• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
nevím já píchala max. 3 krabičky to je 225 jednotek a to jen 3 dny a podle mě navíc spíš omylem :grinning: protože mi dělali výsledky hormonů z krve a neuvědomili si že píchám večer.. takže měla být hormonální hladina jinak o den..podle mě teda..
protože při druhý stimulaci mi dali od začátku 150 jednotek a vajuch sem měla ...24..
příjde mi to při 1IVF že ti dávají strašně vysokou dávku..otázka zní jak velkou v tom všem hraje váha roli..
ale i hodně hubený holky reagují na hormony špatně a naopak..
1. bře 2011 v 15:34  • Odpověz
@prdecek tak to ti do toho 7 mého vychází neboj..
tak ono je to taky lék od léku jiné trochu..jako reakce na něj a tak..
1. bře 2011 v 15:35  • Odpověz
tak uvidíš..oni ti tu dávku upraví ale jestli tam jedeš až 7 tak to teda už budeš mít 7 dní stimulky za sebou aby se nedivili co tam budeš mít za úrodu :grinning: :wink:
1. bře 2011 v 15:36  • Odpověz
autor
@wrtulka no jo tak snad ví, co dělají. Uvidíme no. Maximálně to sníží na minimum pak ne?
1. bře 2011 v 15:42  • Odpověz
@prdecek to není jenom podle tloušťky, hubenosti atd.....třeba podle hodnoty AMH a FSH....já jsem měla taky 150-225j, (Gonal)....stejně by mě zajímalo, podle čeho vybírají lék :confused:
1. bře 2011 v 16:22  • Odpověz
ahojte holky vidím,že se bavíte o tom menopuru.Je to pravda já mám na jednu dávku dát 4 ampule,doktor říkal,že je to dost,že mě potápí,ale já prý budu potřebovat tu nejsilnější dávku,protože vůbec neovuluji.Měřím 163cm a vážím 50kg a říkal,že by bylo lepší,kdybych měla větší váhu. :wink: Jsem druhý den po vyvolávačce tak čekám kdy MS dorazí. :wink:
1. bře 2011 v 17:13  • Odpověz
@prdecek takže už pícháš a jak se cítíš po první injekci asi ještě žádný reakce,že?Bolela injekce?A ptala jsi se lékaře co můžeš čekat za vedlejší účinky jak to s tvým tělem zamává?Mě řekl,že budu agresivní a měla bych mít větší chut na tulení
1. bře 2011 v 17:23  • Odpověz
autor
@11112 ahojky,
na vedlejší účinky se radši nikdy neptám :D pač bych je pak měla všechny :D ale protivná jsem i během MS, takže by akorát nebyla žádná změna.
První injekce super, ještě si k tomu píchám jednu, takže vlastně dvě včeličky do břicha. Ani to něják nebolí, jen štípne ten vpich, jinak ne.
Ty máš doma taky 30ampulí? kolik ti řekli, že pak bude stát, kdyby sis musela dokupovat?
2. bře 2011 v 07:19  • Odpověz
Ahojky..@prdecek dobře děláš že se na vedlejší příznaky neptáš :grinning: :wink:
takže dneska poprvé pícháš sama? :wink:
2. bře 2011 v 10:06  • Odpověz
autor
@wrtulka jj prvně sama :D snad to zvládnu, včera, když mi to ukazovala sestřička, tak se mi udělalo zle z té veliké jehly :D ale pak tam dala tu malou a bylo to ok. Ještě si pícham Decapeptyl k tomu. Nevíš co to je? a v tabletách beru Prednison 1-1/2-0 to je prej abych nebyla alergická na spermi či co.

