• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hlásím návrat z výletu a zatím vše ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Přivezli sme si sebou 16měsíční neteřinku Elišku na prázdniny a tak je u nás veselo :grinning: . Jen moje hlava už zase bolí, tak se bojím, aby zas nepřerostla v migrénu...chjo ty hormony...

Vítám nově příchozí!
Jinak sem na tom Edvi asi jako ty- 15letá dcera z prvního manželství, spoustu let snažení s druhým mužem(lenochem na pohyb :grinning: s e suprovým spermiogramem :confused: ) a já též již 2 roky bez vejcovodů.
28. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
winterska- to je v pogodě, já také nespím už od 6ti ráno sem na nohou. Já mám tedy jakoby pocit radosti a myslím na blbiny jen co otevřu oči.A pak už prostě nezaberu... Po Crinine, který zavádím až večer, ale usnu okamžitě...
Paraple- myslím na tebe! Drž se :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Kami- tobě se omlouvám, že sem si nenašla čas, ale byl to let tryskovým letounem :grinning:.Ráda bych zase někdy vyrazila do DC, ale to už budu must svůj čas pro návštěvy zorganizovat líp :slight_smile:
Doufám, že se nezlobíš?
28. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Jasmin, nic se neděje :dizzy_face: . Pokud bys zase jela k nám, ozvi se a ráda tě poznám. :wink:

Co máte na plánu na dnešní sváteční den? My jdeme odpoledne ven s kámoškou a jejíma holkama, potom asi skončíme v cukrárně a nakonec u nás doma, mamky se poklábosí :grinning: a holčiny si pohrají. Táta maká v garáži :unamused: .Elinka má do konce týdne podzimní prázdniny, zítra jí vezu k našim a já jedu na utz,už se těším, až tam něco uvidím... :dizzy_face:
28. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Kami, my sme sice pohromadě doma, ale vyrazíme na zahrádku na vzdoušek :slight_smile: . Terezka (dcera) s Eliškou jezděj venku s kočárkem, tak si taky prázdniny užívaj :slight_smile: a muž mluvil o větrníkách z cukrárny-nááám :grinning:
Na zítřejší utz ti moc držím palce a budu tě tu šmírovat :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Určo uvidíš, co vidět chceš :slight_smile:
28. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jamine tak můj manžel právě lenoch není, nekouří, nepije, hýbe se, jí docela zdravě...a spermie jsou líné. Ale vzhledem k mým nepoužitelným vejcovodům je to v závěru jedno. :wink: Stejně jsme měli ICSI.

Jinak jsem dnes opět po obědě usla. Už jsem se tak naučila, že pošlu "dětem" utrogestan a spím. :grinning:
28. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
ahoj - hezký den všem
na dnešek vůbec nespala, probudila se už kolem půl 8, kafe mi nechutnalo, nesnídala jsem, ale dostala jsem chut na čerstvou kaiserku z billy a tak jsem si tam došla - po 11 dnech v posteli jsem byla venku.. hezké, ale vůbec jsem se necítila..
pořád mě v bříšku pobolívá, ale jinak než ty první 3 dny.. :confounded: Tak to máme Edvi asi stejně :slight_smile:
28. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
paraple - to bude dobrý, doktoři juknou na UTZ a poznají kolik jednotek potřebuješ :slight_smile: já asi od půlky dostávala 225j. a i s těma vodičkama to bylo vody!! :confused:
28. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
jo a taky jsem po dlouhé době vařila - pekla jsem kuře na soli - moc nám chutnalo:slight_smile:
je tak obyčejné bez koření - jako z grilu v tescu (práci mám blízko jednoho, tak si tam občas na grilčokurčo dojdeme a společně ho zďobneme :sunglasses: )
28. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
jasmin - můj muž zdraví tvého muže - mají něco společného: lenoši se skvělým spermio :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Winti - to jo, ale po osmi dnech nízkých dávek už pak větší množství zázraky nezmůže :wink: :grinning: Minule jsem měla 225 a úroda byla super, aleto bylo spíš tím KP, teď mám DP a míň IU, proto mám obavy :wink: :slight_smile:
28. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
paraple já tolik píchala loni ,ale ež po kontrollním UTZ se bali aby me nepřestimulovali a narostlo 10 folíků tak snad vědí co dělají....

edvi tak budu držet palečky at najdeš \\ :wink:
28. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
kami na zítra držím palečky na UTZ a jistě uvidíš blikání na monitoru... úplně závidím.. :dizzy_face:
28. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak jsem si dnes koupila test:slight_smile: musím ještě vydržet, ale jsem připravená. :wink: Ještě aby byl hezký.
28. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
ahoj,
jedu zítra odpoledne, hurááá, dočkala jsem se :wink: .Musím si tam vyzvednoui lístek na peníze a další duphaston. Dneska mě celý den bolí hlava :frowning2: , k tomu u nás spí Elinky kamarádka, takže je u nás rušno.

