• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, Gest duben květen

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky a jinak nemáte žádný příznaky?
Mě poslední dva dny tak divně bolí břicho a prsa... Jako by mě tam řeže a bodá. Tuhle bolest vůbec neznám. tak nevim, jestli to mám přikládat té zastavovací injekci nebo ne... Asi to spíš raději nebudu řešit:wink:
27. bře 2008 v 15:23  • Odpověz
autor
Tak to já ti neporadím. Jsem oproti vám měsíc pozadu. Teprve se jdu domluvit. Bodá mě v podbřišku při OVU a je to dost nepříjemné
27. bře 2008 v 15:25  • Odpověz
Jé Saze - já zapomněla :wink: Pardon. Už je nás tu s IVF tolik, že v tom mám guláš...
Ovu bolesti taky nemusím. Je to děs. Buď máme ovu bolesti, nebo MS bolesti,,, prostě pořád něco :angry:
27. bře 2008 v 15:27  • Odpověz
Grej, já nic necítím, nic mě nebolí. Jinak ten puregon, to jsou pera a opravdu je to jednoduchý. Prostě si uděláš špek na břiše a píchneš pod kůži. I to dávkování u toho pera je jednoduché, to zvládne i školák, fakt není se čeho bát :slight_smile: .
27. bře 2008 v 15:28  • Odpověz
No já bych chtěla, aby mi to píchal manža, aby měl taky nějakou zásluhu, víš? Vim, že je to dětinský, ale on si to pořád představuje jak Hurvínek válku a já chci, aby se toho taky účastnil...

A fakt si to musíš píchat ráno? Nejde to večer? Budu se jich na to muset zeptat. Jinak taky budem muset píchat ráno před prací. Jenže manža zrovna bude mít příští týden volno, tak bych ho musela budit :unamused:
27. bře 2008 v 15:30  • Odpověz
Krev budou brát jen mě, je to předoperační vyšetření a na to jdu jen já :slight_smile: . Krev nám brali společně hned při druhé schůzce ohledně IVF a to na pohlavní choroby a mě ještě na prolaktin. Manžel byl akorát někde v Praze odevzdat sperma ohledně nějakého genetického vyšetření či co. Jinak to předoperační vyšetření, dělá normální praktik, kdyby ho dělal praktik jako gynekolog, tak mi to udělají v GESTU, pže tam já si platím 2000Kč ročně za běžnou gynekologii, takže tam mi dělají i cytologii a tak, to co se dělá jednou ročně.
27. bře 2008 v 15:32  • Odpověz
večer to Grej nejde, jelikož všechny UTZ a odběr vajíček ti budou dělat dopoledne a potřebují, aby to píchání bylo taky tak, prostě poslední píchnutí před OPU aby bylo cca 24 hodin před tím, takže vzhledem k tomu, že odběr je dopoledne, tak by to večer moc nevycházelo :slight_smile: . Já nejdřív myslela a manža se sám nabízel že mi to bude píchat klidně i ráno, ale dnes jsem zjistila že to nic není, takže to zvládnu sama :slight_smile: .
27. bře 2008 v 15:34  • Odpověz
Aha, díky za info Milo, tak to pak jo. Tak holt bude vstávat se mnou. No já si teda stejně myslím, že to skončí tak, že si to budu taky píchat sama, ale já ho fakt chtěla zapojit, aby z toho taky něco měl :wink:
27. bře 2008 v 15:41  • Odpověz
autor
Holky musím pro dnešek končit.
27. bře 2008 v 15:45  • Odpověz
Papa Saze. Tak zas zítra. A v sobotu Vám podám info já :wink:
27. bře 2008 v 15:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky jste tady některá?
28. bře 2008 v 10:21  • Odpověz
Ahoj saze, jsem tu:slight_smile:
28. bře 2008 v 10:26  • Odpověz
autor
j
28. bře 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
Ahoj Grej, když jsi se byla domluvit na IVF dělali ti hned nějaká vyšetření? Na co se mám v pondělí připravit?
28. bře 2008 v 11:11  • Odpověz
Mě jen brali krev na genetiku, ale to jen proto, že budu darovat vajíčka (pokud jich budu mít sama dost). JInak by mi nic nedělali. Prostě jsme se domluvili, oni nám dali domů prostudovat papíry týkající se IVF. Řekl nám co nás čeká, rizika a tak. A měli jsme se rozhodnout, co si budem připlácet a tak. Předběžně jsme se domluvili na termínu, kdy asi tak bychom mohli na iVF jít. Pak jsme asi tak za 3 týdny šli vrátit ty papíry a tam mi tehdy brali tu krev. Jinak nic:slight_smile: Jo a měli jsme mít čerstvý spermio od manžela, takže na tom jsme byli ještě předtím.
28. bře 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
aha. A manžovi ji nebrali?
28. bře 2008 v 11:43  • Odpověz
Promiň, nějak mi to blblo, pak jsem byla na obědě a pak jsi mi spadla někam dolů:slight_smile:
Manžovi nebrali nic. TOmu brali krev akorát když jsme tam byli poprvé. Na pohlavní choroby a tak... Pak už myslím ne.
28. bře 2008 ve 13:39  • Odpověz
autor
ahoj holky tak dneska to čeká v 11.40 mě.
31. bře 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
Milo jak jsi dopadla?
31. bře 2008 v 08:32  • Odpověz
Ahoj saze - ničeho se neboj, je to brnkačka. Jen pokecáte a domluvíte se co dál. Možná už vám dají i ty papíry na prostudování...

