• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no nic letím do práce odpoledne se sem mrknu at ti to taky rychle utíká a chripajzna ustoupí :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
dneska tu vsichni pracují)))))????
11. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ester tak nějak.. to víš pátek ..
no a nebo už všichni utekli domůůů :grinning:
11. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
uz jsem taky doma sice príjde jeste jedna zákaznice,ale to uz je pohoda a pak zalehnu))))
11. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
No já jedu domů za hodinu a už aby to bylo jsem dneska úplně ko :astonished:
11. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
ahojky holky vy jste toho napisali a napovídali až jsem mile překvapená... :slight_smile:
ester díky ,ale dnešek moc rychle neutekl,tak snad ty dva dny budou rychlejší aspoň pro mě.. stejně to táhnu až do příštího pátku do rána...krutý týden holt.... :sweat_smile: ale pak mám volný víkend :slight_smile:

ester a ono kdyz jsi u ministerstva vnitra tak ta nehradí IVF? :confused:
ja tedy mam taky VZP ale chtela jsem se prehlasit v ministerstvu vnitra.......... :fearful:

Holky mi meli metodu ISCI a PK jsme nemeli.. po ET se mimísek uhnízdil,ale pak to vzdal a já ani nezacala krvácet proste nic tak jsem musela na revizi... pak jsme meli KET a zavadeli morulky panu embriologovi se moc libili a mel z nich radost.... ale pak test nic.. a ja to tak nejak tusila vnitrne.... jestli rozumite.. a pak jsme meli jit na dalsi KET ale to bylo ze po rozmrazeni se nevyvijela tak abych si zavolala druhy den a nic,tak nam KET stoply a tak jsme si dali pauzicku a domluvili jsme se ze pujdeme do dalsiho boje na podzim... takze jdeme dotoho :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
dneska jdu spat brzy a zitra kdyz bude v praci casek tak se prijdu podivat pokud tady budete ,takže přeji krasnou dobrou noc pro vás krasný víkend :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Ahojky holky, kdepak jste :sweat_smile: ??

Mě zachvilku končí směna a ty nekonečný 12tky končí tak jsem ráda,že jsem to přežila :slight_smile:
Už se těším na pátek,sice nebudu vůbec vyspala a pojedu do Prahy po noční,páč tam mám být v pátek na 8.30 takže spát se nepůjde ,to budu zase pěkně zblblá a zmatená,to bude zase veselo :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky ytak jaky byl vikend??
14. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
esterko a kdy ty jdes k mudrcovi?? :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Dobrý den všem děvčatům. Jsem zde dnes poprvé . Od dnešního včera si píchámGonal F. mám krátký protokol.
Je to moje první IVF tak se těším i mám trochu strach zároveň. Společně si Gonalem si budu píchat Fraxiparin mám velkou srážlivost krve, to bude injekcí bojim bojim ....
Všem Vám držím palečky.
15. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
cirilek vítej a zároveň gratuluju k včeličkám :slight_smile: neoooj injekci je sice hodne ,ale co by pro mimi clovek neudelal.... Ja sice budu stumilovat podruhe ,ale taky jsem poprve mela strach kdyz jsem videla co me ceka injekci,taky si picham pri stimulce na redeni krve,ale pak uz ti to neprijde uvidis... a jeste kdyz vis,ze to delas kvuli mimcu,tak to faaakt stoji za to. :dizzy_face: Budu ti drzet palecky ... a kdy jdes na kontrolu? a kam chodis do centra ?
17. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahoj, koukám, že jsem se tu vesele ohlásila na první stránce a pak ještě veseleji odjela na dovolenou :grinning: Tak jsem zpět :sunglasses: No, s mým IVF zatím nevím, jak to bude, buď si jdu za 14 dní vyzvednout léky nebo mě pošlou do těch lázní, už mám o ně zažádáno :slight_smile:
17. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdu na kontrolu už zítra tak jsem zvědavá , měla jsem jít až 6 den ale pan doktor má obsazeno tak mě na recepci objednali již na zítřek . Injekce opravdu nebolí už jsem v klidu. Manžel je moje zdravotní sestřička :dizzy_face: takže nemusím injekce píchat sama. Já chodím do Gennetu v Praze.
17. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Ty jdeš na kontrolu už druhý den injekcí? Jestli jsem to teda správně pochopila, když ode dneška pícháš a zítra jdeš na kontrolu...
17. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
len , to jsme si asi nerozuměli já stimuluji od 15.9. a UTZ mělo být 6 až 7 den ale pan doktor nemá v sobotu čas a v neděli centrum nepremává, tak mě na recepci objednali na dnešek tj. 5 den. Taky mi to příjde brzo no uvidíme co mi dnes Mudr. řekne .
18. zář 2009 v 06:57  • Odpověz
autor
len tak to sis hezky užila dovču :slight_smile: jéé ty pojedeš do lázní to se máš. Já byla dnes na UTZ před stimulací a jupííí až dorazí mrcha,tak jdeme do boje :slight_smile:

cirilek ja chodím taky do gennetu :slight_smile: a chodím k dr. Brandejský to já si je píchám sama manžel by to zvladl ,ale asi by se sesypal :grinning: :grinning: :grinning:

já bych měla začít 28.9. nebo 29.9. tak jsem se hned zeptala jestli tam budou v pondělí kdyby něco,tak prej jo...tak doufám,že to všechno klapne..a 29.9. jdu na kontrolu do trombocentra... tak bych to mohla vzít jedním vrzem :slight_smile:
18. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
ahoj holky, můžu se k vám přidat?

