• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, Gest duben květen

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
Já bych právě raději do práce, bojím se že doma se budu utápět v blbých myšlenkách
26. bře 2008 ve 14:37  • Odpověz
autor
Mila, tak to bydlíme kousek od sebe. Já na Libuši ulice Na Domovině.
26. bře 2008 ve 14:38  • Odpověz
autor
Mě tam přijdou všichni ty doktoří docela fajn.
26. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz
Saze - já si začnu teprve píchat. CHci do toho trochu zasvětit manžu, aby měl taky na našem mimču nějakou zásluhu :wink: Tak jsem zvědavá, jak to bude zvládat.

Ahoj Milo - holky, koukám, že bydlíte zrovna v ulicích, kde máme výtahy:slight_smile: Dělám ve výtahářské firmě a v Tavolníkový i Na Domovině máme výtahy :wink: A jsme fakt kousek od sebe, to bychom mohly někdy dát kafčo :wink:

Já zatím o neschopencae vůbec neuvažuju. Potřebovala bych chodit do práce, tak snad budu moct co nejdýl. Už teda pracujem na tom, abycho mohla dělat z domova, ale čím dýl tady budu, tím líp...
26. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz
Tak to úplně nevím kde je, bydlím tu totiž od minulého roku a ještě neznám názvy ulic :grinning: .
Jinak s tou neschopností, já si myslím, že mi jí dají až po od odběru vajíček, ten den. Já mám výhodu, že můžu pracovat z domova, takže nebudu myslet pořád na blbosti :wink: .
26. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz
autor
Grej, já do toho zasvětit manžela tak mi omdlí a upadne přímo na mě. to u nás fakt nehrozí. :grinning:
já bych právě také potřebovala chodit do práce, dělám v rádiu a docela problém když tu nebudu.
26. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz
autor
Mila, také už mi tahají domu programy abych jim neutekla a pěkně makala z domu. holky ta káva není vůbec od věci.
26. bře 2008 ve 14:44  • Odpověz
holky to kafčo by bylo dobrý :grinning: tadu kousek od nás je supr restaurace , jmenuje se Hostinec u starého mlýna nebo tak nějak, a je to tam supéééééér :grinning:
Jo a manžu do těch injekcí také zatáhnu, i když on ví jak je nemám ráda, takže sám říkal, že mi je bude píchat raději sám. On je zlatej :dizzy_face: .
26. bře 2008 ve 14:44  • Odpověz
autor
Tak to máš štěstí , ten můj se bojí i odběru krve. Ale holky jinak je to chlap. fakt :grinning:
26. bře 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
Tak kdy dáme tu kávu?
26. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz
No já bych ho právě zasvětit chtěla. Aby si uvědomil, že to taky není žádná prča...

Do Starýho mlýna chodíme občas na oběd, mám to téměř naproti práci:slight_smile:

Mila - to máš doma broučka. Ten můj se teda přede mnou tváří jako že kldině, ale vím, že se mu do toho vůbec nechce. A před kamarádama pak rozhlašuje, že já jsem hrozně šikovná a silná, že si to určo zvládnu píchat sama a ani ho nebudu potřebovat :grinning:

Už vám předběřně říkali jak si to budete píchat? Já prý jen jednu injekci dopoledne. Takže to budu muset píchat ráno před prací, aby to manža stíhal :wink:
26. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz
autor
Já zatím nevím, asi se vše dozvím v pondělí.
26. bře 2008 v 15:00  • Odpověz
Tak holky koukám, že to máme pěkně obden, co? Mila jde zítra, já v sobotu a Saze v pondělí:slight_smile:

