• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Len - to je super, že máš ty lázně, resp. poukaz v kapse....tak si tam hezky odpočiň ať se mimísek může pořádně "zakousnout" a nepustit :wink:

Misanda - já po IVF přibrala asi kilčo, ale předtím jsem 2 roky brala utroš na MS a pak rok clostil+utroš a bylo 25 kg nahoře. Myslím, že je to tím, že jsem to brala dlouhodobě v kuse a že ta nárazová stimulka není na přírůstek váhy tak náchylná :wink:

Dckami - to je teda pech, chápu, že je člověk z takové události v takový den pěkně nervní.....tak aspoň že konec bude dobrý, držím palce, ať se bojovníček drží :wink:

Mili - no super, tak budu na tebe v sobotu myslet :wink:
8. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
misanda pregnyl mam píchat dneska ve 21 hodin tak si budu muset zajet na pohotovost protože tchýňka odjela na chalupu a manžel to asi nezvládne a když mi líčil jak si bude miset udělat rysku na mém zadku a jak by se trefoval jako do terče ,tak to si raděěji přeběhnu přes ulici a píchne mi to odborník :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Tak až já se vrátím, ať jste tu všechny těhotný! :wink:
8. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
hehe, len, to neslibuju :grinning: to budu možná teprve kvočna :grinning:

paraple : tak super s tím váhovým přírůstkem...to jsi mi udělala radost :slight_smile: takže si můžu v neděli kopuit v PRaze kalhoty :grinning: :grinning: :grinning:

milena : tak budu držet, ať to tam vevnitř všechno dozraje...já bych ti jí taky píchla, kdybys byla sousedka..mě to nevadí, já sem si vždycky ráda píchala :grinning:
8. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Nojo, tak ty máš povolenej malej odklad :wink:
8. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
misanda nooo to věřím,že sis ráda píchala ,já bych si jí taky píchla,ale nevím jestli to sama do zadku zvládnu....nééé že bych se neměla do čeho trefit zadek mám dostatečně velkej :grinning: :grinning: :grinning: ty sis ho píchala sama nebo sis nechala od někoho pomoct ? já loni pregnyl neměla,tak tu jsem si mohla píchnout sama... tak ted nevím :grinning:

len já bych ti chtěla spnit tvoje přání že budeme všechny těhu,tak uvidíme jak dopadneme... ale moc rádi ti to vypníme a budeme dělat maximum :wink:
8. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Kami- super, super! Jen mě udivuje, kam se poděl zbytek? No nic, tak držím paluchy, protože ted už to vyjít musí!
\Jen ta smůla s autem...chjo- něco mi to připomíná :slight_smile:Totiž mi při jízdě na poslední OPU sme zůstali stát na dálnici a naše jinak spolehlivé auto nejelo :frowning2:. No drama...Nakonec pro nás přijel kamarád a OPU sme stihly, ale ty nervy...
Milen- tobě tfutfuj, na sobotu!
Len- no boooombaaaa!!!!
Mám šílernou radost, že ti vyšlo alespon toto a hned poté mě vystřídáš i s \petulke se stimulací!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak si ty lázně užívej, vychutnej si to a dopřávej :grinning:

Já hlásím, že mám v sobě první injekci a nato, jak sem se bála bolesti sem byla mile překvapená...nebolela, tak snad ani zítra nebude bolet :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
jasmin tak gratulce k první včeličce :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky, omlouvam se, ze vam se lezu, ale potrebovala bych poradit. Mam pred sebou prvni IVF, dlouhy protokol, od 2. dne jsem zacala strikat sprej syranel, po 21 dnech jsem sla na utz, nasli mi cystu a doporucili jeji odsati, to jsem take podstoupila. Take mi brali krev, kvuli hormonum, pry je nemam idealni, ale jsou spis lepsi nez horsi a doktor doporucil jeste tyden strikat sprej a pote dalsi utz. Nemate nekdo podobne zkusenosti? Nejak jsem se nezeptala, co by se delo dal, kdyby to potom nebylo ok....moc diky
8. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala. Bohužel ležím v nemocnici s hyperstimulačním syndromem a jsem bez internetu. Takže se zatím mějte a ahoj rakosnicek :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
jéé len lázně to je super já bych jela hned a kam jedeš ??? já letos byla v termálech a bylo to super ale jen prodloužený víkend.
milena držím palečky na zítřejší OPU :slight_smile:
jinak u mne zatím nic veselého hodně špiním jak klasicky před mrchou tak se ukáže snad do pondělí ?
:frowning2:
9. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
brýýý den :slight_smile:

