• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ahojte kočky :wink:

Vítým všechny nově příchozí a držím palce na // :wink:
15. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
jj,to se nechávám obskakovat.Dnes mi vrátili dvě morulky,tak uvidime.A cestou zpět jsem musela ležet v autě.
15. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
d.h.86: Tak držíme palce. To je jako u nás, já nesmím zvednout pomalu ani krabici džusu:slight_smile: Jinak včera večer si přítel položil obličej na moje břicho a volal haló, morulky, tady je váš tatínek!
15. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
to je náhodou moc roztomilý.A ty budeš vědět kdy,jestli jsi těhu?Kdypak jsi byla na Et?
15. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Na et ve čtvrtek, takže budu čekat ještě hóódně dlouho. Zatím doufám, že tam ještě jsou, protože mám pořád pocit, že je tam nějak utlačuju...
15. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
TAK HOLKY VCERA JSEM TROSKU SPINILA ALE JEN JEDNOU TAK SE CELKEM I BOJIM :frowning2: TESTOVAT NEBUDU MYSLIM ZE JE 6DEN PO ET JESTE BRZY,ALE BOJIM,BOJIM :frowning2:
15. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
nana.76: Neboj, to ještě nic neznamená. Hlavu vzhůru!
15. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
skuldova - blahopřeji k manželství a přeji vykročení do společnéhoživota tou správnou nohou :slight_smile: A zítra hodně štěstíčka. :sweat_smile:
Já jsem včera oslavila 35.narozeniny, manžel mi koupil těhu kalhoty, jsou super, ale malé :unamused: , takže je musíme vyměnit. Ale moc příjemně mě tím překvapil, džíny vypadají báječně, dají se ohrnout na 3/4, takže se dají nosit i v létě. Snad je budou mít i větší :grinning: . Kamarádka včera prodila kluka, také po ivf, chodí do stejného CARu jako já. Zítra mě čeká poslední utz v Pronatalu, těším se, sand bude vše v pohodě.

Paraple, kdy se testuješ? Nějak nestíhám číst, 2 dny jsem nebyla vůbec na netu.
15. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
TAKY DOUFAM,ALE TAK ME PORAD NEJAK BOLI BRICHO VIS JAK KDYBY MELA MRCHA PRIJIT IKDYZ MA TEDA JESTE POTVORA CAS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
Dckami - já jedu přímo do CAR příští pondělí, ale možná zatestím dřív, dnes jsem 8. den po ET, ale od včerejška mám bolesti jako na mrchu, tak uvidíme, jestli se za chvíli nedostaví....i když u mně vždy došla až po vysazení utroše

Nana - klídek 6. den po ET už se můžou mimísi zakusovat, pokud jste měli PK :wink:
15. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
KEZ BY TO TAK BYLO.JA TAKY MAM MRCHU VZDYCKY AZ KDYZ VYSADIM UTROS,TAK BY ME POTVORA HODNE PREKVAPILA :wink:
15. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Nana - to jsme na tom stejně, já minule vysazovala utroš až po KO v CARu, což bylo 20 dní po ET, takže mrcha dorazila až 24. den a to byla OPU už 11. DC, takže to už bylo vysvobození, když dorazila :grinning:
15. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
TO VERIM TAKY MI TEN UTROS NEDELA ZROVNA NEJLIP. PARAPLE SNAD TO VSECHNO ZVLADNEM MUSIME VERIT ZE SE MIMISCI UDRZI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Holky, mě bolí břicho už od druhého dne po ET. Dneska už jsem tady příteli trochu kňourala, že už chci, aby to přestalo a on na to - tak jim tam pošli nějakou hru... Jsem ráda, že v tom nejsem sama.
15. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Nana - jasně, síla pozitivního myšlení se nemá podceňovat :wink:

Loty - jojo ve dvou se to líp snáší :wink:
15. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak holky popreju uz krasny zbytek vecera a zitra ahojky :wink:
15. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
rakosníčku,tak se hezky uč a ať ti zápočet dopadne na výbornou ,budu držet palečky.... :wink:

larri díky za důvěru budu a pořát věřím,že se nám to povede.... :slight_smile:

Jinak vítám nové tvářičky a doufám,že se vám bude u nás líbit :slight_smile:
15. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Dckami, gratuluji k narozeninám a zítra držím palečky, aby vše dopadlo na 1* :slight_smile:

