• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ráda tady založím novou tému a snad nebudu sama kdo jde do IVF na podzim :slight_smile:

Všechny samo vítám. :slight_smile:
4. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
My jdeme do druhého pokusu ,tak snad se nás tady sejde co nejvíc a budeme to moct tady prožívat spolu a navzájem se podporovat :slight_smile:
4. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
Já půjdu, možná, jak to vyjde... na třetí pokus. Jestli mi teda mezi tím neklapnou lázně, pak by se to celý odsunulo :slight_smile:
4. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
jéé ahojky len myslím,že jsme se v nějaké diskuzi už potkali.... vítej :slight_smile: noooo tak pokud by lázně prospěli ,tak šup tam s tebou,ale pokud by jste šli do IVF tak si mužeme navzájem fandit a držet palečky aby se nám to konečně povedlo..... :slight_smile: takže vítej a snad se tady brzy rozrosteme a bude nás tu víc...

Já chodím do gennetu do Prahy a 18.9. jdu na kontrolní UTZ před IVF tak doufám,že nebude žádná cista a budeme moct jít včeličkovat jak dorazí mrcha... :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
dobré ránoo spolubojovnice,tak snad se ještě někdo přidá... nebo budu IVFkovat na podzim sama ? :grinning:
7. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Milenko.....já i Matyášek držíme palce moc moc :wink:
7. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj, hlásím se do klubu ;o) Teda doufám, že tím nic nezakřiknu.
Čeká mě stimulace na druhé IVF, příští týden pokud bude vše OK, tak dostanu zastavovací injekci a pak se snad pustím i do stimulace.

A jinak já chodím do Podolí.
7. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Pikusko moc si toho vážím a tobě a Matýskovi mooooc děkuji :wink:

ivkaj ahojky a vítej tedy do klubu :slight_smile: a ty budeš mít dlouhý protokol tedy ? Určitě bude všechno OK a se stimulkou začneš. :dizzy_face: budu držet palečky
7. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahoj holky, taky se hlásim do klubu, dr. mě bude tento týden sice teprve objednávat, ale bude to určitě podzim :grinning: takže bych sem k vám mohla patřit :slight_smile: Budu chodit do ISCARE...
8. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
autor
a.jka no tak už se klub rozrůstá slááááva a vítej mezi námi :slight_smile: ....ty máš první IVF nebo už jsi pokročilejší? :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahojky..
ráda bych se přidala do kulbu..
máme naplánováno že půjdeme na 2 IVF na přelomu října/listopadu...dlouhý protokol..
vezmete mě mezi sebe? :wink:
8. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
wrtulko to víš,že tě vezmeme mezi sebe a moc rádi samo :slight_smile:

já si tě taky pamatuju podle nicku z jiných diskuzí... tak snad se nám tadyto téma zaplní a budeme se rozmnožovat né jen tady :grinning:
9. zář 2009 v 05:21  • Odpověz
Milen díky moc.. taky doufám že nás tu bude víc..
njn sem ukecaná a chodím různě :grinning:
Však Len taky znám :wink: btw slíbila mi fotky z dovči :grinning: :wink:
Holky a jste tu všechny na 1 IVF?.. jo Len ne ta třetí že jo?
JInak já byla včera na gyn. prohlídce - prevence - je to 2 měsíce od stimulky. Doktorka říkala že tělo se už s hormony popralo že vaječníky nejsou přestimulované - vrátily se :dizzy_face: a celkově že jsem ok tak jsem ráda :dizzy_face:
9. zář 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky,ráda bych se k Vám pridala mám uz za sebou 2IVF a ted cekám na mrsku tak kolem 16.9. a jdu na Nativ s minimálkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahojky Ester..
Nativ zní zajímavě:slight_smile: proč nativ?
9. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Mám PCO a vzdy i pri malých dávkách jsem mela mooooc vajícek a jeste jsem presla do jiného centra a tam nemají s mojí pojistovnou smlouvu ,tak to bude takovej rychlo pokus abych nemusela cekat do ledna))) a jsem zvedavá kolik bede vajec)))
9. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
mooc vajíček při normoš stimulce.. tak teď jich třeba bude dost :wink:
9. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
práve bych tak idealne brala 8-12)))ale to bych chtela asi moc mela jsem jich 42 a pak peknej hyperstimulák a pri tom mnozství nejsou uz kvalitní
9. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
no jeslti jich při nativu budeš mít 12 tak si super nosnice :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já jich měla 11 zralých při normoš stimulce a to jsem na to reagovala průměrně :wink:
9. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
to já jen pri dávkách 100jed. a ke konci 50jed puregonu na druhé stimulce mela 32vajícek)))ale kvalita asi nic moc a dotoho manza hooodne spatny sperma
9. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
hm to já měla Merional na začátku 150 jednotek, pak 225 a pak zpátky 150 a měla jsem 18 vajuch z toho 11 zralých tak sem byla spokojená. OHSS nebyl. :dizzy_face:
Tak to fakt reaguješ na hormony nadstandardně.. takže uvidíš by ti stačilo třeba i 5 vajuch.. 2 dobrý embria.. a jedno těhotenství :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
wrtulko pokud to tak bude budu naprosto spokojená)))))ale uz jsem pri zemi a ani si nejak nedovedu predstavit,ze to vyjde)))) :slight_smile: dívala jsem se ,ze te ceká dlouhý protokol tak tfu tfuj))))
9. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Ester minule jsem ho taky měla a bylo to dobrý.. pohoda..
sice neuvěřitelný množství injekcí.. týden po jedné, pak dvě ..
9. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
taky to znám pro me je nejhorsí to celkový cekání :angry: kdyz by to slo vse ted hned a clovek znal i výsledek hned tak to není tak hrozný :slight_smile: tedy myslím :wink:
9. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
no pro mě bylo nejhorší jak se volalo jednou za dva dny..
voláš a máš 7 krásnejch embrijek a příště už nemáš nic :confounded:
9. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
me ze vsech zustaly taky jen 2a nic moc kvality :frowning2: ale aspon malinká nadeje která sice po 6 dnech skoncila tam byla neboj tentokrát to pujde jako po másle :wink:
9. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Ester.. no jako po másle nevím ..ale věřím že tentokrát se to povede..
nechala jsem sei vyložit 3x karty a 3x mi řekli (různí lidé) že to dobře dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak tomu věřím..
a víš co se říká? Věř a víra tvá tě uzdraví :wink:
No a kde jsou ostatní kočky? to tu budeme vykecávat samy? :grinning:
9. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky, netušíte kam se píchá Zodalex? Mám na něj jít za týden, tak abych se připravila :sweat_smile:
9. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky Ivkaj tak to fakt netuším :confused:
9. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
ivkaj mám ten dojem,ze do bricha
9. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Ester a proč nemáš fotku a albumko? :wink:
9. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 57
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.