• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Díky,budu se držet,je to dva dny po svatbě tak snad už budu v klidu:slight_smile:My ještě nemáme jistý jestli jedeme,uvidí se jak to dopadne po rozmražení...ale věříme že se budou mrňata držet....Nějak nestíhám,tak nepročítám všechno,ale téma lázně je super,kdysi mi to vyprávěla kamarádka s tím bahnem a dost jsme se nasmály...
11. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahojky sem cela nervozni zitra nebo v patek jdu na transfer :slight_smile: zitra rano volam do Pronatalu a bud zavelej at prijedu nebo mi reknou zavolejte zitra :slight_smile: muzete mi nekdo prosim napsat jak ten transfer probiha popr. co se bude dit pak? Vse mi to budou rikat ale chci byt uz informovana :grinning:
11. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Vombata, lehneš na kozu, roztáhneš nohy a zavedou do tebe tenounkej katetr, kterej pomalu ani neucítíš... Někde k tomu používají i ultrazvuk a někde se potom kratší či delší dobu leží, ale v podstatě je to z celýho toho šílenýho procesu nejmíň nepříjemná záležitost, držím palce :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj skuldova, tak Ty už pojedeš na KET jo? Tak gratuluji. Já až konec listopadu, začátek prosince :wink:
11. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Len: Musim se smat!!!!! :grinning: az se me i kocour lekl....popsala si to suprove fakt :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Nazdárek vespolek :wink:

Vombi - přesně jak píše Len, je to jako běžná prohlídka na gyndě :wink:
11. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jo jo Rakosníčku,dočkali jsme se,ale je to první pokus tak se na to pokoušíme moc nemyslet,prý to na poprvé vychází jen zřídka.Už jsme si zamluvili příjemný penzionek a pojmeme to jako svatební cestu:slight_smile:Díky za gratulaci a tobě držím moc palce:slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj skuldova, můžu se Tě zeptat jaký penzionek jste si našli? Jelikož je to náš poslední pokus, tak přemýšlím, že bychom tam po KET zůstali do druhého dne a pak se teprve směr domů. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
rakosnicku tak to jsem ráda,že jsem tě takhle inspirovala :slight_smile: tak šup šup at v tom nejedu sama :grinning:

len ahoooooj a vítej doma z lázní a super,že jdeš do boje takhle ... nooo každopádně i kdyby jsi začala v prosinci,tak my by jsme tě přeci nevyhodili aby jsi šla písat jinam :wink:
jinak nám se ET nevydařilo,takže asi po novém roce půjdeme na ket...
12. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Rákosníčku je to penzion u Vlášků,mají i stránky.My hledali něco cenově rozumnýho a tohle se nám líbilo uplně nejvíc i to jak to tam vypadá.jinak je tam mraky penzionů,ale chce to hledat a porovnávat a to je celkem fuška,trvalo nám to dva dny:slight_smile:My tam zustanem hlavně proto že to máme domů moc daleko a minule když jsme jeli domů po odběru vajíček tak mi bylo hodně zle a pak jsem dostala ten syndrom a bylo po srandě...
Od kud jsi jestli teda nejsem moc zvědavá:slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj, bydlím cca 10km do Písku - ve Vráži. Myslím si, že kilometrově na tom jsme skoro stejně :wink:
My jsme nali jeden penzion kousek od Pronatalu a cenově dvoulůžkový pokoj 800,-/noc. Což se mi zdálo docela dobrá cena.

Cesta domů po OPU byla pro mě taky šílená. Když jsme ráno přijeli do Varů, tak hned na začátku frézovali silnici a cítila jsem každý hrbolek. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj Mileno, to je mi líto :frowning2: Ale aspoň, že máte něco v mrazáku pro KET :wink:
Jinak já musím začít teď, protože mi schválení pojišťovny platí jen do 1.12. a prodloužení by sice bylo technicky možný, ale složitý a navíc do toho polezou Vánoce a Silvestr a tak, takže by mi to posunuli až na leden, což by v mém případě znamenalo to posunout tak o 2-3 cykly. Takže pevně doufám, že MS teď dorazí, jak má (a naposledy) :wink:
12. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahooooj kočky :wink: Mně vám dnes tak bolí prsa, že to ani není možný, zas....utroš :confounded: :wink:

Len - tak držím palce ať to vyjde už teď, po těch lázních je obrovskáááá šance na úspěch :wink: ,
12. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
ahoj holky, asi trochu vybočuji, ale nás to čeká někdy na přelomu listopadu a prosince :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj Miren, to neva, vítej mezi náma :wink: |Kam chodíš a které IVF to bude, smím-li být tak smělá :wink:
12. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
paraple98 ahoj chodíme do Brna. Čeká nás ICSI. V úterý jsem dobrala Proveru, tak teď čekám MS. Jinak teď píchám Dipherelin a přibude mi pak ještě Merional... :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Miri - takže 1. pokus?
12. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
jo jo 1. pokus :slight_smile:
12. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
Miri - tak držím palce aby byl i poslední :wink:
12. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
díky, doufám, doufám :wink:
12. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Miri - nestačí doufat, musíš pevně věřit :wink: :grinning:
12. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
tak tedy veřím - pevně :sweat_smile:
12. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
mirenkam ahojky a vítej mezi námi tak hodně štěstíčka do prvního boje a doufám,že posledního :wink:

len tak ti moc přeju aby to byla opravdu poslední mrcha co dorazí a aby to konečně dopadlo :wink:
12. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Milen, zítra ráno vyrážím do města. Jdu koupit kanavu + bavlnky na vyšívání, ale začnu asi až po 22., protože v sobotu (21.) píši zápočtový test z Genetiky a musím se něco naučit. A vím, když bych sedla k vyšívání učení by šlo stranou. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Dobre rano,
libi se mi jak jste tady vsechny pozitivne naladene.

Mili,ty jsi velky bojovnik,urcite se brzy povede.

Mirenkam,ja taky budu patrit do nove diskuse listopad,prosinec.Kolem 20teho bych mela dostat mrchu a pak zacnu pichat A nemam mit OPU driv jak 12 den,tak to vyjde na prosinec.
8.prosince mam narozeniny,takze to budu mit jako darek a na Vanoce najdu // a budu darek pro vsechny.
Aspon nemusim behat po obchode a schanet darky. :wink:
13. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu se k vám taky přidat?
Jsem na tom podobně jako Mirenkam - čekání na ms a poté 1.IVF. V neděli jsem dobrala HA a ted již 30 DC stále čekám, tak doufám, že už mrcha brzo dorazí, doufám, že dnes :slight_smile:
Věřím, že se nám všem ten nejkrásnější vánoční dáreček podaří.
V Olomouci po x dnech svítí krásně sluníčko, tak je to hned veselejší.
13. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj, vezmete mě taky mezi sebe a poradíte? Včera jsem byla na ET, mám břicho jako balón (no spíš jako balónek), pobolíví, bolí mě i prsa. Je to po Utrogestanu?
13. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
No jo ja to mam taky nameti v prsou a takovy nadmuti ... jsem dnes cerstve po transferu tak verime ze to dopadne nejlip!!!! I kdyz je patek 13. :grinning: (nejsme povercivi) jen dotaz ET je co? to je punkce? :sweat_smile:
13. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
ahoj holky muzu se k vam taky pridat jsem 5den po ET tak at mi to cekani rychle utika
13. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Loty ja mam taky bricho jako balon myslim ze je to tim utrosem
13. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.