Jinak jsem se právě od Len dozvěděla, že když budu potřebovat další ampule Menopuru tak už to bude za plnou cenu :unamused: ale to se nedá nic dělat.
Nevíš jak dlouho to budu píchat? zhruba aspoň :D to jen abych věděla zda mám dneska vykrást banku :D :D :D
2. bře 2011 v 10:42  • Odpověz
@prdecek Decapeptyl tlumí tvoje hormony aby se jim do toho nepletly..
taky sem to píchala při dlouhém protokolu..ale to se začínalo o týden před ms dřív..a pak celou dobu stimulace..že ti to dávají ke ktrátkému protokolu je ale asi taky možný..
Většinou se píchají injekce cca 12 dnů a 14 je odběr vajíček..
2. bře 2011 v 11:33  • Odpověz
@prdecek Decapeptyl tlumí tvoje hormony aby se jim do toho nepletly..
taky sem to píchala při dlouhém protokolu..ale to se začínalo o týden před ms dřív..a pak celou dobu stimulace..že ti to dávají ke ktrátkému protokolu je ale asi taky možný..
Většinou se píchají injekce cca 12 dnů a 14 je odběr vajíček..
2. bře 2011 v 11:33  • Odpověz
Ahojky holky, v rychlosti zdravim, jsem ještě oblblá a břicho dost bolí, ale jnak jsem pořádná slepička :grinning: se 100% výtežností z 17 folikulů 17 zralých vajuch, který se už oplodnujou , zítra už sna dbude líp tak víc napíšu :sweat_smile:
2. bře 2011 v 15:57  • Odpověz
autor
@wrtulka no snad si nebudu celou dobu píchat toho tolik ne?to bych měla aspoň plato vajec :D

@gambrinuska paráda :D a jak oplodňujete? normoš nebo s pomocí?

jinak první píchání je zamnou, snad sem to zvládla :D ukápla kapička krve, ale jinak ok. Akorát mi nejde kloudně rozdělat ten roztok na zřezení, de to blbě.
2. bře 2011 v 17:33  • Odpověz
@prdecek ahojky omlouvám se že píšu až ted ale včera jsem vůbec neměla čas.Já mám taky zatím 30ampulí,ale určitě ještě dostanu jak pojedu sedmý den na ultrazvuk. :slight_smile:
3. bře 2011 v 08:06  • Odpověz
@prdecek tak to já asi to píchání sama nedám.Mě řekli,že si budu píchat 10dní,ale když jsem se ptala jaký bude další postup tak řekl že uvidí podle toho kolik nastimuluji,že se to bude odvíjet podle stimulace taže vlastně nevím.Máš pravdu,že je lepší neptát se na vedlejší účinky já to všechno prostudovala asi jsem to neměla dělat :wink:Tak zatím papa a držte se holky :wink:
3. bře 2011 v 08:10  • Odpověz
autor
@11112 a už máš MS?
3. bře 2011 v 08:26  • Odpověz
@prdecek nemám ,ale už si připadám jako blázen ještě mám čas do neděle tak snad přijde.Budeš napřed a pak mě budeš dávat rady ty :slight_smile: :slight_smile: A jak se cítíš?
3. bře 2011 v 09:31  • Odpověz
@prdecek neboj oni tě průběžně ohlídaj a přizpůsobí dávku :wink:
nechávali jsme si všechny ICSI a už je jich jen 12, ta úmrtnost je příšerná :confounded:
@11112 tak co už dorazila mrška :wink:
3. bře 2011 v 09:37  • Odpověz
@gambrinuska Ahoj nedorazila potvora vůbec moje tělo nespolupracuje,ale do neděle mám čas.Včera jsem byla u svoji kamarádky a její sestra má 35 roků a 4 děti a čeká další k tomu přes antikoncepci.Chápeš to my se tady trápíme speme do sebe hormony a k někomu postavíš trenky a je těhotnej.Upřimně je z toho docela v šoku a neví co dál, :wink: A co tobě jak se vede? :wink:
3. bře 2011 v 09:41  • Odpověz
@gambrinuska je ti už lépe?
3. bře 2011 v 09:42  • Odpověz
@11112 to je to co vůbec nechápu, nebo ty lidi co své děti zahazujou nebo týrají, :angry: bych je zhned odpravila
dej si večer červené vínko , horkou koupel a sexík, to by bylo aby nebylo :wink:
už vydržim sedět tak jsem na PC :sweat_smile:
3. bře 2011 v 09:43  • Odpověz
@11112 my máme 19ti letou sousedku, jednou si strejchla a přes antikoncepci má dvojčátka a nechce je :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nechápu tu nespravedlnost :angry:
3. bře 2011 v 09:45  • Odpověz
autor
@11112 docela to jde akorát mě pak asi hodinu po tom píchnutí bolelo břicho, ale přešlo to. A taky už mám skoro po MS a to jsem 4DC teprve, tak jestli to způsobují ty injekce, nevím.

