• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
PARAPLICKO DAVAS MI TOLIK POZITIVA MOC TI DEKUJI,KEZ BY SI MELA PRAVDU :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Nani - manža říká, že mám dycky pravdu :grinning: :wink:
18. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
tak to je super :slight_smile: jenze porad me tak boli bricho jako na mrchu tak nevim,ale budu doufat ze to dobre dopadne.hned zitra rano si udelam test a budu vedet.hned se potom ozvu :wink:
18. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Nani - hodně holek píše, že je bolí jak na mrchu,může to být zavrtávání....ono bohužel příznaky na mrchu jsou stejné jako těhu...každopádně držím palce a věřím, že je tam zítra budeš mít :grinning:
18. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
a za jak dlouho se mužou objevit ty bolesti zavrtávání?Mě bolelo břicho jako před MS ,ale včera a dnes mě bolí jinak,nenafukuje se nic,ale pořád tak nějak o něm vím
18. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Zdravím všechny,
paraple: tak to je dobrá zpráva, budeme držet pěsti.
Jinak, co se zavrtávání týče, já mám pocit, že mně se asi zavrtávají do prsou :slight_smile: Ne vážně, bolí mě čím dál tím víc, už se jich ani skoro nemůžu dotknout. Máte to někdo taky tak?
18. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
lotyna:dnes je to celkem v poho,ale včera jsem to měla taky tak,nemohla jsem se jich ani dotknout,hlavně dvorce a bradavky,bolelo to jen na lehky dotek
18. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
:wink: Loty - já na to naštěstí netrpím ani při MS....mně jen občas teď trochu pobolívají, ale každá jsme jiná a navíc ty dávky hormonů působí nakaždého odlišně
18. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
me prsa neboli,ale myslim ze to je dobra znamka ze se to povedlo kdyz te boli prsa,kdyz jsem byla tehotna tak jsem to taky tak mela takze to bude dobry uvidite holky :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
nana.76:mě teda nebolí při MS prsa,ale mám je ted hodně citlivý,bolestivý a přijdou mi i tvrdší než obvykle,hlavně po všech hormonech nějak větší,aspon manža to tak říká.Nevím,zdá se mi to celkem brzo,ne?Že by prsa takhle reagovali?
18. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
tezko rict,kazde telicko funguje jinak uvidis ze to bude v poradku :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Díky. Já právě žádné předmenstruační a menstruační bolesti normálně nemám, takže tyhle pocity jsou pro mě něco nového. Taky to přičítám těm hormonům. A nejvíc mě na Utrogestanu štve (aspoň to mám na koho hodit), jak mně pořád našeptává, abych si šla něco zobnout do ledničky...
18. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Loty - já taky nemám PMS, mně je zle až při MS a to proto, že ji mám dost silnou...ale teď to bude těma hormonama a utroš je ze všech nejhnusnější :confounded: Fakt je to normálně ledničkový hormon, taky to pozoruju :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
mirenkam,jak jsi tam spokojená a co bereš za léky?A jak jsi už daleko?
18. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
paraple: :slight_smile: Co si budeme povídát, já od OPU (9 dní) 3 kila nahoře. No musím mu to aspoň na chvíli zarazit, venku je krásně, jdu se projít. Doufám, že mě nebude postrkovat směrem k Albertu nebo k cukrárně.
18. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
nana ahoj dnes už jsem 9 den po ET a nevím cítím se pořád stejně tak mám strach,že se mi mimiška neuchytili.Prsa mě bolí mín něž při stimulaci.Akorát bradavky mě bolí pořád stejně.Před dvoumi dny mi bylo na zvracení ale ted už nic.A co ty?
18. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky nepozorujte se a buďte v klidu, ať ještě zbytečným stresem nevypudíte mimíse, řeknou si,že u stresované matky být nechtějí :wink: :wink:
18. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahoj je tu ted někdo?Ráda bych se přidala.
18. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj, Paraple - zatím lehce gratuluju, stín je lepší než nic :slight_smile:
Jinak co se týče nějakých příznaků, musím se hlasitě smát, když si vzpomenu na sebe :grinning: Nejvíc se mnou zamává Pregnyl, po tom se mi vždycky hrozně nafouknou prsa a zcitlivěj bradavky, trvá to tak cca 10 dní a pak to přestane. No a jinak nic zvláštního, pocity jak na MS trochu, no a jednou z toho byla MS a jednou těhotenství, vážně jsem se při obou těch IVF cítila naprosto stejně :grinning:
18. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
len:tak uvidime,mě to první nevyšlo,tak snad ted ,když to byli morulky, se alespon jedno uchytilo,v lepším případe obě
18. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
len a ted jsi těhulka?
18. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Paraple mám z tebe obrovskou radost :slight_smile: a zatím potichounku gratuluju a jsem moc ráda,že vám to konečně vyšlo :wink:

tak jsem dala do albíčka k druhému IVF fotku mého výtvoru tak můžete juknout :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Inach, ne, otěhotněla jsem z toho prvního IVF, ale bohužel to skončilo v 8.tt. Tak jsem se při druhém IVF radovala, že se cítím úplně stejně jako při prvním, no a skutek utek.
18. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Len - ahojky....jj stín je lepší než nic, ale zas kolejnice lepší než stín a zas srdíčko lepší než // atd atd. Však to znáš :wink: Takže uvidíme :grinning: :grinning:

Mili- dík, ale pssssst, ať to nezakřiknem :wink: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
paraple jasaaaan :wink: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
:angry: tak už mi ty dvě fotky smazali chjooooo :rolling_eyes:
18. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
Nojo, Paraple, ale na kolejnice bys musela bejt supertrpělivá, abys je tam viděla hned při prvním testování :grinning: Já byla trpělivá dost, druhá čárka byla jasná a zřetelná (mám v albu), ale kolejnicí bych ji teda nenazvala :grinning: Vlastně jsem kolejnice ani nikdy neviděla, protože poté, co jsem viděla černej flek na ultrazvuku, už jsem netestovala :grinning:
18. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
inach ja se citim tak nejak normalne jen me boli bricho jakokdy budes testovat?ja to zkusim zitra by mela prijit mrcha.tak to jsem na tom stejne ja jsem taky 9den po et :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Len - a ty jsi testovala až kdy?
18. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Mileno, já si říkala, že v tom albu nemůžu nic najít - jsi asi hodně pečlivě sledovaná :grinning:
18. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.