• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
len, já reagovala víc než výborně a to jsem měla minimální stimulku...jsem ráda, že moje mudra ví jak reaguju, že jsme si to prostě na tom IUI vyzkoušeli. jde ještě o to, jaké kvality budou, že? :slight_smile:

a co váhově...zvedlo se vám to po těch hormonech???
7. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Váhově nic, nepřibrala jsem ani deset deka... Teda kilo pak jo, ale to bylo z toho, jak jsem se pak válela doma a nervy léčila čokoládou :grinning:

Jo, to bylo taky, 12 folikulů paráda a přitom v půlce nic nebylo a ještě ta druhá půlka dělala strašný věci :rolling_eyes:
7. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
No ale nejdůležitější bylo, že se tam přeci jenom našel jeden statečněj, kterej vedl k těhotenství :wink:
7. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Misanda, já mám teď aktuálně rozjetý dlouhý protokol z luteální fáze. Dostala jsem 20DC (rozmezí je 20-22DC) zastavovací injekci a přesně 15dní od injekce na kontrolu (měla by být nízká sliznice a pouze malé folikuly) a začlo se stimulkou.
7. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
super s tou váhou :grinning: se děsim, ale zase si řikám že když jsem nenabrala nic na tom IUI tak snad ani teď :slight_smile:

no, já měla při tý lehký stimulce čobří folíky...dokonce až 26 nebo 28, už si nepamatuju...jako tak jsem zvědavá co se mnou udělá tohle :zipper_mouth:

no, teď jsem nedočkavá jak to bude probíhat...všechno...hrozně mě to okolo zajímá...pro příště už budu uklidněnější a moudřejší :grinning:
7. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Ivka : takže já tu zastavovačku prostě můžu dostat kdykoli pač zobu v kuse antiko...a když jí dostanu, tak asi vysadím antiko a počkám na MS, ne? to by bylo super, kdyby se mi to taky rozjelo ten 15tý den od injekce...

a jak ti je? cítíš se v pohodě? jak ti to tam roste? :slight_smile:
7. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Mis, mně říkali - 5-7 dní před očekávanou MS. Takže třeba já se svýma třítýdenníma cyklama jsem si pro ni šla už nějaký 16.DC :grinning:
7. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
ty jo, ty máš ale krátný cykly!!!! :fearful:

no, to řikám, já budu muset vysadit HA společně s vpichem :wink:...dlabu jí kvůli endometrioze.

hele a ještě dotaz, jakej je význam toho dlouhýh protokolu? mě dr říkala, že já ho mám kvůli endometrioze...ale už nevim proč...byla jsem z tý návštěvy tak nadšená a zmatená že vim prd :slight_smile:
7. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Jó... asi s tím tak mají lepší zkušenosti, ono to v podstatě vyjde podobně, ale každý regauje trochu jinak. Ten dlouhý je takový míň zatěžující, dá-li se to tak říct, prostě se ty hormony do těla dostávají v delším rozestupu a není to taková pecka najednou. Ale opravdu každej líp snáší něco jinýho a asi mají zkušenost, že holky s endometrio líp reagují na dlouhej... To jsem poradila, co :grinning:

Zvolna se loučím, za chvíli jedeme na koncert :slight_smile:
7. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Běhěm těch 15dní od zastavovačky by MS dorazit měla a aspoň mě teda Dr. říkala, že kdyby ne, byl by to problém.
Jestli folíci rostou to nevím. Na první kontrolu jdu teprve zítra (9den stimulace), tak uvidím.

A jinak je to v pohodě. Docela mě strašili s příznakama zastavovačky (návaly horka, změny nálad) a musím říct, že jsem nic moc extra nepozorovala.
7. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Ivka : no, já kdybych nebrala Ha tak bych se snad i bála, že od tý zastavovačky nedorazí..já mám teda MS přesnou jak hodinky...ale když se na ní moooc soustředím, tak si zrovna dá načas, mrcha jedna :grinning:...

ty jo, jdeš na kontrolu folíků až 9tý den stimulace? :confused: a to chodíš do nějakého CARu rovou?
7. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
vim, že jsem u svojí mudry byla s folíkama pečená vařená, furt :slight_smile: aspoň jsem se ulila z práce :grinning: :grinning:

