• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF říjen-listopad 2009

(Zamčená)
14. ledna 2010 
d.h.86 muzu ti rict je to taky hrozny to cekani na mimi,ale kdyz uz nejake ditko mas tak to tak neboli.vis s NIKOU jsem do toho vlitla ani nevim jak tak jsem ani nedoufale ze bych mohla mit nejakej problem,ale to jsem se opravdu spletla.a ted to cekani je nekonecny
19. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
nana,mě taky kakoška říkala,že jí test napoprvé vyšel negativně a za týten poziv.Jak ti závidím tu holčičku,dcerušku,aspon to jedno!!! a je mi fuk jestli holka nebo kluk.hlavně nějaký
19. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
sun122 rada bych ti nejak poradila,ale zadne zkusenosti vazne nemam,ale urcite se tady nejaka beruska najde co ti poradi :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Sun, já s hyperstimulákem zkušenost nemám, takže bych v tom plně důvěřovala doktorům... Ale někde je tu přímo téma OHSS, zkus pohledat, tam ti poradí přímo holky, co tím prošly :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
nana kolik má tvá dcera?
19. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
inusko bude mit 11 prosince 12let :slight_smile: je to takovy moje slunicko jsem stastna aspon za ni :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
TO SE FAKT MÁŠ.KDY JSI SE ROZHODLA PRO DRUHÝ?TVÁ DCERA JE VE ZNAMENÍ STŘELEC JAK JÁ!
19. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj sun122, jsem po prodělaném OHSS minulý měsíc. V CAR mi doporučili vypít 4litry tekutin denně, klid na lůžku a jíst hodně bílkoviny. Nakonec jsem musela do nemocnice. Dr. v CAR říkal, že se to dá odsát, ale tekutina se udělá znovu a v ještě větším množstvím. V nemocnici mně píchali injekce proti srážení krve, denně váha a obvod břicha. Trvalo mi to cca 14dní než se organismus srovnal. Nejvíce se mi ulevilo po menstruaci.
Doufám, že Ti tyto informace stačí.
19. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
TO JE HROZNÝ KDYŽ TO TAK ČTU,ČLOVEK CHCE DAROVAT VAJÍČKA ABY TÍM POMOHL DRUHÝM A MÁ PAK SÁM TAKOVÝ PROBLÉMI.TAK SNAD TI TO DOBŘE DOPADNE!
19. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
INACH ja jsem se rozvedla kdyz byli NICE 2roky nebot otec byl tak trosku do vetru zensky a tak :unamused: Ted mam 6let pritele a dva roky jsme to zkouseli sami,ale pak jsme se rozhodli to resit.myslela jsem ze je problem v nem porad jsem si rikala ze kdyz uz jsem otehotnela tak nemuze byt problem ve me,ale pak jsme zjistili ze on je o.k ale ja mam anovulacni cykly. :frowning2: :frowning2: tak bojujeme :frowning2:
19. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Dobre ranko damy:slight_smile:

Nani - tak to chapu a hlavne ze jste nasly nekoho,kdo stoji za to :wink: A mimi prijde, druv nebo pozdeji...a ja verim ze uz ted :wink:

Jinak ja hlasim svou bilanci : jednou stin, pak slaba carka, pak stin a dnes ani duch ani puch :grinning: Takze my si jeste pockame na priste :wink:
20. lis 2009 v 06:09  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Paraple, ještě není nic ztraceno. :angry: Držím pěstičky.

Dneska budu až večer. Jdu si sednout do školy a vůbec se mi tam nechce. :frowning2: Budu tam do 18hod.
Mějte se hezky a večer ahoj :slight_smile:
20. lis 2009 v 06:29  • Odpověz
Ahoj holčiny,jak je dnes?Všem držím palečky,pěstičky at máte jen dobré zprávy a těhotenské příznaky.

Nani,to je teda pech ale hlavně máte jeden druhýho a tvoji dcerku a to druhý třeba nakonec přijde stejně jak to první,ono je to taky hodně o psychice.Lepší na to tolik nemyslet a je to tu.
Já už dnes přestávám skoro doufat bolí mě v boku a začínám špinit tak už mrcha asi přijde.

