• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Jestli myslíš Pavlišovi co bydlej ve starým Sezimáku,tak ty znám.Jak jsi prosím tě zvládala ten syndrom?Taky si měla břicho jako balon?Já přibrala za dva dny sedm kilo vody a měla jsem jí i na plicích,12 dní v nemocnici a teď jsem doma a taky pěstuju sliznici.Příští středu se dovím jestli to dopadlo a jestli teda pojedeme do Varů nebo budu pokračovat s lékama a čekat a čekat.....
2. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahoj, nevím jestli je to starý Sezimák. Vím, že bydlí v ulici Táboritů. Bydlí v půdní vestvbě. Přistěhovali se tam cca před 12lety. Před tím bydleli v Táboře pod Palcátem.

Syndrom jsem zvládla docela dobře, protože jsme ho podchytili včas. Já byla na OPU 5.10. Hned druhý den kontrola u Dr. Mayera - vše bylo O.K. Ve středu další kontrola (byl tam Dr. Hošek ze Soběslavi) a to už bylo horší. Hned mi psal doporučení k hospitalizaci. Už ráno když jsem se vzbudila jsem cítila nepříjemný tlak pod žebry. Myslela jsem si, že mě bolí žaludek, protože den předtím jsem měla topinku s česnekem. Vzala jsem si tbl. a nic. Tak jsem pochopila, že je to jasný. Neměla jsem to na plicích. Pouze v břichu. Přibrala jsem cca 6kg.
V nemocnici jsem byla od stžedy do pondělka. Píchali mi injekce na ředění krve a denně mě měřili obvod břicha a vážili. Teď už je vše O.K. :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
ahojky všem, zdravím nově příchozí a držím palečky ať vám to holky vyjde..

Dnes 10D po ET jsem začala špinit a následně i krvácet.. Po telefonu do Caru mi sdělili, že ještě není všemu konec, Utrouš polykejte a přijdte příští týden na kontrolu. Tak uvidím.. bolí mě břicho:frowning2:. Bohužel nemám ani jednoho zmrzlíka :cry:
2. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojte holky!
Já hlásím, že na testu včera bylo sněhobílo :unamused:
MS sice nikde, ale domnívám se, že brzdí Crinone a Prednison...
Dnes sem 14 DPO a 12 od ET.
Včera i dnes touto dobou, mě ale nějak divně pobolívá v podbříšku na jedné straně...Takový bolení neznám :fearful: A ani prsa nebolí, nic...Tak jestli je to příchod mrchy uvidím...

Vás všechny tady ostatní moc zdravím a věřre, myslím na vás :slight_smile: Vítám nově příchozí :slight_smile:

Winterska- je to ale boj, co :fearful: Moc ti držím paluchy. Jen nevím, testilas? A kdy?
2. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
ahoj holky jsem z jiného tématu ale nedá mi to tu nenapsat
tak trochu patřím i k vám byla jsem v říjnu na první IVF a dnes jsem 9. den od ET a 13. den od OPU a taky jsem dopoledne začala špinit a teď na večer už to přechází v krvácení :frowning2:
2. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
sido - tak jsme na tom stejně :frowning2:

testila jsem v pátek ráno - po 3 min neg, po 20. min slabounké //
sobota večer - neg
2. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
a dnes ráno taky neg. :cry:
2. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
winterska nechceš si zajít někde na krev dřív než za týden do CARu? já to skusím zítra sice to stojí kolem 200,- ale aspoň nebudu stresovat další týden výsledek je do dvou hodin mám kontrolu až 9.11.
2. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
já jsem taky testila ale vždy negativní dneska se mi sice zdálo že tam něco je ale to už si asi vsugerovávám proto ta krev zítra a budu mít jistotu
2. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
taky mám kontrolu 9.11. po pravdě, ted jsem absolutně negativistická k čemukoliv - bud to mimi přijde nebo ne - asi tak..
břuch mě klasicky menstruačně bolí.. a nemám chut cokoliv dělat. :frowning2:
2. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
no mě břicho bolelo celé dopoledne a teď odpoledne to přestalo ale rozjelo se krvácení
2. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
sido - a mě bříško začalo bolet už dopoledne, to bylo špinění, kolem poledne začala hnědá a ted už červenám :frowning2:
a ty jsi půjdeš udělat ten test?
2. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
no zítr ráno skočím do nemocnice na tu krev a budu mít jistotu protože 9.den od ET a 13. den od oplodnění by tam něco muselo být a když nebude tak se začnu zas upínat na KET na který chci jít hned další cyklus tedy ještě listopadu
2. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky....strasne moc me to mrzi :frowning2: ale nebojte neni vsem dnum konec...proste se to povede a smitec!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
2. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
ale kdy???? :wink:
2. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Rákosníčku tak je to někdo jinej .-( Jo krev jsem měla taky že by se dala krájet :slight_smile: Mě bylo už hodně špatně když jsme odjížděli z Varů,protrpěla jsem každou nerovnost na silnici a druhej den už jsem byla v Budějkách na kontrole a hurá do nemocnice,ale tady u nás s tím nemají zkušenosti takže tak tři dny to byl boj,ale denně mi volali z Pronatalu což mě moc potěšilo.Nejlepší bylo když jsem říkala že nemůžu dýchat a lékař mi celý den tvrdil že je to pouze můj subjektivní pocit,ale přišel na návštěvu přítell a něco jim řek a už to lítalo,honem CT,rentgen a pak už to bylo dobrý.....koukám holky už testujou a já tady teprve trnu jak dopadne kontrola a transfér...jsou to pořádný nervy,já už nejsem nejmladší,pojišťovna mi šlape na paty.......
2. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
winterska: kez bych to vedela.... :unamused: ted pouziji neco nechutne okridleneho...Trpelivost ruze prinasi!!!!!!! Tak cekam kdo me ukamenuje jako prvni :sweat_smile: sorry tem kterym muj "vtip" neprisel vtipnej...
2. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj sluldova, oni tam bydlí těch mých známích rodiče i bratr. Všichni bydlí v Sezimáku. Tak možná znáš ty druhé :slight_smile:

Já když ležela v nemocnici, tak sestřička z Budějovic také volala, co a jak.
Holky testujou, ale bohužel všechny negativně. :cry:
Já čekám, abych mohla zobat Estroferm a šup na KET. O nervech mi nemluv. Těch už jsem zažila moc a moc. Toto je naše 4. IVF (třetí bylo bez transferu). Věkově už taky nejsem nejmladší (ročník 1975).
Uvidíme co nás čeká příští týden. Já jsi jdu v pátek a v sobotu sednout do školy, takže přijdu trošku na jiné myšlenky. :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
rákosníčku, ty ses narodila, a já už chodila do školky , na mě nemáš :grinning: :grinning:
taky to mám za pár (2 roky a šlus s carem). A já fakt nejsem karieristka :unamused:
2. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojte kočky :wink:

Koukám, že zatím žádná obzvlášť dobrá zpráva, co mi to děláte? :angry: Ale jak říkají v CARu, ještě není nic ztraceno, tak držím palce. Kámoška tak loni taky červenila a to odcházel jeden bobek a druhý se nepustil a stále se nepouští, i když tentokát už jen těch jejích sukní :wink:

Jinak hlásím jsem po KO,ve středu je OPU :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ále koukám moje ročníky,no to mám radost,já už se bála že jsem tady sama stařenka a to nemyslím zle:slight_smile:)Já totiž když jsem přišla za svojí gynekoložkou že bych chtěla dítě tak mi řekla "ve vašem věku?",no koukala jsem jako tele a tak už to bylo pořád,v podstatě mi vždycky naznačila že otravuju.Když jsem přijela do Budějic tak jsem si připadala jak Alenka v říši divů a to doslova ...to je neuvěřitelnej přístup,prostě nádhera...
2. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hlásím, že už jsem taku ročník blížící se k 35 :wink: :grinning:
3. lis 2009 v 06:20  • Odpověz
Ahoj holky, mohla bych k vam? Jsem oproti vam trochu pozadu, ale snad vas brzy dozenu. Snazime se dva roky, letos na jare jsme o jedno mimi prisli, v lete dve neuspesne IUI a ted v patek jdeme na prvni pohovor k IVF, tak doufam, ze to bude litat a v prosinci zvladneme prvni kolo. :wink:
3. lis 2009 v 06:56  • Odpověz
ahoj,
koukám, jak tu řešíte věšk, jí jsem také "starší mamina" - za pár dní mi bude 35 :grinning: .
3. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Mili,tak jsem az ted zjisila,ze vam to nevyslo.Ale mate mrazacky,tak pak to vyjit musi.

Jasminko,ja ti porad verim,zkus jeste pockat.Vis jak to bylo u mne.Krvacela jsem,test jsem mela pozitivni 16 den a pak byla carka silnejsi.
To,ze to skoncilo mimodeloznim je jina,ale ne kazdemu se objevi druha carecka brzy po ET.

A kdyz uz se resi vek,ja mam za mesic 36 :angry:

Zapomela jsem tady pozdravit ostatni a hlavne nove prichozi.Zatim tady nakukuji malo,zacinam stimulovat az koncem listopadu.Takze mne ty nervy teprve cekaji.
3. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak jeste jeden prispevek do diskuse ode me: mne bude 36 v unoru. :angry:
3. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Skuldova,tak si mne rozesmala s tim tvym vekem.Ja se trochu divim,kdyz jdu k nam do CARu,tak tam je dost starsich budoucich maminek.Takze tam mi to neprijde divne.Na gynde je to horsi.Vzdycky narazim na mladoucke holcicky.

Kdyz jsem sla na druhe OPU bylo to v patek pateho a mela jsem stejneho dr.Rikala jsem mu,ze mi je asi souzeny a poprosila ho,aby to dopadlo lip nez minule.Dali jsme se do reci,jak dopadlo predesle ivf a nakonec se mne zeptal kolik mi je vlastne let.Kdyz jsem mu rekla,ze 35,tak mi odpovedel:jeee,vy jste jeste mlada. :wink: Vis jak se mi pak dobre spalo v narkoze. :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Larri - no já byla minule v CAR na KO a byly tam samé holky pod 30 a teď v Po na KO shodou okolností jsem byla se svýma skoro 35 nejmladší, dvě paní měly dokonce dost přes 40 :wink:
3. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Larri tak to se jeste posmejes,já už se dožila dokonce 37 let heč:slight_smile:Takže jestli dobře koukám tak jsem tady suverénně nejstarší :slight_smile:
Mám radost že je tady novej nováček,zdravím Cabalkova :slight_smile:
Prosím vás může mi někdo napsat jestli se mu po lékách ta sliznice srovnala natolik aby bylo možné jít na transfér??U nás to vypadá na 16.11. ale to jen tehdy když dopadne dobře kontrola,tak nevím jeslti už se začít klepat dopředu....
3. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Jooo a ještě musim reagovat na tu narkozu,to byla paráda,po sto letech zase chvilka tvrdého spánku ( doma mě uspávají paličkou na maso a stejně se jim za chvilku proberu).Akorát jsem zabodovala a pořádně si zachrápala :slight_smile:JO A MOJE SESTRA PORODILA V 41 letech takže nestrácejme naději :slight_smile:Jsme přece v nejlepších letech,v naprostém rozkvětu,to by bylo aby se neurodilo že jo:slight_smile:
3. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.