Včera jsem si vyzvedla stimilaci na 3.ivf, mám ultrakrátký protokol. Těšilajsem se na mrchu,a le ouvej.... Dneska
jsem vyřízená ,asi budu muset posunout stimulaci :frowning2: - začalo mi být zle, pobolívalo mě celé odpoledne břicho a začínám špinit, dneska jsem teprve 22.den cyklu. K tomu mám takové to nepříjemné svědění jako by začínající mykoza :astonished: . Netrpím na to, tak nevím....., teď je otázka, zda pokud se mi rozjede krvácení mám začít se stimulací....
Co byste dělaly???? Poradíte? Ráno chci zavolat do Pronatalu.
18. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
dckami jiste ze se muzes pridat budem moc radi samo :slight_smile: tak vitej

radeji si zavolej o radu k mudrcovi tohle je osemetna otazka,ale ja bych ji radeji posunula pokud je to mykoza.. a taky jestli by ti to dr dovolil... tak pisni jak jsi dopadla
18. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
ahojky holky tak tady máme víkend a volníčko :slight_smile:

dckami pak písni jak jsi pochodila ju.
19. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
len a kde jste vůbec byli na dovče ?
20. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
tak už stimuluji - v pátek jsem si preventivně dala čípek Gyntima, jsou to laktobacily a pohoda. V sobotu jsem začala trochu špinit a v noci na dnešek se mi rozjel menzes. Telefon mi v Pronatalu v sobotu nikdo nezvednul, tak jsem to přestala řešit. Ráno jsem si dala první dávku synarelu a zítra začínám s injekcema. Snad bude všechno v pohodě....
20. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
milena, můj manžel se taky trochu obával ale nakonec j z něj "zdravotní bratříček jak víno" :slight_smile: .
Od neděle mám ještě Centrotide , tak to už jsou společně s Frexiparinem tři injekce ale jde to v pohodě nic nebolí. V úterý 22 tého mám zas utz a pokud vše bude OK tak v pátek 25 tého bude odběr ...?
millena já chodím k Mudr. Daňkovi, je fajn. Dckami - vítej .
21. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
cirilek ja pri první stimulce mela taky pak ke konci 3 injekce a dalo se to sice uz máš rozpíchaný pupík,ale jde to přežít.. a kdy jdeš na kontrolu to by ti měl mudrc říct kdy odběr. Jinak v pichní jsem už zběhlá tak si je píchám sama,ale při druhý stimulce manžu zapojím :wink:

dckami tak gratuluju že už stimuluješ paráááda a myslím,že se nic nestane protože mě jak to vychází na 28.9. tak jsem si myslela,že v caru nebudou,tak mě primářka vyvedla z omylu a prej kdybych začala píchat až třetí den tak se prá nic neděje,tak se nestresíkuj :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
tak jsem po UTZ a folíci lenoši málo rostou tak mám přidaný Gonal na 300 IU :unamused: na UTZ jdu zas ve čtvrtek a pokud bude vše OK půjdu prý na odběr v sobotu , no uvidíme ahoj všem a hezký den
22. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
cirilek to je tvoje první IVF? Nebooj oni to doženou chlapíci uvidíš... jestli to je tvoje první IVF tak nevědí jak budeš reagovat na stimulanty,tak nedávají zezačátku největší množství co můžou dát,aby jsi neměla hyperstimulační sindrom víííš,tak klíííd a hezky píchej ať folíci povyrostou :slight_smile:
22. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
cirilek budu ti držet palečky aby folíci rostli,mě se to už taky krátí... v neděli nebo v pondělí by měla dorazit mrcha,tak pak už začnu s pícháníčkem.... tak už se to rozjede :slight_smile:
22. zář 2009 ve 23:51  • Odpověz
Tak zase po delší době...:wink:
Mileno, byli jsme v jižních Čechách :slight_smile:
Koukám, že máš v pase Mělník, tam já jsem narozená :sunglasses: A 18 let jsem v tomto okrese prožila, než jsem se přestěhovala pár kilometrů a oficiálně se dostala na Prahu-západ :grinning:
22. zář 2009 ve 23:59  • Odpověz
Nesešly už jsme se vlastně kdysi na mělnický diskuzi?
Jinak teda jestli mi ty lázně schválí, tak asi vypadnu z diskuze, protože IVF bych ráda až po nich. Jestli je neschválí, jdu do něj hned, je to přesně rok, co jsem absolvovala svoje první (+ poprvý v životě byla těhotná) a nějak to na mě dopadá :unamused:
23. zář 2009 v 00:05  • Odpověz
autor
Noo já jsem z Kralup přesněji,ale taky jsem vyrůstala u Mělníka a na Mělník jsem jezdila do školy :slight_smile:
len a ještě dotázek japato,že se nepovedlo první těhu? tedy jen jestli chceš o tom mlivit..
samo že jsme se tady už potkali na mělnické diskuzi,ale nějak se nám vytratila...
23. zář 2009 v 00:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.