• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
autor
jinak je fajn ze se vám ulevilo a ta mura je pryc.... nedělalo by to dobrotu a pak by jste všichni byli akorát nervozní.... :wink:
17. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Dobrý večer všem děvčatům :slight_smile:
Dlouho jsem nepsala musela jsem ten neúspěch trochu vydejchat ale už je lépe. Ve středu příští týden jdu na kontrolu do Gennetu a poradit se co dál . Ráda bych do toho šla znovu v lednu nebo v únoru , psali jste mi a radili že za tři měsíce to jde tak by to vycházelo .

Četla jsem vše nazpět :
Milena blahopřeji k tomu počtu vajuch a k dvoum zavedeným bobánečkům tak at se jim u tebe móóc líbí.
Larri - já nevím ale velmi zvažuj komu řekneš o tom že podstupuješ IVF protože jak už jsi okusila na vlastní kůži lidi toho při první příležitosti zneužijí a ublíží ti , já jsem to řekla jen mamince a asi to taky nebylo to nejlepší protože když jsem jí volala ten neúspěch strašně plakala a říkala že už koupila nějaké oblečky a to jsem jí řekla ať si nedělá naděje.

Holky držte se všechny !!! Ahoj
17. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Larri- tak přeci jen máš d té jitrnice pokoj :slight_smile:
Milen- ty musíš mít ale kámošku :slight_smile: , když ti tohle řekla :slight_smile:
A víte, že to odnošení minka má být u nás legální? V Americe je to běžný a vyčetla sem, že to přijde na mega
17. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
jasmin noo je to opravdová kamarádka a jsem za ní moc ráda,že jí mám,můžu se o ní opřít kdykoliv potřebuju a to samé ona má i u mě...a na OPU mě vezl loni a i letos její manžel :slight_smile:
Jinak u nás se taky už stalo to,že odnosila miminko jiná žena někde na moravě to bylo tuším,a kdby to šlo tak mnoha lidem by to pomohlo,já bych byla hned pro.

cirilek je dobře ,že jsi opět mezi námi a už ses z toho trochu dostala,já to u prvního IVF řekla mamině a ta to zase řekla babičce a když se zadařilo tak samo ,že měli radost,ale potom babiřka jak mě viděla ,když jsem byla už po revizi,tak hned začala brečet,takže ted to neví nikdo jen my s manželem a moje nej kamarádka a samo můj malý velký šéf,protože kolegyni pomáhá s těžkýma věcma, :wink:
17. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
dckami neměla bys ted nekdy testovat ? doufám,že jsem to nepopletla :wink:
18. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
hezké ráno,
jojo, milen, mohla bych, ale ještě jsem nenašla odvahu :unamused: . Dneska mám termín na menzes, tak snad nedorazí... ..Testík zkusím asi zítra. Hrozně se bojím, tak se raději netestuji, do té doby mám stále naději. Od rána mě břicho divně pobolívá, ale nic to není, moc se pozoruju :confounded:,jsem nervozní. Znáte to. Ještě že odpoledne jdeme k bráchovi na oslavu - měl narozky, švagrová svátek na narozky má za týden. Takto bude velký, přijdu na jiné myšlenky, rozveselí mě téměř roční synovec a zítra se uvidí. Na krev jedu ve sředu.

Příjemný víkend všem. :dizzy_face:
18. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojte
Pěknou neděli všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ano, taky bych řekla, že by Kami měla testnout :slight_smile: . Drýém na to palečky, moc :slight_smile:
Milen- i my máme takové kamarády! Díkybohu za ně. Máme spouatu přátel, ale těmto se nikdo nevyrovná. Např mě loni na OPU dovezl nakonec též tento kamarád a i pro nás přijel. Máme to hodinu cesty.Šlo o to, že naše jinak super spolehlivé auto nás nechalo vyset na dálnici a tento kamarád nás osvobodil a nakonec sme na opu dojeli včas.Je zajímavé, že poté naše auto opět jezdilo a na závadu se nepřišlo.
Tak snad zítra vydrží a nebude opět stávkovat.
Je dobré mít opravdu spolehlivé kamarády. Těch je vážně málo...Přála bych i vám ostatním mít kamarády, takové ty opravdové ,jak píše Milena- kamarády o které se můžem v nouzi opřít... :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Pregnyl mi byl píchnut v 20:46 místo ve 21:00. Že to nevadí holky? :confused:
18. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky,

jasmina nevadí, že byl píchnut o 15min dříve. Pár minut sem tam nehraje roli.

