• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Já jsem toho čísla tak trochu špatná, docela mě vyděsilo, že mi všechny píšou di IP, že tam budou 2 - tudiž jednovaječný.... :astonished:
Ale našla jsem tyto stránky: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343, kde je psáno, že po 5 dennní prodloužené kultivaci je hcg 1061-4130, takže jsem snad v normě.
Hlavně, aby byl utz v pořádku, musím týdne vydržet. Právě před pár minutami mi psala mamka, takže už to ví i rodina. Kromě dcerky, to necháme na později.
21. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
dckami nooo tak i kdyby tam bylo jen jedno... hlavně že tam je :wink:
21. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
larri já to myslela dobře , je fajn že většina tvých kolegů jsou prima lidi , já mám v práci samé chalpy a ty ženské problémy nezajímají neptají se proč nemáme děti a já jim to ani sama neříkám. V rodině to ví jen mamka jinak nikdo. Mám taky asi strach že při nezdaru viz. mé první IVF teď by mne všichni litovali a to já nechci . Jsem ráda že vše proberu tadys Vámi.

dckami držím palečky - já bych brala i ta dvojčátka. :grinning:
22. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
cirilek my právě u prvním IVF to řekli celé rodině aby mě šetřili a tááák a pak když se zadařilo tak samo velká radost všude,ale pak to vysvětlovat,že nakonec mimi nebude...... tak ted to víme jen mi s manžou a 3 kamarádi..... takže raději pak uděláme překvápko všem :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
Dckami - gratulace obrovské, tak se hezky držte ať už jste 2v1 nebo 3v1 a vydržte v poho těch už necelých 40tt :slight_smile: :wink: :grinning:

Milen - tak to jsem zvědavá kdy budeš nakonec testit :wink: Každopádně držím palce na // ať je toto téma veleúspěšné :wink:

Já si začínám ďobat zítra, tak uvidíme příští týden na KO, jestli budou nějaká vajucha :wink:
22. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
paraplíčko,tak budu držet palečky a at tentokrát jsou ty ďobance kráááásně plodný :wink: a vajucha hezky rostou :dizzy_face:
22. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Mili - díky :wink: Jsem zvědavá, na krátký jsem reagovala výborně, tak snad na dlouhý budu aspoň normálně a konečně se tu rozjede babyboom :wink: Já jsem na tebe strašně zvědavá, budu píští každý ráno koukat, jestli jsi náhodou netestila :grinning: :wink:
22. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
paraplíčko but v klídku nebudu testovat dřív,dneska jsem to slíbila kamarádce,protože poprve jsem pak byla desne ve stresu,když druhá čarka nesílila,takže jsem kolegynce slíbila,že první testík uděláme ze středy na čtvrtek na noční nad ránem,ale samo budu ráda,když sem budeš chodit a písat a písat :wink:
22. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Mili - :wink: jasan chápu, tentokrát taky nehodlám testovat brzo :wink: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojte
Tak já se vám holky hlásím, jako "čekatelka před testováním".
ET byl ve středu 21.10. Zavedena 2 emryjka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tentokrát sem si to pěkně vyžrala. Opu bylo bez narkozy a ET mě bolel (už sem na něm byla potřetí a nikdy mě nebolel)

Všechny moc zdravím a jdu dočíst
23. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
DCkaml- tak opravdu moc si mě potěšila, že konečně je z tebe těhule! Že si to ale zasloužíš kočko! :slight_smile:
Už bojuješ dlouho, vidˇ?
Milen- tak přeju hodně štěstí do testování! Kolik jsi dní od OPU a od ET?
Já budu testit až tak v listopadu. Správně mám až 2-2.5týdne po ET. Snad to vydržím...

Paraple- přeju mnohem větší úrodu než sem měla já! :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Cirilek,ja vim,ze si to myslela dobre,ale ja mam takhle vetsi klid.

Nikdo se mne na nic nepta,jenom nekdy,kdy jdu do dalsiho boje.
Ale je kazdeho vec,jak to citi.

