• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF březen 2011

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
@gambrinuska :D no to je jasný. Já budu první tři dny u našich a pak doma. Ale nic moc dělat nebudu, jen max. něco uvařím či tak lehce pouklízím. Určitě to tak pěkně zafunguje a budeš prskat bacilky ty a pak já a pak 11112 :slight_smile: a ta pak na wrtulku, atd....

@11112 neee, já si je právě píchám do břicha sama. Dneska už tolik nafouklá nejsem, ale maličko jo. Já jdu na další ultrazvuk ve čtvrtek. Co tam bylo v tom filmu?
7. bře 2011 v 17:45  • Odpověz
autor
@11112 spíš teprve OPU, transfér by pak vyšel na středu či čtvrtek :slight_smile:

Bylo by to fajn :slight_smile:
7. bře 2011 v 17:46  • Odpověz
@prdecek ahojky nakukuju co u tebe nového :wink: a jsem ráda že super 13 folíků je krásnej počet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takže tě s hormonama odhadli dobře a OPU může být kterýkoliv den třeba i v sobotu nebo neděli.. :wink:
7. bře 2011 v 17:51  • Odpověz
autor
@wrtulka :slight_smile: no snad dorostou všechny do správné velikosti :slight_smile: a budou v nich zralá vajíčka. Ani nevíš, jaký jsem měla dneska strach, že nerostou, či tak. A jinak jsem si musela už dokoupit léky za svý prašulky. Tak jsem tam nechala 10tis. zálohu a 2tis. v lékárně. Nevíš jak je to s doplatkem potom? Ta záloha mi zahrnuje doplatek za léky 2100,-- prodlouženou kultivaci 4000 a pak případné (to se ještě domluvíme) ty dvě vajíčka na ICSI. Pak bysme jinak platili za mražení zbylých embrýsků. A za co se ještě platí?
7. bře 2011 v 17:57  • Odpověz
@prdecek snad už myslím že se neplatí za nic :wink: a neboj uvidíš kolik bude v reálu vajíček ale typovala bych kolem 10
já třeba měla 15 folikulů a z toho 24 vajuch :grinning:
7. bře 2011 v 18:00  • Odpověz
autor
@wrtulka páni, jak je to možný mít z 15 folíků 24 vajuch? :astonished: To byly nějáký skrytý nebo může být ve folíků i víc vajíček?
když by bylo 10 vajuch a aspoň půlka by byla ok tak by to bylo super :D
7. bře 2011 v 18:21  • Odpověz
@prdecek no možná v 17 ale víc jsem těch folíků neměla..
no není to úplně běžný ale může být prázdný folík a naopak v jednom folíku může být víc než jedno vajucho..
7. bře 2011 v 18:31  • Odpověz
autor
@wrtulka hmmm, zajímavé :slight_smile: tož ty za týden začínáš píchat že? to já už snad budu čekat na ET :slight_smile: už se těším :grinning: :dizzy_face:
7. bře 2011 v 18:43  • Odpověz
autor
@wrtulka jen mám strach abych ty prcky nepostrácela někde po cestě domů, máme to 70km :( v autě si pěkně lehnu a podepřu zadek polštářema a doma u našich budu pak aspoň tři dny odpočívat a nechávat se hýčkat :slight_smile:
7. bře 2011 v 18:44  • Odpověz
autor
@wrtulka dneska se mi stalo, když jsem si píchal tu injekci, tak jsem si všimla (když jsem dopíchla tu druhou), že mi z té ranky teče krev a na teplákách jsem měla takové kolečko. Myslíš, že mohlo vytéct i něco z té injekce? a kdyby jo vadí to moc?
7. bře 2011 v 18:51  • Odpověz
@prdecek hele s tím podkládáním prdele to moc nepřeháněj..nejlíp když budeš uvolněná v pohodě žádný stresy vůbec se neprokázalo že by ležení po transferu k něčemu bylo :wink:
a s tou injekcí se taky neboj to bude dobrý!!!
¨jo jo já začínám píchat přesně za týden v pondělí 150 jednotek..
7. bře 2011 v 19:46  • Odpověz
@prdecek souhlasím budu posílat bacilky od vás wrtulce :wink:
7. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz
@prdecek jinak finančně pěknej nářez hlavně že nám to hradí pojištovna že? :wink:
7. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz
autor
@wrtulka aha, no tak aspoň ten první den :slight_smile: a pak už budu jen relaxovat a nechávat se hýčkat u našich :grinning:

@11112 no jasně ještě že to hradí :D Tak prachy se vždy vydělávají nejlíp na neštěstí druhých, že jo.

Jinak jsem před chvílí přijela od zubaře. Ten zub a ta dáseň jak mě bolelo, tak to mi odumíral zub. Dneska mi ho vyvrtala a když to zkoušela dovnitř píchnout, tak už byl mrtvej. Takže tam mám vložku a 15.3. jdu na dodělání, snad to stihnu před transférem, abych měla klid na duši :slight_smile:
8. bře 2011 v 09:45  • Odpověz
autor
Dobré ráno všem :slight_smile:

koukám, že tu nikdo :( no nevadí. Já jedu zachvíli na gyndu na stěr z čípku, už se fakt těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak musím do práce s nějákýma papírama, do banky, do obchodu a ve finále se stavím za kamarádkou :slight_smile: na to poslední se těším nejvíc.

