• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
autor
dckami noooo ale ona sice bydlí tady kousek,ale opravdu jí tady není moc vidět... :grinning:

larri jo jo my se snažíme :grinning: seč můžeme
26. říj 2009 ve 02:22  • Odpověz
autor
winterska já jsem od OPU zaváděla a pak i po ET je fakt,že jsem ze začátku měla taky problémy,ale ted už je to v pohodě.... ale pokud si zavoláš do caru,že máš s tím problém,tak si myslím,že ti řeknou aby jsi ho zobala... když se zavádí,je to prý lepší,ale když je problém...... tak si tam zavolej at máš klídek oni ti jistě poradí...
26. říj 2009 ve 02:24  • Odpověz
Teda Milen, my tady mluvíme o koncertu Lucky Bílé, abychom jí vůbec spatřili a tebe málem přejela- hvězda jedna :grinning: . No musí to bnýt prima občas vidět nějakou tu celebritu :grinning:
Já cvhodím 2 roky k Apolináři a ještě se mi nepodařilo nikoho známýho vidět. Holky od nás už viděli i třeba Vendulu Svobodovou(ted už je jiné příjmení) a víc známých tváří!
Jinak díky za odkaz na divadlo, proberu to...
WINTERSKA, utroš bych i přesto zaváděla. Je to pro dobro věci! To víš příznaky máme každá jinak, ale mě taky nedělal dobře, ale po jeho polykání mi bylo ještě hůř... Zkus si zavolat do Car, oni ti uečo upřesní...
Jinak mi těší, že budem testit tak nějak +- spolu!

Larri- neboj, já budu testit až na to přijde řada! Nechci být na nervy, dřív než musím...

Tak a ted už balím, jedeme na výlet(psala sem včera) a budu tu asi ve středu. Tak se holky opatrujte a Milenko, tobě držím moc palečky!!!
26. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
děkuji za informace, ukecaly jste mě, budu nadále zavádět :unamused: . Po ET nemohu dobře spát, a když jsem po ústním podání dostala motanici, šla si lehnout a hned jsem spala...

Můžu se k vám tedy přidat?

zrovna o Vendule se dneska píše v Blesku http://pro zeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip/125746/aus-svobodova-boj-o-miminko-vendula-nevzdava.html - no nezávidím jí, ale má život, jaký chtěla.. Btw. jako malé jsme se spolu kamarádily a pak se naše cesty rozešly..
26. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
je, ono to sem nejde.. to jsem netušila, tak vy si to najdete samy, pokud budete chtít :wink:
26. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holky,
dneska jsem jako zmlácená - od rána mě bolí hlava, špatně jsem spala a pobolívá mě břicho. Jsešm tošku nastydlá a když zakašlu, bolí to jak čert. Tak se válím, ale začínám se bát, zda je to normální :unamused: . Už aby byl čtvrtek a byla jsem na utz.
26. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
jasmin nooo ona přeci bydlí v Otvovicích a to je kousek od nás,takže je občas vidět :wink: jinak jednou když jsem jela do gennetu,tak jsem dávala na křižovatce přednost a jak tak koukám,tak jel Rey ze zpráv to já jsem v Praze úspěšnější ,ale co já bych nechtěla být celebrita... kor když se pak po tobě novináři vozí,někdy si za to celebrity můžou sami....

winterska jasně,že můžeš chodit sem k nám jsi tady vítaná :slight_smile:

dckami já jsem byla po noční a jela jsem s tchýňkou na kontrolu s prsama a vezla jsem jí tam,pak jsem přifrčela a udělala obídek a pak jsem šla dospávat,byla jsem kaput taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to ještě na zpáteční cestě jsme zastavili ,protože tam ležela nějaká ženská na chodníku a tchýně jako zdravotní sestra samo musela zasáhnout,tak já obvolala záchranku a museli jsme čekat na příjezd sanitky... paní byla opilá jak bomba a počůraná,ale nevěděli jsme jestli se neuhodila do hlavy protože hlavu měla na kraji obrubníku a trochu v silnici,tak jí odvezli a my pokračovali domů,bylo mi zle a pozorovala jsem to opodál,protože kdyby začala zvracet,tak já bych asi začala taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky taky začínám být nervozní jak jsme tentokrát dopadli a jestli je všechno OK ...
26. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla.

Já jsem byla dnes na kontrole a KET se nekoná až příští měsíc, mám nízkou sliznici a mimi by se neměli kam uhnízdit. Od příští menses budu brát Estroferm na růst sliznice a pak do toho půjdem. Jinak s marozením pokračuji i v listopadu. Vůbec se mi nestýská.

Dckami na koncertě Lucie Bílé jsem byla. Měla tam s sebou Petra Maláska a bylo to super. Seděli jsme ve 4. řadě a nemělo to chybu. Akorát cena lístku byla 99O,-.

