• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF leden-únor:další vánoce 3-4:-))

(Zamčená)
16. ledna 2011 
@jolcap To jo, taky jsem so říkala, kolik párů má problém s otěhotněním, je to hrůza, ale koukám, že ty už jedno dítko máš. U nás je to druhý IVF, tak jsem zvědavá, jak to tentokrát dopadne.
29. pro 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Holky budete si trochu pomahat bylinkama,ještě před stimulací,
29. pro 2010 v 16:40  • Odpověz
@amadores - my chodíme do Plzně do Natalartu... Příjemný prostředí, personál, až na jednu sestru, ale tu je pokaždé třeba utřít a je klid... Sice to máme dost daleko, ale co bysme pro miminko neudělali..
29. pro 2010 v 17:42  • Odpověz
@trudy no mám doma puberťačku je jí 14, ale tohle je pro mě novinka, s ní jsem otěhotněla ani nevím jak. Už mám doma injekce a za 14 dní snad přijde mrcha a začneme. Ke komu chodíš?
30. pro 2010 v 19:21  • Odpověz
@jolcap Já chodím k prim.Bydžovský, jsem s ní spokojená a ke komu chodíš ty? A co budeš píchat??
31. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz
@trudy já to tak nějak střídám, podle toho kdo tam je. Mám doma Gonal a zatím 225 od druhého dne, snad to bude v pohodě a budu dobře raegovat :grinning:
2. led 2011 v 18:15  • Odpověz
autor
čauky holky tak 11.1 o půl 11 ranno kontrola 17DC a po telefoně zažadane o pojištovnu at se nečeka a už se těším a jsem zvědava co mě čeka krom placení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na konci chci vidět vysledek ve formě mimiska:slight_smile:
4. led 2011 v 19:01  • Odpověz
@petra123 také jdu11.1. na kontrolu, budu 23.DC a vyfasuju hormony, Clexan atd.a doufám, že kontrola kvůli cystám dobře dopadne a za týden jdem do boje.S penězma jsem smířená, máme letos ty pokusy místo dovolené,to se nedá nic dělat... :wink: držím palce :slight_smile:
6. led 2011 v 06:04  • Odpověz
Ahoj všichni, tak dneska jsem pěkně zklamaná. Volala jsem do caru a oni mě objednali až na 28.1., že dřív nemaj volnej termín a já to mám 20.1. dostat. Takže pokus bude až v únoru. ACH JO. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 ve 14:38  • Odpověz
@trudy to mě mrzí... :frowning2: ale zase únor už je za chvilku.Vemte si třeba dovču, jeďte na hory a uteče to jak voda ten čas... :wink:
6. led 2011 v 18:29  • Odpověz
autor
@amadores tak s penězy jsem taky smířeni sice na dovču by jsme nejeli vyhrala by opět zahrada s domečkem ale doufáme že to vyjde a taky jsme zvědava co vyfasuju ani nevím neříkali mi jesli jsi mam vzít peníze ale vezmu si raději nějaké kdyby nahodou jsme něco platila tedy za nějaké hormony.
7. led 2011 v 19:02  • Odpověz
@petra123 my nemáme ještě na zahradu kolem domu ani šáhnuto, já razím teorii, že radši dovolenou, dokud se člověk má šanci a sílu někam podívat a na zahradu zbyde dost času pak na stará kolena.... :grinning: takže my se ještě roky budem brodit bahnem,ale dovču si prostě neodpustíme.(když pominu letošní rok, to se kvůli IVF nechytáme... :wink: )
u nás v CARu se skládá záloha 12000;- nejpozději v den OPU.
7. led 2011 v 19:10  • Odpověz
autor
@amadores aha tak to se dozvím taky ted v uterý ale jsme zvědava kolik budou chtit??