Já jsem začala menstruovat v pátek a na pondělí 26.10. jsem objednána na kontrolu do Pronatalu a rozhodne se, jestli bychom do konce měsíce zkusili KET. Jinak jsem doma, do práce chvátat nebudu.
Venku je počasí na nic prší a prší.

Dckami držím palečky, aby byl testík pozitivní!!!!!!!!!!

Přeji hezký nedělní den :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojte, i já termínem IVF patřím k vám. Mám za sebou 2.IVF a dlouhý protokol, ze kterého bylo 8 folíků, ale jen 3 vajíčka (při 1.IVF byl krátký protokol a 10 folíků, ze kterých byla jen 2 vajíčka ). Mám to štěstí, že aspoň zatím se všechna embrya dělí ukázkově. No a já teď řeším, jestli si na doktorech vymrčet tranfer všech tří embryí (když na poprvé to s dvěma nevyšlo) a riskovat vícečetné těhotenství nebo riskovat tranferovat dvou a jedno dát k zamražení. No a věřit, že buď se uchytí aspoň jedno nebo ten jeden mrazáček by případně rozmrazení přežil.
Problém je i v tom, že nikdo neví, proč mám při stimulaci tak malý počet plným folíků. Sám, Dr. mi řekl, že jsem záhada a tak mám strach, že v případě neúspěchu a třetího IVF může být počet plných folíků ještě menší :-/

Jak by jste to řešily vy?
18. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
dc kami tak si krasne uzij oslavicku a na zitra tfuj tfuj tfuj a at tam jsou kraaaaasny \\ :dizzy_face:

jasmin no praaave tech pravejch kamaradu je opravdu moc malo a kdyz vidim manzelovo paar kamaradu co se tvari jako kamaradi,tak radeji mlcim.... :rolling_eyes: ale manzel na me nic nezkousi,protoze me zna ze me jen tak nekdo neopije rohlikem... :grinning: :grinning: :grinning:
jasmin a na zitra tfuj tfuj tfuj at jsou kluci bojovnicci a krasne se vam oplodni :dizzy_face: taky si myslim,ze to nevadí tech pak minutek tak klííííd :wink:

ivkaj vítej mezi námi ...noo jak by jsme řešili kdyby jsme to meli jako ty....? těžko říct asi by měl mudrc vedet proc tak malo reagujes a táááák tady s tím zkušenost nemám mě u 2 IVF zvedli dávky aby bylo víc vajuch a povedlo se,tak nevím... a měla jsem obě IVF krátký protokol
18. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj holčiny. To byl ale uplakanný víkend co mi jsme jej proseděli v baráku ani na prochajdu s tou mojí hafinkou to nebyloo :frowning2:
dckami držím ti na zejtřejší testík všechny palce co mám !!!
milena, taková kamarádka to je super , jednu taky mám ale je jí již 62 takže s miminkem by mi nepomohla :grinning:
18. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
cirilek,pročpak jsi měla uplakaný vikend :confused:
18. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
krásné ránko holky,
Já jsem zrovna vypravila dítko do školy, předtím jsem se stačila testnout, dnes jsem 12.den po Et a co myslíte?????
:slight_smile: Nejkrásnější překvapení letošního roku, na testu jsou úžasné //. :dizzy_face:
19. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
dckami to je supéééér :grinning: :grinning: :grinning: móóóc ti blahopřeji.

milena uplakaný- jsem myslela deštivý u nás nepřestalo pršet ani na chvilku
19. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Cirilek,
ja se nestydim za to,ze chodim na IVF.Nemam duvod o tom lhat z duvodu,ze mi bude letos 36 a nez abych odpovidala,ze dite jeste nechceme a vsichni si za rohem rekli,ze asi nemuzu mit,tak jim to reknu narovinu.A ver,mam klid.