Milena v pátek jsem si koupila bavlnky a látku na vyšívání. Nejradši bych začla už teď, ale musím se učit brrrrr :frowning2:

Vítám nové tváře a přeji hodně štěstí a brzy // :wink:
15. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz
autor
skaldova hodně štěstí na společné cestě živoem a brzy moc přeju // :wink:
15. lis 2009 ve 23:46  • Odpověz
autor
rakosnícku jen se hezky uč na bavlnky bude ještě časek uvidíš :slight_smile:

jinak já vás musím dočíst,celý víkend jsem neměla čas,protože jsem lítala jak hadr na holy... vyboural se mi bráška v kamionu,úplně jsem byla vytočená,hlavně že spousty řidičů propustili a ted by ten zbytek strhali... naštěstí je jen potlučenej a trochu odřenej ,kamion je sice na odpis,ale hlavně,že on je OK uff uff ale doooost mě to vzalo,protože pak jak jsem ho vezla k rodičům,tak se mi po cestě docela sesypal nervově ,protože se mi i opil po cestě domů,prostě fáákt nervíky... :rolling_eyes:
15. lis 2009 ve 23:55  • Odpověz
Dobré ránko dámy :wink:

Dckami - koukám, že se můj příspěvek včera zas neodeslal, ten kůň teď nějak častěji pokulhává :wink: Tak ještě jednou vše nej k polokulatinám a držím palce na UTZ :wink:

Skuldova - tak jak je novomanželko?? A co KET, vše na 1 ??

Mili - ahojky, tož teda nezávidím....chudák brácha :confounded: Dnes ty firmy by sedřely člověka z kůže jen aby ušetřily a měly co největší zisk, sakra :angry: Tak hlavně že není zraněný a s nervama mu pomůžete vy, aby se dal do kupy :wink:
16. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
ahoj holky, máte nebo jste měli někdo stimulku Proveru tbl., Dipherelin (Decapeptyl) a Merional?
16. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj ja chodím do Repromedy do Brna jsem ted 7 den po ET.Stimulovala jsem s Gonalem,dál beru Prednison,anopirin a crinone gel.Chodí nebo chodila jste některá taky do Repromedy?
16. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Hezký den všem, teda nevím, jak vy, ale já jak jsem doma, tak už nevím, co bych a to je teprve 4. den po ET. Jak to vydržím do toho 14. dne mi nějak není jasné.
rakosnicek: zajímalo by mě, jak ti jde učení. Já bych také měla a již jsem se po třech dnech dopracovala k tomu, že jsem si vyndala učebnice ze skříně na stůl:slight_smile:
mirenkam: Já jsem stimulovala gonalem, takže...
16. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
INACH JA JSEM TAKY SEDMY DEN PO ET JAK SE CITIS?BOLI TE BRISKO ME TEDA JO A JE TO NEPRIJEMNY :slight_smile:
16. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
MILI S BRASKOU JE MI TO LITO HLAVNE ZE JE V PORADKU NA TECH CESTACH JE TO CIM DAL HORSI.JA KDYZ SEDNU ZA VOLANT TAK SE NEJDRIV POMODLIM A PAK FRCIM :slight_smile:
16. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
inach ahoj já chodím do Heliosu
16. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahoj lotyna, ptáš se co učení? Musím se hodně dlouho přemlouvat :slight_smile: Včera jsem si zkompletovala Genetiku ze které v sobotu píši test, ale zatím jsem to z desek nevyndala. radši jsem jela se sousedama do města než se učit. Snad večer si to alespoň přečtu:slight_smile:
A co studuješ? Já jsem ve 2. ročníku vejšky na bakaláře.
16. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
holky je 7 den po ET brzy na test?
16. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
rakosnicek: Jsem ráda, že jsme na tom s učením stejně. Já si dodělávám "pedagogické minimum", čeká mě závěrečná zkouška z pedagogiky - děsně důležitá, neboť jak každý ví, ve škole je pro učitele nejdůležitější ovládat znalosti typu pedagogické směry 19. století :slight_smile:
nana: Holka já ti nevím, ale skoro bych řekla, že jo. Když ti to nevyjde, tak to ještě nemusí nic znamenat a ty se budeš nervovat, že je to v háji (a už se sama vidím, jak tuto moudrou radu aplikuju na sebe 7. den :slight_smile: )
16. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.