Tak zatím ahoj :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Dckami - neboj bude hůř :wink: - moje šéfová v červnu otěhotněla a celé prázdniny měla šílené nevolnosti a má je i ted a do toho má problémy s nízkým tlakem.. Alespon na nás neřve, protože není v práci. (jeden z důvodů, proč chci po // zůstat doma na rizikovém)

Milen - není to tak často abys musela být u nehody, hlavně, že jste té ženské pomohly.
BTW. tys měla termín ET o pár dní dřív než já, viď? Jasně že vyčkáme a nebude spěchat s testováním :slight_smile:

Celebrity - pracuji v bance na periferii Prahy a z těch stálých k nám chodí celá skvadra hokejistů Slávie - Růžičkové otec i syn, Bednář, Červenka atd.. - no miláčkové :dizzy_face:. A když ještě spolu chodili, tak tam s Bednářem chodila i Helenka Zeťová, která nám zůstala věrná a chodí nadále. Ale to je koště :grinning:
26. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
rákosníčku - to je pech, ale zvládneš to!

Jsem překvapená, kolik holek má ten syndrom OHHSS (nebo tak nějak). Po mém OPU tam byla holčina, kterou přivezli ze sálu do odpočívárny zrovna, když jsem se vzbudila a taky chudák byla na kapačkách. Někdo někde psal, že to je velkou dávkou hormonů při stimulaci, tak je hodně folíků a pak i vajíček.. no alespoň, že máš mrazáčky a nemusíš podstupovat další stimulky:slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
rakosníčku já jsem taky musela zobat estrofem když jsem šla na ket,ale u mě to dr věděla,než jsme šli na ket,takže mi ho předepsala a pak když jsme věděli,že půjdeme na ket,tak jsem ho začala zobat a pak jsem jezdila na kontroli jak roste pelíšek než nám mimča zavedli....
27. říj 2009 ve 02:22  • Odpověz
winterska,jak pises o tech hokejistech.Tak k nam chodil taky Bednar s Helenkou Zetovou,pak zaval s tou co je s nim v Rusku a kdyz tam nebyl on,tak tam chodila jeho bejvalka se svym pritelem.Jejich dcera u nas hraje tenis.

Ja mam kamarada ve Slavii,Marka Tomicu.Super kluk,vubec to neni ten pan dulezity. :wink:

Nestiham cist,bezim do prace.Pekny den.
27. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Nazdáreč kočky :wink: Přišla jsem vás jen v rychlosti zkontrolovat, musím dodělat spoustu věcí před OPU :wink: :grinning: Tak se držte a vydržte :wink: :grinning:
27. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
paraple a jak to s tebou vypadá,kdy jdeš vůbec a kolik máš předběžně folíků? samo budu držet co se dá :wink:
27. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj jen jsem k vám nakoukla a koukám že jsem na tom naprosto stejně jako winterska. V pátek 23.10 jsem měla ET dvou embryjek po PK s AH. :grinning: Zavádím utrogestan a chci se jen zeptat ják se cítíš? Já jsem totiž pořád nějaká ospalá, nevím jestli je to asi tím utrogestanem, nebo jen tím, že se ted válím.
27. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj edvi.
já byla ospalá mezi opu a et - z utrogestanu a jeho polykání.
Ted ho zavádím - nic moc - a nespím. Ale taky nic ale vůbec nic nedělám. Manžel mě nechce pustit ven, sám včera podle seznamu nakupoval!!
Kdy se chystáš testovat?
Do jakého caru chodíš?
27. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Chodím do gyncentra Ostrava. Kdy jsi byla na OPU. Já byla v pondělí a v pátek jsem měla Et a už to byly blastocysty. Ale nezbylo nám nic na zamražení tak snad to vyjde. Měla jsem přes 20 foliků, z toho 11 vajíček, jen 5 se dalo použít , 4 se oplodnili , 3 se začli dělit a jen 2 nám zbyly tak je mám v sobě a snad jsou to opravdu ty nejsilnější.
Mezi opu a Et jsem byla kvůli tomu na tom blbě spíš psychicky jak to tak ubývalo. A taky nic nedělám, manžel mě nechává v klidu válet,:slight_smile: No testovat zatím nevím, nemůžu to vydržet, ale budu muset ještě aspon pár dní. :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Stejně jako ty 19. jsem měl OPU. Ted jsem si upravila albumek - je přehlednější :slight_smile: .
Měla jsem jen 10 foliku a v nich pouhá 3 vajíčka a až při ET jsem se dozvěděla, že byly oplozeny všechny 3, ale jedno bylo špatné, tam mám v sobě 2 Embrya po PK i s asistovaným hatchingem. Já mezi měla depku z toho, že třeba se ta vajíčka vůbec neoplodní a já budu muset naklusat zpátky do práce. A přemýšela jsem o výpovědi.
27. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Wintersko koukám, že jsme na tom fakt stejně, já měla fakt nervy z toho, že nevydrží do pátku ani jedno z těch tří, nakonec jsem ráda, že to zvládly dvě. Byla jsem neštastná z toho, že je jich tak málo, tak jsem ještě zkoušela domluvit ET už na čtvrtek aby náhodou neodpadly, ale měla jsem nízkou sliznici tak se čekalo do pátku. Ten hatching mám taky na obou, tak snad to k něčemu bude.:slight_smile: S prací to mám taky takové složité, jsem živnostník a nějak jsem spíš skončila tak doufám, že to vyjde, jinak nevím co budu dělat. :unamused:
Kdy tě pozvali na krev? Já jdu 6.11. , ale myslím, že do té doby stejně testnu.
27. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Koukala jsem do deníčku na ten postup. Já stimulovala taky menopurem, ale daleko rychleji, píchala jsem jen 8 dní dvě ampule a 11dencyklu jsem už měla OPU.Stimulace u mě proběhla naprosto ukázkově a podle dr jsem měla přes 20 krásných folíků tak jsem pak byla dociela špatná z toho, že nakonec jen dvě embryjka. Ale jak říkám, pokud se chytnou, tak to bude naprosto úžasné. My měli ještě navíc ICSI kvůli horší pohyblivosti spermií.
27. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
edvi vítej mezi námi spolubojovnicema (samo v dobrém) :slight_smile: tak ty už máš zavedené bobásky,tak budu držet palečky :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Na to, jaký je můj manžel buchta, tak spermijky měl v normálu, čekala jsem že holky budou líné po něm :sunglasses: . On je workoholik u PC., tak moc se mnou nikam nechce chodit :unamused: Ale už jsem si zvykla, budu chodit s dětičkama :slight_smile: .

