• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
@kikina9 tak to me taky mrzi,je to silene kdyz tak mladi lide co maji zivot pred sebou umiraji...

co se tyce jinych caru tak nevim,tenkrat jsem mela jit do unici a tam mi za celkove ivf vypocitali kolem 50000,- a ani zminka o tom ze bych mela 3 pokusi zdarma a navic odmitli udelat jake koliv vysetreni me a delali jen pritelovi a to zjistili ze ma spatne sperma a jeste nam rekli ze by jsme meli uvazovat o darovanem sprermatu ze to pritelovo asi nepujde :frowning2: a tak jsem presla na obilnak a tam to bylo uplne o necem jinam..
18. kvě 2011 v 17:14  • Odpověz
autor
ahojky holky,
já čekám na další MS a pak se objednám do caru a chceme zkusit IUI. Myslíte, že když si o něj řeknu, že mi ho udělají? v papírech sem měla psané, že po nezdaru IVF doporučují další, ale na to nemáme prachy :(
Nevíte na kolik to IUI tak výjde???
19. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz
@prdecek já myslím pokud nemáte nějaké výrazné příčiny(neprůchodný vejcovod nebo špatné spermio) tak by ti ho udělat měli. IUI mě stálo jen asi 200 korun (utrogestan a ovittrele),
19. kvě 2011 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@radulka1 máme vše ok, by se dalo říct, průchodné vejcovody mám a spermio máme taky v normě. No objednám se po MS a uvidíme :slight_smile:
19. kvě 2011 v 16:16  • Odpověz
@prdecek ahojky,zavolej pred mas a domluv se s nemi drive,jestli nebudes chtit cekat na dalsi ms a kdyz si o to reknes tak ti to udelaji, protoze ty si vybiras co chces... Kdyby mi hned rekli ze me napred zjisti pruchodnost a ze je mozne takove iui tak bych ten posledni pokus ivf co jsem mela nechala na pozdeji :angry: ale co uz vcil...

ja jdu ted v cervnu to taky zkusit mam volat prvni den ms a pak si jdu pro injekce na vyvolani ovulky s injekcemi nas to bude stat kolem 2100.- ( 1000.- fostimon a 1100 transferova souprava ) a takhle s temi injekcemi muzu jen 3x za zivot jako u ivf protoze to hradi pojištovna a 6 do roka bez injekci a tam platis jen 1100 za tu soupravu
20. kvě 2011 v 10:27  • Odpověz
autor
@layde aha, no já tam zavolám v pondělí a už se objednám ať vím co a jak už teda :slight_smile: a v červenci bysme do toho asi šli.
20. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz
@prdecek já měla IUI přes svého gynekologa v normo nemocnici a zcela zdarma. Taky je to možnost, než v caru platit. V některém caru je to taky zcela zdarma, pokud není stimulace před IUI. To jen pro info :wink: IUI ti může doporučit tvůj gynekolog bez ohledu na car, pokud se s ním domluvíš. Ne každý je svolný. To jen jak ušetřit :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz
@prdecek ahojky,tak jak jsi dopadla v tom breznu v caru ? byla jsi tam na IVFku ? nebo to nevyslo:frowning2:
1. čer 2011 v 19:31  • Odpověz
tak co holky IVF březen 2011, kterým se nezadařilo, co plánuje ?
2. čer 2011 ve 23:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, já mám za sebou 2. IVF na obilnáku. 1 IVF krátký protokol, stimulace Puregonem, 12 vajíček - 6 se podařilo oplodnit, 3 ICSI, PICSI, na transfer zbylo jen jedno a nevyšlo to. :frowning2: 2 IVF krátký protokol. stimulace Menopurem + Fostimon ( spotřebovala jsem 30 amp. a musela si ještě dokoupit), 5 vajíček - ICSI,PICSI a na transfer nedošlo. Další pokus v září prý by měl být dlouhý protokol a byly nám nabídnuty spermie od dárce, aby se zjistilo kde je nějaká chyba. Jestli jsou špatný vajíčka nebo spermie. Genetika a imunologie OK. Teď přes léto budem jezdit na IUI bez stimulace. Jinak prý žádný problém není, jen mě nedozrávají vajíčka.
3. čer 2011 v 11:51  • Odpověz
@atevilu tak to je fakt zvláštní, že nic nezjistili a přitom to nejde ani PICSI. To tam určitě bude problém jak říkají buď vajucha nebo spermie. Mám dost podobný osud při IVF ale my zatím čekáme na výsledky imunologie a jsem přesvědčená že tam bude zakopaný pes. Teď když to čtu, tak u tebe ani tam nic :fearful:
7. čer 2011 v 10:53  • Odpověz
@radulka1 Ahojky já mám za sebou neúspěch v březnu a pak hned Nativ taky negytivní a bohužel mě doktor doporučil dárkyni tak s tím bojuji a snažím se vyrovnat.Jak se rozhodnu tak mám dát vědět... :cry:
8. čer 2011 v 09:24  • Odpověz
@radulka1 A co ty jak ? :wink:
8. čer 2011 v 09:24  • Odpověz
@11112 no já byla na nějakých vyšetřeních, mám nízké AMH ( čili malou zásobu kvalitních vajíček) , a pak zánět štítné žlázy, ale ještě nějaká vyšetření mě čekají. asi v srpnu bych šla do dalšího IVF, tentokrát zkusíme dlouhý protokol. je to boj na dlouhou trať. teď sem v lázních a užívám si :slight_smile: s těmi darovanými vajíčky to je ožehavé téma, ale já bych do toho asi šla, oni se snaží vybírat dárkyně podobné a s několika jsem se potkala osobně a byly to fajn holky.
8. čer 2011 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 to máme stejný já mám taky malou zásobu těch vajíček FSH mám už 18 což je dost. :frowning2: V obou případech proběhl transfer,ale test negativní...taky jsem přemýšlela o lázních v kterých lázních jsi?
8. čer 2011 v 09:43  • Odpověz
@11112 ve františkách. je to super. právě mám po masáži, za chvíli půjdu do bazénu... prostě relax, oddych a snad procedury pomůžou :slight_smile: určitě si je zařiď, dokud to pojišťovny platí, ale slyšela jsem tady od doktorů, že lázně na neplodnost budou platit i po škrtech
8. čer 2011 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz
@radulka1 to je fajn tak si to pěkně užívej a hlavně at pomůžou :wink:
8. čer 2011 v 09:56  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak jak tu pokračujete???? my deme 9.8. na další konzultaci a chceme zkusit IUI :slight_smile:
11. črc 2011 v 08:23  • Odpověz
@prdecek ahoj, v pondělí jsem začala s dlouhým protokolem, tak uvidíme. u mě IUI nemá cenu, ale jestli jsi o.k, tak proč to nezkusit :slight_smile:
14. črc 2011 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.