Jednou jsem to na diskusi jine napsala.Delam v kolektivu,kde mame dost holek ukrajinek a hodne si rozumime.Jenze holky tam u nich rodi uz v 17 LETECH.No a kdyz se nam nedarilo,sla jsem v loni na laparku,kde mi byla zjistena pricina.Do te doby jsem porad slysela,ze jsem v poradku.
No a to vis,ze jim nebudu lhat,ze je vsechno v poradku,kdyz tomu tak neni.Rekla jsem,ze prirozene neotehotnim,jen umele.Ale mela jsem klid,nikdo se mne neptal na nic.Kdyz jsem sla na IVF,TAK SE NIKDO NEPTAL PORAD DOKOLA.Az kdyz jsem uz vedela,co a jak.
Ale ja delam v restauraci a v dobe kdy jsem pracovala,snazila jsem se netahat tezke veci.A NIKDO SE NEZEPTAL PROC.Uz kdyz jsem stimulovala,rekla jsem,ja to nebudu tahat prosim a bylo mi hned vyhoveno.

A protoze delam v restauraci s velkou terasou venkovni seznamila jsem se s hodne maminama,ktere maji deti z IVF.Zadna se za to nestydela,naopak mi radila s vyberem CAR a trosicku jsem vedela co mne asi ceka.
Takze u nas se o tom mluvi jako o prirozene veci a diky tomu jsem byla uplne v pohode.

Az kdyz prisla tahle nova kolegyne,byl konec.

Jeste musim pripsat,kdyz jsem ted mela mimodelozni a musela jsem nekolikrat odjet z prace nebo jsem jednou do prace nesla vubec,ale sla na pohotovost,tak pri omluve vedoucimu se mne zeptal,jestli nechci odvest.
19. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
dckami jupííííí moooc gratulujuuuuuuuuuuuuještě potichounku ,ale moc ti to přeju supeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cirilek tak to jooo já už se lekla,že jsi měla nějaký smutný víkend uf uf to se mi ulevilo :wink:

larri já i prvního ivf jsem to taky v práci řekla a mistr se opravdu zachoval super a byla jsem na neschopence uz stimulku jsem snasela blbe,tak jsem byla doma.... no a ted to vedi jen dva lidi a to staci... kolektiv mame taky super taky vedi,ze podstupujeme umele a obcas se prohodi par slov ,ale jinak v poho...
19. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
ahojky holky kdepak dneska jste ???? :confused:

dc kamim a kdypak jdes na ofiko kontrolku ?
20. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
ahoj, já jsem tady. Na krev jedu zítra, to budu 14 dní po ET a to mě objednají na utz, pravděpodobně za týden..... už se těším, až to uvidím. :wink:
20. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahojte
Kami- přesně toto sem chtěla číst!!!! :grinning: :grinning: :grinning: sem vysmátá jal lečo!!! Super zpráva, no konečně....uf. Tak at vidíš na utz to nejlepší! Určo už budeš mít i srdíčko! SLÁVA, KONEČNĚ, TO BYL U TEBE BOJ...

Se přidávám s dobrými zprávami-Nakonec mi narost ještě jeden folikul, vája byla dvě!!! Jupíííí! A bobísky už máme- také dva! Jupííííí! A zítra v deset je budu mít u sebe! Jupíííí! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vítám nově příchozí!
20. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
dckami to ti věřím že se těšíš :slight_smile: a já ti budu držet palečky ať jsi moooc mile překvapená :slight_smile:

mě to taky docela letí tím,že chodím do práce tolik na mimísky nemyslím,ale nebojte jsem opatrná :wink:

jasmin to je super že ještě jeden dorostl a oba byli bojovníčci opravdu jupííííí :dizzy_face: tak na zítra tfuj tfuj tfuj a at se jim u maminy líbí a hezky se zakousli a pustili se aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaažžžž za krásných 9 měsíců :wink:
20. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
lARRI- TO JE VÁŽNĚ LEPŠÍ JÍT S PRAVDOU VEN! Mě se tehdy běhwm IVF a mýho marodění po letech změnil šéf a twn nový byl mladíček- hova.., pardon, ale vážně... Jen sem přišla po potratu do práce, tak na mě vyjel, že prej jestli si to za pár dní nerozmyslím a nepůjdu zas marodit :frowning2: . Dal mi na jiný pracoviště s těžší prací (za 6500kč měsíčně, uf). Vydržela sem tam necelý měsíc...
Prostě chápavý lidé na pracoviště sou asi ojediněle...

