• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Edvi,je mi to taky lito.

Presne citim co prozivas.Nejlepsi je si nekde poplakat,vzpamatovat se s jit do dalsiho boje.Ted si stejne musis dat tri mesice klid a pak zacit bojovat.
Bohuzel,nemame to tady nikdo jednoduche,ale proto tady jsme. :wink:
6. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Edvi - tak to je mi líto :cry:. Když ne ja, tak alespon ty to zvládneš.. Ale prý je tělo ted nabuzené hormony, tak můžete s partnerem na to za 14 dní skočit a třeba se zadaří přirozeně :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Manžel mi dnes koupil časopis Instinkt - je tam článek o IVF - i když si myslím, že zrovna Ivf tam hodně zatracují..
6. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
hezký večer,
koukám, že tunemáte vůbec pozitivní zprávy. :frowning2: To je mi líto kočky, je tady vůbec někdo, komu se to povedlo????

Paraple, nemáš dneska vědět počty embryí?
6. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Dckami - zatím to se to tu bohužel nehemží zrovna dobrýma zprávama, sakra :unamused: jinak my máme 9 z 12, zítra je ET ...
6. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
paraple - držím na zítra palečky:slight_smile:
6. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Wintersko nemůžem na to skočit přirozeně, na to nemám šanci, mám naprosto nepoužitelné vejcovody. totálně a nenávratně zničené :frowning2: takže já jedině ivf a musíme počkat aspon 3 měsíce na další stimulaci. No uvidíme, manžel trvá na změně Caru, takže se půjdem zeptat ještě jinde. :unamused:
6. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Winti - díky moc :wink:

Edvi - pokud nemáš z CARu kde jste byli dobrý pocit, klidně jej vyměňte, některé bohužel jen tahají z lidí peníze :unamused: Má manža nějaký konkrétní důvod nebo jen pocit, že je lepší změna?
6. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Paraple, my máme sice dobrý pocit z dr. ale jinak , prostě je to car který nemá moc dobrou pověst a dneska ho dostalo to, že ze všech co jsme tam byly na krev to nevyšlo ani jedné a má nějak pocit, že další pokus uskutečníme jinde i za cenu dojíždění. Takže se půjdem příští týden aspon poptat co a jak a uvidíme. snad se z toho nějak otřepem brzy. fakt psychika je nejhorší.
6. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Edvi - ono není šprochu aby nebylo pravdy trochu a když má CAR špatnou pověst, tak to je blbé. My jsme právě v místě bydliště vůbec nešli, protože "náš" CAR má pověst příšernou. Dojíždíme 100 km a jde to, i když je to náročné.....držím palce, ať se rozhodnete nakonec co nejlíp :wink:
6. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky, žádné pozitivní zprávy nečtu. :frowning2:
Edvi, mohu se zeptat do jakého CAR jste chodili. Pronatala Spa Karlovy Vary kam chodím já, je už moje 3. CAR. Začínala jsem v ART České Budějovice. Po dvouch neúspěších jsem přešla do ISCARE Praha a nakonec jsem až ve Varech. Do Varů jsem přešla kvůli dr., který přešel z ISCARE do Pronatalu.

Já jsem od rána seděla ve škole a vůbec mi to tam nebavilo. Naštěstí zítra jdu jen rána na němčinu a potom už ne. Odpolední přednášky vynechávám. :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
mě gyndr. poslala do gennetu, ale kolegyně mi doporučila gest - jí samotné se tam ivf hned napoprvé podařil a má krásnou holčičku, které budou za měsíc už 3 roky. Uvidím, co mi dr v caru v pondělí řekne..
6. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky tak v pondeli jdu na odber vajicek...chci se zeptat jak dlouho jste pak odpocivaly...jde mi o praci jestli nebude nic proti nicemu vyrazit do prace v utery???IVF je cely tajny nikdo nic nevi...tedy az na par lidi. Budu mit dovcu ale az po transportu...sorry nevim jak lip to napsat :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Vomata ja mela dvakrat OPU v patek a zrovna mi vysel volny vikend.Zalezi asi na tobe.Stejne po OPU pujdes domu a do rana se vyspis.Par dnu na to budes mit transfer,takze budes doma.

