• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, Gest duben květen

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Aha... No tak snad to bude příště lepší když ti to budou stimulovat. Neboj...
Už abychom to měly všechno za sebou, co?
1. dub 2008 ve 12:47  • Odpověz
no už aby to bylo fakt, takový trápení kvůli mimi, jiný to vyhazujou do popelnic, to bych je v tu chvíli zabila , takový matky , fakt hrůza :frowning2:
a kdy jdeš ty?
1. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz
No já bych měla mít odběr zřejmě příští čtvrtek. Tak snad tam bude dost "plných" folíků...
To mi povídej, tuhle jsem viděla těhotnou feťačku, jak si píchala dávku a ruku položenou na pupíku :rolling_eyes: To byla hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry:
1. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz
no tak to bych ji asi zmlátila , tohle nesnášim :unamused: :angry:
držim ti palce , já když mi odebírali vajíčka tak jsem jich měla 10 nebo 13 a z toho bylo 5 embryek :wink:
1. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz
Tak snad na tom budem taky takhle dobře, abchom měli pro případ i nějaký mrazáčky :wink:
1. dub 2008 ve 13:23  • Odpověz
určitě doufám v to !!!! :wink: já taky čekala že nebudem mít nic, manža má špatný spermie , takže nic moc kvůli tomu vše podstupuji a pak nakonec nám řekli 5 embryek bylo :confused:
1. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz
Teda Mareka to jsem nevěděla, že při KETu musíš mít folíků víc, já myslela, že stačí jeden....Já teda bez hormonů nemám skoro nikdy folíky...
Jinak vám dám zítra vědět jak jsem na UTZ dopadla... :wink: , tak na mě holky myslete, mám takovej divnej strach,že mi řekne..to je divný nemáte tam nic... :frowning2:
1. dub 2008 v 15:23  • Odpověz
Neboj Milo, ty hormony jsou silný, to by bylo, aby tělo nepřepraly!! :wink:
1. dub 2008 v 15:30  • Odpověz
Mareko nevím co ti říkali ,ale na KET stačí holky 1 folík a dobře narostlá sliznice, prostě když holka dobře funguje, tak se KET dělá v přirozeném cyklu bez hormonů - je to ttak nejlepší... já to taky tak měla, takže vím o čem mluvím :wink: :wink:
1. dub 2008 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak já mám za sebou včerejší první UTZ při stimulaci. Na pravé straně mám 3 folíky ( váječník je tam menší, braly mi cysty ) a na levém vaječníku mám asi 6-8 folíků, cca 10m velkých. Dr. říkal že to takhle vyhovuje, že po tom dlouhém protokolu je ten nástup pomalejší, ale že jsou zase vajíčka kvalitnější. Tak uvidíme... Dávkování mi nechal, takže ještě zítra mám píchnout 150jednotek pregnylu a v sobotu jdu na další UTZ a tam se rozhodne dál. Odběr mám naplánovaný cca na úterý/středu,tak uvidíme...Hlavně, aby k tomu došlo a byly vajíčka... :unamused: :slight_smile: , z toho mám pořád strach...
Jinak teda Grej ty si slepéééééééééééééééééjššššššššššššššš :grinning: :grinning: . Včera jsme se míjely u recepce v Gestu a ty nic, já na tebe valila woči aby sis mě všimla a ty si projdeš jako kdybych byla vzduch :grinning: :grinning: :grinning: .
3. dub 2008 v 06:36  • Odpověz
Ahoj Milo:slight_smile:
Ty jo - já si říkala, že je mi ta holka nějak povědomá, ale víš co - ty tu máš tak mini fotku, že mě to snad omlouvá, ne? :sweat_smile: Ses ke mě mohla přihlásit a bylo by :wink:

Šla jsem na tu internu. Prý jsem v pořádku. Jen se jí nějak nelíbíl tlak, ale prý to není nic hrozného, jen si to mám hlídat. Taky jsem měla nějkaou divnou křivku na EKG, ale to tam prý včera měly všechny holky, takže asi měli rozbitý ten přístroj.

Už se těším na ten UTZ zítra!! A začíná mě pěkně bolet špek kam si píchám, nevím nevím jak si tam vydržím píchnout dalších minimálně 6 injekcí...

