• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, Gest duben květen

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ahoj snažilky. máte k tomuto tématu co říct?
:slight_smile:
26. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
Jste někdo jako já v čekání na první IVF?
26. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj Saze, tak já do tohoto tématu přesně spadám:slight_smile:
V sobotu si začínám píchat Puregon a někdy kolem 9.4. by měl být OPU...
26. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
Ahoj Grej. tak já se jdu v pondělí do gestu domluvit a podepsat papíry na pojišťovnu. nevíš jak dlouho to trvá než to schválí?
26. bře 2008 ve 13:56  • Odpověz
No, ono prý asi záleží na tom, co máš za pojišťovnu. Já mám OZP a tvrdili mi, že s tou jsou teď nějaký problémy, takže to může trvat dýl, ale do měsíce to bylo hotový. Co jsem poslouchala holky z jiných center s jinýma pojišťovnama, tak prý to do 3 týdnů měly hotový.

Ke komu tam chodíš? Já k Šulcovi. Teď jsem ale byla výjimečně u Černýho a ten na mě působil trochu líp...
26. bře 2008 ve 13:58  • Odpověz
autor
já k primáři Čekalovi a působí na mě dobře. Máme za sebou 2 IUI a 3 už prý nemá cenu. Zjistili vám co vám brzdí mimčo?
26. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz
Nějak nezjistili nic. Všechno mi funguje jak má, manža má výborný spermio. Jen mi zjistili malou endometriozu. Prý to vadit může, ale taky nemusí. Takže nám dali na výběr. Prý můžem čekat jestli se zadaří přirozeně nebo jít do IVF. My už čekat nechceme, tak jdem do IVF.
Nám ani IUI nenabídli, prý by to vůbec nemělo cenu.

A co chybí vám?
26. bře 2008 ve 14:03  • Odpověz
autor
Koukám na tvé fotky ze svatby, moc vám to sluší
26. bře 2008 ve 14:03  • Odpověz
autor
Já mám OVU jen z pravé strany a ucpaný pravý vejcovod.
26. bře 2008 ve 14:04  • Odpověz
autor
Manžel má spermio také výborný.
26. bře 2008 ve 14:04  • Odpověz
autor
Grej, ty už mimčo máš?
26. bře 2008 ve 14:07  • Odpověz
Díky za pochvalu:slight_smile: A můžu se zeptat, jak jsi ty fotky našla? Já je mám pod jiným nickem :wink: Aspoň teda myslím :grinning:

Tak to bys s ucpaným vejcovodem měla mít větší šanci než já... Já se bojím, že budem mít problém s uhnízděním. Mimčo ještě nemám. Ještě před svatbou jsme na tom začali s manžou pracovat a furt nic :angry:
26. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz
autor
Máš u tvé odpovědi foťáček a pod ním jednu fotku s manželem a když do ní vlezu otevřou se další.
26. bře 2008 ve 14:15  • Odpověz
Jo tak - tak to je jen jedna svatební, já právě myslela, že jsi koukala na celý svatební album :wink:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=14185&vReferer=%2Fphotos%2Fxctij01

A odkud jsi? Z Prahy? A jak dlouho se snažíte?
26. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz
autor
A jak dlouho se o mimčo pokoušíte. My 2a čtvrt roku. Manžel už 2 děti má z ex manželství
26. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
jsem z prahy. když ti odepíšu jak načtu tvoji odpověď - lezu pořád jak blb ven z tématu a zpátky.
26. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
A jsme z Prahy 4.
26. bře 2008 ve 14:19  • Odpověz
No ono tě to ven vyhodí stejně. Když odpovíš, tak tě to hodí na stránku, kde je odpověď poslána nebo tak nějak a pak zas do seznamu tématů. Ale pak stačí, když klikneš ne na název tématu, ale jméno toho, kdo poslal poslední příspěvek. A hodí tě to na ten poslední.
Jinak pokud jsi v tématu, tak stačí, když nahoře v liště zmačkneš "aktualizovat". Bývají to takvý dvě šipky. Já je mám zelený...