Dckami,gratulujiiiiiiiiii.
23. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Jasmi - tak to moc moc držím palce, ať se bojovníčci drží a nepustí, tfuj tfuj tfuj :wink: Jakto že jsi neměla na OPU narkózu, to muselo strašně bolet, ne?
23. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Jasmin tak konečně máš bobásky v pupíku,tak budu moc moc držet palečky at se hezky zahryznou :wink:
jinak já měla OPU 10.10.09 a ET 15.10.09 měli jsme PK v pondělí by měla ofiko dorazit M tak uvidíme... ale zabržduje jí utrouš,tak u někoho se rozjede a u někoho ne, a když nedorazí,tak ve čtvrtek testím :wink:
Nooo pročpak jsi neměla narkozu? to ti dali jen nějakej HUHUKOKTEJL? taky znám jednu co to tak měla,protože pod narkozou nikdy nebyla a bala se :slight_smile:

paraple to si říkáme každa,ale nemysli si ruce mě pěkně svrběj,že bych testla,ale dala jsem slovo a to já musím udržet :slight_smile:
24. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Mili - jojo, to je jasný :wink: Já testit budu určitě, ale doufám, že to vydržím aspoň těch 12 dní :wink: :slight_smile: U mně se totiž s utrošem MS nerozběhne, nejdřív 2 dny po vysazení....
24. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
paraple tak to jsme natom podobně... mě to taky brzdí... tak uvidíme
24. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
jasminn a jak to je po ET dobrý ?

dckami a co ty ,kontrola se blíží :wink: a japak ti je ? máš nějaké těhu příznaky ?
25. říj 2009 v 06:56  • Odpověz
ahoj holčiny,
nějak o víkendu nemám čas na PC - včera jsem byla se známýma venku, byly u nás ryb íhody a potom pohádková cesta pro děti, tak jsem byly s Elí celé odpoledne venku, potom jsem si zašly do cukrárny a měly jsem prima den, taťka byl v práci.
Dnes vařím - budeme mít selskou baštu, peču čtvrtky kuřete, kousek králíka a vepřového, k tomu knedlík, zelí a špenát, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Potom se chystáme ven na procházku, je tam hezky, prosvítá sluníčko, tak využijem o hodinu delšího dne.
Jinak mi nic není, trošku mě bolí prsa, občas mě píchne v bříšku, hlavně když kýchnu nebo zakašlu, ale jinak pohoda. Akorát mi pár jídel nevoní - smažené věci atd. Po včerejším dni jsem byla dost unavená, ale to k tomu patří... :wink: Už se těším na ten čtvrtek. Dívala jsem se do alba ELince, když jsem jí čekala, tak 1.utz mám 5+2 a bylo to 33 dní po ms, takže teď bych měla být také tak +-5tt. Doufám, že vše bude v pořádku, do práce se rozhodně nechystám.

A co ostatní, kdy se bude kdo testit????
25. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Zdravím vás kočky při neděli! :slight_smile:

Na ten zážitek z OPU chci co nejrychleji zapomenout! Můžu si za to sama. Při kontrole folíků na posledním utz mi dr sdělila, že vidí jen jeden folík! Tak sem se jí ptala na to, že vím že některý holky jdou bez narkozy a hdyž mám jen jeden jestli zákrok bolí, jestli se dá vydržez? No a ona mi řekla, že dá, že je to jako píchnutí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jenže já husa sem si představila těch bodanců sem už měla, tohle vydržím....Pak přijdu na OPU a bylo nás 8 a mě sestra řekla, že ¨sem ta bez narkozy a nedostala sem postel , ale křeslo :angry: Tak sem okamžitě letěla na sestru do CAR a ona mi vysvětlila, že až budu ležet na stole, mám to říct, že narkozu chci....
No a jak sem tak už ležela, tak slyším dr jak říká, že vidí vajíčka 2 :slight_smile: a jak už to dořekla, tak sem nestihla říct ani á ani bé a už to šlo....Trvalo to +- 10 minut a nebýt sestřičky, tak zdechnu....Už nikdy! Je pravda, že vydržet se to dá, ale za jakou cenu?????
Ted mám teda dvě zlatíčka v bříšku a modlím se, aby tento m§j životně 3tí a poslední transfer byl ten pravej! :slight_smile: Mimochodem i transfer mě bolel, což nikdy ne... Neumím si to vysvětlit, tak snad je vše ok. Zavádím večer Crinone a mám ho na 15 dní. Předtím sem mívala Utroš a poprvý sem začla čpinit po vysazení pár dní a podruhý následující den a další už byla Ms.
Tentokrát beru ještě Prednison a listovku a jednou za 3-7 dní si nechám píchnout Gamaglobulin kvůli imunitě.A přemýšlím nad tím, že si skáknu k obvodní gynekoložce pro další Crinone či Utrogestan. Na kontrole mi říkala, že můřu přijít, že mi ho napíše.
U nás v Car tvrdí že si tělo dokáže Progesteron vyrobit samo, že těch 14 dní stačí, když se jedná o prosperující těhotenství...Tak právě nevím...

Jinak mě podbříšek pořád tlačí a pobolívá jako na mrchu, taky sem prodělala jednodenní migrénu hned první den po ET a jinak se cítím fit.

Milena a co ty? Cítíš se jak? Jo a seš dobrá, že máš výdrž s testováním :slight_smile:
Paraple- a jak ty? Mě už taky začínaj ručky svrbět a raději jedu zítra do Děčína(vlakem hodina cesty) za praneteřinkou, nějak zabít čas. Budem tam s dcerou(mají ve škole ředitelský volno) spát a zároven zajden na hřbitov, takže spojíme příjemný s užitečným :slight_smile:
DcKami- a jak je tobě, není ti zle?
25. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Kami, tak bezva, že si takhle užíváte! A že je ti fajn! Do alba mrknu! :slight_smile:
Jinak vaříš skoro to samý co já :slight_smile: akorát místo králíka mám v pekáči uzený :slight_smile: a už mi tu voní vývar s knedlíčkama- polívčička. :slight_smile:
Jinak já ještě ani nevím, kdy budu testit, když sem teprv 6DPO.
A kdy ses odvážila ty zatestit?
25. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Jaminko, já jsem se testla až 12 dne po ET a byly tam, dřív bych to nezkoušela, neměla si zřejmě PK, tak by ses zbytečně stresovala. JInak s tím OPU bez narokozy je divné, že tě to bolelo - já na tom byla letos v květnu také bez, jelikož jsem měla 2 folikly, píchlo to, ale dalo se to přežít. Sestřička mě u toho držela za ruku a bylo to v pohodě, ještě mě chválila, jakájsem hrdinka - já zrovna :grinning: . Ale tenkrát jsem to měla bez ET, přestala se mám vyvíjet. :unamused: Hlavně, že ty máš u sebe 2 bojovníčky, odpočívej a buď v klídku.