JInak 11 folíků to je pěkná úrodička... hlavně když budou víc kvalitní:slight_smile: Supr, ty jo, už jsem fakt zvědavá, co se urodí mě :wink:
3. dub 2008 v 08:32  • Odpověz
Dobrá dobrá, to tě omlouvá :grinning: . Já na tebe koukala akorát když tě volala doktorka na tu internu, tak mi bylo hloupý, abych tam na tebe vlítla a jéééééééééé ahoj já jsem míla z koníka....
Já mám taky internu ok, mě neříkala vůbec nic, jen že to co má být to mám a co nemá být to nemám, takže ok.
Já si dneska píchla tak blbě, že jsem koncem jehly málem vyjela zase ven a když jsem vpíchla ten puregon, tak jsem tam měla bouličku, teď už je splasklá, už se to rozteklo tam, kam má :slight_smile: . jsem střevo :grinning: .
A v kolik jdeš zítra na UTZ??? Já jdu zase v sobotu v 11:30hod.
3. dub 2008 v 09:57  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že mě to omlouvá :wink: No jak jsme posunutý, tak se tam asi moc neuvidíme...
Já jdu na UTZ zítra, na ten první a pak počítám že si mě pozvou v pondělí. Ty jo, už aby to bylo. Začínám být nervozni a zvědavá.
A to si ani nedovedu představit, jak budu nervozní až mi tam ty piškoty daj :grinning:
3. dub 2008 v 10:26  • Odpověz
No to mi povídej, nejdřív jsem byla nérvozní jestli tam budou folíci, teď jsem nervózní jestli dobře porostou, pak se budou bát odběru a toho, jestli budou ve folících vajíčka, pak aby se nějaký oplodnili a vyvíjeli se dobře, pak na to zavedední a pak na udržení, mám strach, že budu mít nízkou děložní sliznici :confounded: No je toho habakuk...ale tohle má asi každá holka... :grinning:. Jinak ale nehysterčím, spíš jen, že to nosím v hlavě...
3. dub 2008 v 10:43  • Odpověz
NO jo, my ženský to máme těžký. POřád máme o něco strach. A když už se ti uchytěj, tak to bude pokračovat - aby dobře rostly, aby byl v poho UTZ, aby bušilo srdíčko, aby vyšel dobře sreening.... aby bylo u porodu vše OK.
Je to síla.
3. dub 2008 v 10:46  • Odpověz
JJ, je to síla....no hlavně, že je možnost těhu i jinak než přirozeně...to bych asi těhu nikdy už nebyla...
3. dub 2008 v 11:45  • Odpověz
AHoj, tak jsem byla na tom prvním UTZ.
Vůbec nemám dobrou zprávu Asi budu první holka, která nemá po týdnu stimulace žádný folíky

Doktor doslova řekl: "Na levým vaječníku zatím není vůbec nic a pravý je na tom hodně podobně"
Zvýšili mi dávky na 200 a vpondělí jdu znovu na UTZ.

Trošku mě jen potěšila švagrová, která taky stimuluje a prý na tom byla úplně stejně a na tom druhém UTZ už měla asi 5 nebo 6 folíků. Tak snad...

