• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Winti - vecere taky dobra , ne? :wink: My uz v restauraci nebyli ani nepamatuju, ach joooo :unamused: :wink:
8. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
příjemnou neděli,
paraple - opatruj sebe i mrňousky, hezky odpočívej a podávej zprávičky, jak se cítíš. Teď si "neprokazatelně těhotná" :grinning: .
Mě od rána bolí zub, nevím který, ale už mě od toho bolí celá pravá strana spodní čelisti a vystřeluje to k uchu. Auauuuu :angry:, bojím se vzít nějaký prášek, tak tady trpím :cry:. Pokud to nepřestane, ráno letím k zubařce. Připadá mi, že jsem tam byla nedávno, ale bylo to v březnu, to zase není taková doba.
8. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Dckami - jj však si to taky užívám :wink: Loni jsem byla těhu celých 14 dní a tentokrát budu min. dalších 14 dní, to už budu pomalu zkušená těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
S tím zubem nezávidím, to je vždy kříž....leda vypláchnout slivovicí, ale n e p o l y k a t !! :wink:
8. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
winterka jéé to je škoda ,že jsem nemohla něco podobného vidět já tohle moc ráda a jinak pletu taky a háčkovala jsem na základce,ale to mě moc neoslovilo,ale teď zase nad tím pátrám a asi něco zkusím... mprostě tu zimu nějak musím přežít aby mi to nějak rychle uteklo :grinning:

paraplíčko japak se cítíš ? odpočíváš ?
9. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
dckami a co zub ? už dobrý ??? au au asi nic milého......
9. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Mili - snažím se odpočívat i když mi to moc nejde :grinning: Právě jsem domyla nádobí, dokuchtila pizzu a jdu si pustit DVD, člověk by neřek, jak za jistých okolností tě může pizza unavit :wink: :grinning: To bude ten utroš, největší svinstvo ze všech těch pilulek a injekcí :angry: :wink:

Já plést neumím, jen šít :frowning2: I když kdysi jsem vyšívala a háčkovala, ale nemám tu trpělivost...šití je fuk fuk a máš šaty :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Tak já po utroši unavená nejsem... asi to máš každý jinak
9. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
To asi jo, já jsem po něm přibrala skoro 20 kg, ale to jsem ho brala téměř 2 roky vkuse :unamused: Možná už jsem na něj "alergická" :grinning:
9. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
paraple já beru duphaston přes 2 roky taky a taky mám přes 29kg nahoře a nejvíc mě mohlo vytočit,když jsem přišla k obvoďačce a ona mi jen kázala a kázala,tak jsem se jednou vytočila a čekla jí co mám jako dělat když beru hormony a jde to nahoru samo,že kdyby snědla to co já ,tak umře hlady.... a byl klid a pak ted když jsem si šla vybíhat předoperační,tak sestra taky,že jsem přibrala a dr se mě zastala to jsem koukala,ale zase pro změnu jak tam mají hromady papírů a lejster,tak mi stratili výsledky z krve,tak jsem si musela letět do laborky přes půl města,tak to asi byla poslední kapka,tak jsem se šla přehlásit k jiné dr.... a jinak já po utrouši byla taky jako kdyby mě někdo bacil do hlavy a vždycky jak jsem si lehla,tak jsem usnula..... škoda,že ho teď neberu,protože mám ranní a to já mám problém s usínáním :grinning: bych si jeden loupla a spinkala jak mimi :grinning:
paraple z toho si nic nedělej,já zase neumím ušít ani ty šaty,třeba je to rychlé,ale nevím jestli bych to zvládla ikdyž jsem si jako puberťačka ušila sukni a kraťasy... ale nějak mi to asi k srdci nepřirostlo :grinning:
9. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Mili - no já mám na doktory štěstí, jediný kdo mi kázal o obezitě byl doktor z minulého CAR:unamused: Tam už naštěstí nechodím, teď chodím do jiného a doktor odtud mi jemně naznačil, že je třeba zhubnout. Tak jsme šla do specializované poradny a doktorka říkala, že to bude těžké, když je to po hormonech a že se jí snáz podaří zhubnout holku se 120 kg, která se cpe čokoládou a hranolkama než mých 90 kg, protože můj denní příjem kJ byl na hranici bazálního metabolizmu, jinak bych už se neunesla.Naštěstí se mi povedlo dát dolů 12 kg a pokud se nepodaří IVF, jdu do toho znovu :wink: Ale byl to teda krutý boj :grinning: :grinning:
Co se týče šití, tak už nešiji, dneska se to nevzplatí, látky jsou drahé a oblečení koupíš dnes doslova za pár korun :wink:
9. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
ahojky všem.
Pláču a pláču.. Dr. mi podle jakéhosi "lepšího" těhu testu potvrdil, že těhotná nejsem, Ani mě nezkoukl po UTZ . No v každém případě jdu ve středu do práce (Alespon jeden den jsem ukecala). Klidně už v lednu můžu požádat od nový IVF..
9. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Winti - to mně mrzí, drž se a nabírej síly na další pokus :wink: Ten už se musí povést :slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
winterska jejda to mě moc mrzí...... je mi to moc líto,že to nevyšlo.... chjooo máme tady nějakou smůlu,tak snad se nám jí podaří prolomit..... :pensive: :frowning2:

paraple a můžu vědět jaká je ta spešl poradna ? :confused:
9. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj ahoj, tak jsem zpět z lázní, co je tu nového? :slight_smile:
Jinak na naše webovky jsem dala fotky z lázní, tak pokud má někdo zájem, písněte IP a já vám pošlu adresu :slight_smile:

Jo a k tématu - zítra jdu vyfásnout léky, takže bych asi za týden začala stimulovat, do tématu IVF v listopadu se tedy ještě vejdu :wink:
9. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Nazdárek dámy :wink:

Len - vítej nám :wink: Odpočatá a vyrelaxovaná?? :wink: :wink: Jinak supr zpráva, konečně další adeptka na brzké // :slight_smile:

Mili - normální poradna pro snížení váhy, akorát ji asi nakonec změním, teda ne že by tam nebyli dobří, ale jela jsem v postatě na proteinové dietě, samé sýry, šunka, maso s minimem příloh a horou zelenny, ale zjistili mi polymorfní mutaci pro C677T, tzn. že mám v těle víc homocysteinu a tomu právě vysoké dávky proteinů škodí...no nebudu předbíhat, třeba nakonec objevím // a mám chvíli po starostech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
Ahoj Paraple - maximálně :sunglasses:
Když je tu řeč o hormonech a váze, mám neskutečnou kliku, že se mě to žádným způsobem nedotklo. Tím, že jsem idiopat, bylo vždycky vše celkem OK, takže jsem se Utrogestanu a spol. vyhýbala jak čert kříži a mockrát v životě ho nebrala, vždycky jsem si dokázala vyhádat, že ho nepotřebuju (ale někdy je to sakra těžký, ti doktoři ho s oblibou dávají pomalu preventivně). A kdykoli jsem ho brala, neskutečně jsem trpěla, a to i v následujících cyklech :zipper_mouth: Taky mám rozhašenou štítnici, takže pár "neshoditelných" kilo nahoře mám, ale naštěstí opravdu jen pár. Ale je to boj, to jo, každej dortík (a sladký já ráda :wink: ) je pak tvrdě vykoupen :wink: Ale je to začarovanej kruh - kvůli neplodnosti do vás cpou tuny hormonů, po kterých přiberete, načež pak nadváha pomalu šanci na otěhotnění snižuje, ach jo :confounded:
10. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Len - jsem si to myslela :wink: :grinning: Taky bych si dala říct lázně....a to sis lázně vydupala sama, nebo ti je nabídli v CARu?
Co se týče kil, tak my nemenstruující anovulačky jinou možnost než taková svinstva jako utroš nemáme....je teda pravda, že mi spolu s clostilem ovulci nastartoval, takže teď mám každý měsíc krásnou křivku BT, ale těch 20 kg je naprd. Navíc když ti pak doktor nadává, že jsi přibrala, jako bych za to mohla...jo a dortík, co to je?? :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Hm, tak to do lázní nejezdi, jsem tam zkonzumovala dortíků více, než by bylo zdrávo, musela jsem to pak kompenzovat intenzivním plaváním, takže jsem nakonec nabrala jen půl kila, ale sama se tomu dost divím, čekala jsem tak pět :grinning:
A jinak - doslova jsem si to musela vyhádat a vydupat, přitom když už jsem tam byla, byla jsem jeden z "nejtěžších" případů, co jsem tam potkala, naprosto běžný je posílat tam holky po rutinní operaci slepáku (laparoskopicky!). Takže tady jsem s doktorama bojovala a ti lázeňští mi to naopak velice schvalovali :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Len - no člověk zírá s jakýma prkotinama se někdo dostane do lázní, zatím co ty se musíš doprošovat :confounded: Pokud nevyjde IVF, tak si taky dupnu....když budu taky hooooodně plavat, budu si moct dát i ten jeden dortík, mňam :grinning: :grinning:
A jaká byla nejpříjemnější procedura pro tebe?
10. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahoj holky, píšete, že jste po Utrouši unavené a ospalé. Měla jsem to samé. Byl to dobrý uspávací prostředek. :slight_smile:

Zjistila jsem, že mám po této stimulaci 3kg nahoře, tak jsem se rozhodla trošku změnit jídelníček.