Zítra večer se ozvu, jak jsem dopadla. Těším se, ale zároveň mám strach, aby to bylo v pořádku. Je to hrozné, když o tom tak přemýšlím, tak IVF je jeden stres za druhým....nejdříve čekání než začne stimulka, potom to píchání ( pro mě děsný), pak zase nervy, zda mi vyrostou folikly a zda v nich budou vajíčka. Čekání, kolik se jich oplodní, po ET zase čekání na testík, nyní čekání na utz . Jsem z toho vyčerpaná, sice šťastná, ale stále si to // nechci moc připouštět, abych něco nezakřikla. Jsem asi blázen....... :grinning:
28. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
S tím stachem je to fakt. První jsem se bála abychom vůbec začli stimulovat, pak aby mi to sedělo, aby bylo dost folíků, vajíček, kvalitních, pak nervy, že jich bylo tolik nekvalitních, že se podařilo málo oplodnit a postupně odpadávaly, aby něco vůbec zbylo na ET když už ne na zamražení, aby se ET povedlo, a ted to čekání na //. Právě jsem si říkala, že jsem to teda odnesla daleko hůř psychicky než fyzicky.
29. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
ahoj holky je to děsně vyčerpávající a děsně na psychiku,ale musíme bojovat nic jiného nám nezbyde.....

jinak já dneska testila ofico datum a bohužel nic už jsem začala ráno i krvácet,takže my jsme boj nevyhrali :cry: :cry: :cry: :cry:
ale musíme jít dál a nevzdávat boj....
29. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
ahojky všem

Milen - to je mi moc líto :frowning2:

Edvi - já těmi nervy téměř nespím
29. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Mileno jéé to je mi moc líto. :frowning2: To je fakt na bednu. A kolik jsi dní po ET? ach jo.
29. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
edvi já jsem dneska 14 dní od ET
29. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Mileno- no tohle sem zrovna číst nechtěla! Drž se kočko zlatá, máš naději jít dál!!!
Nevzdávej to!Do testu di to vyrdržela dost dlouho!
A nedobrala si Utrogestan nebo si to dostala i když si utroš užívala?A kdy si měla poslední měsíčky?A cítila si nějaké příznaky?

Paraple- myslím, že je u tebe možné, že menší úroda-větší kvalita vajíček! :slight_smile: No uvidíš.

Kami- tak cooooooo??????
29. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Milenko, jemi to líto. :confounded:

Já jsem se právě vrátila z Pronatalu, tak vám musím rychle napsat - paní dr. mi potvrdila těhu, dle utz jsem 5+6tt, mimi má 4,4 mm, na další utz pojedu 16.11., to už má být vidět srdíčko a rozloučím se s CARem. Termín porodu spočítala na 25.6.2010. :slight_smile: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
MIli - to je mi strašně líto, sakra práce :frowning2: Drž se holka...

Dckami - super zprávička, gratuluji :wink: Hlavně se opatruj :slight_smile:

Edvi - nojo, vlastně furt na něco čekáme, pak se čeká na UTZ, pak na jedny testy, pak na druhé a ani porodme nemáš vyhráno, holt je nám souzeno být věčnými čekatelkami :wink: :grinning:

Já jdu zítra na KO, tak pak písnu
29. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Kami, tak toj je krása :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pak tě hezky předají na obvod a už konečně budeš mít nakročeno a letnátko 2010 se v červnu bude pěkně ozývat z kočárku.
kami, jak dlouho ste se snažili o sourozence?
29. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Jasmin já beru duphaston abych mela pravidelnou menstruaci,takže kdybych ho brala tak jsem to mela dostat 26.10. jinak test jsme dělali včera s manželem,ale trošku jsem asi i doufala,že by mohl být špatný test,ale bohužel nebyl... pak jsem na dnešek v noci udělala ten ofiko,ale už jsem cítila jak mě bolí břicho jako když to mám dostat a to samé jsem měla v neděli 25.10. takže ..... noooo ,ale ze začátku jsem měla takové návali jako loni ,ale pak v sobotu jsem měla docela bolesti ,takový šílený píchání ani né v podbřišku,ale cítila jsem to vevnitř v pochvě a trvalo to asi 5 minut a bylo to nekonečný,tak nevím jestli se něco podělalo.... každopádně asi nemá cenu po tom pátrat,když se nepovedlo... :pensive: :pensive:

rozhodně ten boj nevzdám a jdu dál... budu bojovat a udělám maximum aby se povedlo....
jen otázka co by jste holky dělali vy ? Mám práci jen do konce roku,pak but si něco najdu a půjdu do nové prácce nebo třeba bude nějaký čas doma,šli by jste v lednu na KET? vím,že to záleží na nás,ale víc hlav víc rozumu... :confused:

paraplíčko,tak na zátra budu držet palečky a at jsi ty a i mudra spokojená s úrodičkou :wink:

dckami moc gratuluju k mimískovi a at na příští návštěvě na tebe bliká už srdíčko :dizzy_face:

jinak holky moc děkuju.... :pensive:
29. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Mileno šla bych na KET. Ber to aspoň tak, že máš štěstí, že máš nějaké mrazáčky. Určitě bych se neohlížela na práci, ale samozřejmě si to musíte doma probrat.
29. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Milenko- přesně, jak píše Edvi, vzala mi to z úst... :slight_smile: Ket se může už v dalším cyklu jestli sre nepletu...
29. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
O druhé mimčo jsem se snažili hodně dlouhou dobu :unamused: , HA jsem vysadila od 6/2006, z toho od 11/2007 nám pomáhají v Pronatalu.
29. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj dckami, tak moc gratuluji!!!!!!!!!!!

Milena já si myslím, že KET je možný při dalším cyklu.

Já jsem těď byla na kontrole po OHSS a od začátku příštího cyklu beru Estroferm na růst sliznice a jdem na KET.
Záleží jak se domluvíš v CAR.
29. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Mili - já bych se asi neohlížela na nic a šla na KET....ale to záleží i na ostatních okolnostech u vás, já to beru dle sebe, že mi táhne na 35 a snažíme se 7. rok :confounded: :wink:
29. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.