ALe stejně jsem z toho úplně vyřízená těšila jsem se, jakou budu mít úrodu. Kor když jsem se upsala, že budu darovat. No to asi teda darovat nebude co. Bůh ví, aby zbylo něco pro mě
4. dub 2008 v 11:59  • Odpověz
Grej, kliiiid. Kvuli tomu ty kontroly jsou, aby se upravilo davkovani. Kdy jdes na dalsi UTZ?
4. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz
Campi, no štve mě to, co ti budu povídat. Myslela jsem si, že spíš budu reagovat velmi dobře. Když mi tuhle doktor řekl, že mám v přirozeným cyklu tolik folíků jako bych stimulovala. Asi holt blbě reaguju na hormony a jinak bez nich funguju dobře...
Na kontrolu jdu v Pondělí.
4. dub 2008 ve 12:12  • Odpověz
Taky by me to rozcililo, uplne te chapu. Je to pekna pakarna, vid? Snad Ti to moc nezkazi vikend.
4. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz
Budu se snažit. Budu mít úklidový víkend, tak snad na to nebudu moc myslet :wink:
Navíc jsem taky zjistila, že ve svých 28 letech jsem získala alergii na nějaký pyl :angry: To je den :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
4. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz
ahoj holky, už nějakou dobu navštěvuji tyto stránky na doporučení své kamarádky...a dnes jsem se rozhodla, že se zaregistruji a občas také přisěji svoji troškou do mlýna:slight_smile:Jsem teď v přípravě před 1. KET (Předtím IVF+ICSI-partner špatný spermiogram, v říjnu, zavedena 2 embryjka, uchytilo se jedno, ale sjednalo se o zamlklé těhotenství a musela jsem na revizi). Jinak mám PCO, spontánně jsem nikdy nemenstruovala...takže vždy hormonálně podporována, v poslední době Utrogestanem, po něm jen špinění. Problém ale je,že ten minulý měsíc nezabral, takže jsem musela dostat injekci Agolutinu a teď sliznice nechce růst i přesto, že beru Estrimax. Od 1. dne cyklu 3x 2mg, 12. den cyklu jsem byla na UZ a sliznice narostla jen 5 mm, zvýšili mi tedy dávku na 4x 2 mg a po dalších 3 dnech sliznice narostla jen na 5,5 mm, takže opět zvýšení dávky na 3 x 4mg a další kontrola zase za 3 dny. Doktor pořád říká, že je čas, ať se nebojím, ale je to přesně naopak - bojím se strašně, že se to nepodaří. Nemáte s takovou situací některá zkušenost? Moc děkuju za pochopení!
9. dub 2008 v 17:23  • Odpověz
Ahoj Janeso,
bohužel ti s tímhle neporadím :frowning2: .Já teda taky nemám zrovna vysokou sliznici, teď mám asi 7,5 - 8mm. Já piju od prosince kontryhelový čaj, ten je prý dobrý na růst sliznice, tak nevím...
JInak naprosto chápu, že máš strach...člověk podstupuje plno věcí kvůli miminku a když se zadaří, tak se zase něco stane a člověk musí začít od začátku..Je to boj, ale musíme bojovat a věřit lékařům. Nic jiného nám nezbývá... :slight_smile: . Hlavu vzhůru :slight_smile: .
9. dub 2008 v 17:28  • Odpověz
jo jo Milo, já se snažím :wink:
Vím, že se to občas stává, ale mám pocit, že už se toho na mě sype nějak moc, prostě pořád nějaké potíže. Zkusím zabrouzdat i jinam, zajímalo by mě, jak to lékaři v takovéto situaci řeší. Jinak držím pěsti, ať vše vychází!!!
9. dub 2008 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky, taky chodim do Gestu a v srpnu me ceka IVF. Mam za sebou 5 neuspesnych IUI a vcera jsme byli na 1. pohovoru k IVF. Jak jste vsechny dopadly? Vim, ze u Mily se bohuzel IVF nepovedlo, co vy ostatni?
3. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj Steffi, já pořád ještě čekám. MS zatím nedorazila, ale viditelné 2 čárky nemám. Ve středu jdu teprve na kontrolu do GESTu, tak uvidíme, co mi tam řeknou. Držím ti moc palce ať ti to IVF po neúspěšných inseminacích konečně vyjde!!
4. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj Grej, moc diky, ja hlavne ted drzim palecky tobe, at to dobre dopadne. Dej hned vedet, budu cekat...
4. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky, já se chystám taky v srpnu na IVF. V Gestu mají tu rekonstrukci tak mi to vychází až na srpen. Chjo
6. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahoj Ipusko, tak to se tam potkame. my uz byli na prvnim pohovoru a tak za 14 dni jdeme podepsat vsechny ty papiry, at na to v srpnu hned muzeme vlitnout...
6. kvě 2008 v 16:26  • Odpověz
Holky, to se tam v srpnu asi taky uvidíme:slight_smile: Vypadá to že nám to 1.IVF fakt nevyšlo, takže nás to v srpnu bude čekat taky :wink: Zítra jdu teda do GESTu na test z moči a na UTZ, ale vzhledem k tomu, že včera nebyla na testu po druhé čárce ani známka, tak už je to ztracený.
6. kvě 2008 v 18:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.