• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Jasmi - nemaluj, odezva bude a poradna, neboj :wink: :slight_smile: A muzu se zeptat? To mas jeste pokus hrazeny pojistovnou kdyz je to tve 4 IVF?
13. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
jasně, odezva bude!!! a hotovo!!!!

já jdu k mudře ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, jestli už začneme ten dlouhý protokol, a jestli tam už vůbec budu mít léky... :rolling_eyes:
13. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Holky díky :slight_smile:
Paraple- ano je to ještě hrazený. To proto, že mi jeden pokus stopli před ET. K transferu nedošlo, po OPU nebylo co zavádět.. Tak mi v Caru pokus ušetřili a ted mohu bojovat ještě na pojištovnu :slight_smile: Kéž by tací byli i v soukromých Carech...
13. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Jasmi - tak to je fajn, protoze i tak jsou to palky i kdyz ti to hradi pojistovna :angry: no ja soukromy CAR uz nikdy, mam v planu setrvat ve statnim nez se zadari :wink:
13. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
holky sice ted není moc valná situace ,ale už jsme měli odeslanou žádanku na pojišťovnu,tak to nešlo už zastavit.
Taky jsem zvědavá jak tohle všechno dopadne :grinning: nezbejvá mi nic jiného než se zatím smát než příjde do tuhýho....
13. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
paraple já jsem se dozvěděla od kamarádky co podstupovala IVF že máš hrazené 4 stimulace ,tak pokud ti neudělají ET nebo ti stopnou ještě i stimulaci,tak se ten pokus nebere jako celý a máš nárok na 4 stimulku...doufám,že jsem to napsala nějak srozumitelně :grinning:
13. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Mili - jojo to vim, ze delaji, jen jsem nevedela, jak je na tom Jasmin :wink: Jinak my meli taky odeslanou zadost a jelikoz jsme to nejak "nestihli" tak jsme pak posilali dalsi zadost o prodlouzeni :wink: A neboj, smat se budes radosti, protoze to vsechno dopadne moooooc dobre :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Já mám taky 4. IVF, protože při 3. nebyl ET. Pojišťovna to schválila bez problémů a rychle, což mě překvapilo.
Jinak si užívám neschopnosti. Nic nedělám a relaxuji.

Dckami jak je? Myslím na Tebe co ten jeden velký bojovníček, jestli už se zavrtal kam měl a drží se tam zuby nehty.
14. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
rakosnicku no ty se mas ,to ja jdu zachvili do prace ..... jinak hlasim ze pupik polevuje,tak snad zitra bude vsechno OK a zavedeme bobasky :slight_smile: dneska mi nevolali,tak ET bude opravdu zitra :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak zítra držím palečky, ať vše dobře dopadne.
14. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahoj,
nešel mi pc, tak jsem se neozvala. Zatím jsem v pohodě, nic mi není. Bez pc je to hrozný :unamused: , začala jsem si číst, zorganizovala jsem třídní sraz ze základky, máme to po 20 letech :grinning: . Tak se moc těším, viděli jsem se před 6 lety, ale kulaté výročí si zaslouží nový srazík.Zamluvila jsem hospodu, ještě tam musím dát zálohu a vyrobit pozvánku, pokud pc nebudu stávkovat. Dnes mito sežralo nškolik příspěvků :confounded:
14. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:

Koukám,že koník má novej kabátek je to hezký :slight_smile:

dckami ty jsi ,ale šikulka,že jsi uspořádala třídní srázek .-)

rakosnícku díky
14. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj
Tak mám pro mě špatné zprávy... :frowning2: Je mi na nic
Stimuluju s 300IU denně a dr viděla pouze jedno vájo... :frowning2: A ten druhý vaječník vůbec nenašla :frowning2:
Prý jak ho nevidí, tak v něm nic nenarostlo, protože to by byl zvětšený a našla by ho... :angry:
Je mi na nic
OPU- v pondělí
14. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Jasmínko, to je mi líto :frowning2: , já jsem toto měla u první stimulace také - nereagovala jsem na dlouhý protokol, narostl mi pouze 1 folikl a dr. mi doporučil zastavit stimulaci, abych si nevyplýtvala pokus ivf. Tobě to nenabídli?
14. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Kami, u mě už ta naděje, že ještě někdy budu mít více folíků už asi není. Mám extra vysoké dávky FSH a to už by narostlo víc, kdyby bylo co... Už mi prostě dochází zásoby(37let)
Mě právě takhle stopli 2ivf, kdy po krátkým protokolu sem měla sice 9 folíků, ale po odběru mi sdělili, že jsou prázdní...tak nic nebylo k transferu,a tento ušetřenej pokus, mám ted no :slight_smile:
Nechtěla sem si připustit, že tentokrát to bude lepší a ted to mám... Sem v léčbě Prednisonem a když bude co transferovat, tak budu dál píchat injekce s Gamaglobulinem, kvůli imunitě.
Věřte holky, že při 4tý stimulaci mi z toho všeho hrabe :frowning2:
14. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
jasmin to je mi moc lito.... ale třeba ten jeden bojovníček bude silnej a cele to zvladne a bude bojovat, budu ti moc drzet palečky a moc ti fandím.... věřím,že to při 4 stimulce už hrabe,komu by nehrabalo.... tak doufám,že nás budeš nadále informovat jak dál bojujete... tfuj tfuj tfuj pro štěstí
14. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz
krásné ráno - u nás sněží :sweat_smile:

