• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@kikina9 Je to hrozný, zrovna přestavujeme, takže lítám i v noci přes zahradu k našim na WC :grinning: Asi si pořídím nočník :grinning: Takže je to známka těhu?? :slight_smile: Jinak čárečka už zesílila, dnes jsem si teprve měla volat do CARu, že mám pozitivní testík..Objednali mě na zítřek, tak už se nemůžu dočkat, zítra povykládám :slight_smile:
13. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz
@krisss2 Mooooc gratuluju!!! :slight_smile: Začíná se nám tady ta smůla prolomovat :wink: Tak ti přeju, ať je vše v pořádku! (teď už určitě bude :slight_smile: )
13. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz
@moniques a @krisss2 taky oběma moc a moc gratuluji,tak se to tu krásně rozmnožuje jen tak dál :sweat_smile: tak a honem bacilky sem atˇ jsou další těhulky :grinning: :sweat_smile:
13. dub 2011 ve 22:49  • Odpověz
@kikina9 na to špinění mi neřekl nic, ale nelíbí se mu to, no prostě musím týden počkat a pak buď to bude dobré a nebo nemocnice.
14. dub 2011 v 07:52  • Odpověz
@moniques Děkuju, ale vůbec ještě nemám náladu se radovat, navíc nemám žádné těhu příznaky..... ach jo :frowning2: Ale tobě přeju, ať to dnes dopadne na jedničku a držím pěsti...... dej vědět
14. dub 2011 v 07:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak jak se tu vede???? všem těhulkám gratuluji :slight_smile: my zatím se snažíme sami, pač máme přirozené početí zachováno a spermio máme ok, tak třeba to výjde i tak.
14. dub 2011 v 08:51  • Odpověz
Ahojte holky vidím,že se smůla prolomila tak všem těhotným gratuluji a přeji hlavně zdravíčko. :wink: Doufám,že těm co to nevyšlo napoprvé jako mě příště se zadaří :slight_smile:
14. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz
@moniques Ahojky, tak jak jsi včera dopadla?
15. dub 2011 v 07:58  • Odpověz
Holky tak já nevím, já vůbec nemám žádné příznaky těhu. Nic mi není ..... ach jo.... :frowning2:
15. dub 2011 v 07:59  • Odpověz
@krisss2 Ahojky, já taky nemám žádný příznaky, na ty je ještě brzo přece :slight_smile:
15. dub 2011 v 19:47  • Odpověz
Tak včera v CARu mi potvrdili těhotenství, HCG bylo 800 (mohlo teda být i víc :slight_smile: ), takže na UTZ nebylo ještě nic vidět. Dostala jsem akorát další utroš a mám přijít na kontrolu za 14 dní, než mě odešlou k mojí paní doktorce na gyndu..To nevydržím těch 14 dní!! Chtěla bych mít ten UTZ doma :grinning:
15. dub 2011 v 19:51  • Odpověz
@moniques taky jsem to tak měla že bylo pro mě těch 14dni nekonečnych hlavně ta nejistota moc gratuluji a bude to dobre a ty to dotahneš do štastneho konce.Ted už se budeš bat pořad :wink:
16. dub 2011 v 08:36  • Odpověz
@moniques moc a moc velká gratulace :slight_smile: a bacilky hned sem :sweat_smile: :grinning: a neboj to bude dobry :sweat_smile:
16. dub 2011 v 15:50  • Odpověz
Holky, takže nám to nakonec taky nevyšlo. Včera jsem byla na kontrole v CARu, na ultrazvuku nebylo nic vidět, přitom minulý týden už tam byl žloutkový váček a embryonální pól, HCG sice vysoké, 27000, ale mělo být o něco vyšší. Na kontrolu si mě doktor pozval za týden. Mě to nedalo, a tak jsem si dnes nechala HCG změřit u nás v laboratoři, a už bylo pouze 25000, takže klesá a je to jasné, těhotenství se nekoná :frowning2: Proč mi to ale dávalo naději, když to nakonec nevyšlo? Vím, že nejsem první ani poslední, komu to nevyšlo, ale jsem z toho strašně smutná :frowning2:
19. dub 2011 v 16:12  • Odpověz
@kikina9 a krvácela jsi? mě to přijde nějaké divné, ale nemám žádnou zkušenost. to by bylo k naštvání, to je daleko horší když už jsi viděla // . držím pěsti a drř se. :frowning2:
19. dub 2011 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 Ne, nekrvácela. Ale to může být zamlklé těhotenství, prostě se embryjko v určitém stadiu přestane vyvíjet :frowning2:
Navíc, co jsem si četla, tak asi budu muset na revizi, a potom dodržovat šestinedělí :frowning2: Ach jo, fakt jsem z toho špatná.
