• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
@gambrinuska Na co máš fragmin? to budu mít taky?
Jinak držím dneska pěsti :slight_smile:

@adenka84 já bych chtěla bejt u našich, pač mi si topíme sami ve sklepě a to bych tam lítat nemohla,takže bych mrzla a to taky nechci. jenže mám vystavenou neschopenku na svoje bydliště, de to něják změnit, že bych měla na těch pár dní jako bydliště u našich? (na té neschopence).

@11112 super!!!! gratuluju k mrše :D já zase nemohla spát, pač mě v noci chytl zub, tak sem si říkala,že je to pěkně v prd..., pač nevím zda můžu nějáký prášky na bolest. Ale pak jsem to už nemohla vydržet a vzala si Brufen.
snad to nevadí.
5. bře 2011 v 08:50  • Odpověz
@gambrinuska taky držím palečky.... :slight_smile:
5. bře 2011 v 08:56  • Odpověz
@prdecek díky jinak myslím že brufen nevadí když sis vzala.Já jdu zase v úterý trhat zub tak doufámže taky nebude vadit injekce na umrtvení.Mám volat doktorovi jak to dostanu tak se ho asi rovnou zeptám. :slight_smile:
5. bře 2011 v 09:00  • Odpověz
autor
@11112 jj, zeptej. Zeptej se i prosím na ten Brufen, kdyžtak :slight_smile: já jen kdyby mě to znova chytlo tak abych věděla. Nebo popřípadě, který prášky na bolest se můžou. děkuji
5. bře 2011 v 09:50  • Odpověz
@prdecek myslím, že když se domluvíš e svým obvoďákem tak to půjde...vysvětli mu jak se věci mají..určitě se to ád zařídit...
5. bře 2011 v 09:51  • Odpověz
autor
@adenka84 já mám neschopenku od Caru to nevadí? a jaký máš názor na ten Brufen nebo i jiné léky proti bolesti v období stimulace?
5. bře 2011 v 09:54  • Odpověz
autor
@adenka84 v poučení před výkonem (OPU) píšou, že bych neměla týden před zákrokem požít aspirin, anopyrin a tomu podobéné. to myslím, že brufen není ne? Nebo bych mohla paralen? ten se myslím může i v těhotenství ne?
5. bře 2011 v 09:56  • Odpověz
@prdecek vůbec nevadí, kde neschopenku máš vystavenou..domluv se s nmi, buď ti změní bydliště a nebo ...budou o tom prostě vědět a kdyby přišla kontrola tak tě to u ní omluví...
brufen, nesmíš to ví na 100%, protože 4 dny před OPU jsem dostal virozu...Mudr mi brufen zakázal ihned, řekl jedině paralen..nic víc..to samé platí v těhotenství...
takže brufenu se vyhni obloukem...
co ti bolí? Nejlepší je bolets zaspat...
5. bře 2011 v 10:08  • Odpověz
autor
@adenka84 minulej tejden jsem byla u zubaře, bolelo mě mezi zubama a pořád mě z toho tekla krev, tak mi odvrtala zub a měla jsem i podrážděnou dáseň. Po zákroku to bylo asi dva dny lepší, jenže teď mi příjde, že mě už nebolí ta dáseň, ale ten druhej zub. No během uplynulého týdne jsem měla asi 4tablety brufenu, tak snad to tolik nevadí,když už ho teď užívat nebudu. Chci jít co nejdřív k zubaři, jenže v pondělí jedu na kontrolu do Caru a mám to "výlet" na celý dopoledne a moje zubařka ordinuje jen dopoledne, takže se tam dostanu až v úterý. Má ten brufen nějáký ovlivnění na růst těch vajíček? nebo se nesmí jen kvůli tomu OPU?
5. bře 2011 v 10:38  • Odpověz
@prdecek tak to ti bohužel neřeknu, protože to nevím..zeptej se vCaru tam ti poradí co a jak..
5. bře 2011 v 10:40  • Odpověz
autor
@adenka84 ok :slight_smile: no snad to nebude tak špatný.
5. bře 2011 v 10:41  • Odpověz
5. bře 2011 v 10:43  • Odpověz
autor
tady vykecávám a připálila jsem brambory :D :D :D
5. bře 2011 v 10:50  • Odpověz
@prdecek ahojky tak jak tady píšeadenka84 tak brufen nebrat menší zlo je paralen říkal doktor. :unamused: Ty už máš neschopenku?
5. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz
autor
@11112 jj, mám od 1.3. (od prvního dne stimulace), mohla sem si vybrat a protože dělám v infekčním prostředí , tak jsem si ji zvala hned.
Takže paralen můžu? a snad teda nevadí, že jsem ten Brufen už vzala, během týdne asi 4tablety.
5. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz
@prdecek paralen můžeš a ten brufen nevadil,ale už ho neber :wink: Jistota je jistota.Já nemocenskou nemám,ale snad to zvládnu při práci.Budu si pichat vždycky odpoledne až přijdu domů.Píšeš že jsi nafouklá tak si asi do práce vytáhnu volnější trička.Já jdu pak v pátek na UT a ty myslím v pondělí?
6. bře 2011 v 08:38  • Odpověz
autor
@11112 jj už ho neberu :slight_smile: paralen jsem si musela vzít jeden na noc. Normálně jsem se tak nikdy netěšila k zubaři :D
ale dostanu se tam až v úterý :(