My se snažíme téměř dva roky. Teď začínám 24. cyklus snažení... Manža žádné děti nemá. A odkud z Prahy? Já jsem ze Kbel.
26. bře 2008 ve 14:22  • Odpověz
Na čtyřce pracuju. V Krči:slight_smile:

No jsem zvědavá, jak budu tu stimulaci zvládat. Snad nebudu mít moc nafouklý břicho nebo nedejbože HSS...
26. bře 2008 ve 14:23  • Odpověz
autor
Aha, a co je prosím HSS. bydlíme na Libuši. Kolik ti je let? Mě bude 32
26. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz
HSS - hyperstimulační syndrom. To se stává při stimulaci, když se ti nějak zblázní vaječníky. Máš pak břicho plný vody a děsně to bolí. Ale prý se to stává jen výjimečně a dobrý je hodně pít, aby se to nestalo.

Libuš - no vidíš. To je kousek:slight_smile: Já dělám nad Ikemem - Jalodvorská:slight_smile:
26. bře 2008 ve 14:26  • Odpověz
JO a letos mi bude 29.
autor
Jo a díky za radu už jsem šipky našla - uf.
autor
Tak to je fakt kousek. Jsi z toho také nervozní? Jak stimuluješ injekcema?
26. bře 2008 ve 14:27  • Odpověz
autor
Jo a já pracuji v karlíně.
26. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky,také se k vám přidám. Grej mě už zná z tématu IVF. Já předminulý čtvrtek začala s první injekcí, zastavovací a zítra si jdu pro injekce už na samotnou stimulaci. Takže od zítra někdy do 14 dnů by měl být odběr vajíček :slight_smile: .
My se snažíme s manžou už přes dva roky. Sice se jednou zadařilo, ale mimoděložně a to rovnou 2x , měla jsem totiž dvojčata. Ale to už je zamnou a doufám, že IVF mi pomůže. Po těch operacích nemám totiž levý vejcovod a na pravé straně mi z pravého vaječníku odebírali velkou cystu, takže ten vaječník skoro vůbec nefunguje.Měla jsem už 4 IUI ale díky tomu, že ovu je vždy na té straně bez vejcovodu to už nemá dál cenu pokoušet. Taky je mi už 31 let.
Jinak odpověď se ti v tomhle tématu objeví když budeš mačkat na F5.
26. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz
autor
Ahoj Mila také tíky za radu F5. Jsem tady poprvé. Tak to máme trochu spoečný problém já také ovulace jen tam kde mám špatný vejcovod. A ty chodíš kam?
26. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
Hoky a nechali vás doma nebo chodíte do práce?
26. bře 2008 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky,
taky chodím do gestu , k Vicenovi a nic moc , ted mi zkazil náladu, předminulý týden jsem tam byla a řekl mi že tento ckylus to nepůjde a a t ještě přijdu v pátek, tak jsem tam přišla a byl tam jiný a ten mě poslal na ten ket na uterý, takže jsem nevěděla proč mi tvrdil tohle když to nakonec šlo, docela jsem k němu ztratila důvěru :unamused:
Byla jsem na 1.IVF v dubnu minulý rok a ted na 1 ketu minulý týden , jinak mi je 24let a manža má špatný spermio a já jsem prý v pořádku tak uvidíme :slight_smile:
Hodně štěstí holky
26. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz
já jsem měla hned od píchání :grinning: neschpnost
26. bře 2008 ve 14:34  • Odpověz
Já chodím také do Gestu a můj ošetřující lékař je Dr. Korecký. Teď jsem ale byla u DR.Alexandera a zítra jdu opět k němu.
Jo a bydlím v Krči, nad Ikemem. Ulice Tavolníkova na Jalodvorský jsou garáže a tam máme autí :grinning: .
26. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.