A co jinak? jak válčíte? Já od začátku stimulace jsem normálně zhubla kilo a půl :grinning: zítra jdu na kontrolu do Caru, tak sem zvědavá.

Zatím pááá :slight_smile:
9. bře 2011 v 07:54  • Odpověz
dobré ránko holky,tak mám za sebou trhání osmičky a můžu napsat,že to byla pěkná bolest,ale mám to za sebou.Vidím,že ty u stimulky hubneš já zatím zůstávám na stejné váze.Mám za sebou třetí injekci,ale nic mě nebolí občas píchne v podbříšku tak doufám,že se tam něco vyvíjí.Jak jste na tom vy? :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Tak at ti gynda dopadne dobře, taky jsem byla minulý týden, nesmim zapomenout pak volat pro výsledky :sweat_smile: jsem skleroza.Váhunezbývá než závidět,šikulka, já radši na ní delší dobu nelezu, ale ted to nechci řešit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@11112 koukam osmičky, to je hnus, ani nevim proč ty zuby vůbec máme :sweat_smile: , neboj ono se to vyvíjí, dyt musí teprve vyrůst, vzpomen jak jsemplašila já a zybtečne :sweat_smile:
9. bře 2011 v 11:44  • Odpověz
jinak u mě podbřišek taky bolí, a začínam se pozorovat, no potřebovala bych na těch 14dní po ET uspat :sweat_smile:
9. bře 2011 v 11:45  • Odpověz
autor
@11112 já teď ty vaječníky a břicho cejtím hodně, dneska píchám poslední injekce, takže paráda. Zítra jedu na kontrolu.
Mě když vrtala ten zub tak jsem ho už necítila pač byl mrtvej, takže pohoda.
Za to dneska na gyndě při výtěru sem málem lezla po zdi, docela to zabolelo.
@gambrinuska jéé, tak to já bych potřebovala uspat už teď :D no jo už za pár dnů budeš testíkovat co? kolikátý den jsi po ET?
9. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz
dobré ránko holky tak jsem chytla pěknou virozu,jak na schvál celý rok nic a ted se daří.Nevím jestli teda můžu něco brát,koupila jsem si Modafen a Orofar na cucání snad tím nic nezkazím.Zítra jedu na ultrazvuk tak se zeptám doktora.Jak se jinak cítíte?Já jsem nervozní a to jedu jen na ten ultrazvuk snad se tam opravdu něco urodilo. :slight_smile:
10. bře 2011 v 07:49  • Odpověz
@prdecek dneska jdeš na poslední ultrazvuk tak držím palečky :wink:
10. bře 2011 v 07:52  • Odpověz
autor
@11112 ahojky,
tak jsem doma zpět z kontroly. Nakonec mám 18 folíků :slight_smile: některý jsou kolem 15mm a pár jich je 16-18mm a pár jen okolo 13mm, ale prej to do soboty do odběru doženou :slight_smile:
Dneska si budu píchat pregnyl 10 000 jednotek v 21hod. Zítra mám mít klidový režim a v sobotu ráno na lačno hurá na odběr :slight_smile:
už to chci mít zasebou :D
10. bře 2011 v 10:17  • Odpověz
@prdecek gratulka k folíkům, tak at jsou všechny zralý a at tě to v sobotu moc nebolí :wink: pak už budeš máme čekatelka :sweat_smile:
10. bře 2011 v 15:53  • Odpověz
ahoj holky

Já začala stimulovat 2.3 s fostimonem a mam to 3 ampulky na den,jinak zbytek léků mam stejné jako prdecek .Včera jsem byla na kontrolo a zatím to prý vypadá slibně a na další ko jdu v sobotu.Toto je moje už 3 IVF a taky asi poslední, na víc už nebudu mít finance tak doufám že mi to vyjde.Jinak z roku 07 mam za sebou už 2 IUI bez úspěchu,laparoskopii s odebraním jednoho vejcovodu a druhy je zatím uzavřen,1ivf neúspěšné a 2 ivf mam dcerku a teď to zkoušíme ještě jednou tak doufám že nám to vyjde moc si to přejeme a z 1 manželství mam dva kluky ale to bylo přirozenou cestou.Vše jsem absolvovala na obilňáku. Jinak vám moc všem držím palečky ať vám to vyjde. :slight_smile:
10. bře 2011 v 16:02  • Odpověz
@prdecek Ahojky tak to je výborný zní to moc dobře.Doufám,že zítra dopadnu taky aspon trošku pozitivně :wink: :wink:
10. bře 2011 v 17:56  • Odpověz
@gambrinuska a co u tebe jak to vypadá???Jak se cítíš?
10. bře 2011 v 17:58  • Odpověz
@prdecek pregnyl si taky budeš pichat do břicha?
10. bře 2011 v 18:00  • Odpověz
autor
@11112 jj pregnyl taky do břicha :slight_smile:

@layde ahoj, já taky chodím na Obilňák :slight_smile:
10. bře 2011 v 19:18  • Odpověz
@layde Ahojky taky zdravím a přeji at ti to vyjde :wink:
11. bře 2011 v 07:21  • Odpověz
autor
dobré ráno holky,
tak jsem se probudila a už mě docela bolí břicho, včera jsem si píchala v 21hod ten Pregnyl. Už se těším až to budu mít zítra za sebou.

11. bře 2011 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.