Winterska,ja s tim clankem vubec nesouhlasim.Holcina od nas z CAR psala,ze ji u nas stoji nehrazeny pokus 37.000,-a tahle dala za hrazeny 40 000,-? A jako na jatkach si nepripadam a kdybych si o tom s dr.chtela popovidat,tak verim,ze v tom problem nebude.
Kdyz jsem lezela na sale pri OPU s roztahlyma nohama,tak si dr.ktery mi delal odbery povidal a snazil se mi rozmlouvat dvojcata. :wink:
6. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj kočky, za chvili frčím na ET, tak jsem vám přišla popřát krásnou sobotu :wink:

Vombata - mně bylo po obou OPU dobře a druhý den jsem byla v práci až do ET, jednou mi to taky vyšlo na víkend, takže jsem jen v Pá hned druhý den šla do práce. Záleží jak to budeš snášet, já teda neznám ze svého okolí nikoho, komu by bylo moc špatně, jen minule se mnou byla na OPU holka, ale to byla hysterkam skucela jak kdyby ji palili za ziva a kdyz se nikdo z personalu nedival, tak byla úplně OK :wink:

Larri - taky nesouhlasim, my byli na dost drahe klinice, meli jsme vsechny nadstandardy, leků jsem mela mraky i vysoke davky a vyslo by nas to (pokud bych nedarovala) na 26 tis., za darcovstvi mi odecetli 10,500 :wink: A kamoska v Brně v Heliosu platila jako samoplatce okolo 55 000, ale i s PDG, za coz je pekna palka a vsude to nedelaji
7. lis 2009 v 05:20  • Odpověz
Paraple,
tak ti přeji úspěšnou sobotu, ať se ET podaří a za chvíli máš //. :slight_smile: Máte jich hodně, takže budou i marazáčky, to je paráda. Kolik si jich necháš zavést?

Zatím se loučím, musím uklízet, povlíknout, za chvíli dorazí holka, spala u kamarádky. táta nám odjel do Prahy na zápas, hraje vodní pólo. Tak jsem na víkend sami. Odpoledne jdeme do mateřského centra, synovec tam slaví 1. narozeniny :dizzy_face: .
7. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
paraple taky držím palečky aby jsi za těch nekonečných 14 dní našla na testíku \\ :dizzy_face:

holky já byla s manželem a s kamarádama na výletě v Polsku va Warsavě a ve Wroclawi tak jsem nebyla doma a doufám,že vás brzy dočtu :slight_smile: výlet se podačil a já přišla i na jiné myšlenky :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
jasmin a edvi to je mi moc líto :cry: :pensive: ale nesmíme to přeci vzdát a budeme bojovat přeci dál....
holky držte se ...myslela jsem ,že si přečtu hezčí zprávičky.......
7. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Holky díky :wink: ET byl v rámci možností příjemný, mám 2 embrýsky a uvidíme. :wink:

Mili - to jsi se měla fajn, člověku to pomůže se odreagovat, aspoň trošku, viď?
7. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Dckami - ani nevím, jestli a kolik bude sněkuláčků, embryoložka šla domů dřív, než jsem se stihla zeptat, tak si tam buď brnknu nebo počkám do hCG :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
paraple jo jo to jooo... tak si je hyckej a at se jim u tebe libi a jsi moc mile prekvapena moc ti budu drzet palecky,... :wink: :dizzy_face:
7. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
paraple,drzim vsechny prstiky co mam,at to vyjde. :wink:
7. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
paraple - část máš za sebou - tak jen vydrž a opatruj se!!! A ať se manžel o tebe stará!!!! :slight_smile: Držím palce :sweat_smile:
7. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Díky holky moc :wink:

Mili - no to bych teda překvapená byla, přiznám se, že tentokrát to jde nějak mimo mně a moc s tím nepočítám,ono je pak to zklamání takové snesitelnější :wink: :grinning:
7. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
paraple vím o čem mluvíš,ale milé překvápko je milé překvápko :wink:

je zimní čas a já se dala zase na vyšívání,takže samo,že sem budu chodit a číst a i psát budu ,a pokud to bude možné,tak to vyfotím a ukážu vám ty moje výtvory samo nepočítám,že tady vydrží páč mi je určo smažou,tak až něco bude,tak dám echo :wink: :slight_smile:
7. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
no vidíš Milenko, já si dnes udělala vycházku do města. V centru byla výstava Krajkářské trhy - příště tě tam třeba potkám :slight_smile: Moje babička háčkovala a pletla, mamča pletla, šila, a ted delá patchwork a prodává ho do Německa.. A já? já si sotva ušila záclony a povlaky na polštářky.. holt jsem po tý druhý babičce :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
Krásnou neděli dámy :wink: My jdem dnes k tchýnu na oběd,aspoň nemusím vařit :wink: :grinning:

Mili - jasně, takové překvápko bych určo neodmítla :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Winti - každý nemůže sedět u domácích prací doma, někdo musí zdobit ten náš šedý svět venku :wink: :grinning:
8. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Para - to se máte:slight_smile: mě manžel slíbil oběd v restauraci, ale ještě spí.. V noci pracoval, tak to bude spíš večeře.. :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.