• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ahoj, tak koukám, že řešíte věk, mi bude 30,
Jsem 11dní po ET a dnes už jsem netestila, včera byl test sněhobílý, tak nevím, zatím ani nešpiním, ale nevím jak je to s tím utrogestanem? Můžu krvácet když mám nasazený ten utrogestan? Ještě asi trošičku pořád doufám.
3. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
nás to čeká asi ko :wink: ncem listopadu, teď jsem 18.DC a od neděle beru Proveru, v neděli začínám s inj. Dipherelin...
3. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
skuldova přeci jsme tady od toho aby jsme si pokecali.. jo jo není nad babinec.. nebo kelišky :grinning:

winter ještě vydrž já loni taky špinila a trošku krvácela a byli tam... vím uklidnění to moc není,ale vydrž a neztrácej naději....

teda holky ta diskuze se nám krásně rozjíždí to je super :slight_smile:

já jdu z achvíli do práce tak vás dočtu až tam nebo to nestíhám.. :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Edvi,kazdemu se druha carka objevi jinak.Nekomu hrozne brzy,nekdo musi cekat.Ja byla presvedcena,ze musim vydrzet 14 den,ale kdyz jsem zacala spinit a pak krvacet brala jsem to za ukoncene.Jenomze vikend,kdy jsem chtela testovat uz jsem zvracela.Myslela jsem,ze je to z nervua az pak,16 den,kdyz jsem spinila malo udelala test.

Pak mi to nedalo,zasla jsem si na krev a taky bylo potvrzeno tehotenstvi.Jenomze hcg jsem mela nejvyssi 244 a na utz nic.Cekalo se,jestli to bude mimodelozni.Ale trvalo to mesic,takze kdyz jsem musela na prijem do nemocnice,bylo to pro mne vysvobozeni.

Ted se na IVF moc netesim,mam velky strach,aby to nedopadlo stejne.Na minule IVF jsem se tesila az zacnu stimulovat a ted,kdyz si na to vzpomenu prepadne mne takovy divny pocit.
Poprve se musim priznat,ze se bojim,jak to vsechno dopadne.Mam strach z OPU,vlastne ze vseho.Divim se,protoze normalne jsem uplne v pohode.Doma jsme v klidu,zadne hadky,v praci klid.

Ale musim se vzpamatovat a bojovat,protoze bez IVF nebudu mit deti nikdy. :frowning2:
3. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Edvi - těžko říct, někdo začne krvácet i přes utroš, někdo až třeba 3 dny po vysazení...

Larri - já se taky minule na stimulku těšila a nemohla se dočkat jak to dopadne, teď to jde nějak mimo mně a celkem jsem se snažila ten další pokus oddálit. Poprvé jsem tomu docela věřila, protože kolem mně holky těhotnělz po 1. pokusu a teď tomu moc nevěřím a říkám si, že na zklamání je vždy času dost :grinning: :wink:
3. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahojte holky!

HLÁSÍM, ŽE NA MÉM RANNÍM TESTÍKU DNES 15 DNÍ OD OPU BYLA SLABOULINKÁ DRUHÁ ČÁRKA!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jen se ještě v tichosti utěšuju, aby to byla ta pravá, tentokrát už po třetím ETu, ta správná druhá čárka, která sílí!

Všechny vís moc zdravím a myslím na vás :slight_smile:
3. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Jasmi - určo je to ta pravá a sílící :slight_smile: Držím palce, tfuj tfuj tfuj :wink:
3. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
jasmin - tak držím palečky, ať čárka sílí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
dnes dopoledne jsem měla na návštěvě kamarádkou s 5měs. dcerou (to mimi z fotky v albu) a malá byla světová:slight_smile:.
Taky mi říká, že se mohlo jedno pustit, a to druhé se drží.. ale ty bolesti břicha, co jsem měla od včerejška, přes noc, a od rána jsou šílené, ale ms není tak silná, jak jsem čekala.
3. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Cabalkova -zdravím Gesťačku :slight_smile:

skuldová - nejsi, ja jsem taky 37 a po novém roce už o rok víc.. :confounded:
3. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Jasmin: super, držím palce at sílí. Taky jsem 15 den po opu, ale zatím nic.
3. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
edvi - a to ani nešpiníš? Kdy jdeš na kontrolu?
3. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
ahoj winterska tak já jsem dneska byla na tu krev a řekli mi že je negativní :frowning2: a odpoledne se mi rozjela dost silná MS :pensive: takže všem nadějím je konec ale máme ještě v zásobě nějaké bobíšky tak doufám že si pro ně za dva týdny půjdu a věřím že to tentokrát dopadne dobře :wink:
3. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
sido :cry: to je mi líto, aspon že máš ty mrazíky.. máš brzkou naději :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
a co ty testovala jsi dneska? mc ti to přeju aby jsi tam měla dvě čárečky :wink:
3. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Sido - to je škoda, moc mně to mrzí....ale spoustě holek se povedl KET díky tomu, že už nebyly tak hormonálně nabuzené a stihlo si tělo do KETu odpočinout, tak držím palce, ať jsi i ty tento případ :wink:
3. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
jojo, bohužel jsem to udělala a zase byl negativní :frowning2:
a bríško stále bolí jako v patnácti, se divím že nezvracím. Tehdy jsem blinkala každou ms :frowning2:
3. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahojky holky,tak se konečně dostávám k počítači a zírám jak se to rozjelo dneska:slight_smile:Celé odpoledne lítám po předsvatebních nákupech a uf už je to hotovo,teď už jenom čekat na den D:slight_smile:

Sido,je mi to líto,ale držím palečky a příště už to bude,to je jasný !! Já na svoji holčičku čekala skoro 4 roky a když si vzpomenu na ty nervy,no šílený....nakonec jsme to vzdali a vyrazili na dovču protože byla zplacená a pak měl přijít rozvod,ale na dovolený jsme se nudili a povídali si....no a domu jsem už jela těhotná:slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Skuldova- téééda, svatba! To je sladký! :slight_smile:

Sido i Winterska- mrzí mi to, ale je to náš osud!
Já psala odpoledne o slabý druhý čárce a sem určo též v prdý...e .ŠPINÍM...a bulím...jojo 4 iVF a dál u mě už nic...žádnej mrazák a konec všemu snažení o sourozence...Tohle je náš definitvně poslední pokus.Krev je růžová...a podbříšek bolí jako na MS. Sem 15 od OPU.
Ještě to teda úplně nezdávám, ale spíš nevěřím než věřím :fearful:
Ráno písnu, zda se ms rozjede naplno :frowning2:
Mě je 37 a měsíc...
3. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Mrzí mě, že sem vám prozradila jak to se mnou vypadá, ale opravdu to začalo hezky...to jen ta mrcha dělá nepokoje a tím se opravdu omlouvám těm, komu sem pokazila večer :frowning2:
3. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
skuldova - hlavne si tu svatbu uzij - po mne stále někdo neco chtel, ani jsem si nevypila kafe, ktery mi prinesli.. a sv. noc? škoda mluvit, četla jsem si, abych usnula, muž chrápal vedle:frowning2:.

jasmin - ještě nesmutni - mně dr. řekli, že není nic ztraceno, dojdi si na krev.. :slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
Tím jsem vlastně jenom chtěla říct že je to hodně o psychický podhodě,takže vám všem jí přeju maximum:slight_smile:)
3. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
Ahojky Holky,
Jasmino,to je mi srašně líto,zírála jsem na obrazovku až nevěřícně :frowning2: Můžu se zeptat proč už to nebudete zkoušet dál?Večer přece nikomu nekazíš když se svěříš a měla jsi ho zkažený hlavně ty né,od toho jsme tady abys měla komu písat:slight_smile:Držím palečky a na tu krev zajdi,naděje pořád je ....tak šup šup:slight_smile:Jo a mě už je 37 a 5 měsíců :slight_smile:
Wintersko,ze svatby už jsem pološílená a vyhrožuju že když nebude pořádná svat.noc tak ráno manželství anuluju:slight_smile:
4. lis 2009 v 06:55  • Odpověz
Dobre ranko,
Jasminko,porad verim,ze to bude dobry.Mela jsi zavedena dve,ne? To druhe se urcite udrzi,kdyz to jedno takhle zlobi.

Skuldova,ty uz mas holcicku? Ted jsem si to precetla.
4. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
Tak holky já dnes opět čistě negativní. jsem docela zoufalá. brečím už od rána. Nějak se s tím neumím srovnat. Na krev jdu v pátek, ale to je mi jasné, když na testu ani stínek.
Wintersko zatím ani nešpiním.
4. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky!
Díky, díky, díky...Jen se ten můj případ tak zamotal, že mi z toho nanic... Holky, já na krev nejdu, tím se stresovat nebudu...Ale díky...
Skuldová- zkoušet nebudeme, protože zaprvé sem vyplácala během 2 let všechny hrazené pokusy(bez mrazáčků bylo každé iVF) a za druhé, protože to finančně prostě nezvládneme a za třetí bych musela opět zdlouhavě přeléčit imunitu (ona se mi po vysazení léků zase vrátí na špatný hodnoty) a ten věk a má dědičná nemoc si nejdou ruku v ruce...
Tak asi tak. No jednu dcerušku mám a sem za ní vděčná pánubohu. Je jí 15 let a tak se budu upínat na to, že za pár let vyjde školu a pak už ze mě bude třeba babička :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Edvi, to je zvláštní, že na testu nic nemáš? Ty jsi byla na OPU 21.10? Já znám totiž holčinu, která našla druhou čárku až 21 den od OPU a taky už to tehdy vnímala jako za ukončené a ejhle... Dnes je jejímu Honzíkovi už skoro 5 let. Taky byl počat uměle...
Já na testu mám pořád slabou druhou čárku, ale právě proto, že sem včera špinila včer a ráno už i kousky(pardon),ale ještě to není klasická MS.Navíc je to růžový...
Jdu se dát do žehlení, abych přišla na jiný myšlenky
4. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Jasmin, na opu jsem byla 19.10. a ET 23.10. Ale byla jsem brzy, dnes jsem teprve 27DC tak možná proto ani nešpiním zatím. Jsem z toho nějak rozhozená a nemůžu se s tím fakt srovnat. :unamused:
4. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Edvi, tak to jo! Ok, já se držím, ale sem naměkko...Nemůžu se smířit s tím, co mám za sebou, kolik bolestí hlavy a migrén sem přečkala bez prášku, OPu bez narkozy a tohle trápení je mi odměnou...Nenaděláme nic...
4. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Jasmin právě , že se s tím taky neumím smířit co jsme všechno udělali a jsem naštvaná na celý svět co mám jako ještě udělat.Nechápu proč to prostě nevyšlo. Je fakt, že fyzicky mě to ani tak nezničilo jako psychicky a finanční stránka taky není k zahození. :frowning2: Ale u mě je asi fakt nejhorší ta psychika.
4. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.