilat sem ať se nakazíme všeci :grinning: :sweat_smile:

já dnes byla na sonu vejcovodu (průplach,průchodnost ) a dostala jsem konečně dobrou zprávu, a to že se mi vejcovod zprůchodnil a je čistý a že i zároveň tam mám velký folikul tak se prý máme ode dneška snažit a máme to do května zkusit přirozeně.Takže alespoň něco se u mě konečně zpravilo :sweat_smile: :slight_smile:
12. dub 2011 ve 23:20  • Odpověz
všem těhulkám gratutuluju a taky jsem připravena chytat těhu bacilky.
13. dub 2011 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz
@layde Ahoj a moc děkuji za gratulaci :slight_smile: Sice pořád ještě nemáme úplně vyhrané, ale jsem moc šťastná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pokud máš vejcovod průchozí, tak se třeba brzy zadaří přirozeně a nebudeš muset na IVF, budu držet palce :wink:
A kdyby ne, tak tě čekají mražáčci :slight_smile:
@radulka1 taky díky za gratulaci a samozřejmě vám všem posílám ty těhu bacilky :wink:
@krisss2 @moniques tak co, holky, jak jste dopadly na kontrole?
13. dub 2011 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky holky tak já mám HCG 1 021. Jinak v děloze ještě nebylo nic vidět, takže až příští týden a pořád mě bolí v podbříšku, bojím bojím...... a co ty @moniques ?
13. dub 2011 v 16:30  • Odpověz
@krisss2 Ahoj a velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Konečně další oficiální těhulka :grinning: :grinning: :grinning: Mimčo může být vidět na ultrazvuku nejdříve od HCG 1000, ty máš jen velmi málo přes, tak neměj strach z toho, že tam zatím nic nebylo, příští týden už na tebe vykoukne :grinning: A co ti doktor řekl k tomu špinění?
13. dub 2011 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.