Jasmínko, to bude dobrý, jsem na tom skoro stejně, je mi 34, za měsíc vlastně už 35 let, manže lje o rok starší - já měla teď také 4. stimulaci, z toho jsem byla na ET pouze 2x a vždy mám zbylo po PK pouze 1 embryo a nemáme mrazáčky. :unamused: Prostě jen doufám, že mám v sobě toho největšího bojovníčka a vydrží u mě až do léta :dizzy_face: .

Musím říct, že tento cyklus ivf snážím snad nejlépe se všech předchodzích, možná i pro to, že jsem pomalu ale jistě začali uvažovat o adopci miminka či většího dítka a jsem rozhodnutá, že když ivf neklapne, jdemedo toho. Myslím,že dětí, které by rády vyrůstaly v úplné rodině je v dětských domovech hodně a u nás doma bude tomu jednomu človíčkovi jistě lépe. :slight_smile: je to sice spousta papírování, psychotestů, výslechů a jiných děsů, ale třeba budeme úspěšní....
15. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Hezke rano,
Jasminko,neztracej nadeji,treba to bude ten jeden nejvetsi bojovnicek.Kolik holek psala,ze melo na utz treba jen pet foliku a pri OPU jich bylo vic.

Vis ze ja jsem mela 21 foliku a vis co mi zustalo,nevzdavej to a bojuj.Tfuj,tfuj,myslim na tebe.

Dckami a ty se drz,muzes mit taky u sebe toho nejvetsiho bojovnika.Rozhodla si se o adopci,tak se to ted povede,uvidis.Myslis taky na neco jineho a bude to dobry. :wink:
15. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky
Děkuju za hezká slova. Dnes už je líp. Prostě se smiřuju že kdyby mi osud přál, tento jeden bojovník bude silný a vydží vše se mnou a s přítou... :slight_smile:
Vážně je to o osudu.
Vždyt i ty Kamčo nosíš v sobě bojovníka a bude to jen na osudu,kterej sis spetřila myšlenkami na adopci. To ti přeju moc štěstí do testu :slight_smile:
Milen- myslím na tebe a i na ostatní holky!
Larri- a jak to teda vidíš ty se stimulkou?Bude příští měsíc?
15. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Jasminko,ja porad nevim,kdy zacnu.Jenom uvazuji,jak se muze najit takovy zly clovek,ktery mne takhle rozhodil. :angry:

Ale ty se drz,uvidis,ted to vyjde.Az prijede Len z lazni udelame predvanovni srazik,ju?
15. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
larri a kdo je ten zli člověk co tě rozhodil ?? že jsem tak smělá a ptám se tak narovinu....

jinak nám zavedli 2 bobásky a 9 jich máme u ledu tak doufám,že sněhurky zůstanou dlouho u ledu :wink: tak nakonec z 27 vajuch k použití 11 i tak je to hodně já vím.
15. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Milenko- to je asi bomba počet, když vidíš mě- trnu strachy co s tím jedním bude...jestli je to to pravé a nebo už to mohu zabalit... :unamused:
Já už totiž těžko budu moci projít IVF z finančních důvodů a taky na rovinu vám to píšu.

Larri- tak at bude rozhodnutí jakékoliv, drž se kočko! A ten předvánoční srazík nebude vůbec špatný nápad! :grinning: :grinning: :grinning:
Copak asi Len...se válí v bahně... :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
jasmin zatim neves hlavu a ver ze to bude bojovnicek a kdyby to dopadlo zle,tak nadeje preci je a tu uz jste s manzelem nakousli,tak at to dopadne jakkoli ,tak mimi budete mit but svoje a nebo osvojene,taky jsem rekla manzelovi,ze kdyz by se nam nezadarilo,ze by jsme sli do adopce a kdokonce me tim i sam jednou prekvapil a ja mu to jen pripomela.... taky by jsme si nemohli dovolit IVF jako samoplatci....

jo jo Len se ma ta si uziva lazni,procedur a bahna,ale jestli to ma jako moje mamka,ze cely den lita po procedurach a kazda je vzdycky na druhem konci,tak bude utahana jako kote :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Milenko,mam strasne zlou moji novou kolegyni.U mne v praci to vsichni vedi,ze chodim na IVF.Vsichni mne v tom podporuji a nikdo nema blbe kecy,nejsou zbytecne otazky.Kdyz jsem sla na IVF,tak vsichni cekali na vysledky a prozivali to semnou.