milena : já dostala Pregnyl vždycky do břucha...tak nevim...do zadku bych si to asi taky nepíchla :grinning: i když ho mám velkej dost, tak by se to povést mohlo :grinning:
9. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
rakosnicek :frowning2: snad budeš brzo v pohodě!!!

já se toho hyperstimuláku taky děsim, ale snad k němu nedojde, když už dr zná moje reakce :fearful: :confused:
9. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
misanda no právě já loni už dostala pripravený a bylo to něco jiného a taky jsem to píchala do pupíku,ale Pregnyl se má píchnout do svalu... tak jsem nakonec zajela na pohotovost a sestřička mi povídá jo jo že to zná,že tam jezdí dost ženských :grinning: tak jsem nebyla aspoň sama a můžu být v klidu,že jsem si to nepíchla blbě :grinning: nejdřív jsem poprosila kolegyni z práce a mojí nej kamarádku,tak ta hned že je to na panáka a pak se možná trefí a měla se k tomu a když jsem to vybalila tak jsem viděla jak se jí nahned orosilo řelo a vím jak moc má ráda injekce a pak hned se kácí,tak jsem si to zase zabalila a frčela na pohotovost :grinning: :grinning:

rakosnicku týýýý jo tak at más brzy po OHSS a jsi brzy mezi námi moc držím palečky

cirilek já jsem u 1 IVF taky špinila a pak jsem na testíku našla \\ třeba se bobásci zakousavaj :wink: neztrácej naději a věř moc držím paleščky at jsi mile překvapená
9. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
ahojky holky tak máme po OPU a hlásím,že máme 27 vajuch z toho asi 2 nebudou nic moc říkala embrioložka a spermiogram máme na výbornou o proti loňsku prej kvalitka :grinning: tak jsme dali 10 na ISCI a zbytek oplodnit přirozeně a i PK jsme dali ať je prosejeme sítkem a zbydou jen ty kvalitní :wink: :slight_smile: nooa jinak mám OHSS v 1 stádiu tak musím hodně pít a než bude ET tak mě musí skouknout mudrc :confused:
10. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
milena : tak to je mega!!!! tolik vajuch :slight_smile: OHSS - snad se to stáhne zpátky!!!! pak dávej vědět, jak se embrýsci vyvíjí :wink: držím všechno co mám!!!
10. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
misanda díky moc taky mám bruch jako blazen nafouklej a docela me boli podbrisek po OPU,ale prej nato mam narok rikala doktorka :slight_smile: snad to ukociruju a bude po OHSS :wink:
10. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
a kolik toho máš vybumbat??? ty jo...hlavně aby se to nerozjelo úplně...!! taky takovejch vajec...jsi hotová kvočna :grinning:
10. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
misanda musím vypít minumálně 4 litry tak mažel mě hlídá,protože já nejsem moc velkej piják normálně a vypít 4 litry je pro mě nedprůměrný výkon....
10. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
MIlenko, ty jsei teda dobrá, takových vajíček. Závidím. Tak buď na sebe opatrná, hodně tekutin,ať nemusím do špitálu jako Rákosníček.
Já se doma válím, čtu si a už mě to nebaví. Začal mě bolet pravý vaječník nebo co, prostě hrůza. Unás nemůže být jednou něco normálně... :angry:.
10. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Přeji krásný večer,ráda bych se k vám přidala.Akorát podstupuji stimulaci a již druhé IVF.
10. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj, přišla jsem se rozloučit, už jsem dobalila a zítra ráno jedeme :slight_smile: Neberu si s sebou net, takže netuším, kdy a odkud se ozvu, ale mějte se tu všechny krásně! :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
dckami jo jo piju a mam v brisku uz rybnik... pupik furt nafouklej tak snad to bude uz jen lepsi,taky bych nerada sla do spitalu...