Rákosníčku-tobě přeju taky štěstí!
20. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Milen, moc děkuji!
A kdy plánuješ zatestit ty? :slight_smile: Tohle musí vyjít, zde je veselo, tak to má být :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
jasmin to byl opravdu hova...
jinak já mám ofiko testit 29.10. ale nevím jestli budu testit dřív trochu se bojím... a kolikátý den jsi vlastně testila ty ? možnáááá to zkusím 27.10. ale to ještě uvidím....
20. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Dckami, gratuluji k //.
Já jsem byla dnes na kontrole u obvodního gynekologa a dle SONO jsou již vaječníky v normě, takže nic nebrání KET. Marodím dále, říkal, že do práce mě zatím nepustí. Jsem docela ráda.

V pondělí jedu do Pronatalu kde se dozvím, jesli tento cyklus bude možný KET.
20. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jasminko,muj hlavni vedouci,kdyz jsem oznamila,ze budu chodit na IVF mi chtel zkratit pracovni dobu se slovy,ze nebude cekat az otehotnim.
Prorvala jsem to az mne videl muj reditel,vzal mne do kanclu,kde jsme se pohadali jeste my dva.

Za tri dny jsem prisla do prace,rida se mi omluvil,ja jemu taky a s hlavnim vedoucim jsme meli poradu.Tam mi rekli,ze mi budou vychazet vstric,kdykoliv reknu,ze nebudu tahat tezke,budou to respektovat a kdyz uz budu vedet,ze bych mela chybet,tak jen rict,budu doma a oni misto mne daji nekoho jineho z druhe provozovny.

Mam jedine stesti,ze s hlavnim se nesnasime navzajem,ale tenhle problem s nim ma vetsina personalu a s reditelem vychazim skvele a s majiteli vyborne.Kdyz jsem po nejake dobe mluvila s majitelkou o tomhle problemu,tak mi rekla,ze kdyby se tohle jeste nekdy stalo,tak na neho vbehne ona sama.Do niceho se ona nestrka,ale tohle si on nemuze dovolit k zadne z nas.

S mjitelkou mam dobre vztahy,kdyz byl jeji nejmladsi syn maly,delala jsem mu nekdy chuvu,kdyz jejich nemohla.

Ale zase s lidma s kteryma primo pracuji se muzu spolehnout,ze kdyz nemuzu,tak se neptaji a udelaji za mne.

Vzdycky se najde nekdo kdo ti to musi zneprijemnit. :wink:
21. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
ahojky,
tak z krve mám potvrzené, že se to fakt povedlo - HCG 2178. Na kontrolní utz jedu za týden ve čtvrtek, hurááááááááá. :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
dckami tééééda to je výborná zprávička...a není to hcg nějaké vysoké???? :confused: že by tam byli dva kousky ??? :wink: :grinning: :wink:
21. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
rakosnicku tak parááááda tak budu držet palečky at tento cyklus jdete na ket a ,že jsi doma to přeci neva :slight_smile:

larri není nad to mít takovou podporu .. já jí mám v práci od mistra taky už přes rok a poprvé když jsem mu to říkala,tak sice jsem už byla v ivf hantýrce zběhlá,takže jsem mluvila pro mě přirozeně a on na mě koukal jak z jara a docela se i o to zajímal nato ,že to je chlap a ještě přes 45 tak jsem zase valila oči já :grinning: ale vždycky se za mě postavil.... tak opravdu není nad to....
21. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Dckami, tak to je super, že se ten jeden bojovníček zakousl a nepustil. :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.