• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Mili - a proč to mažou?? :unamused: já se chtěla zrovna mrknout
18. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Asi to bylo něco prudce nelegálního :zipper_mouth:
Já radši šoupu nemiminkovský věci na naše webovky...
18. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jo, testovala jsem - 15 dní po ET, dle doporučení :slight_smile: Podruhé, tuším, jen 14, protože jsem při zavádění Utrogestanu narazila na krev. Ale rozkrvácela jsem se stejně až po vysazení, v tomhle mám jasno, že prostě přes Utr. MS nikdy nedostanu, ať jsem těhotná nebo ne :unamused:
18. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
nana ted mi volal manža,že jede domu a tak mi koupí testík a zítra to taky zkusím.
18. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahojte berušky :slight_smile:

můžu k Vám? Taky jsem listopadový IVF, dneska už mám bohužel potvrzeno, že bylo neúspěšné....takže znova do boje :wink:
18. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
len to je mi líto ja to mela podobně.1IVF se uchytilo 1 mimi ale v 7tt se neukázalo srdíčko tak jsem musela jít na potrat.Po KET se mi neuchitilo ani jedno.Ted jsem šla po 6 letech na 2 IVF a čekám jak to dopadne.
18. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
majo to mě mrzý já zjistím až v pondelí jak na tom jsem.Kam chodíš?
18. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Maja - to mně moc mrzí, drž se...

Len - taky jsem utrošovský typ, dokud nevysadím, nemám MS... my žádný doporučení ohledně testování nemáme, máme chodit rovnou na krev :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
holky co to je za hormon ten utroš?A co všechno k němu berete?
18. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Majo, jak píšou holky - drž se, bude líp, jednou to klapnout musí...
Inach, já neměla nikdy ani mrazáčky na KET, takže teď to opakuju potřetí celý znovu...
Paraple, nám zase neberou krev - 14-17 dní od ET máme udělat test a když je pozitivní, tak jdeme rovnou na ultrazvuk - každý centrum to má prostě jinak :slight_smile:

Inach - Utrogestan je progesteron. Po ET beru jen ten, bylo prokázáno, že když se bere prvních 14 dní po ET, zvyšuje to šanci :slight_smile: Někde místo něj dávají Agolitun nebo jiné léky, ale v podstatě je to všecko progesteron, nic víc není třeba, "jen" hromada štěstí, škoda, že ho neprodávají v lékárně :unamused:
18. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
len dík za odpověd.
Už musím končit manža se mi vrátil z práce.Já sem mužu chodit jen když je v práci,tak snad tu ráno někdo budete.pa snad zítra
18. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
ma.ja mrzi me to ale zivot jde dal a my zensky jsme bojovnice tak to zvladnem. :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
inach rano kolem 10hod tu taky budu,udelam test a hned zdelim vysledek :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
berušky strašně moc děkuju za podporu... měla jsem blbý tušení už od začátku, pak když 8 den po ET přestaly i všechny příznaky, 9.den se objevila krvička....ze který se 12.den stala pěkná mrcha, tak už jsem tomu přestala věřit :frowning2:

ale život je boj, tak budem bojovat dál :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás všechny konečně dočetla. Pěkně se nám to tu rozjíždí. :slight_smile:

Určitě tu někdo dopoledne bude. Já asi jo. :sunglasses:

Holky vše co podstupujeme pro to, abychom měli miminka je o psychice a pozitivním myšlením :dizzy_face:
Já už jsem v tomto rozjetém vlaku od roku 2004 a stále nic. :cry:

Prostě život je boj a musíme bojovat :grinning:
18. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
jé rákosníčku tak proti tomu jsou naše 3 roky prd :wink:
18. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
:grinning: Rakosni- mas pravdu, my už jedem 7. rok a taky stale nic :unamused: Ale stesti se jednou unavi a sedne i na toho vola, respektive i na nas :wink:
18. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Já to vždycky počítala na proběhlé ovulace, ale u 50 jsem radši skončila :grinning: Ale brali jsme se teprve 2005... Jenomže mám své superkrátké cykly, 16 šancí do roka, občas mi k tomu nějaká dobrá duše pogratuluje, že jako mám těch šancí daleko víc, jenomže ono je to taky daleko víc zklamání, že jo :wink:
18. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Len - To máš teda ale setsakra krátké cykly.... no nejen zklamání, ale tělo musí být i vyčerpanější a pak ty vložky co dneska stojí, ne?? :wink: I když já se svými 11-12 cykly za rok na vložkách zrovna neušetřím, používám povětšinou night vložky kvůli super silné a dlouhé MS, takže měsíčně 400 v háji :confounded: :wink:
18. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
rakosnicku tak to uz tedy bojujes dlouho.me drzi nad vodou jen to ze deti uz mam,jen jejich otec si toho nikdy nevazil a ted kdyz mam chlapa o kterem vim ze by pro svoje dite udelal cokoliv tak to nejde.on deti jeste nema a moc by chtel ikdyz ty moje miluje,ale je jasny ze chce i svoje,tak to proste v zivote chodi :wink:
18. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
ma.ji muzu se zeptat taky si brala utros?
18. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
No, přesedlala jsem na kalíšek, tak aspoň tohle není tak hrozný :wink:
Týjo, holky, já už zítra začínám stimulovat, jsem z toho vyklepaná, jak kdyby to bylo poprvý :zipper_mouth: Mám změnu léků, změnu protokolu, prostě všeho, tak doufám, že to zabere :pensive:
18. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
len tak hodne stesti at se ti vajucha tvori a je jich hodne :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Děkuju :slight_smile:
Já jich nepotřebuju ani nějak přehnaně moc (i když třeba 10 by nebylo marných :grinning:), ale hlavně, ať mají tentokrát rozum :unamused:
18. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
ja mela taky jen tri z toho se oplodnili dve a ty mam v brisku,tada jestli tam vubec jeste jsou mam takovou blbou predtuchu :frowning2:
18. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
No, já jich minule těch 10 měla, jenomže až na dva byli všichni triploidní, tak je museli vyřadit. Nevím, jestli je horší, když se neoplodní vůbec, nebo když se oplodní bez problémů, ale všicky blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
nana76 - já jsem 2x IVF podstoupila s bývalým manželem, měli jsme i KET = nic a nic. Jelikož se nezachoval jak by měl, prostě jsem se jednoho dne rozhodla = rozvod.
Před 4lety jsem se seznámila díky své nej kolegyni z práce se svým nynějším přítelem. Po roce neúspěchu jsme navštívili CAR. Loni v září jsme byli na IVF, ale nezbyl ani jeden bojovníček. Vdali to po 48hod. Letos jsme 5.10. byli na OPU - 26oocytů z toho 16 je zamrazeno a čekají na KET, který by měl býti cca za 3týdny. Jsem ráda, že máme tučňáčky, protože toto je poslední pokus přes pojišťovnu.
18. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
kdyz te chlap nepodrzi tak stoji za prd to znam,ale uvidis rakosnicku ze se to tentokrat povede :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Taky mám pocit, že IVF je často pěkná prověrka vztahu :unamused: Buď to vydrží a ještě ho to upevní, nebo to s ním naopak dost otřese a čas od času to nevydrží... Ale zase když už s náma chlap prožije tohle všecko a podrží nás, tak zase víme, že to je ten správnej člověk pro život, ne? :wink: Když jsem po Puregonu měla migrény a zvracela a on mi držel vlasy, ať mi nespadnou do záchoda, tak jsem si říkala, jo, tohle je opravdu ten pravej :grinning:
18. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
rakosnicek75:to mě mrzí,co se ti stalo.Je na prd,že pojištovna tohle financuje tak málo,misto aby byli rádi,že lidi se snaží mit miminka.Tady se sponzorují jiný věci,neduležitý.
18. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.