Já byla v sobotu na první injekci. Manža překvapil a zvládl to, takže mi to teĎ píchá on. V pátek jdu na UTZ, tak uvidíme, kolik se tam urodilo folíků...
31. bře 2008 v 09:32  • Odpověz
A jak ty Saze? Jak bylo v GESTu?
31. bře 2008 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky,
já byla dnes jen na krvi a to kvůli předoperačnímu vyšetření, takže zatím nic nevím. Zítra píchám poslední injekci a ve středu ráno jdu na UTZ.
31. bře 2008 v 18:25  • Odpověz
ahoj holky,
snad se mohu přidat, :unamused:
ted nedávno 18března jsem byla na KET , asi se nezadařilo zatím test nevyšel , ještě uvidím zítra, pokud to nevyjde tak v dubnu jdu asi na další KET :wink:
milo 30 držim palce at to utíká :wink:
31. bře 2008 v 19:34  • Odpověz
Ahoj Milo - tak to jsme se v GEStu možná včera minuly:slight_smile: Já tam ve středu jdu až na 18,00. To ty asi dřív, co? Taky si tam zaplatím tu internu.
My máme před sebou ještě dvě injekce. Zítra a ve čtvrtek. A v pátek mi zas píchnou várku až v GESTu po UTZ.
Taky se trochu bojím, aby mi neřekli nějakou špatnou zprávu. Nějak zatím vůbec nic necítím...

Taky mám dnes pocit, jak kdyby na mě zas něco lezlo nebo co. Mám plnej nos a oči... Dumám, jestli si nemám vzít prášek, abych to brzy podchytila. Asi jo, doktor říkal, že nemusím dodržovat žádný omezení, tak bude lepší to případně podchytit než aby se mi to rozjelo...

AHoj Mareko, tak kdyby to teĎ nevyšlo, tak budeš patřit mezi nás dubnovky :wink: A v dubnu to vyjde, neboj!!! My všechny tady tomu věříme!

A jak Saze? Na čem jste se domluvili?
1. dub 2008 v 09:34  • Odpověz
Grej, tak to jsem se fakt asi minuly, alééééé zítra jdu na internu od 17:30 hod, takže ty musíš jít po mě :grinning: to se musíme prostě potkat :grinning: to je jasná věc. Já jdu teda i do Gestu zítra ráno, mám první UTZ, tak jsem zvědavá jak to dopadne...Určitě pak dám vědět. Dnes jsem píchala naposled a zítra mi to taky píchnou přímo tam, jak velkou dávku nevím, to je prý podle toho jak folíci rostou...Jinak já taky vůbec nic necítím, ale myslím si, že to je ještě brzy, že to budeme cítit ke konci :slight_smile: .
1. dub 2008 ve 12:01  • Odpověz
aqhoj holky, tak asi budu patřit mezi dubnovky, ve čtvrtek tam jdu na půltřetí , aby jsme se dověděli cio bude dál, ten můj doky tam není jdu k alexandrovi což nejsem moc nadšená , ach jo , ale zase se těšim na ten další cyklus :slight_smile: test mi nevyšel po KET tak to vydím na druhý pokus KET s tím že miasi budou dávat na píchnutí nějaké hormony aby se mi udělala folikuli :slight_smile:
1. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj Mareka, to je mi líto:frowning2: A ke komu normálně chodíš? Já k Šulcovi, ale mnohem líp na mě zapůsobil MUDr. Černý, u kterého jsem jednou byla...
Nějak tomu nerozumím, proč by ti měli píchat hormony na folikuly, když jdeš na KET? SPíš na podporu sliznice, nebo tak něco, ne? Ale jsem v tom laik, tak fakt nevím...
1. dub 2008 ve 12:24  • Odpověz
ahoj grej ,
asi půjdu na ket , ale nevim, ted jsem šla na ket a měla jsem málo folikul , a ten můj doky Vicena mi říkal že mi bude muset příště dát injekce abych měla více folikul, jelikož jsem je měla prý nějaký špatný , tak fakt nevim :frowning2:
já mám takové štěstí že chodím pokaždé k jinému což mě dost štve :angry:
na mě minel zapůsobil dobře právě ten šulc , ted jdu k alexanderovi a toho moc nemusím, měla jsem u něj jednu prohlídku a vůbec si nevšímal že mě to bolí při kontrole :angry: a moc mu nerozumim když je slovák, takže si beru posilu mého muže :slight_smile: ten mu to dyžtak nandá :grinning:
1. dub 2008 ve 12:32  • Odpověz
Mareka - no já myslela, že při KET ti vkládají už oplodněná vajíčka. Takže na to by množství folikulů nemělo mít vliv, ne?
Jen si muže vezmi, každá podpora je dobrá! Já byla u Alexandra jen jednou na UTZ při folikulometrii. Na mě je moc mladej. Koukala jsem, že je dokonce o rok mladší než můj muž :sweat_smile:
1. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz
grej , ano vkládají ti tam oplodněná embryjka ale podle foliku ti zjistí ovulaci aspon mě to tak řekli, a jelikož jsem měla jen skoro folikuli tak mi tam moc nezjistili :frowning2: tak asi proto víš :slight_smile: já ho moc nemusím, taky mi přijde mladý a hlavně kontroly u něj jsou dost pro mě nepříjemné :frowning2:
1. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.