My už jsme na dovči byli u moře 2x a ted poslední roky stavěli jsme domeček a ted je na řadě zahrada pergolu jsme stihli minuly rok a ted vysadba nas čeka a hlavně pohoda u bazenku a lehadka které už na mě čeka super se vněm odpočíva:slight_smile:.
My si dovolenou užijem až s mrnětem pokud budou dvě neva :slight_smile:
7. led 2011 v 19:15  • Odpověz
@petra123 já nejdříve nemohla manžu 12 let k moři vůbec dostat ,pak jednou povolil,a od té doby se těší už na každou další dovolenou, jak malé dítě :grinning: a neexistuje, že bychom nějaký rok nejeli.ani při stavbě domu, ušetřili jsme na zařízení domu a radši investovali do dovolené.
a hlavně nás toho čeká kolem zahrady tolik, že se nám ani jednomu do toho zatím nechce, co jsme ještě mladí.
na jaře vysázíme trávu, pár keříků a je to.bazén vůbec, nejsme "lehátkové" typy u bazénu doma.
Pokud nevyjde IVFa zvládneme něco málo ušetřit, tak chceme jet jen sami spolu na 14 dní v létě procestovat Chorvatsko,jako poznávačku,systémem spaní v autě v kempech a jídlo s sebou...prostě dovča za pár kaček a zážitků hodně...
:wink:
A když to výde, tak se rádi pár let bez moře obejdeme.... :wink: :slight_smile:
7. led 2011 v 19:37  • Odpověz
autor
@amadores u nas je to naopak chceme to všechno mít hotové a když vyjde mimisko nebo mimiska tak aspon vše budem mít a hned jak bude šance ušetřit tak letíme do egypta tam nas to hodně chytlo ale pokud bude i pejsek tak zabalíme vše do auta a jak říkaš jedem do chorvacka jídlo sebou penízky a jedem ještě jsme tam nebyli byli jsme v bulharsku tam je taky super a pro dítka milinkate možna i lepší:slight_smile:
7. led 2011 ve 21:01  • Odpověz
autor
holky ted jsme viděla reklamu na těhu test clearblue a jedina otazka zní je to jen na jedno použití nebo se dá opakovat?několikrat za sebou třeba 10x?
7. led 2011 ve 21:03  • Odpověz
@petra123 my právě v Chorvatsku ještě taky nebyli,takže se už teď těším. :wink:
Z toho, co jsme navštívili my,tak s malým dětskem jednoznačně bych jela jen po Evropě a rozhodně na Kanáry.Teplo po celý rok tak akorát, ne pařáky na padnutí, jídlo super a jsou tam skvěle připraveni v porovnání třeba s Řeckem( které jinak miluju,hlavně Korfu a Kefalonii :dizzy_face: ),Bulharskem,Itálií na rodiny s malýma dětma,super servis.A pak Mallorca.
My si ale rozhodně na to pár let počkáme, nejsem typ, co táhne roční dítě letadlem k moři... :wink:Mě vždy bohatě stačí, když vidím ty rodiny s malýma dětma v letadle s náma i při pobytu a vždy mě to vyléčí z toho pomyšlení to taky někdy absoluovat.... :grinning:
Ten zmiňovaný test jsem viděla u nás v lékarně, ale nevím o něm nic bližšího.
Budeš stimulovat krátkým, nebo dlouhým protokolem??
8. led 2011 ve 02:52  • Odpověz
autor
@amadores ahojky tak ja bych jela nevadilko by mi to kočarek a procházet se městem pohoda.

A co se tyče ja nevím fakt nevím co mě čeka jsme taky zvědava :sweat_smile:
8. led 2011 v 18:55  • Odpověz
@petra123 už bych byla nejradši, aby bylo za pár dní...ty dny se teď tak vlečou a začínám mít z toho nervy na pochodu... :unamused:
8. led 2011 v 18:58  • Odpověz
autor
@amadores ja jsem zvědava co mě čeka a neboj taky se obavám co mě čeká mam trochu nervíky :sweat_smile:
8. led 2011 v 19:00  • Odpověz
@petra123 do včera jsem byla v pohodě,ale pak mi došlo, že za týden má přijít MS a jdeme na to a už dnes půl dne jsem trávila na záchodě... :grinning:
8. led 2011 v 19:03  • Odpověz
autor
@amadores ježíši nestresuj se nebo to hodíš aji na mě:slight_smile:)neboj vše bude dobré tak budem rodit asi z dvoutydením odstupem super vidím to na moje narozeniny bo jsme zjistila že naši mě počali v unoru na začatku to je jasné že 11.11 na mé narozeniny :slight_smile: doufám modlím se :slight_smile:
8. led 2011 v 19:09  • Odpověz
@petra123 přeji ti,ať ti ty výpočty výjdou.... :wink:
8. led 2011 v 19:35  • Odpověz
Holky všem Vám přeju, aby jste 24.12.2011 buď seděly za štědrovečerním stolem a přitom koukaly na plnou kolébku a nebo aby jste se alespoň pro to těhotenské bříško za štědrovečerní stůl nevešly :wink: .
@petra123 Péťo, myslím na tebe, kruci teď už to přeci musí vyjít!!!!
8. led 2011 v 19:36  • Odpověz
Péťo vybrala jsi miminku krásný datum 11.11.11, to musí vyjít
8. led 2011 v 19:37  • Odpověz
autor
@spagatice díky moc tetka ja jsem se narodila 11.11 :grinning:
8. led 2011 ve 20:35  • Odpověz
autor
@amadores to je jen moje představa ale kéž by se vyplnila :sweat_smile:
8. led 2011 ve 20:36  • Odpověz
autor
holky našla jsme konečně kčar pro dvojičky boží můj oblíbenec děla i pro dvojičky od roku 2010 jsme nadšena ale můj mi říkal asi vítr 28tis za kočar pro nedá ale ja si našetřím a dědek a babky přispějí a basta a bude na kočar:slight_smile:
9. led 2011 v 15:19  • Odpověz
@trudy ahojky tak to vím jak Ti je, tohle jsem prodělala v prosinci, tak to ber že máte poslední šanci to zvládnout doma sami, prý se to občas stane, máš hlavu nasměrovanou na ivf a doma tomu moc nepřikládáš důležitost. Já čekám příští týden ms a druhý den vypukne injekční šílenství
9. led 2011 v 16:15  • Odpověz
@petra123 to se manželovi ani nedivím.... :grinning: :grinning:
taky jsem v týdnu už koukala na kočár pro dvojky,ale kromě Casuaplay :dizzy_face: mě nic nezaujalo a s tím a jeho cenou by mě manžel vystěhoval z domu :grinning: .hlavně u nás to vypadá, ž bychom dvojky mít nemohli,takže asi zbytečně koukám po kočárku. :frowning2:
9. led 2011 v 19:10  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.