Len, tak přeji pěkný koncert...na co jdete? :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
téééééda holky vy jste toho nakrafali :grinning: jinak len souhlasím s teboou že Kralupy nic moc teda... me se víc líbí Mělník,ale manžela odtud nedostanu ani párem volů :angry: :sweat_smile:
jinak jsem dočetla jen neco a pokracovat budu az v praci na nocni aspon bude co delat az budeme mit hotovo :grinning:
7. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tady to jede! Holky, dočítala sem a už se mi chce spát, koli toho bylo!
Zítra se ozvu po své první stimulační injekci. Doufám, že sem tu bolest ještě nezapoměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Milen- tak at ti noční utíká! :slight_smile:
Len- ještě jednou tfuj tfuj, at máš zítra ve schránce dopísek z VZP :slight_smile:
Ostatní zdravím, myslím na vás
7. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahoj kočky,
dnešní den byl jedna tkaová menší katastrofa :frowning2: - začalo to hned ráno, kdyžmě kámoška vezla na ET a cestou jsem bouraly, teda zezadu do nás narazilo jiné auto. Řidič, mladý kluk nekoukalna cestu,ale ženský na chodníku na kozy :grinning: . Takže jsem volali policajty a já sháněla někoho, kdo mě odveze, jeliko auto mělo zadní nárazník v čudu a nešel zavřít kufr :confounded: . Nakonec pro mě přijel můj táta a vše jsem stihli.Manžel je celý týdne na školení, tak že nemohl zasáhnout....zákon schválnosti.

Jinak mám zavedeného 1 bojovníčka, bohužel žádné mrazáčky, tak musí bojovat a vydržet. :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
dckami: to jsis teda užila. Mě by asi trefilo. Ještě štěstí, že to aspoň dobře dopadlo. Tak teď budem netrpělivě čekat, jak se ujme! Přeji ať to výjde! :wink:
7. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
petulke máš pravdu nějakou procházku by to chtělo , no ještě to dnes a zítra musím vydržet v práci a protože nemám vyjímečně pracovní sobotu tak se těším na víkend , vezmu naší fenku ovčandu na delší prochajdu do lesa.

dckami to teda byl horor co :slight_smile: ale s dobrým koncem tak držím všechny palečky aby se ten jeden bojovníček brzo usídlil.
8. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
bréé ránko,

kami : držím držím a ať hlásíš za 14dní // :dizzy_face: , jasný? :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
Dckami, do nás to jeden inteligent nacouval ráno v den svatby, když mě máma vezla od kadeřnice - pak ještě vystoupil a pořádně nás seřval :grinning:
8. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
dc kami moc držím palečky aby jsi za 14 dní našla \\ :wink:

hláčení z kontorly ..... :slight_smile: na kazde strane cca 15 folíku a pekne velkych tak me úplne tlaci bricho a mudra se obava hyperstimulacniho syndromu,tak snad nepropukne jinak by mi nezavedli prdasky... OPU mame v sobotu :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
cirilek a nic není ještě rozhodně straceno tak klídek a drž plod :slight_smile:

ja jdu spinkat po noční,ráno jsem hned jela do Prahy tak jsem kaput,tak zatím papa :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
milena : tak to je super úrodička !!! :slight_smile: snad nebudeš mít OHHS!!! kdy dostáváš pregnylovku??? dneska??? zítra???
8. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
no tady je mrtvo :grinning:
8. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj, v neděli jedu do lázní :grinning:
8. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
:grinning: super zpráva :grinning: na jak dlouho? :grinning:
8. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Na 4 týdny, no a pak hned dle plánu IVF :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
fííííha, 4týdny!!?? ty jo, to si odpočineš, zrelaxuješ tělo a mysl..no paráááda...závist největší!!!
8. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
No, oni mají ty 4 týdny nastavený. Jinak ti přeju, abys do lázní nemusela a klaplo ti hned to první IVF :wink:
8. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
po IVF se ale automaticky do lázní přece nejezdí, ne??? nebo jak to myslíš?? :grinning: to by mi v práci už fakt neprošlo :zipper_mouth: :rolling_eyes:
8. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ne, automaticky určitě ne :grinning:
Já to měla na indikaci sterilita - doslova napsáno - 4 roky snahy otěhotnět, 4x IUI, 2x IVF (a to MA po IVF zamlčeli) - to jim na pojišťovně přišlo dostatečně "vážný" :wink:
8. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.