• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Nana, 7. dní po ET je stopro brzo na test, ještě to u někoho může být ovlivněno Pregnylem (takže // nemusí nic znamenat) nebo naopak spoustě lidí se ještě nic neukáže (takže / nemusí nic znamenat) :grinning:
U nás teda doporučují 14-17 dní po ET, že už je jasno, no a v podstatě to má něco do sebe. Když jsem tam našla //, bylo mi jasné, že jsem těhotná. A když jsem našla jen /, nemusela jsem si nic namlouvat a hledat plané naděje, prostě jsem těhotná nebyla a hotovo. Takže trpělivost! :wink:
16. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
HOLKY DEKUJI JESTE POCKAM MATE PRAVDU NA SPATNE ZPRAVY JE CASU DOST :wink:
16. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
Jj,minule jsem taky dělala test den před odběrem krve a byl neg.Je fakt,že člověk nebyl tak překvapený,když mi řekli,že nejsu těhu.Tentokrát nevím,jestli budu test dělat.Mám jet příští pátek na krev,to bude 12.den po ET.tak ani nevim,kdy bych ho měla dělat.
16. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Nana - myslím, že je :wink: Taky záleží jak dlouhou jsi měla PK
16. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Mně se daleko víc líbí pocit, že jsem těhotná (a nikdo a nic mi to nevyvrátí až do testu), než to spekulování, jestli nebylo na test ještě moc brzo nebo naopak jestli ty // sílí nebo slábnou :grinning: Prostě se snažím si tu nevědomost maximálně užít :grinning:
16. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
mela jsem tri denni pk ale ja jsem na ivf poprve tak nevim jak se co paraple pocita :pensive:
16. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak to počítej od OPU... Zkus s testováním vydržet aspoň 14 dní od OPU (tj. 11 dní od ET, první den se nepočítá) :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Len - mluvíš mi z duše, dokud nevidím sněhobílý test, je ještě naděje :wink:

Nana - počítá se to přesně jak píše len :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Je fakt,že než jsem sem šla,všimla jsem si těch alb na začátku a jedna paní nebo slečna tam ukazovala testy 5,6dní po transferu a byli tam dvě čárky a čeká miminka.Já mám hroznej strach,že to zase nevyjde.Nechci na to ani pomyslet.Nevím,co by bylo dál.As nic,šla bych po novém roce do práce a...Asi si podali žádost o adopci nebo nevim.Je mi jasný,ž někdo tohle prodělá víckrtá než já,ale loni potrat,ted jedno IVF nic a druhý...
Fakt nevím,je to moc těžky.
16. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
hezký večer,
dnešní utz dopadl na 1*, mimi měří skoro 2cm, krásně bije srdíčko. :dizzy_face: Dle utz jsem 8+4tt, tak mě čekalo rozloučení s Pronatalem, i slzička ukápla. Byla to fakt super péče, porozumnění, ochota :sweat_smile:
Domluvila jsem se s dr., že k nim ještě přijedu na 3d utz ve 12tt, také mě zajímala amniocentéza, kterou budou muset vzhledem k věku absolvovat. Byla jsem ujištěna, že to není nutné, paní dr. byla moc hodná a napsala mi doporučení do Prahy do Centra fetální medicíny, tak se mám objednat na screeninng v 1.trimestru a pokud budou výsledky v pořádku, nemusím na odběr plodové vody. :wink: Takže jsem mooooc spokojená.
16. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
d.h.86 nezoufej ikdyz to rika ta prava taky mam strach, ale nejak to zvladneme uvidis zase bude dobre :wink:
16. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
nana.76 já myslím,že je ještě brzy protože pregnyl v těle je skoro 10 dní ,tak nespěchej ju a vydržžžžžž :wink:

jinak holky máte pravdu samozřejmě.... hlavně že je OK a my už ho jinak podržíme samozřejmě :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj
Kami, tak to mám obr radost! To víš, že vše jde vždy nějak vyřešit! Užívej si to, myslím na tebe! :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
ja mam jet na krev pristi pondeli no holt to musim nejak vydrzet :wink:
16. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Kami - gratuluji k ultrazvuku a bojovníčkovi :wink: Držte se :slight_smile:

