• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
teprve dnes jsem se registrovala)))a do ted jsem skrabala zed v kuchini a ted dojel manza tak me vystrídal,ale asi se zítra nepohnu))))
9. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
ester32 vítej taky mezi námi v klubu :slight_smile:

teeda vy jste se rozpovidali teda.. ja jsem mela nocni a pak jsem jela k rodicum a s mamcou na úrady... takze jsem se ted vratila a jsem docela kaput,jeste ze dneska nemam nocni uz, bych tam asi posla :grinning:

Ester ja jdu do 2IVF a mela jsem kratky protokol a stimulovali jsme gonalem... meli jsme 15 foliků z toho 10 vajuch ale oplodnilo se jich 9 a pak dal bojovalo 6.... tad by chtela mudra aby jsem sli zase do gonalu,tak uvidime toho 18.9.

jinak jsem rada že se nám to tady rozjíždí :dizzy_face:
9. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj Mileno dekuji za privítaní)))) tak to uz to más taky za pár to do toho boje pujdeme zhruda zároven)))
9. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
no toho 18.9. jdu na kontrolni UTZ pred stimulkou asi jsem to blbe napsala ,to se omlouvam... jinak kdyz se M nezdrzi tak by mela na konci mesice zári vylitnout prvni vcelicka z úlu :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak at se nespozdíííí :wink: já uvidím jak vubec budu reagovat jinak potom az v lednu tak snad za týden uvidím mrsku naposled :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
ester neboooj urcite tod pohlidaji a budou setrnejsi ikdyz jsi v novem caru.... :slight_smile: a my ti tady budeme drzet palecky aby jsi v lednu nemusela na dalsi stimulku pááááááč budes mit urcite mimiska v pupiku a bude ti uz rust pupik :dizzy_face: musime verit holky :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
tema práskama je to hodne setrný a potom jem neco pripíchnu aby dorostly.......ale manzel má hodne spatný sperma tak by se mi líbilo jich mít apon 8))))no naplánovaný to mám hezky :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak bojovnice jsme od prírody to je hlavní :grinning:
9. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
ester tak snad se manzelovo bicikovci pochlapej a budou v kondici a snazivy :slight_smile: jinak naplanovane to mame asi kazda hezky,ale musime se postavit realite... je to hodne tezky hlavne na psychiku,ale jak pises jsme bojovnice ,takze musime bojovat... :wink:
9. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Ahojky holky kdepak jste dneska? :sweat_smile: :slight_smile:

ester a kdyz jsi mela tolik vajuch tak to jste nemeli mrazacky zadny neo jak to u tebe bylo?
10. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky dneska všichni pracujou :wink:
10. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
wrtulka ja viiim pracujou.. :slight_smile: ja sice volnim,ale zato půjdu o vikendu do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahojky))tak sned mám pro dnesek padla jen doma neco posonta :slight_smile: ¨
mileno...pokazdé mi zustaly jen ty dve co mi daly a kvality 1 taky nebyly....muze to byt jak spermatem a nebo je to tím,ze vajucha taky nic moc
10. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
milen tak to ti nezávidím.. pracovní víkend..
no já padám - leze na mě chřipajzna :confounded:
ester to by chtělo dlouhou kultivaci - ta by řekla jeslti se ti embria zastaví ve vývoji nebo jak.. po 3 tím dnu se na vývoji začíná víc projevovat gen. informace otce a to se začínají zpomalovat apod...
10. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
wrtulko...vzdy jsem mela PK i AH vse co se dalo tak nevím genetika je taky O.K. .....dej si teplej cajícek a trochu odpocívej snad bude zítra líp,chripku nesnásím to uz radsi angínu))))
10. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
no já chřipku chytla od manži..
asi kvůli tomu sem byla už od úterý protivná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hm a v jakém stádiu ti embrijka zaváděli? jako morulky nebo tak? po kolika dnech?
mě nezavedli nic po 5 ti dnech kultivace.. a to dvě byly morulky.
10. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
zavádeli mi je po 5ti dnech a ty nejvetsí stádia uz si nepamatuji jestli je to morule nebo blastocista)))je to 5let ,ale byly kvality 2 jinak se vsechny postupne zastavily ve vývoji :frowning2: me jak se ta stimulace blízí tak se i tesim,ale mam i strach a prijde mi,ze mozek uz ani na jinou frekvenci nepracuje)))))
10. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
ester ahaa tak to pri tom poctu asi nebyla dobra zprava a asi jak jich bylo moc,tak nebyla kvalitka,ale jak píšeš,že to bylo před 5lety,tak teď ti svítí přeci nová naděje :wink: Já se taky těším a zároveň mám strášek,tadyty pocity máme asi každá :slight_smile:

wrtulko jo jo není to moc milé že budu celý víkend v práci,ale neudělám nic,pracovat se musí ikdyž není občas náladička :wink:
10. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dobré ráno kočky..
ester tak si teď taky nech udělat prodlouženou kutivaci co nejdéle - až do těch blastocist .. tam není 100% jistota že se uhnízdí a tak to je jasný ale je podle mě největší šance..
Tak chřipka se mi řádně rozjíždí :confounded:
11. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
wrtulko nechám zase opetne vse co se bude dát)))))i nedat :slight_smile:
dneska mi taky nejak není nejlíp,dcera má rýmu jako trám,tak to asi chytnu od ní :confounded: jeste,ze bude víkend a muzu to vylezet :wink: a celej víkend má prset tak o to líp se bude lenosit preji at se jí co nejdrív zbavís)))
11. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
mileno tak hlavne at ti to v práci rychle utece!!!
11. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Ester a kam ty chodíš do CARu? nám dělají AH v ceně prodloužené kultivace..
11. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
já jsem ted presla do Reprofitu v Brne a teda ani nevím jak to tam je jediny co vím tak ICS mají jednotnou cenu at más kolik chces vajícek a to je u me dobrý jinde jsem vdy za kazdý navíc platila,tak se to pekne prodrazilo
11. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
jj ester v Heliosu se platí za ICSI každýho dalšího vajíčka nad 8 vajuch.. njn tak já jich měla 11 tak to nebylo tak hrozný :wink:
11. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
já jsem byla v Unice a to stejný a pri 32 vajíckách se to opravdu nedalo :frowning2: v tomto vidím velkou výhodu))) a ty jdes do boje kdy??
11. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
ester mě to vychází na přelom října/listopadu. Teď (zítra) čekám druhou ms po stimulce. Pak ještě jednu a po ní začínám - 16 den cyklu - dlouhý protokol. Vychází to na konec října..
No já doufám že zase budu mít něco kolem 11-15 vajuch víc je podle mě zbytečný.. já měla 18 a z toho jen 11 kvalitních ale chtěla jsem jich mít aspoń 10 takže jsem byla max. spokojená :dizzy_face:
11. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Wrtulko to je naprosto ideální pocet to bych si taky prála proto jdu vyzkouset tu minimálku a treba se zadarí moc vájícek je na prd nejsou potom kvalitní ......tak at ti to hlavne rychle utíká!!!!já doufám,ze mrska u me prístí týden taky dorazí nechám se prekvapit chodí si jak se jí chce :frowning2:
11. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
ester do tý minimálky bych šla taky.. ale nikdo mi to nenabídnul..
já budu mít ten SVIF (sidny ivf prototkol) začíná se už 16 den cyklu kdy se bere Provera, pak se píchají utlumovací injekce (to jsem měla kráásnou pleť bez jedinýho beďaru).. a od 1DC /já začínala 2DC/ se začíná s těma stimulačníma.. měla jsem Merional ten je nejlevnější a prý se i v jiných cyklech připichuje na kvalitu vajuch. No takže doktor říkal že to tak necháme jen že bysme dali na začátek ne 150 jednotek ale 220 a až pak to snížili.. tak uvidíme ..moc se mi nechce doplácet ale teď jsem taky nedoplácela protože i když mi zvýšili dávky tak jsem zase měla kratší stimulku asi o den nebo dva takže to vyšlo :dizzy_face:
Prostě bylo mě ok a reakce dobrá tak proč něco měnit že jo?
Jinak ono to utíká.. nehorší byl ten první cyklus po stimulce trval 36 dnů! Tenhle snad bude kraští - dnes jsem 28DC.
11. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
wrtulko poprvé jsem mela taky dlouhej protokol,ale jelikoz mam PCO tak i pri minimálních dávkách reaguji moc tak jsem zvedavá jak to bude ted treba na to zase nebudu vubec))))a já jsem sla i do minimálky abych nemusela cekat s mojí pojistovnou nemájí smlouvu a prehlásit se na jinou muzu az v lednu a to se mi nechtelo cekat :slight_smile: ale pokud to nevyjde tak dalsí pokus v lednu
tento cyklus bys mela mít uz srovnanej veskerý léky uz vypchaly
11. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
máš pravdu byla jsem na gyndě a gynekoložka mi obhlídla vaječníky a říkala že je mám už zase normální velikosti - vůbec ne přestimulovaný neobo tak..
no uvidíme piju Femigard tak snad bude cyklus ok :dizzy_face:
A jakou máš pojišťovnu?
já uvažuju o změně mám všeobecnou..
11. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
já mam ministerstvo vnitra a s ou jedinou se nemuzou dohodnout....jinak me vsechny prijdou na stejno
ta chripajzna se zaciná pekne hlasit :frowning2: jeste ze dneska nemám moc práce budu muset koupit modafen at jsem do stimulky fit
11. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.