Kafčo dát můžem, ale mě by se to hodilo nějak po práci, tzn. kolem půl páté. Jak jste na tom časově vy?
26. bře 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
Pokud to bude někde na Praze 4 tak můžu tak nejdříve kolem 17 hod .
Ale fakt to máme krásně za sebou.
26. bře 2008 v 15:04  • Odpověz
já vůbec nevím jak si to budu píchat, to mi řeknou až zítra.Jestli to bude ráno, tak to potěž, já stávám už v 5 a to má manža ještě půlnoc :grinning: .
Jinak já jsem doma také kolem 16 hodiny, takže není problém :slight_smile: .
A můj manža je fakt úžasnej, on mě tak moc podporuje až to není zdravý :grinning: .
Zítra vám písnu jak si to mám píchat a kolik a co vůbec dostanu :slight_smile:
26. bře 2008 v 15:11  • Odpověz
autor
Mila - v kolik tam jdeš? určitě napiš
26. bře 2008 v 15:14  • Odpověz
Mám tam být v 9 hodin.Oni dělají vše ohledně IVF od 8 do 11 hodin i když se jedná jen o injekce, takže i na UTZ tam musíš chodit v tyhle hodiny.
26. bře 2008 v 15:17  • Odpověz
Jasan - zítra nám dej vědět!
Tak pokud to bude někde tady, tak já tu do pěti klidně počkat můžu, to není problém. Akorát nevim, jak mi to vyjde. Tenhle týden už to nestíhám, leda příští týden.
No to se ještě domluvíme.

Už se rozloučím holky, dnes to tady balím dřív.

Tak papa a Milo - zítra držím palce a určitě nám napiš!!!
26. bře 2008 v 15:17  • Odpověz
autor
Ahoj Grej pěkné odpoledne a večer
26. bře 2008 v 15:18  • Odpověz
Měj se Grej a zítra učo písnu. Jinak já můžu hned jak přijedu dom a to je někdy kolem té 16 hod a můžeme čekat na Saze spolu :slight_smile: .
26. bře 2008 v 15:19  • Odpověz
Milo - já jdu na tu injekci až ve dvanáct :confused: Ale zas je to sobota, tak je to možná jinak...
26. bře 2008 v 15:19  • Odpověz
autor
Tak holky také končím papa zítra a krásný večer
26. bře 2008 v 15:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jste tady? Jak jsi dnes dopadla Milo?
27. bře 2008 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím z CAR :slight_smile: .
Tak je to asi takhle : dostala jsem kalendář, kde mám přesně rozepsáno kolik jednotek Puregonu si mám každý den do úterý příštího týdne píchat, to jest 150 jednotek, ve středu jdu na první UTZ kdy už si píchat nemám, pže tam zjistí jak reaguju a buď dávky zvýší nebo je nechají. Píchání není nic těžkého ani bolestivého, je to hned :slight_smile: .
Taky ti před IVF musí udělat předoperační vyšetření, to je krev a moč atd. Buď si to necháš udělat u nich a to stojí 600Kč nebo u svého praktika. Já to mám tam, nechce se mi lítat ještě někam jinam.
A to je asi vše :slight_smile: .
Dr. mi vypočítal, že by se OPU mohla konat někdy 8.dubna, tak uvidíme :wink: :slight_smile: .
27. bře 2008 v 15:14  • Odpověz
Jsem tu. Taky čekám na zprávičky od Mili...
A doufám, že už mi konečně skončí MS. Sice už jí mám jen trošku, ale přece jen. To by se dělal UTZ blbě:frowning2:
27. bře 2008 v 15:15  • Odpověz
autor
Ahoj Milo, tak ti budu moc držel palečky. A berou krev i tvému manzovi nebo jen tobě?
27. bře 2008 v 15:16  • Odpověz
autor
Milo a pícháš si injekcema nebo tou píchací pistolí?
27. bře 2008 v 15:18  • Odpověz
Ahoj Milo, no tak supr:slight_smile: Mě to spočítali na 9.4., takže uvidíme... Já teda pořád doufám, že mi to bude píchat manža, tak nevím, jestli ho tam mám tahat s sebou, aby mu to ukázali, nebo ne...
Já si to taky nechám dělat u nich. Moje praktická je fakt čůza, tak to bude lepší tam.
27. bře 2008 v 15:19  • Odpověz
autor
Tak já asi u svého gynekologa. Mám ho totiž naproti v baráku. Takže nemusím nikam lítat. Do Gestu to mám půl hodiny cesty.
27. bře 2008 v 15:21  • Odpověz
autor
Grej tobě také držím palečky. Snad vám to vyjde a mě měsíc po vás.
27. bře 2008 v 15:22  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.