Jj, já du na ultrazvuk zítra, tak jsem zvědavá :slight_smile:
6. bře 2011 v 11:04  • Odpověz
Odpočívam a doufam, že stále 4v1
Jinak nedovedu si představit že by se chytli všechny, ale budu štastná když se chytne alespon jedno :pensive: beru jich jakýkoliv počet hlavně aby to vyšlo a bylo vše v pořádku, myslim že bych i ty 3 přežila, hlavně aby jsem zas neskončili s prázdnou :frowning2: . Zas jsem, měla rozčarování, minule z 10 emryjek nám zbyli 2 na zavedení pak 3 asi 5buněčný, což je málo a jinak se zbytek rozpad :confounded: l ted jich zůstalo všech 12, ale jen 2 byli pěkný, zbytek byl asymetrickej-vůbec nevim co to znamená a jaký to má vliv :confused: , tak mi po velkém domlouvání ještě 1nejkrásnější embryoložka vybrala, ale dělala děsný štráchy :zipper_mouth: , takže opět bez sněhuláčků, takže pokud to nevyjde zbývá poslední pokus :frowning2:
Jsem objednaná na krev 18.3 tak budem vědět na čem jsem
Jinak držim moc palce na kontrolky :wink:
6. bře 2011 v 16:04  • Odpověz
autor
@gambrinuska takže máš zavedený 3? no myslím, že určo se jedno chytí! :slight_smile: nebo i dvě či všechny :D
6. bře 2011 v 17:25  • Odpověz
autor
Bré ráno,
tož zachvíli jedu směr Brno na kontrolu :slight_smile: tak držte pěsti!

@11112 jaký bylo první píchnutí? :slight_smile:
7. bře 2011 v 05:45  • Odpověz
@prdecek dobré ránko tak prví držím všechny palečky a tfuj tfuj tfuj....první píchnutí se dalo zvládnout akorát to docela štípalo ale byla to jen chvilka.Ta kamarádka co mě to píchá se jen divila kolik toho mám.Pak jsem měla trošku křeče od třísel do noh ale jinak v poho.Jsem zvědavá jak to bude s tím mojím nafouklým břichem.Já totiž žádnej nemám tak aby si v práci nemysleli,že už jsem v tom :slight_smile: :slight_smile: Pak napiš jak jsi dopadla.Papa
7. bře 2011 v 09:55  • Odpověz
@gambrinuska Děkujeme a taky si myslím,že ted se určitě chytí aspon dvě :wink: Já jsem po první injekci takže zatím dobrý a chodím do práce snad to zvládnu.Jen jsem přemýšlela že chodím cvičit Zumbu tak nevím jestli s tím ted přestat co myslíte? :wink:
7. bře 2011 v 09:59  • Odpověz
@prdecek zítra mě taky čeká zubař jdu vytrhnout zub moooc se těším. :wink: Doufám,že injekce na umrtvení nevadí.
7. bře 2011 v 10:41  • Odpověz
autor
@11112 mě dr. dneska řekla, že do transferu můžu dělat vše jako normálně i brufen a všechno, že to nevadí. U zubaře injekci můžeš na to sem se ptala taky, pač tam zejtra du, tak abych věděla. Tobě to píchá kamarádka? já si to píchám sama, kam to máš?do zadku?

Jinak dnešní ultrazvuk dopadl ok mám cca 13 folíků od 11 do 13mm. Píchám dál stejné dávky (musela jsem si 6 ampulí dokoupit za plnou cenu 2009Kč) a ve čtvrtek jdu na posl. ultrazvuk a už budu vědět kdy bude OPU. Transfer mi dneska říkala, že bude tak za 10dní ode dneška, tkaže si myslím, že mi ty vajíčka budou odebírat v sobotu. Je to možný?
7. bře 2011 v 16:14  • Odpověz
@prdecek tak super zprávy z kontroly :wink: u nás OPUi ET dělají kdykoliv, vývoj nezastvíš, tak to tě mam za chvilku v patách :sweat_smile:
@11112 sama poznáš co můžeš a co ne, tak třeba 2 dny před odběrem bych už na ní nešla a po odběru, na to nebuddeš mít ani myšlenky :wink:
Jinak moc zdravim
7. bře 2011 v 16:32  • Odpověz
autor
@gambrinuska jj prej reaguju moc dobře :slight_smile: mi spadl kámen ze srdce :slight_smile: a jak jsi na tom ty? poleháváš, odpočíváš ještě?
Ty budeš testovat a mě budou dělat transfer :slight_smile:
7. bře 2011 v 16:36  • Odpověz
no to možná jo a pokud to vyjde tak ti pošlu bacily a ty jak předáš dál11112 a dál :grinning:
polehávam, ty 3 dny a zbytek 14dní klidovej režim, ale všichni mě kontrolujou a nesmim nic dělat, přehání to :grinning:
7. bře 2011 v 16:42  • Odpověz
@prdecek tak to jsou skvělý zprávy.Já si pichám injekce do břicha a ty do zadku?Mě je píchá kámoška dělá sestru v laborce kde odebírá kev já bych si to prostě nepíchla.Co bříško je víc nafouklé?Já jdu v pátek na Ut tak uvidím,ale mám strach ze zklamání :frowning2: Včera jsem se koukala na film Mama papas a hned jsem měla depku.
7. bře 2011 v 17:41  • Odpověz
@prdecek ten transfer v sobotu u nás taky dělají takže tě to čeká v sobotu.... :slight_smile:
7. bře 2011 v 17:42  • Odpověz
@gambrinuska jen se nechej rozmazlovat a užij si to....holky to by bylo fajn kdyby to vyšlo všem.MOc nám držím palečky :wink:
7. bře 2011 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.