Pred mesicem prisla nova a hrozne zvedava.Ptala se,jestli jsem vdana,jestli mam deti atd...Odpovedela jsem,ze deti nemam a vdana nejsem.A tim to pro mne konci.Ale pro ni to byl zacatek.Pry k nam chodi hodne chlapu,tak proc jsem si tady nikoho nenasla.Tak jsem ji odpovedela,ze se ptala,jestli jsem vdana,to nejsem,ale chlapa mam.A znova.....proc se nevezmete,proc nemate deti........? Tak jsem ji rekla,ze jsem neplodna a doufala,ze ted uz budu mit od ni pokoj.A tim to zacalo.Preda ma pozitivni energii,napise mi recepty co mam jist atd...
Zatim mi vsechnu energii vzala a diky jejim receptum mi asi novy vejcovod nenaroste,ne?
Ptala jsem se kamaradky,ktera ma problemy jako ja,jak to mela s laznema.Kolegyne to slysela a rikala,ze to porad resim a nemam na to myslet a zaridit si adopci.Kazdy den do mne jede. :angry: :angry:

Jednou nemela udelane to co mela mit v praci,tak jsme tam behaly jak blbe a ona,ze tam hystericky beham uplne zbytecne.To uz jsem nevydrzela,rekla ji,at se stara o co ma a ja tam takhle behat nebudu a ona proti mne pouzila muj zdravotni problem.A tim u mne skoncila,tak jsem rekla,at se mne uz na nic osobniho nepta.Pracovne ji odpovim,ale jinak je u mne odepsana.Vlastne ji nemusi nikdo,protoze je drza na vsechny.
Neni den,aby se snekym nepohadala a to si na ni stezuji zakaznici.

Omlouvam se,ze jsem se tady tak rozepsala,ale uklidnim vas,ze je to mala cast toho co bych vam tady mohla napsat. :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
ahoj holky,

musim vás dočíst, nějak jsem teď nestíhala...

u nás novinky takové, že mi našli další věc a to zase spojenou s imunitou - moje tělo si vytváří protilátky proti štítné žláze. takže jdu na endokrinologii :frowning2: příští čtvrtek. v pondělí 26.10. bysme měli rozjíždět dlouhý protokol, ale nevim nevim...uvidíme...hrozně se bojim a zároveň jsem naštvaná, pač je přede mnou další debilní čekání :frowning2:
16. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
larri tak to ti takovou kolegyni fáákt nezávidím..... asi bych jí někam poslala a to pendolínem,ale nesmělo by se porouchat :grinning: ale neboj ona nato dojede a bude pak už pozdě.....

misanda sice by se IVF protáhlo,ale zase by jsi měla jistotu,že tě nejdřív vyšetřili a nebo tě mudrc nechá do ivf jíít.... tak držím palečky aby to nebylo nic vážného a mohli jste jít do boje... :wink:
16. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
Milenko,moji kolegyni dneska vyhodili. :wink:

Mame stranky na netu a na ne napsala nejaka pani stiznost na ni a dneska dostala padaka.
16. říj 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
larri tak vidis..... tadyto je vyresene a uz ti nebude slovne ublizovat...... nevim co bych ji udelala kdyby proti me pouzila to,ze jsem nervozni proto,že nemuzu mit deti jako to udelala tobe,bych ji asi pretrhla jak hada... :sweat_smile: :grinning: a dobre ji tak babě jedný jedovatý
17. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Mili,ja jsem nebyla nervozni z toho,ze nemuzu mit deti.Mne stvalo,ze to porad semnou chtela resit a davala mi debilni rady.Proto jsem se bala kazde jeji otazky a naseho rozhovoru co z ni vypadne.
Pak jsem ji rekla,ze budeme spolu mluvit jen o pracovnich vecech,na osobni veci ji odmitam odpovedet.

Ale ver,ze jsme si vsichni vcera oddychli,bylo to citit,jak jsme vsichni v pohode.
17. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
larri jo jo taky nesnáším ty rádoby rady,že to je z psychiky a že to je z tamhle toho a nebo z toho... nooa jednou jsem se nakrkla a říkám,tak jestli aspoň trošku rozumíš biologii,tak jak může někdo otěhotnět,když nemá ovulaci,tudíž nedozrávají vajíčka a neroste sliznice,takže menstruaci každý měsíc mám jen díky duphastonu ,tak tohle je ten psychický blok ???? :angry: tak už se od té doby nesvěřuju proč nemáme děti a jen prostě říkáme,že se snažíme a basta.... akorát kolegynka a moje nej kamarádka z práce ví všechno co a jak.. ona má 2 velké kluky a je to fáákt skvělá máma...jednou mi řekla,že mi snad to naše mimi odnosí... :grinning:
17. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.