V případě pozitivního výsledku se jim mám ozvat až za 3 týdny, tj. v pátek 13. - to je ale datum!!! :astonished:

btw. můj muž je Ostravák a my se tam i loni brali a občas tam jezdíme, ty jsi přímo Ostravačka, nebo z okolí?
27. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Mileno díky, já už mám mimísky v sobě, takže teď už jen čekat. Je to boj. Však to tu znáte.

wintersko nejsem z Ostravy, bydlím v Beskydech, ale ostravský CAR je nejblíž. Strašně to prožívám a vůbec si neumím představit, že by to nemuselo vyjít. No a my si původně mysleli, že problém je v tom manželově spg, já už jedno dítě mám z předchozího manželství, ale pak mě poslali na laparku a tam se bohužel zjistilo, že mé vejcovody už to mají navždy za sebou. Navíc mám endometriozu a saktosalpingy, takže už jiná možnost než IVF není.
27. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
no, tak at to tu holky zvládneme, chtělo by to nějakého těhubacila :sweat_smile:

jo, chodíte ven? na procházky atak? manžel mě nechce pouštět. abych si pak nevyčítala, že když to nedopadne, tak kvůli tomu chození ven..
27. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
No já venku zatím nebyla, ale určitě na nějakou procházku půjdu, chtěla jsem jet autem na návštěvu za babičkou a to mi zatím zatrhl, takže pojedu až ve čtvrtek. :slight_smile: Taky se snažím být opatrná. Jsem na sebe naštvaná, že si kýchnu atak. Mám takový blbý pocit aby ze mě nevypadly. :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
no vidíš, a já po ET jsem sice ležela na odpočívárně, ale bylo mi zima a i při předchozím podání diazepamu jsem neusnula a jen čumákovala a převalovala se. Asi za hodinku jsem se sebrala, oblíkla a šla na wc a jeli jsme domů. Až druhý den jsem o tom přemýšlela, že jsem si je utřením se po wc mohla setřít.. :pensive:
To jsou ale blbý myšlenky :grinning:
27. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
otevřeli u nás novou restauraci, nebo spíš pivnici zvětšili na restauraci a vaří. Můj muž si tam došel na pivko a přinesl mi teplé papů :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam, nemusím stát u plotny..
Sice mě vaření baví, ale ted nemám náladu :frowning2:
27. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
Dobrá ránko dámy:wink:

Mili - zatím píchám a píchám :wink: Na KO jdu až koncem týdne, tak se teprv uvidí kolik bude folíků, doufám, že aspoň něco, pořád mám takový pocit, že 150 IU je na mně jaksi málo :grinning:
28. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno. Dnes mě pobolívá trochu břicho jakoby slabé menstruační bolesti a tlaky. Tak snad je to ok. Opět jsem byla uložena do postele at odpočívám.:slight_smile: Tak jsem si řekla , že budu testovat na dušičky, takže v pondělí.:slight_smile: To budu 11dní po ET a dva týdny po OPU.
28. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
také přeji hezké ráno všem :slight_smile:
nevím jak vy, ale já po ET - tj. 6 dní a nocí nespím , ale vůbec :unamused: ted sedím v obýváku na gauči, manžel v ložnici šíleně chrápe, a nevím co mám dělat :frowning2:
28. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.