• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF leden-únor:další vánoce 3-4:-))

(Zamčená)
16. ledna 2011 
autor
čauky holky dlouho jsme tu nebyla nebyl doma net tak až ted píšu.Tak mam napsany dlouhy protokol a v pondělí ještě na kontrolu vyfasnu utrogestan a počkam na menzes a vyfasnu spray a pak pera s puregonem a pak děj se vůle boží jak se vše bude vyvyjet:slight_smile:) a

co vy holky jak jste na tom?
14. led 2011 ve 22:43  • Odpověz
já mám nafasovaný injekce, pera i léky a čekám jen na MS,a jelikož dnes začínám špinit, mohla by v pondělí se rozjet a vrhneme se na to.ještě jdeme v pondělí na kontrolu buněčný imunity, tak snad Prednison zabral a bude větší šance na pozitivní výsledek.no uvidíme, první pokus beru jako zkušební,jak tělo vůbec zareaguje. :wink:
15. led 2011 v 05:37  • Odpověz
@amadores ahojky jsem na tom podobně čekám na ms a pak začnu píchat jen koukám, mám ten protokol nejkratší jen gonal 225, tak jsem zvědavá
15. led 2011 v 10:43  • Odpověz
@jolcap taky mám gonal 225.co mi říkali v CAru, když jsem se ptala, tak se prý snaží dlouhým protokolům vyhýbat,že málokomu sedne. koukám, že máš odrostlou dcerku,já už zase mám puberťáka doma.
15. led 2011 ve 14:40  • Odpověz
autor
Tak to holky začnete dříve než ja ja mam ještě pár dnů čas na MS tak uvidíme jak dopadnem ale doufám že super :slight_smile:

@amadores tak ja musím ted otěhotnět pak zase dlouhé čekaní než našetříme toliko peněz tak tenhle doufám dopadne dobře jak pro tebe tak pro nas všechny :slight_smile:
15. led 2011 v 15:45  • Odpověz
@petra123 jo, jo, budeme si vzájemně držet palce a to by v tom byl čert, aby to nevyšlo...

já teda počítala, že budeme platit kolem 25tis.,to tak píšou všichni jako průměr a měli bychom se vejít max.do půlky,tak to mě potěšilo. :slight_smile: tak ještě mi zbyde na novou pračku na jaře,když by nevyšel pokus a nebyl za to kočárek.... :wink:
15. led 2011 v 17:11  • Odpověz
@amadores jo to mám a začala řešit že moc chce ségru, jinak s tím placením je to hodně individuální, kámoška dala 17 tis.,ale jiná zase jen 7 tis.. doufám že to bude na poprvé. nějak mě nebaví to čekání. a to první jsi měla v pohodě?
15. led 2011 v 19:28  • Odpověz
autor
Tak to mě řekli narovinu zatím 25tis.tak uvidíme jak dopadnu na konci jak to zaplatím ale píšu si vše od začatku až do konce ale kdyby to stalo jak vy píšete byla bych taky ráda :sweat_smile:
15. led 2011 ve 22:19  • Odpověz
@jolcap tenkrát to bylo v pohodě,holt jsem byla ještě mladá a to je znát. :unamused:

@petra123 mě v CARu na začátku taky řekli,ať počítám 25 tis.,ale oni to asi říkají, že do toho počítají více položek, třeba ICSI a tak, což my ale nepotřebujem.Nebýt PK,kterou budeme připlácet a mrazáčky, co snad budou,tak platíme jen 4 tis.za léky.
16. led 2011 v 08:13  • Odpověz
autor
@amadores tak to my budem mít vše včetně hatgingu tak proto 25tis. no uviídme vše a konečněou cennu budu znat na konci doufám e to bude stat mín.
16. led 2011 v 19:11  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.