@gambrinuska já se pořád rozhoduju nad tím ICSI, že bysme nechali dvě vajíčka, ale když by byl spermiogram ok tak to necháme bez toho. Jen nevím, zda mi to řeknou, že je spermiogram ok než to dají oplodnit. Předběžně ty dvě na ICSI máme nahlášený a dr. říkala, že se dohodneme potom, tak nevím.

Jinak beru prednison a kamoška co ho brala mi řekla, že po něm nabrala 8kg, tak snad to nenaberu, pač to už bych byla jako malej slon :D
3. bře 2011 v 09:57  • Odpověz
autor
@gambrinuska to je teda jako mazec, tak ona půjde na potrat nebo je dá k adopci?
3. bře 2011 v 09:58  • Odpověz
@prdecek rozhoduje se že je dá pryč, ted by někdy měla rodit a ještě prý čeká holku a kluka, prostě vše super a ona je tele :rolling_eyes:
ICSI jen u 2 vajíček? když už to platíš jednorázově tak bych si jich nechala asi víc, u nás platíš za ICSI jednorázově 5tis a je jedno kolik jich máš :confused:
po prednisonu bych neřekla přibírání, spíš celkově ten klidovej režim a nošení dobrůtek od maminky :sweat_smile:
3. bře 2011 v 10:02  • Odpověz
@gambrinuska máš pravdu je taky to nechápu.Já k těm injekcím nic nemám brát jen ten Menopur si pichat asi to je individuální :wink:
3. bře 2011 v 11:02  • Odpověz
autor
@gambrinuska v našem caru stojí ICSI jednoho vajíčka 2000,-- :confused:
3. bře 2011 v 11:02  • Odpověz
@gambrinuska myslím že to vínko večer bude a ta koupel... :wink:
3. bře 2011 v 11:09  • Odpověz
@prdecek to koukam, to bych tam, nechala pěknej ranec, neustále mě fascinuje jak některá centra na neštěstí druhejch vydělávají :rolling_eyes: , to bych dala za ICSI 34tis, takhle jsme dali 5 :confused: no čumim pěkně :frowning2:
@11112 hlavně nezapoměn i na to poslední :wink: :grinning:
3. bře 2011 v 11:39  • Odpověz
autor
@gambrinuska ono je těch 2000,-- za prvních myslím 6 a pak je to po 1000,-- za další kus.
No jestli budeme potřebovat další krabičku Menopur (kterou už budu plně hradit) tak asi do toho ICSI vůbec nepůjdeme. Musím se na to vyzeptat všechno. Snad to půjde ještě změnit no :slight_smile: když ne, tak se nic nedá dělat a ty dvě tak udělají.
@11112 mě se horkou vanou ta rozjela, víno už jsem nestihla :D jeden den ráno jsem měla maličko špinění a přes den nic, tak jsem si večer dala horkou vanu a špinění bylo druhý den silnější, tak další večer další vana a druhej den ráno se to rozjelo :D druhej DC jsem to měla hodně silný a to sem šla zrovna na ten ultrazvuk. No otřela jsem se před tím vlhčeným ubrouskem, tak snad to nebylo tak zlý, oni na to musí bejt už zvyklí ne? :D
3. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.