d.h - vím že je to těžké, ale netrap se a mysli pozitivně, už to konečně musí dopadnout dobře :wink:
16. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dobré ránko dámy :wink: Přeji všem příjemný sváteční den :wink: Nějak už 4 dny nemůžu ráno spát, vidím, že vy takový problém nemáte :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobré ranko
KAMI- já ještě dodatečně gratuluji k tvým narozeninám! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: S těmi kalhotami si mě pobavila-super manža, má pochvalu!!!!!!
Paraole- k tomu spaní... Je až zvláštní, že já od léta též nemohla dospat a normálka sem zapínala comp už třeba v 6 30 ráno. U mě to bylo spíš těšení se na boj o miminko, protože já sem v tom boji už 7 let a nějak se nemůžu vzdát...Je to vážně boj (ted už nás brzdí jen korunky)
No a po neúspěšném pokusu jako když utne, a ká zívám v 22h a jdu spát a ráno se probouzím klidně v 9h. Jen pro zajímavost, já nejsem spací tip...což mě normálně udivuje :sunglasses:
17. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Jasmi - to já sice taky nejsem, ale vstávat v 4.30 mi přijde ujeté :wink: Ale až do takového 6 dne po ET pohoda a najednou nespím, že by nervíky na testíky :wink: :grinning:
Jinak korunky jsou sviňa, ono šetřit z normálního platu při dnešních cenách je teda síla :angry:
17. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj Inach,
já jsem byla v Repromedě jenom měsíc, než měli volno v Olomouci. Chtěla jsem ten měsíc využít alespoň na UIU, protože jsem zrovna skončila v práci. Ale překvapilo mě, že v den UIU se ani nepodíval ultrazvukem kolik a jak velké tam mám folikulky. Předtím jsem tam byla 3 dny před, a doktor říká, no to tak za ty tři dny vyrostou. V Olomouci to znovu zkontrolují v den UIU. Byl to takový ten mladý doktor. A taky mi přišlo 1000 Kč za UIU docela dost, když jinde to vyjde na pár stovek.
Co však se mi tam líbilo byla odběrová místnost pro chlapy - samostatná pěkná místnost s černou sedečkou
:slight_smile:, kdežto ve Fertimedu to musí udělat na WC, kam se furt někdo dobívá, chodí kolem, no opruz. Bylo to i na spg poznat, kde se přítel cítil líp.
Takže asi všechno bohužel má plus i mínus
17. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
KRISTYNA3 TY CHODIS DO FN OLOMOUC?
17. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj Nana,
já chodím do Fertimedu v Olomouci. Rozmýšlela jsem se kam jít, ale když moje 2 kamarádky otěhotněly ve Fertimedu, tak jsem se rozhodla. Ikdyž v diskuzích vidím, že z Fertimedu hodně holek utíká do FN a Reprofitu. Možná tam taky jednou skončím :slight_smile:, nebot co je nevýhoda ve Fertimedu, že nedělají minimálku, jenže předtím jsem ani nevědala, že něco takového existuje :astonished: . Ted stimuluji, zatím jen Synarelem na 1.IVF, tak pak uvidím co dál ..
A kam chodíš ty v Olmiku?
17. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
JA CHODIM PRAVE DO FN K DOSTALOVI JE TO DOBREJ DOKTOR VSE TI REKNE CO CHCES VEDET.JA JSEM TED 8DEN PO ET TAK UZ ZACINAM BYT TROSKU NERVOZNI.JE TO MOJE PRVNI IVF TAK JSEM ZVEDAVA CO ME CEKA :wink: UVIDIS JAK SE TI TAM BUDE LIBIT A URCITE SE TO VSECHNO POVEDE :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Tak to ti moooc držím palce, at vám to klapne, aby za týden byla z tebe těhulka a začla jsi brouzdat na jiných diskuzích :slight_smile:
Pondělí bude co by dub, uvidíš že ti to uteče.
Doporučil ti Dostál nějaký režim po IVF? Jestli ležet a jak dlouho? nebo něco tak ..
17. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Zdravím všechny:slight_smile:
Dneska jsme se vrátili z KETU a malinké svatební cesty.Všem moc díky za přání:slight_smile:
Po příjezdu nám řekli že museli rozmrazit další dva tučňáčky že ty první dva to vzdali:frowning2: Tak nezbývá než doufat že těmhle se u mě bude líbit:slight_smile:Za jak dlouho je něco vidět na testu????
Jako novomanželka se mám přepychově,tolik péče jsem v životě nezažila...snídaně až do postele a to pro ní běžel vedle do restaurace a vyklusal s ní dvě patra a to dokonce 2x,najednou to nepobral:slight_smile:) No je to paráda holky:slight_smile:Teď jdu zalehnout,po cestě toho mám plný kecky a až se proberu tak si pořádně pročtu co se tady probíralo...tak zatím pa
17. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Nana - tak koukám, taky z FN, já jsem 10 den po ET, možná jsmese už někdy potkaly na UTZ :wink: :grinning:

Skuldova - gratuluji a přeji ať se bobci drží...myslím, že 12 den už bude něco vidět :wink:
17. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Skuldova vítám Tě zpět ze svatební cesty s miminkami v bříšku :slight_smile: Testnout bych zkusila cca 9.den, to už by mohlo být něco vidět.

Jinak všem ostatním držím palečky na zdlouhavé cestě za mimísky :slight_smile:
17. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
krystyna3 doktor mi jen rekl prvni dva dny odpocivat a treti den uz delat normalni veci ale nedivocit. :wink: doufam ze nam to tady vsem dobre dopadne. PARAPLE A JAK SE CITIS 10DEN?BUDES TESTOVAT?JA SE STRASNE BOJIM ZE BUDU ZKLAMANA :frowning2: A KDY JEDES NA KREVNI TESTY JA V PONDELI
17. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
SKULDOVA HODNE STESTI A HODNE SIL MIMISKUM AT SE DRZI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Nana - ja taky v pondeli, tak to se potkame :grinning: :grinning: Testovat moc nechci, ale asi to zkusim :wink:
17. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
TÝÝÝÝÝ JO TAK TO SE TAM POTKAME MAM TAM BYT NA 7.30 :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.