Asi bych byla radši, kdyby to nevyšlo hned od začátku, takto má člověk naději, po každé kontrole v CARu, která je v pořádku, tak se na mimi začíná těšit víc a víc, a nakonec taková rána :frowning2:
19. dub 2011 v 18:43  • Odpověz
@kikina9 Ahojky to je mě moc líto,ale bohužel se to stává.Já jsem si taky říkala raději at tam nejsou ani dvě čárečky než taková naděje a pak zklamání který je určitě bolestnější.Myslím na tebe a drž se. :frowning2: :wink:
20. dub 2011 v 10:02  • Odpověz
Ahojky holky, tak já po dnešní kontrole takto: HCG 9480, gestační váček v děloze, ale snížila se mi hladina estrogenu, tak sem vyfasovala Estrimax, takže nevím jaký to může mít na mimi vliv. A zase abych se do příští kontroly bála.
20. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz
@kikina9 tak to je mi moc líto a tak moc jsem ti držela palečky :frowning2: Drž se
21. dub 2011 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky včera jsem byla na kontrole a našel mě tam dvě vajíčka asi mě předešlá stimulace nějak nakopla takže na mě vybafl,že nafasuju pregnyl takže včera jsem si ho pichla a zítra mě čekápunkce.Jsem pěkně v šoku čekala jsem konzultaci a místo toho takovej šok.Mám strach se radovat,protože vím ýe i tak to nic neznamená...ale kéž by to podruhé vyšlo.Ptal se mě jestli to zvládnu bez narkozi,ale to nevím.Měla jste punkci některá bez narkozi?
27. dub 2011 v 10:10  • Odpověz
@11112 ahojky tak moc držim palečky, ja bez narkozy nikdy na odběru nebyla tak nevim co tě čeká.

Já dnes dostala ms tak budu zítra volat že bych chtěla jít na ket a do toho my došli papíry z práce že mi končí mateřská :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že se mám nahlásit ale já tak do práce nechci a chci zůstat s prckem doma ani školku pro ni nemám,protože jsem se moc spolíhala na to že otěhotním :frowning2: :frowning2:
28. dub 2011 v 10:21  • Odpověz
@krisss2 a co ty jak si dopadla doufám že alespoň ty jsi těhulka :grinning: ,alespoň jedné to musí vyjít tak nám dej vědět :wink:
28. dub 2011 v 10:23  • Odpověz
@layde Ahojky, jo jo asi jsem :slight_smile: dnes hcg 32 000, jsme 6+3tt a mimi má srdíčko, jen bylo ještě špatně vidět, takže ještě příští týden jedu do Zlína a pak už ke svému dr.
28. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz
@moniques ahojky, tak jak ty válčíš? Dlouho ses neozvala, doufám, že je všechno v pořádku.
28. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz
@krisss2 tak ještě jednou moc gratuluji :slight_smile:
28. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz
@krisss2 Ahojky, jsem momentálně mimo pc,takže se sem moc nedostanu. Ve čtvrtek jsme byli na kontrole a mimi je tam jedno(teda zatím, prý se někdy stává, že se druhé objeví později :slight_smile: ), mělo 7 mm a bylo v pořádku :slight_smile: 9.5. jdeme ještě na UTZ, jestli se tam neobjeví sourozenec a pak už půjdu ke své paní doktorce :slight_smile: A moc gratuluju. maminko!!!! :wink:
30. dub 2011 v 19:09  • Odpověz
@layde Ahoj tak nakonec jsem měla punkci s narkozou byla jsem docela ráda.Mám zase jen jedno vajíčko,ale v sobotu proběhl už transfer mělo už pátou bunku tak doufám,že tobude úspěšnější než minule to bylo jen trojbuněčný.Mám testovat 13.5 to zase bude čekání.A co ty jak jsi dopadla volala jsi tam a jdeš na ket?
1. kvě 2011 v 09:10  • Odpověz
@11112 ahojky volala jsem tam v pátek a v pondělí jdu na pohovor a rozpis co a jak.Tak doufám že to vše půjde hladce a že se to teď konečně povede.Jinak moc a moc držím palečky aby se to povedlo i u tebe a doufám že toho 13 tam najdeš //,moc ti to přeji :slight_smile:

@moniques taky moc gratuluji k miminku a ať jde vše tak jak má a bude to i se šťastným koncem :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz
ahoj holky mam dotaz na ty co už mají za sebou KET ,dostala jsem rozpis a tam mám léky Estorfem a utrogestan a když jsem si byla ty léky vyzvednout tak mi lékárnice nabídla levnější variantu. Místo Estrofemu mi nabídla Esrimax ,myslíte že to vadí nebo to je jedno ? Prý je to oboji stejné jen jiný název a firma a rozdíl je taky dost velký na doplatku.
4. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz
@layde Ahojky já mám Estrimax po transferu,ale myslím si že je to opravdu stejný jen rozdíl je finanční :wink:
5. kvě 2011 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.