Mili, dala jsi mi inspiraci k vyšívání. Už nevím co bych doma dělala. Je to strašně dlouhé. Takže v pátek vyrážím směr galanterie na nákup. Dříve jsem vyšívala také. Pak jsem to odložila a teď jsi mě nakopla. :grinning:

Jinak čekám na cyklus a začneme s přípravou na KET. :slight_smile:
10. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Rakosnicek - super zpráva, hurááá na ketík :wink: Já momentálně nepřibrala nic, ani loni. Paradoxně po IVF nepřibírám :wink: :slight_smile: Asi je to tím, že utroš se bere jen 14 dní :wink:
10. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Paraple, zase v tom hotelu, kde jsem bydlela, dělali takový ty minidortíčky na jedno-dvě kousnutí :grinning:
Jinak jsem si paradoxně moooc užívala bahenní koupele, sice bylo trochu nedůstojný, když to bahno cpali i dovnitř a pak ho vyplachovali, ale my neplodný, co se roky trmácíme od doktora k doktorovi, už bez problémů roztáhneme nohy bez problémů, co? :confounded:

Jo a mám léky - Menopur a Orgalutran.
10. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Len - máš pravdu, nás už jen tak něco nezaskočí a "nezastydí", bohužel no :unamused:

Super zpráva, a kdy to vypukne??
10. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem byla v PO na punkci a na svete je 15 oocytu zitra budu volat do Pronatalu jak to vypada kazdym dnem cekam transfer...jsem nervozni tim krasnym zpusobem verim jako nikdy v zivote :slight_smile: Mela jsem docela bobky z te punkce ale bylo to vpoho veskerej personal byl naprosto perfektni!!!!!
10. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
Vombi - gratuluji k úrodičce :wink: A držím palce ať vydrží co nejvc nejkvalitnějších bojovníčků :wink:
11. lis 2009 v 06:57  • Odpověz
Ahojky Holky,ták jsem se včera dozvěděla že 16.11. jedeme na KET,ale ještě budeme čekat na telefon jestli mrňata přežila rozmražení.Takže zase čekání..ach jo...
11. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky,neprecetla jsem vas,ale ted jsem jenom nakoukla co napsala Len.Ja chtela do tech lazni hlavne kvuli tomu,aby mi davali bahno dovnitr.

Znama tam byla a kolegyne se ji smaly,protoze to nemely a ze srandy to rekla sestricce.A at pry se smeji dal,je to nejlepsi na neplodnost a jedna ta kura stoji asi 1000,-
Kdyz jsem mela po mimodeloznim,tak mi rikala znama at jedu do lazni a vyzaduji tuhle proceduru.Hned po laznich otehotnela pri 1.ivf.
11. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Skuldova - super zpráva, držím palce ať se bojovníčci drží zuby nehty :wink:

Larri - no asi to má něco do sebe :wink: Mamča kdysi byla taky ve FN na bahně a za pár měsícůjsem byla na světě :grinning:
11. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Jo a ještě k tomu bahnu, teprve krátce tam teď používají tampóny v síťce - síťku zavedou a do ní natlačí bahno. Dřív se prý bahno zavádělo rovnou a pak nešlo pořádně vypláchnout a pak ještě pár dní vypadávalo. Ta síťka je super, vystačila jsem si jen s intimkou :slight_smile: A bezvadně to hřeje :slight_smile: Ale přesně bylo vidět, kdo je tam kvůli neplodnosti nebo něčemu vážnějšímu a kdo ne. V té skupině po slepáku a tam se našla hromada brablajících holek, kterým to přišlo nepříjemné, nedůstojné a tak (no, popravdě bylo, co si budeme nalhávat :grinning: ). Pokud tam byl někdo kvůli neplodnosti, většinou to přijímal s pocitem - když to dokáže pomoct, jsem vděčná, že to můžu absolvovat, přežila jsem v životě horší věci.
11. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.