• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
nana - taky jsem měla Utroš, vždycky mi napíšou 3 balení, ale mrcha přijede dřív, než stačím dobrat druhý balení :unamused: taky mám krátký cykly. Teď jsem za to ráda, aspoň budem moct jít do 2.IVF dřív :wink:
18. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
je to hrozny s pojistovnama i s nasi vladou jsou to vsichni hnupy nejdiv zvednou porodny pak to zase vsechno snizi na to se neda nic rict. :angry: .Ma.ji ja to teda vzdycky dostanu az tak za tyden co ho doberu,ale uz jsem na nej alergicka.myslim ze to bricho me boli z neho :angry:
18. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
ma.ji a ty jdes hned do dalsiho ivf nebo si davas pauzu.muzu se zeptat kam chodis do centra?
18. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
chodíme do Gennetu v Liberci. Teď musí být pauza, prý 3 cykly a pak jdem do 2.IVF. Mezitím bych chtěla zkusit IUI, nahnat mojeho chlapínka k andrologovi, máme malinko spermijek a pomocí bylinek a vitamínů zmobilizovat naše těla k lepší činnosti.
Na Utroš už jsem alergická taky!!! Ráno dávám budík o hodinu dřív, aby toho ze mne co nejmíň vypadlo....a v podstatě bez vložky nebo intimky chodím tak 10 dní v cyklu :angry:
18. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojte
Len- tobě obzvlášt držím palce! Už si taky na řadě!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Myslím na vás na všechny holky! :slight_smile: Můžu už jen přihlížet- na hrazenej pokus už jaksi nemáme...Je to jem pro ty movitější, takže společný dítě s chlapem, kterej konečně stojí za to mít nebudu... :frowning2:
18. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
jasminko ja vim je to hrozny ale uvidis ze jednou se nad nami panbicek umoudri a mimiska mit budes .je mi z toho smutno :frowning2: jeste neni vsem dnum konec.taky se bojim ze zitra se muj sen taky rozplyne jen co udelam test :wink:
18. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
ma.ja s tim utrosem je to fakt hrozny taky bez intimky ani rana :wink:
18. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Nana, díky. :slight_smile: Já se musím se svým osudem prát, no
A ty se neděs! Jsi jinej případ, budeš mít štěstí! Myslím na tebe! :slight_smile: Určitě se podaří! Věř tomu!
18. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jasmi, jó, kdyby byly nějaký pořadníky a čekačky na dítě "dle zásluh" nebo dle toho, jak moc mi to lidi přejou... :grinning:
18. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Vid Len :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , tak to už bysme měli dítě před spoustou let :slight_smile:
Už jen proto kolik energie, bolesti a především prožitých nervíků to vše obnáší... To víme jen my tady...MY BOJOVNICE ZA MIMINKA!!! :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
jj.holky,je to mazec,závidím těm,které otěhotní v pohodě,porodí v pohodě a ještě si toho neváží.Za ty penízky,co do toho člověk investuje by byla nádherná výbavička pro mimiska.Chjo.
Jinak je to děs,nosit pořád intimku,že?Aspon,že nejsu sama.
ma.ja:musite čekat 3cykly?To mi do toho 2.IVF mohli jit hned,ale ja jak na potvoru jsem měla akutní zánět močáku.
JInak jsem se chtěla zeptat,co takhle doma děláte?Když jako nechodíte do práce,myslím nějakej koníček.Já dělám korálky.Nevím,jestli jsem to sem už nepsala.
18. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
dobrou noc děvčata,jdu spát,po utroušu jsu jak praštěná pytlem.Tak doufám,že tu zítra budou jen samé dobré zprávy.
18. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak holky moje udelala jsem si test a nic proste snehobilo,ani zadne priznaky no proste nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jeste zkusim test v sobotu,to bude 12den od ETale uz ani nedoufam a pomalu se s tim musim smirovat.rikam si ze nebudu prvni ani posledni ale vim ze to strasne orvu :frowning2:
19. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
nana taky jsem dnes testovala a neměla jsem to dělat ani náznak,prostě nic,tak jako ty.Jsem ted z toho akorát neštastná.Ale je tu ještě nějaká naděje,tak to zkusím až v pondělí tak jak mi ti řekli v CARU.Co bereš za léky?Já si ráno zavádím CRINONE GEL,beru prednison,anopyrin.
19. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Nani - ještě není nic ztraceno, jsi teprv 10 den nebo ne? Taky záleží na citlivosti testu :wink:

Inach - podobně jako u nany, ještě není nic ztraceno :wink:
19. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
paraple snad máš pravdu a ještě se to nějak změní.Ty bereš utrogestan,že?Jak ti ho dávkují?Měla jsi někdy crinone gel?Já tu pořád čtu o tom utrošu a mám pocit,že je lepší.
19. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky,
nana, inach: Neházejte flintu do obilí, to ještě nemusí nic znamenat, je ještě brzo.
19. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
holky,ještě není vše ztracené.Budte v klidu,třeba je zatim hladina hcg nízká a ty testy,moc se jim věřit nedá.
Ty jo,chtěla jsem testovat příští středu a v pátek máme jet na krev,ale nevím nevim,asi se bojim bojim.
19. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
holky dekuji za podporu jsem rada ze vas tu mam.INACH JA BERU TEN UTROGESTAN.NEJAKA MALA NADEJE MI JESTE ZUSTAVA,ALE KDYZ JSEM V SOBOTU TROSKU SPINILA TAK TO MOC NADEJNE NEVYPADA. :frowning2: V PONDELI UKAZOU TESTY,ALE ABYCH PRAVDU REKLA NECHCE SE MI DO PRACE,UZ SE VIDIM JAK BUDU NEPRIJEMNA KDYZ SE ME NEKDO NA NECO ZEPTA.NEJHORSI JE ZE TO TAM VSICHNI VEDI,NEBOT JEDNA DOBRA DUSE SE TAM O TO POSTARALA DRBNA JEDNA :sunglasses:
19. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Holky holky, to máte z toho brzkýho testování :wink: Jasně, že to není ještě zdaleka ztracené, ale prostě testovat brzo je blbost a hotovo :grinning: Držím palce na pondělí :slight_smile:
Jo a Crinone a Utrogestan je to samý, progesteron, akorát Utr. je běžnější, Crin. býval dost dlouho s velikým doplatkem, tak jsou doktoři zvyklí dávat Utr., ale fakt je to to samý :wink:
19. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Inach - jj beru utroš 2-2-2 :wink: Já ho teda nesnáším, brala jsem ho léta a už jsem na něj pomalu alergická, ale mslím, že je dobrý...i když podle mně každý progesteron pomáhá, ono se na tom asi nedá nic zkazit, takže je jedno jak se to jmenuje a kdo to vyrábí :wink:

D.H. Máš pravdu, ani testy nejsou 100%. My jsme tu kdysi na koníkovi s holkama dělaly takový experiment, koupily jsme si testy a sledovany, jak dlouho se odbourává pregnyl jako klasické hCG....a představ si, že já a ještě jedna holčina jsme ani po píchnutých 10 000 IU neměly pozitivní test, teda ona jen slabého ducha, já měla celou dobu bílý jak padlý sníh.... :wink: Ostatní měly aspoň mírně pozitivní, jedna mělaskoro koleje :grinning: Tak těžko říct, taky se to každému do moči vylučuje jinak a navíc záleží i kolik toho vypiješ a jak pracují ledviny....a v neposlední řadě jako chemik mám o chromatografické metodě na jejímž principu jsou tyto testy jisté pochybnosti, a to sem v práci používala přístroj za mega :grinning: :grinning:

Nana - ještě se neboj, opravdu ještě není nic ztraceno...a pokud jsi o víkendu špinila, mohlo to být uhnizďování, když to pak přestalo :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Paraple, fakt zajímavej experiment :grinning:
19. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Len -to víš, my jsme holky zvídavé :wink: Ono se u nás furt na tématu diskutovalo, jak dlouho po pregnylu je mozne udelat test, tak jsme to zkousely a vedecky dolozily :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
JE TO PRAVDA NEKDY TESTY LZOU.Kdyz jsem cekala dceru udelala jsem si plno testu a nic doktorovi jsem rikala ze jsem urcite tehotna a on mi nechtel verit protoze na ultrazvuku jeste nic nevidel,ale ja to na sobe poznala no a nakonec z toho byla NIKOLKA ktere je ted 12let :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Nani - no vidíš, sama sobějsi důkazem, tak nevěš hlavu a mysli pozitivně :grinning:
19. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Paraple, čistě to potvrzuje mou teorii, že na Pregnyl každý reaguje jinak :grinning: A že // 10 dní po Pregnylu můžou být z něj. Nemusí, ale můžou :grinning:

Nana, no, na ultrazvuku je něco k vidění tak nejdřív týden po pozitivním testu, takže jestli jsi byla netrpělivá, tak jste vlastně s doktorem měli pravdu oba :wink:
19. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Len - jsem ráda, že jsem ti mohla podat téměř vědecký důkaz ke tvé teorii :wink: :grinning:
19. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
já zas vím od kámošky,že si její sestra dělala hodně testu,nevyšli pozitivně,ale ona těhu byla.Mě osobně jednou vyšel poz,ale slabě,a těhu jsem nebyla.
19. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
No a proto je nejlepší počkat dostatečně dlouho :wink:
19. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
a co ty paraplicko jak se citis? :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.