ozalin vitej mezi nami a to je super ze ses pridala aspon se to tady zase o kousek rozsiri a bude nas na nase snazeni vic :wink:

len krasne si uzij a odpocin v laznich hezky se priprav na dalsi pokus a kdyz se nedostanes na net,tak te pak hned zase moc radi uvidime :slight_smile:
11. říj 2009 v 00:02  • Odpověz
Holky moje kde ja vas vsude nenajdu? :grinning: :grinning:

Ja se taky hlasim spis k listopadovym.Bohuzel nejsem na tom psychicky v poho,tak jeste uvidim.Injekce doma mam,tak az dorazi MS treba na to vlitnu tento mesic. :grinning:
11. říj 2009 v 00:07  • Odpověz
autor
larri ahojky a taky vítej :slight_smile: tak paráda že máš doma léky a můžeš začít píchat..... tak třeba nato vlítneš už o mesic driv :slight_smile:
11. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
Děvčata tak začala mrcha v plné síle :frowning2: Sedim na záchodě a tečou mi slzy ani nevím jak a to jsem si slibovala že bulet nebudu). No jsou tady přeci jen holčiny co toho mají za sebou víc a zaslouží si aby jim se to již povedlo.
Já naberu síly zavolám do CARU a dohodnu se co dál na kdy by šel nový pokus. Nevíte něktará za jak dlouho se to dá zkusit znovu ?

Milena blahopřeji k počtu vajuch to je supééér. :slight_smile:
11. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
cirilek veř ,že ikdyž si řekneš ,že nebudeš brečet,tak to se splnit nedá... mmoc dobře to znám.....no každý car to má jinak ...po stimulaci jsou vaješníky nabuzené,tak někdterý cary čekají až 3 cykli a pak jít na KET.... ale to ti jistě řekne mudra co dal... sice jsme tady některé z prvního pokusu co se nám to nepovedlo ,ale rozhodně to nebude tím,že by jsme meli byt na rade my a pak az ty.. tohle je hooodne o stesti..... Ale každopádně mě to moc mrzí,že se ti to nepovedlo a že se mrcha rozjela... :frowning2: :frowning2:

já dneska volala do caru a byla jsem mile překvapená.. dobrých vajuch bylo nakonec 26
10 vajuch tedy oplodnili metodou ISCI a oplodnilo se 8 vajuch
16 vajuch nechali oplodnit prirozene a dokonce do do 2 vajuch vlezli 2 spermie jak byli ciperny :grinning: samo ty museli vyhodit,protože to nemůžou nechat.... a z tech se oplodnilo 12 co pouzili dal na PK nejaké už nám zamrazili takže zásobicka je uz jasna.
Holky mam radost ,ze se spermiogram o tolik zlepsil a ze se povedlo jak prirozene tak i ISCI tak si mam zase volat v pterý a oni mi řeknou kdy cca bude ET ,ale paní embrioložka říkala,že to vidí na čtvrtek ,tak jsem na ty naše miminka zvědavá :dizzy_face:
11. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Nazdárek dámy :wink:

Milen -suuuuper, gratuluji :wink: Tak držím palce,ať jsou co nejlepší a silní embrýsci a ať se krásně chytí a nepustí :wink: A jakto že se vám tak zlepšil SPG, vitamínky, životospráva nebo samo?? :confused: :wink:

Len - hezky si to užij a odpočíííííívej :wink:

Dckami - tak ať ta bolest přejde a drž se :wink:

Cirilek - to mně moc mrzí, to je fakt velká smůla :confounded: A s tím brečením, to se nedá, já si taky říkala že nebudu a bulela jsem jak želva, navíc i díky těm koňským dávkám hormonům je člověk přecitlivělý....Tak se drž a neboj, příště už je zas větší šance
11. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
paraple právě nad tím přemýšlím,jak je možné,že se tak zlepšil...vitamíny do manži skoro zvi násilím v zelenině... takže se to zlepšilo samo a taky embriložka říkala,že třeba loni měl manža stresík,že to dělá hodně.... tak hlavně že se nezhoršil a byli čiperky... ještě jsem se manžela ptala jestli s nima nemrskal jak v šejkru ,že se tak probrali,než odevzdal vzorek :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
holky kdepak jste dneska ? snad spíte po Obídku ne ? :grinning:
11. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.