• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
PARAPLE BUDU NA TEBE MYSLET S TESTIKEM.JA BYLA NA ET 9.11 TAK TO JSME SE MUSELI NEJAK OBDEN MINOUT :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Ja byla v sobotu :wink: A kdy jsi měla opu?
17. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
ja mela opu v patek 6.11 A v nedeli jsme si meli volat a ze tri se nam oplodnili dve a v pondeli nastup na et. :wink: :wink:
17. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Díky holky,snad se stane zázrak.Doktor říkal že se mám hlídat nejvíc první týden,ten prý je rozhodující.Jen nevím co si mám hlídat nejvíc a jestli třeba nepít nějaké bylinky atp,poraďte mi prosím ať něco nepokazím.
17. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
skuldova ja bych to nechala na prirode ucite nic nepokazis kdyz budes odpocivat a uzivat si to :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Skuldova - bylinky bych radeji vynechala, hlavne odpocivej a nedelej nic namahaveho a zkus se zabavit treba knizkama nabo DVD, at nemas cas se pozorovat :wink:

Nana - ja byla ve stredu, meli jsme z 11 vajec 9 a jelikoz jsme loni meli PK a nic, tak letos jsme to nechali jen 3 dny, i pani embryolozka rikala, ze u mne jim bude lip nez v misce :wink: Tak jsme sli uz v sobotu na ET
17. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
takze mas nejaky mrazacky ja nemam zadne tak doufam ze to vyjde na poprve.nechce se mi zase vsechno znovu podstupovat tak nerada chodim k doktorum a uz uplne ne na gyndu a ted jsem tam pecena varena :slight_smile: muzu se zeptat odkud jsi?
17. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
paraple taky te boli brisko tak jako by si to mela dostat?
17. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Nani - jetli mam mrazaky, netusim, v so uz tam embryolozka nebyla, ale snad nejake zbyly aby je automaticky zamrazili :wink: Loni nam diky dlouhe PK bohuzel nezbyly :unamused: Jinak ja jsem z Ostravy :wink: A bolesti na MS jsem mela jen 7 a 8 den po ET, ted uz mi neni nic
17. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
AZ Z OSTAVY TO JE DALEKO NA DOJIZDENI JA MAM V OSTRAVE RODINU OSTRAVA-PORUBA.JINAK JA JSEM Z LITOVLE 20KM OD OLOMOUCE :slight_smile: :slight_smile: UCITE TI NEJAKE ZBYLI.JA KDYZ CTU NA DISKUZICH JAKOU MA KDO URODICKU TAK UPLNE CUCIM :slight_smile: ALE JA MELA JEN CLOSTIK MOZNA :wink: KDYBYCH SI PICHALA NEJAKE INJEKCE TAK BYCH JICH MELA TREBA TAKY VIC TEZKO RICT
17. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Nani - na clostil mas az dost :wink: kolik jsi ho denne brala?
17. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
nana.76:nevím,kolik jsi vajíček měla ty,ale uklidním tě,minule jsem měla 5 a nyní jen 4.Bohužel mám nějak otočenou dělohu a prostě se tam nemohli dostat.Aji při každým ultrazvuku mě to dost bolelo.My jsme opět nechali PK.A rovnou i ICSI a AH.Aby to bylo co nejvíc posychtovaný,ale to bylo i před tím.Tak uvidim.Jinak celý dny polehávám a užívám si to.Teda snažím se.
17. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
NEJDRIVE JSEM BRALA 3KRAT DENNE 1TAB.ALE TO SE MI VAJUCHA NETVORILIY TAK MI ZVEDL DAVKU NA 2-1-2 A TO UZ SE MI VYTVORILI TRI.NEJDIVE JSEM MELA V PLANU PODSTOUPIT ZATIM JEN IUI ALE DOPORUCILI MI RADEJI IVF ZE BY SE MOHLO STAT ZE BYCH MELA TROJCATKA TAK JSEM DO TOHO SLA. :slight_smile: TAK A TED DOUFAM ZE BUDE ASPON JEDNO :wink:
17. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
d.h.86 ja mam taky obracenou delohu obratila se mi po poslednim porodu ktery byl pred 12lety.jinak mame taky ICSI A AH TAK SNAD TO POMOHLO.NEVIM JAK JE TO S KVALITOU EMBRIEK ,ALE ME ZAVEDLI 5-TI A 7-MI BUNECNY A OBE BECKOVE ALE RIKALA EMBRIOLOZKA ZE VYPADAJI DOBRE TAK NEVIM :wink:
17. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Nani - aha, ale i tak a clostil je jich dost, s injekcema bys mela urco mnohem vic :wink: Beckova kvalita je dobra, malokdo ma Acko :slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
TAK TO SI MI UDELALA VELKOU ADOST.BUDE SE MI LEPE USINAT :slight_smile: TAK UZ POPREJU KASNOU DOBROU NOC A PA,PA ZITRA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Nani - to jsem ráda :wink: Tak dobrou :slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
krásné ráno, u nás je sluníčko . nádhera :sweat_smile:

Paraple - uže ses testla??? Nenapínej nás. Držím palečky, ať jsou tam. :wink:
18. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ránko dámy, u nás jetaky sluníčkově :slight_smile:

dckami - no něco slabounkého tam je :wink: ale jen takový stín, snad to není rozpitá barva jak občas bývá na testech za 17,50 :grinning:
18. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Paraple - tak to vypadá nadějně :dizzy_face: . Zkus si v lékárně koupit citlivější testík. Ty jsi neměla PK, tak máš asi nižší hcg, ale hlavně, že test není sněhobílý.... :wink: Mám z tebe radost. :grinning:
18. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj všem ve spolek :slight_smile:

U nás v jižních Čechách také krásně svítí sluníčko. :slight_smile: Paraple i ten slabounký náznak není špatný. :slight_smile:
ržím palečky, aby // sílily a byly to co nejdříve tlustice. :grinning:
18. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Ty jo sem taky nervozni jak sanky vlete :wink: ale jeste mam pred sebou dost dni...na ET sem byla v patek takze casu dost ale uz aby to bylo... :grinning: nepripoustim si spatne vysledky ty budu prozivat az prijdou...jestli prijdou holciny vsem drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Dckami - jsem nevydržela a udělala si citlivější test a na něm je víc než duch :wink: Takže testománie nakonec dostihla i mne...dnes jsem 14 DPO, a PK jsme měli 3-denní, takže 11den od ET :wink:

Vombi - jasan, budou tam // :slight_smile: tfuj tfuj tfuj

Rakosnícek - díky, kééééž by :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
paraplicko strasne moc ti to preju at ti jeste vice sili,mam z toho uplnou husinu jak si to tu ctu.moc ti to preji vsem to moc preji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Nani - ještě nechci nic zakřiknout, to už jsem párkrát zažila...koneckonců mám taky diagnózu habituální potrácení :confounded:
18. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
jejda,ty počty,to je děs.Já jsem byla 11.11.na odběru vajíček,měli jsme PK a Et byl 15.11.
na krev mám jit 27.11.Tak doma test si mužu zkusit udělat kdy?POčítá se to od doběru vajíček?
jinak všem potichoučku držím palečky
18. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
d.h.86 - testik můžeš zkusit tak 10 dní po Et, někdo ho měl pozitivní již 8.den. :wink:

Paraple - paráda. :slight_smile: Buď na sebe opatrná, kdy jdeš na krev?
18. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
d.H - holky vetsinou testujou tak 9-10 den po ET, ale to ještě nemusí být nic vidět....
18. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
PARAPLICKO BUDE TO DOBRY UVIDIS.JA BUDU ZITRA 10DEN PO ET TAK ZKUSIM TAKY TESTNOUT ALE BOJIM,BOJIM
18. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Nani - neboj :wink: budou tam a když ne zítra tak pozítří nebo popozítří...každému se hCG vylučuje do moči různě, navíc se mimča zavrtávají v různou dobu u každého
18. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.