• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ET je transfer.
Jste-li také takové nafouklé, tak už jsem klidná (ale nelíbí se mi to :wink:
13. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
to bude dobre uvidis me trosku i boli,ale snazim se na to myslet,ikdyz to teda moc nejde nemyslet :wink:
13. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Jo dikes za info jsem z tech vsech zkratek zmatena :slight_smile: jsem jak balonek doufam ze to ustoupi abych uz ted si nemusela kupovat nove kalhoty... :sweat_smile:
13. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
a kyz to klapne tak ho budem dlabat jeste 3mesice :grinning:
13. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
vombata jak se citis po transferu doufam ze jsi v pohode a uzivas si to :wink:
13. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Diky za zeptani :slight_smile: sem vpoho celej den lezim...a zitra uz muzu neco jen lehce delat tak se tesim to valenise je hrozne vycerpavajici :grinning: a za 14dni se uvidi kdy jsi byla na transferu ty?
13. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Uz sem si to nasla:slight_smile: tak 5.den jsi nedockava?Asi hrozne co?Uvidis ze to vyjde :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
ja byla v pondeli a abych pravdu rekla tak me to valeni taky nebavilo vydrzela jsem to prvni den a pak uz ne :wink: :wink: tak snad se mimisci udrzi :wink:
13. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
ja doufam,porad tady ctu ty diskuze kdy holky testuji atd.ale abych pravdu rekla tak se bojim treba ten 10den testnout nechci byt zklamana.a kolik mas mimisku ja mam dva :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak hlavne zadny gruntovani a tahani tezkych nakupu... :wink: mam trochu starosti s tim nafouklym brichem myslim az pujdu do prace nikdo nic nevi a najednou prijdu nafoukla..no snad to nebude tak videt...sem blba zabejvam se trivialitama :grinning:
13. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ja taky a co sme se bavily s holkama V Pronatalu tak mely vsechny 2 mam nasazeny bojovniky (sami se prokousali) :grinning:
13. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Chapu ze se bojis ... premyslim co bych udelala ja ... asi bych to nevydrzela ... mam testovat za 17dni...nevim nevim taky to asi zkusim driv :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Já měla pokaždé dva... Poprvé jsem na všecko kašlala, chodila do práce, na výlety... a jeden se chytnul. Podruhé jsem se válela a poflakovala na neschopence a nechytil se ani jeden. Testovala jsem pokaždé 15 dní od transferu - toť statistika :grinning: Teď, kdyby to klaplo, bych zase ráda dva, na nějaký polehávání se vykašlu a test zkusím dotřetice 15 dní od transferu - když to vyšlo, // už tam byly nádherný :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj Holky,koukám že tady zavládla celkem pohodová nálada,to je fajn:slight_smile:Já se dneska vdávám tak už dvě hodiny sedím u počítače a přemejšlím co sníst nebo vypít abych se uklidnila,se mi klepou ruce tak že sotva tlapu těch pár písmenek:slight_smile:
Ale hlavně musím napsat že v pondělí jdeme na transfér,už nám volali že dva tučňáci se mají čile k světu,tak budeme doufat že jim to vydrží:slight_smile:Zítra vyjíždíme směr K.Vary :slight_smile:
14. lis 2009 v 06:18  • Odpověz
tak hodne stesti v manzelstvi :slight_smile: :slight_smile: a at ti to v pondeli dobre dopadne pak dej vedet :wink:
14. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky skuldova, hodně štěstí do manželství a v pondělí ještě víc štěstí ať se tučňáčci chytí a nepustí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak vítám nově přichozí. Hezky se nám to tady rozvinulo :slight_smile:
14. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Len tak ty se chystas na IVF tak at ti tabletky dobre sednou a hodne stesticka.taky vubec po ET nepolehavam mam uz dve ditka tak to ani nejde ikdyz uz jsou trosku vetsi :wink:
14. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
dekuji za privitani preji krasne ranko :wink:
14. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Vamb asi to taky nevydrzim a testnu driv :slight_smile:
14. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
dobré ráno všem...
skuldová: Máte na to dneska nádherné počasí, tak se nenervuj, všechno dobře dopadne :slight_smile:

jinak já jsem pořád strašně nafouklá, asi jako kdybych snědla kilo fazolí, ale nic nadýmavého jsem nejedla. Chodím tady v předklonu a už nevím, co bych s tím udělala. Nemáte někdo nějaký tip?
14. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Dobre rano vsem :slight_smile:
Lotyna:ty jo to mam uplne stejny!!!Vcera swem byla na ET a uz pred tim jsem zacala trpet nadymanim ale trochu jineho typu nez kdyz snim...treba cocku...bricho nafoukle jako kamen myslim ze to dela ten 'Utrogestan sme se tu shodli ze to bude asi ono...ale abych se vratila k tve otazce cío s tim???to nevim... :unamused: ale taky s tim chci neco udelat jestli bude vubec co :slight_smile:
14. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj,koukám,že nafouklá nejsu jediná.byla jsem ve středu na odběru vajíček a papám Utrogestana zitra jedem na ET
14. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
tak zitra hodne stesti :slight_smile:
14. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
dějkuji moc
14. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Tfuj tfuj :dizzy_face: bude to brnkacka a vsechno dobre dopadne :wink: :sunglasses:
14. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
nevím,jestli to s tou brnkačkou bylo na mě,ale mám už tohle jednou za sebou,letos v srpnu,ale nevyšlo to.Takže tomu velkou šanci nedávám.
14. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
lariri
ahoj :slight_smile: já čekám MS nyní (30.-32. DC má podle stimulačního protokolu příjít - teď jsem 29.DC)¨. Jinak jsem od 16. do 25. dne brala proveru tbl. a od 23. dne už píchám injekce dipherelin... Jak dostanu MS, tak začnu choedit na odběry krve a ultrazvuk a koncem listopadu by měl být odběr vajíček a pak transfer.... :wink:
14. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
d.h.86: Musis verit!!!!!!Coz urcite v hloubi duse delas jinak proc 2.pokus...moje dr.rika ze je to nejvic o psychice a naordinovala mi klidecek a z niceho si nedelat hlavu...neni to sice uplne jednoduchy ale musime se snazit :dizzy_face: proste si musime setrit nervy na male urvance :grinning: protoze budou!!! :wink:
14. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Včera jsem voalal ohledně transferu,tak ze 4 už byli jen 3 vajíčka.Dnes jsem volala opět s velkým strachem,ale zatim se drželi všechny tři.A dvě z nich dokonce měli už 10buněk,Tak nevím,jestli to je moc nebo málo,ale nás to potěšilo.Minule totiž mělo jedno 6 a druhý 8buněk a nedopadlo to.Tak snad se ted alespon jednomu z nich u mě bude libit a vydrží u mě 9měsicu.
14. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
URCITE JO :wink: HLAVNE ZADNA NAMAHA NECH SE OBSKAKOVAT :sunglasses:
15. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.