• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF leden-únor:další vánoce 3-4:-))

(Zamčená)
16. ledna 2011 
Hned na začatku ledna jedu na kontrolu 17DC a hned poradit se o lécích a hned další MS hurá do IVF a doufám že to vyjde na poprvé a konečně mám to vyjde a už jsme další vánoce cela rodinka s mimiskama.Je mi 30 a už by bylo na čase konečně.Tak kdo se přidá :slight_smile:
19. pro 2010 v 17:42  • Odpověz
@petra123 Ahojky,my nejspis jdeme take leden-unor na ivf bude to nase prvni tak doufame ze to hned vyjde....
19. pro 2010 v 17:48  • Odpověz
autor
@petrala tak to jsme dvě taky naše první máme za sebou dvě IUI ale neuspěch tak doufám že to vyjde a chtěla jsme jít ještě před IVF k lečitelce REIKI tak doufám že aspon k tomu pomůže aspon do mě dá trochu pozitívní energie :slight_smile: a dvojačatka jsou na světě a ted jsme s mojim vymysleli jména pro naše budoucí dvojičky ale je to tajné :grinning:
19. pro 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahojky, já mám za sebou 5xIUI a 1xIVF, po novém roce se chci také dojít domluvit na dalším pokusu IVF, páč doma nám to asi nevyjde nikdy....A taky už doufám, že to vyjde...
19. pro 2010 v 18:04  • Odpověz
@petra123 petulko moje, moc ti drzim palce, aby vsechno vyslo!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
19. pro 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
@martek Marti díky moc :wink: kéž by
@haaninaa tak to jsme dvě :frowning2:
20. pro 2010 v 09:22  • Odpověz
Taky bych se přidala,na přelomu ledna a února se chystáme na 1.IVF,tak uvidíme... :wink:

@petrala myslím, že chodíme do stejného CARu.Už máš domluvené podrobnosti kolem IVF a ke komu z doktorů chodíš?
20. pro 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
@amadores vítej a doufám že to pro nás budou štasné měsíce pro každou znas :slight_smile:
20. pro 2010 v 18:45  • Odpověz
@petra123 musíme doufat... :wink: i když přiznávám, že si od 1.IVF moc neslibuju...Přeci jenom člověk vůbec neví, jak tělo zareaguje na stimulaci, zda bude zvolený protokol a hormony vyhovovat...no uvidíme. :wink:
20. pro 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
@amadores Tak to se bojím i ja ale nesmím si to přiznat že může hrozit riziko prostě to musí vyjít musíme být optimistky když už čekame moc dlouhho :slight_smile:
20. pro 2010 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala i když pro nás to bude již druhé IVF, doufám, že už úspěšné :slight_smile:
21. pro 2010 v 15:04  • Odpověz
@amadores - ahojky, neboj, oni ti udělají hormonální profil a podle něj zjistí, jaké hormony a jaké množství ti mají dát... Spoustu lidem vyšlo hned 1.IVF... tak držím palečky...
21. pro 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
@trudy přesně tak musí to vyjít :slight_smile:
21. pro 2010 v 19:41  • Odpověz
@haaninaa už mi ho nabírali minulý měsíc, tak nevím, jestli se to dá použít.Každopádně, pokud by se ta stimulace měla kvůli tomu o měsíc posunout,tak jsme nahraní... :frowning2: Únor, březen je pro nás nepoužitelnej,tak jedině až pak konec dubna.Ch jo....
22. pro 2010 v 18:13  • Odpověz
@amadores - neboj, ten profil je použitelný na víc měsíců.. to zvládnete...
22. pro 2010 v 18:16  • Odpověz
@haaninaa :dizzy_face: ,už na mne šly mrákoty při představě, že se to zase o další měsíce odsune...
22. pro 2010 v 18:17  • Odpověz
@amadores - neboj, určitě ne... Pokud jste ještě nebyli na imuno a genetice a nečekáte na tyhle výsledky...
22. pro 2010 v 18:19  • Odpověz
@haaninaa genetiku si v nejhorším udělám sama v práci :grinning: , ale už jedno dítko máme,tak je minim.pravděpodobnost, že by něco našli.I když člověk nikdy neví...A imuno už máme hotové a doufám, že už i přeléčené.Na kontrolní testy jdeme v lednu.
22. pro 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
Jinak holky krásné vanoce přeji :slight_smile: včera štědry večer nadhera plno dárečku a jeden neočekavany mrcha dorazila tak super dárek jsem měla tyden zpoždění tak jsme trochu doufala ale marně najivita mě už přešla:frowning2:.Tak cca 10.1 jedu do fertase budu 17DC a hned se domluvit na iVF a další cyklus začíname:slight_smile:konečně a na další vanoce mimiiska pod stromečkem:slight_smile:Tak jsme se domluvili s mojim:slight_smile:
25. pro 2010 v 11:20  • Odpověz
@petra123 tak moc držím palce. :slight_smile: Já jdu hned na začátku roku do CARu a doufám, že v půli měsíce začnu se stimulací.
25. pro 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
@amadores tak to jsme dvě:slight_smile:)
27. pro 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky, já bych měla začít se stimulkou okolo 20.1., tak nás bude aspoň na ten boj víc. Tento pátek volám do caru jestli mám schválenou žádost na IVF. Už se to blíží - jupííí. :slight_smile:
27. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jéé, tak to jsme už 3,to je fajn,že se je nás více...

@petra123 Tebe znám ze střechy, máme podobně "velké" domy.... :wink: :grinning:
28. pro 2010 v 07:11  • Odpověz
Ahojky holky, já Vás budu následovat, ale až v dubnu, květnu. Chceme zkusit, pokud se do té doby nezadaří, 2.IVF..
28. pro 2010 v 16:30  • Odpověz
@haaninaa tak budu držet palce.Do kterého CARu chodíte?
28. pro 2010 v 18:07  • Odpověz
My chodíme do Gennetu v Liberci.
28. pro 2010 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky, mám doma od ježíška injekce na ivf a kolem 20.ledna to snad vypukne podle toho jak se dostaví ms. a jak koukám bude nás v Gennetu v Lbc docela dost
28. pro 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
@amadores fakt musím se podívat na střechu :slight_smile: ale super že se už trochu známe:slight_smile:

Holky ted mi došla mrcha až po 35DC tak se obavam že ja začnu s injekcema tak koncem ledna no uvidíme co doktor v CARu 17DC jedu toho 11.1 tak uvidíme. :slight_smile:

JInak super že nas přibyvá :slight_smile: a doufám že budem za chvíli štasné všechny :slight_smile:
28. pro 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
Já chodím do Fertimedu do Polandy na Odrou
28. pro 2010 ve 20:26  • Odpověz
@jolcap Tak to se třeba v Gennetu potkáme, já začínám taky kolem 20. ledna. A to je tvoje první IVF ?
28. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz
@trudy no třeba jo,ale občas koukám kolik nás tam je. IVF je první
28. pro 2010 ve 21:02  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.