• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, Gest duben květen

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Grej to je mi moc lito, dej hned vedet, co ti rekli v Gestu. No a v srpnu to vsechny zvladneme :wink:
7. kvě 2008 v 07:42  • Odpověz
Holky ke komu v Gestu chodite, ja ke Koreckemu, jako Mila....
7. kvě 2008 v 07:42  • Odpověz
Ahojky, taky se k vám přidám. Chodím taky do Gestu k dr. Černému. Dneska jdeme na první pohovor ohledně 1.IVF. Takže srpen to jistí :wink: Už mám za sebou 5 neúspěšných IUI.
7. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
Cleira, tak to jsme na tom uplne stejne. 5 neuspesnych IUI a v srpnu IVF. Myslim, ze se nas na srpen sejde hodne, to bude v Gestu natresk :wink:
7. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
Holky, já chodím k ŠUlcovi.
Musím říct, že Korecký mi moc nesedl, ale Černý jo, ten mi dělal transfer. Jen byl takovej realistickej, když mi řekl, abych počítala s neúspěchem, páč šance je jen 30%, ale prý třeba já budu mít to štěstí a vejdu se do té 1/3 úspěšnosti:grinning:

Dnes jsem testovala z moči co vezu do GESTu a ani náznak, takže je jasno. Jen doufám, že se mi mrcha brzo po vysazení Utrouše rozjede.
7. kvě 2008 v 08:16  • Odpověz
Taky to tak vidím, že v srpnu nebudou stíhat :slight_smile: Steffi jak probíhá ten první pohovor?
7. kvě 2008 v 08:26  • Odpověz
JA uz jsem si na KOreckeho zvykla, takze s nim problem nemam.
Cleiro, rekli nam o vsech rizicich, co vlastne je IVF. Rekli nam o tech dodatecnych sluzbach, co musime zaplatit, jako prodlouzena kultivace, mrazeni embryjek atd. Zodpovedeli nase dotazy a manzovi dali zadanku na reprodukcni imunologii, kde zjisti jake ma akrozomy...bylo to asi na 30-40 minut
7. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz
Steffi - a proč poslali manžu na to vyšetření? Vy máte problémy se spermijkama?
7. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz
Grej vubec ne, spermio ma skvely, zle pry podle toho rozhodnou, jestli ICSI nebo prirozene oplozeni v misticce. Vam to nedelali?
7. kvě 2008 ve 13:04  • Odpověz
Nedělali Steffi... Máme spermio taky supr. Popravdě jsem si taky říkala, že by mohli i manžu nějak víc vyšetřit, páč spermií je sice dost, ale nikdo neví, jestli jsou na tom dobře i geneticky a tak, že jo...
A co tam přímo na tý reprodukční imunologii zjistěj?

My jsme si teda nechali ICSI udělat i tak, i když říkali, že je to není nutný. Nechtěli jsme nic ponechat náhodě. Ze tří vajíček se nám oplodnily všechny, ale jen dvě pak pokračovaly ve vývoji dál.
7. kvě 2008 ve 13:07  • Odpověz
Kvalita akrozomu spermií (nativní-Hs8N, po permeabilizaci – Hs8P)
- na vrcholu hlavičky spermie se nachází tzv.akrozom, tj. sekreční váček obsahující enzymy potřebné k průniku do vajíčka. Dobrá kvalita akrozomu významně ovlivňuje průnik spermie obalem vajíčka( zona pellucida) a následnou fůzi s plasmatickou membránou vajíčka.
Metoda: průtoková cytometrie pomocí monoklonální protilátky Hs-14

Grej tak na tohle ho poslali. Myslim, ze to je rozumne a docela se divim, ze vam to nedelali. Ale je to mozna tim, ze jste se rovnou rozhodli pro ICSI.
7. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz
Díky Steffi, to je vyčerpávající :wink:
Tak možná příště. I kdy příště půjdem do ICSI možná taky. Nebo napůl. Když se nám poštěstí mít víc vajíček...
Ach jo, už aby byl ten srpen :wink:
7. kvě 2008 ve 13:46  • Odpověz
Nemas zac, jen jsem to kopirovala ze stranek ty laboratore :o) zkus se na to dneska doktora optat. Ja prave taky zvazuju, ze to udelame pul napul...pokud teda budu mit dost vajicek. Ani mi nemluv, uz taky odpocitavam tejdny, aby to uz bylo.
Ale ty jeste ver, ze ti dneska reknou dobrou zpravu.
7. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky, tak už máme za sebou první pohovor. Steffi manža taky dostal žádanku na reprodukční imunologii a dneska tam jel, tak doufám, že bude všechno v poho. No a za tři týdny jdeme podepsat papíry a rovnou se dozvíme i výsledky z imunologie. A v srpnu se to všechno rozjede :wink:
14. kvě 2008 v 08:21  • Odpověz
Cleira, tak to se tam nasi manzilkove potkali :wink: Ja porad cekam na ms, chci totiz ten druhy pohovor spojit i s preventivkou.
Pro co jste se rozhodli?
14. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz
My už jsme tak něja věděli do čeho půjdeme než jsme tam šli. Chceme určitě AH, prodlouženou kultivaci a zamražení (když bude co), ISCI si ještě rozmyslíme podle toho, jak dopadnou dnešní výsledky. A co vy?
14. kvě 2008 v 08:32  • Odpověz
Tak to jsme si vybrali uplne stejne :wink: Myslim, ze je to ta rozumna varianta. Urcite si k tomu vezmu ty lepsi leky, at si je muzu pichat sama. A nechate si zavest 1,2 embryjka nebo jste pro tu variantu maximalne dve?
14. kvě 2008 v 09:11  • Odpověz
Taky chci ty lepší léky. Už jenom proto, že si je můžu píchat sama, v tom máš pravdu. A embryjka si dáme zavést dvě. Shodli jsme se, že by nám dvojčata vůbec nevadila.
14. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz
No nam taky ne, ale rada bych si tehotenstvi uzila dvakrat, takze porad zvazuju, jestli si nakonec nevyberu tu variantu maximalne dve. Ale to moc predbiham, je toho jeste moc a moc predtim...
14. kvě 2008 v 09:31  • Odpověz
No právě, ještě toho máme hodně před sebou. Teď budeme dva měsíce na to všechno nabírat síly, abychom ten všechen stres zvládli. Už teď mám hrůzu, abych dobře reagovala při stimulaci a měla nějaké folikuly a nebo aby se mi nerozjel hyperstimulační syndrom.
14. kvě 2008 v 09:41  • Odpověz
Jojo Cleiro, taky o tom cim dal vic premyslim a cim dal vic se toho bojim..ale ono to urcite dobre dopadne, tomu verim :slight_smile:
14. kvě 2008 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky, v ramci IVF jsem dostala hyperstimulacni syndrom a zaroven mi hormony rozhodily stitnou zlazu. Ma internistka mi rekla, ze kdyby mi behem aplikace hormonu merili hladinu estrogenu, bylo mozne temto problemum zabranit. Vzhledem k tomu, ze uz mi treti mesic neni dobre a otehotneni se odsouva na neurcito, neni to neco, co by me potesilo.
Alespon, ze mame zamrazenych 15 embryi ...

7. lis 2010 v 19:08  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.