• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
autor
Holky díky za vaše názory.....my už jsme to probírali a manžel souhlasil,že jak to půjde,tak že dotoho jdeme...my se snažíme už tři roky a z toho v caru nám pomáhají 2 roky.... nooo já si myslím taky že by to šlo už příští cyklus,ale budu muset ještě zavolat do caru a zjistit jestli není dřívější možný termín.... kdyžtak se přeobjednám asi sestra mě dala tak pozdě protože jsem se nenechala ukecat at se objednám až po novém roce a tím,že jsem byla neodbitná,tak mě dala tak dlouho až na 25.11. a jestli v prosinci pojedou třeba jen prvních 14 dní tak to by jsme stihli,ale raději at to proberem nejdřív s mudrou...
30. říj 2009 ve 04:32  • Odpověz
Milenko to je mi moc líto :frowning2:
30. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
cirilek díky.... jak jsem psala, dost mě to vzalo...koho by to nevzalo ze..... ale musím eholky bojovat dál.. sicce nato nejde moc nemyslet,tal nevzdavat to...

paraple japak jsi dnes dopadla na kontrole ?
30. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojte kočky :wink:

Mili - tak držím palce, ať ket vyjde co nejdřív. Pokud máš své cykly anovu, je lepší to prý zkusit co nejdřív po IVF, kdy je tělo ještě v "produktivní fázi" :wink: Ale víš jak to je, co doktor, to názor....

Jinak já mám cca 9 folíků, v Po je další UTZ
31. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojte
Paraple- no vidíš-9, to je fajn!
Kami- to je taky dlouhá doba! Sme na tom podobně!
Akorát my se snažíme od srpna 2003 a v péři CAR sme 25 měsíců. Je to boj o sourozence pro naší středoškolačku :slight_smile: . Ještě sme to nezdali§
Testit bych chtěla na Dušičky (loni v ten den my dělali potrat :unamused: ). Tak doufejme, že to šimrání a pobolívání podbříšku, není varování před příchodem MS....

Všechny vás zdravím
31. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky všem při sobotě.
paraple - to je krásný počet folíků - to jsem měla na konci stimulace :slight_smile: jen tak dál!

včera jsem testila 7. den po ET - po 3 minutách nic, po 20.minutách slabounká čárka..
ale něco podobného jsem měla i při IUI v létě a bylo negativní..
31. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
vombata • Dnes ve 14:32

Ahoj holky urcite je tu mnoho temat, kde se resi stumulace na IVF..., ale stejne jsem zacala tema nove :slight_smile: dnes mi ma dr. pischa prvni injekci Gonal takove to pero od zitra uz picham sama :slight_smile: jestli jste na tom stejne nebo podobne, tak muzem pokecat :wink: uzivejte vikend papa
31. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
ahoj Vombato, vítej - jsi v krátkém nebo dlouhém protokolu?
Odkud jsi?, do jakého Caru chodíš?
jak dlouho se snažíte?
31. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
ahoj, omlouvám se, že vám sem lezu, ale potřebuju poradit... dneska jsem si poprvý píchla puregon a chci se zeptat jestli když vystříkne dávka z pera, tak jestli to pero má cvakat... jsem se lekla, když to směrem k nule začalo cvakat :confused:
31. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahoj, tak já testila dnes ráno 8den po Et a nic, až po úplném zaschnutí jakýsi duch a ještě při určitém sklonu světla. No tak nevím. Utěšuju se, že je ještě brzy. :confounded:
31. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
ahoj kočky,
paraple - 9 foliků je fajn, hlavně aby byly plné :dizzy_face: .Držím ti palečky. :wink:

Wintersko - po 20 min. prý testy nejsou průkazné, ještě je brzo na testík, nech to po víkendu. Ale je to těžké, tomu rozumím :unamused: . Nám v Pronatalu říkali testit nejdříve 10.den po ET ( pokud je PK).
31. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahojky Winterska :slight_smile: asi mam kratkej protokol je to na 9dni a davka 225 a po trech dnech se snizi na 150. Na 3 dny mam i Cetrotide ty dny jsou +- uvidi se podle ultrazvuku....jsem z toho docela jelen. Ted jsem zjistila ze mam zmatek s pouzitim toho pera...vis kdyz otevru nove tak musim kalibrovat...doktorka mi to ukazovala ale proste sem to nejak asi nepochopila...tu davku nastavit umim jen mi tam hapruje ta hodnota 37,5 u ktere je i na peru cerna tecka. Poradis mi pls? Zitra dojizdim to prvni pero ale v pondeli otviram novou krabicku tak abych to nejak nepomotala....
Jinak IVF mi budou delat v Pronatalu (Praha) byla jsem tam zatim jednou pro leky a pujdu tam az na odber vajicka...jinak snazime se rok a pul skoro
mej se krasne VOM :slight_smile:
31. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Čusík dámy, krásnou neděli všem :wink:

Winti - teď ještě těžko říct, vážně je dost brzo, každopádně moc držím palce aby ty // nakonec byly a dlooouho zůstaly :wink:

Jasmi - jasně že není, na MS ani nemysli :wink:

Vombata - já píchám taky Gonal a nikdo mi o kalibraci nic nerek, prostě natočím dávku a ďobnu :wink:

michamicha - já píchala Puregon loni, ale myslím, že taky pero cvakalo, teoreticky by všechny taková pera měla cvakat, když mají dávkova :wink: č
1. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Paraple 98: aha tak ted jsem zmatena....no dulezity je ze kdyz nezakalibruju tak se svet nezhrouti :grinning: diky moc za info :slight_smile:
1. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoj, tak jsem testila i dnes a stále čisto, už začíná propadat panice. :frowning2:
1. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj,

edvi - dnes netestuji, jen bych se trápila. včera tam taky nic nebylo :frowning2:

vom - tobě neukázali jak se s tím perem pracuje? natočííš dávku, zvedneš ten čudlík, dáš jehlu, bodneš a ten čudlík tlačíš do tý doby co to jde, mezitím to cvaká - až docvaká, vytáhneš jehlu a hotovo :slight_smile:

totéž i pro micha:slight_smile:

v pátek jsem si dojela do caru pro neschopenku, doted jsem měla jen dovolenou. vycházky mám 10-18.
a ptala jsem se sestry a doporučují až kolem 15 dne od ET testovat - to je mooc dlouho.. :fearful:
1. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Wintersko ještě si držím nějakou naději, zítra testovat nebudu, zas pozítří. To máš fajn ty vycházky, já mám jen 14-17h.
1. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
ahojky holky a přeju krásnou neděli... já se dnes vrátila domů,byla jsem s bráchou vykládat (jezdí kamionem) a pak jsme jeli společně k rodičům a já už jela domů,brácha tam zůstal ještě,,tak jsme pokecali,zasmáli se.... prostě paráda... akorát než on přijel z poslední vykládky,tak já si vyzvedla auto a jela jsem pro mamku a babičku a jeli jsme na hřbitov dědovi umít hrobeček a taky dát kytičky... já si vzpoměla jaký děda byl a prostě ještě asi jak je zbytek hormonů tak jsem mu jen tak v duchu řekla,že od nás se ještě vnoučete nedočká a bylo mi tak smutno a před babičkou a mamkou jsem skrývala slzy.... zapálila jsem mu tam dvě svíčky které byli od nás (babičkka protestovala,že svíček tam je hodně,ale mě jen tak nepřemluvila já byla myšlenkama u dědy a ten umřel před 22lety) ale to mě nevadilo,prostě jsem si s ním chtěla popovídat.... asi už z toho všeho blázním nebo nevím.... :pensive:
1. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
holky dočetla jsem vás a myslím,že je ještě brzy na testíky..sice by třeba po limitu už nějaký duch mohl být vidět,ale takhle se zbytečně stresujete.... a většinou kontrolní se dělá ob den a porovnává se jestli čárka sílí... tak opatrně s testíkama :wink: vím je to hodně napínavé... ale i taaak moc vám držím palečky at se tech vysněných \\ dočkáte :dizzy_face:
1. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Winterska: doktorka mi to vsechno ukazala. To co jsi popsala je vpohode, ale jeste mi rikala ze kazde nove pero musim kalibrovat...je na nem hodnota 37,5 je u toho tecka...to mi taky ukazovala, ale protoze jsem zmatenka, tak uz nevim jak presne to bylo...jakoby tam napred nastavila to 37,5 a pak tu moji davku 225. Prvni jsme pichali spolu s dr. 2.dneska ja sama a zitra otviram 2.pero tak jsem se vas ptala abych neco nepokazila...asi ji budu muset zitra zavolat.... :sweat_smile: sem blbka
1. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
vombato ,já jsem taky u nového pera Gonal, měla nejdříve nastavit 37,5,vytáhnout píst a odtříknout!!A pak teprve zcela stejným způsobem nastavíš dávku co si máš píchnout.jde o to,že tam je bublina a pokud se neodstříkne ta doporučená dávka(je to fakt jen kapka)tak o to by sis vlastně u první dávky aplikovala méňě.Při stlačování pístu při píchání pero cvaká :slight_smile:
hodně štěstí G.
1. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
úplně jsem zapoměla... samo vítám nové příchozí :slight_smile:
1. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Mili - to je normální, jakýpak bláznění , když to byl tvůj děda a měla jsi ho ráda :wink: Já tak mluvívám s babi a nejen pod dávkami hormonů a blázen snad nejsem, aspoň doufám... Hlavně že jsi se jinak aspoň trochu odreagovala :slight_smile:
1. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Gumpi: Jeeeee mocinky ti dekuju za info!!!Nych jinak musela zitra volat dr. :slight_smile: jeste mam jeden dotaz dnes jsem mela gonal podruhe a taky jsem odstrikla kapku bylo to dobre nebo mam odstriknou jen pri novem peru? Vim uz jsem na pest :grinning:
1. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Vombato odstříkneš jen když pero načínáč,jen jednou :slight_smile: pak už ne :wink:
1. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
hlavně si dávej pozor na správný nastavení dávky,protože jakmile vytáhneš píst,už nejde znova nastavit na jinou :wink:
1. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Aháááá tak snad se jedna kapka navic nezblazni :slight_smile: uz teda kompletne vim jak na to :grinning: jsi zlato dik
1. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
ahojte
možná je to tu už někde psané,ale číst dozadu se mi moc nechce :slight_smile:
jen jsem se chtěla zeptat jak je to u nás s placením na umělé oplodnění?kolik to stojí a tak podobně?moc děkuji :slight_smile:
1. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Milena to je přeci normální že v těchto dnech víc myslíme na naše nejbližšší co už s námi nejsou a je jedno jak dlouho to je co nás opustili, no a jak říkáš ještě ty hormony v těle , slzičky se někdy nedají udržet . Já byla taky na hřbitově za tatínkem umřel mi v mých 14 letech bylo mu jen 42, taky jsem mu řekla že nám to na poprvé nevyšlo a že zatím vnoučátko nebude :frowning2:
1. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
ahoj my jsme zaplatily 5500,- Kc za leky na stimulaci a jeste budeme platit cca 12000,- Kc za oplodneni a mrazeni atd. :slight_smile: snad ti to trochu pomohlo...
1. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.