Ty jedeš zítra k nám? Co si dát někdě rande??? Popřemýšlej, nebo sem jezdíš častěji?
25. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Kami, no vidíš, že tys to měla bez bolesti... Tak proto sem se toho tak nebála. Já nejsem žádná citlivka, vydržím lecos... Takže si myslím, že jsi měla spíš štěstí na šikovnost doktorky :slight_smile: Já měla Jarošku a ty?
Do DC jezdím párkrát za rok. Ted budu na Staráku. Písnu ti telefon, kdyby mi vyšel čas, tak bych tě ráda poznala a poklábosila a ještě bys mě stihla nakazit těhu bacilama :grinning:
25. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Já ale jezdím do Pronatalu do Teplic, takže dr. jdou zde jiní. Hlavně, že to máš za sebou a teď jenom vydržet a za týden zkusit testík. :wink:
Já jsem na Staráku vyrostla, bydleli jsem zde s našima, oni tam bydlí dodnes. Já jsem se odstěhovala do Dč 1, u stavební průmyslovky. Do IP ti pošlu mobil, v kolik přijedete? Já jedu ráno ke kámošce do Podmokel, ale na oběd chci být doma. Potom nevím, musím do družiny, ale pokud bychom se domluvily, může jí vyzvednout táta a odvést jí na atletiku. :sweat_smile:
Včera jsem si udělala radost - domluvila jsem se s kamarádkou a 22.12.09 jdeme do divadla na vánoční koncert Lucie Bílé a klavíristky Maláska. :dizzy_face: Už mám rezervované lístky, stojí majlant, ale dostanu to k narozeninám.
25. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
jasmin já jsem taky v poho včéra tedy odpolko mě děsně píchalo v podbřišku ve vnitř jako v pochvě no síla jak to píchalo a neustupovalo ,připadalo mi to jako věčnost a včera jsem taky byla kaput večer jsem vytuhla u telky a skoro v půlnoci mě budil manžel jestli jdu spat do ložnice,tak jsem si jen pobrala věci a přemístila do ložnice a spala dál.... :grinning:
jasmin trochu me to svadí protože testík doma mám,ale jak jsem psala dala jsem slovo :grinning: snad to vydržím :grinning: zvědavost je strašná věc :grinning:
25. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Milen, tak tě nebudu svádět k testování, protože sama vím, jaký to je...
Před rokem v březnu sem po ivku testla už 11 DPO a duch tam byl...Ale tentokrát to taky chci vydržet, i když jeden mamáč mi leží v lékárně, ale chci doufat, že ho budu používat až v ty pravý dni :slight_smile:
Taky se bojím mrchy i když sem 34 DPO ted a mívám cykli spíš 24-28. Tak to ještě nic neznamená. To se musím ještě hezky načekat :slight_smile:
Kamčo- no bezva nápad s koncertem' A kde bude Lucka??? A kolik to stojí? Jestli ser cmůžu optat?
25. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Lucka bude u nás v Městkém divadle, lístek do 7.řady stojí 700 Kč. Tady je odkaz: http://www.vstupenkadecin.cz/, najdi si prosinec a máš tam i počet volných míst v divadle.
25. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
jasmin svádět můžeš :grinning: :grinning: :grinning: ale já odolám nebooooj :grinning:

dckami nooo já když chci vidět Lucku,tak stačí jít někdy do města a ona tě skoro přejede na přechodu pro chodce,nééé to jednou jsme šli s manželem z města domů a to ještě Lucka byla s Noidem a on čídil a skoro to neubrzdil a vzal nás sebou,ale my měli zelenou už... a jinak Lucka bydlí kousek od nás,když jedu za manželem do práce,tak jedu okolo jejího domečku :grinning:
25. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Jééé, to se máš, bydlíš vedle takové celebrity. :grinning: Mám ji moc ráda a tento koncert s klavírem prý patří mezi to nejlepší, tak se těším. bude to krásný předvánoční dáreček. :wink:
JO - už máte vymyšlené dárečky k vánocům pro své drahé polovičky? Já letos nějak tápu :confused: Poraďte.
25. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
A ja znam od LUCKY Bile ridice.Jestli jste videly TOP STAR,tak tam minule byl s ni.Chodi k nam na jidlo a do posilky.

Holky,vydrzte netestovat. :wink:
25. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj všem, v pátek 23 jsem po PK měla ET 2 embryek i s AH. Takže mám podobný termín jako Jasmina.. :slight_smile:
Nevíte jak to je s Utrogestanem? Od OPU jsem ho brala ústy, po ET ho zavádím, což mi nedělá zrovna moc dobře.. Raději ho budu zobat i když jsem po něm mívala motanici a šla si znova lehnout. Vy, které jste IVF podstoupily vícekrát, nevíte, zda by to mohl být problém?
25. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.