• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
@gambrinuska a necháváš to na prodlouženou kultivaci? my ji mít budeme, vlastně kvůli tomu deme na celý IVF, kvůli prodloužený kultivaci, aby viděli jak na tom sou ty vajíčka.
3. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz
@prdecek Jak přijdu z práce horká vana to jistí....a myslím,že máš pravdu oni jsou na to zvyklí.Já jsem byla před 2lety na laparoskopii a po týdnu jsem začala tak krvácet,že když jsem přijela do nemocnice tak než jsem došla na to vyšetřovací křesílko :wink:tak kapala krev i na podlahu.Já se styděla jak blázen a doktor vyl v poho :wink: :wink:Zatím pa končí mě pracovní doba :wink:
3. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz
autor
@11112 No já mám ještě jednu hystorku z gyndy :D
Bylo to vloni, měla mi dr. brát stěr z čípku a já vylezla na kozu a zase dala nohy dolů. a dr na to co se děje a já na to že se mi chce strašně prdnout :D ono řekla, že klidně můžu, že je na to zvyklá :D no samozřejmě jsem si neprdla :slight_smile:
3. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz
@prdecek ty si tedy číslo...jsi mě pobavila ...proto si říkáš prdeček... :slight_smile:
3. bře 2011 v 15:05  • Odpověz
autor
@adenka84 :slight_smile: no jo no ani nevím jak jsem na to přišla :D určitě ne kvůli té gyndě, to bylo vloni a tuhle přezdívku mám už dýl :D
3. bře 2011 v 15:47  • Odpověz
ale sedí ti dobře..
@prdecek
3. bře 2011 v 15:50  • Odpověz
3. bře 2011 v 16:58  • Odpověz
autor
holky co když si ty injekce špatně píchám? nemyslím jako počet ampulí či tak. Snažím se někde kolem toho místa, kam mi to píchla sestřička první den. Ale třeba dneska jsem píchla ten Decapeptyl a jak jsem to zabodla do břicha tak jsem zapoměla trošku natáhnout zpátky, vadí to? rovnou jsem to pomalu píchla.
Jinak se cejtím tak jako nafouknutá a semtam mě píchne ve vaječníkách. MS už skoro nemám. Je to ok? A mám pořád žízeň.
3. bře 2011 v 17:55  • Odpověz
@prdecek :grinning: :grinning:
ne prodlouženou kultivaci si nenecham, chci aby mi něco zbylo do mrazáku, četla jsem že u nás je jim líp, kdbych jichměla víc tak možná, ale tkhle se bojim a by nám něco zbylo :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neva když to s tou injekcí neuděláš, já pícham taky bez tahání zpět :sweat_smile:
3. bře 2011 v 18:04  • Odpověz
autor
@gambrinuska tak to sem si oddechla :slight_smile: a jak se jinak cítíš?
a kdy ti je teda vrátí zpět?
3. bře 2011 v 18:30  • Odpověz
@prdecek teda ty jsi mě pobavila tím zážitkem z gyndy :wink: Píšeš že si ještě píchášDecapeptyl tak to já nemám to si pícháš z jakého důvodu?
3. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz
autor
@11112 no wrtulka psala, že je to na potlačení mých hormonů
3. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz
autor
@11112 tak co vana? byla?
3. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz
dobré ránko všem... :slight_smile: prdecek@vana byla i s tím vším dohromady a nic :frowning2: Co ty kolikátý den si pícháš?Na ultrazvuk jdeš který den? :wink:
4. bře 2011 v 08:17  • Odpověz
autor
@11112 bré ráno,

já si dneska budu píchat po čtvrté, včera večer jsem byla strašně nafouklá, bylo to šílený, nevím zda je to z těch injekcí.
Na ultrazvuk jdu v pondělí. Nakonec jsem to špatně spočítala a v pondělí mi zbyde ještě 6 ampulí, tak třeba nebudu muset dokupovat už. A už tě aspoň bolí břicho?
4. bře 2011 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:

@11112 tak to se ti ta mrcha pěkně zatoulala :confused: tak už nic nevim, ale když si mrcha postaví hlavu, tak s tim nic nezmůžeme, max kdyby do pondělí zas nepřišla tak znovu pro vyvbolávačku :frowning2:
@prdecek ani nevíš jak jsem nafouklá já nějak to nepoveluje, počkej ke konci stimulky :wink: ale aspon víš že se něco děje :wink: , pro bobky si jdšem zítra :pensive:
4. bře 2011 v 10:21  • Odpověz
:wink: @prdecek slyšela jsem že u stimulky jsi hodně nafouklá.Vážila jsi se jestli nejdou i kila nahoru?Břicho mě bolí jenže já to nemám už od prosince takže mě to třeba týden bolí pak přestane a zase mě bolí záda
4. bře 2011 v 10:58  • Odpověz
@gambrinuska máš pravdu zatoulala,ale už mě to unavuje ještě jsem nezačala a začínají mě pracovat nervy.Jak ted chci aby přišla tak potom budu chtít pravej opak :wink:
4. bře 2011 v 11:13  • Odpověz
autor
@gambrinuska proč ten smutný výraz, že si jdeš pro bobky zítra? nejsou snad ok?
jéééžiši to budu nafouklá ještě víc??? to snad ne :D

@11112 vážím se ráno každý den abych věděla a snažím se jíst poloviční porce, tak jsem zatím nic nepřibrala a dvacet deka zhubla :D ale mám za to strašnou žízeň, pořád jen chlastám. Dělám si čaje a ředím džusy, pač na šťávu nebo vodu nemám vůbec chuť. Mrcha určo brzy dojde! mě po vyvolávačce vždy přišla do 5dnů. Večer si dej znova vanu a zkuste to prošťouchnout :wink:
4. bře 2011 v 11:54  • Odpověz
@prdecek ok držím se rad,ale nevím co manžel :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz
autor
4. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz
@prdecek ani ne smutnej ajko spíš mam starch jak prolkům je a jestli se vcyvíjejí tak jak maj
a nafouklá budeš sakra víc, kord po OPU :grinning: strašně asi zadržuješ vodu
4. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz
@gambrinuska zítra si jdeš pro bobky tak at všechno dobře dopadne,bude to určitě v pohodě. :wink: :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz
autor
@gambrinuska právě mi příde, že chodím docela dost čůrat. nejhorší je to vždycky večer.
Určitě se vyvíjejí dobře a pěkně se zavrtají :slight_smile:
4. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz
dík holky jste zlatý, budu ná vás taky moc myslet :wink:
4. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz
autor
@gambrinuska však my na tebe taky :slight_smile: co plánuješ po transferu? budeš nějáký ten den ležet s nožkama nahoru?
já o tom přemýšlím, že bych si tak tři dny pěkně ležela ať se o mě ostaní starají :D
V kolik jdeš na věc?
4. bře 2011 v 17:40  • Odpověz
autor
Jinak jsem už dneska zase opíchaná :D ten Decapeptyl dneska pěkně štípal :( ale co musím vydržet!
4. bře 2011 v 17:41  • Odpověz
@prdecek jo budu se pěkně válet :grinning: nechci nic po... jako minule, a neschopenku u nás dávají od OPU :wink:
dneska asi píchalo všechno, taky mě fragmin pěkně bolel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2011 v 18:39  • Odpověz
@gambrinuska souhlasím s tebou ejn se pěkně válej..já se také válela...alespoň 3dny to klid chce..jsistota je jistota... :slight_smile:
4. bře 2011 v 18:49  • Odpověz
dobré ránko holky...nemůžu už spát vzbudila mě bolest břicha a mrška je konečně tady takže zítra začínám s picháním.... :wink: :wink:
5. bře 2011 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.