Raraple a dnes už jsi měla testovat?kolikátý den jsi po ET?
20. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Inach - uz 13 den po ET a 16 po OPU :wink:
20. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
No, Paraple, 16.-17. den po OPU byl pro mě takovým dnem pravdy, do té doby jsem netestla a pak jsem si řekla, že co tam bude, to platí :unamused: A taky jo, výsledek mám v albu. Moc mě to mrzí, asi to bolí o to víc, že tam nějaká naděje byla, co? :frowning2:
20. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Len - ani prave ne, my tam totiz tu nadeji takhle nikdy nemeli, takze aspon dobra zprava, ze se chytlo neco na chvili s tim, ze ze treba priste chytne i na dyl :wink: Kdyby po druhe vubec nic, bylo by to asi horsi :wink:
20. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
To je to, že já už teď po roce (fuj, dneska je to přesně rok, co jsem se to ofiko dozvěděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ten potrat vidím docela optimisticky - hurá, umím po IVF otěhotnět :slight_smile:
Máte mrazáčky?
20. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
len,tak to je škoda.po kolíkáté už jsi na IVF?
20. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Len - vidím, že koukáme na svět podobně :wink: Jednou to prostě přijde :wink: Ani nevím, jeslimámemražáčky, snad jo....my měli ET v sobotu a neměla jsem se koho zeptar, zda něco zamrazili...tak se to divim az v pondeli na krvi

Inach - teprve podruhe :wink:
20. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Inach, já teď potřetí :slight_smile: Poprvé - potrat, podruhé - nic.
Paraple, tak držím palce, ať nějací mrazáčci jsou :slight_smile:
Já poprvé měla 4 embrya, dvě mi zavedli hned po dvou dnech, zbylé nechali ještě pár dní, jak se budou vyvíjet, no a vzdali to oba. To byly depky, když to vzdali ti dva "venku," co si mám slibovat od těch "uvnitř" - no ale evidentně jeden to zvládnul :wink: Podruhý bylo víc folikulů, víc vajíček, víc radosti... :grinning: Asi tak na 12 hodin, pak jsem měla zas jen ty dva.
20. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Len - to my máme vždycky 10 krásných a stejně prd se chytne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
20. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
holky tak já hlásím špatnou zprávu už to není jen špinění,mrcha dorazila!
len taky jsem po druhé, 1 IVF jsem podstoupila před 6 lety to se povedlo ale v 7tt mi to vzali neprojevila se srd.činnost pak KET a to se neuchytilo.Ted 2 IVF a nic :frowning2:
20. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Inach, tak to jsme na tom naprosto stejně, i když já to mám víc "zahuštěné" :wink: Prakticky ty tři IVF zvládám během roku a něco, a to mám pocit, že ty víc jak půlroční pauzy mezi tím si dávám extra dlouhé...
20. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Inach - to mne moc mrzi...drz se holka....sakra letos se nejak nedari...loni na podobnem tematu to vyslo skoro vsem holkam, snad jen trem vcetne mne ne :unamused:
20. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
asi není tento rok plodný nevím. :frowning2: Volala jsem doky,má mi volat zpátky,tak uvidím co dál.
Holky za jak dlouho se může jít na KET ?
20. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré ráno holky, koukám, že dnes samé negativní zprávy... To je mi líto. Něco pozitivního někdo nemá?
len: Ty už stimuluješ, ne?
20. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Zdravím děvčata,hlavu vzhuru.Když to člověk tak čte,tak má strach,že i jemu se nezadaří.Ja jsem loni otěhu přirozeně,v 6tt nebylo vidět srdíčko,tak mi to vzali,všichni říkali,že když to šlo jednou,pujde i po druhý.Tak nevím,jak to mysleli.Ted zrovna mam za sebou druhý IVF.První v srpnu a to se ani nechytli.Jen mě zaráží,jak velké máte pauzy?Mě doporučili právě jit hned,že je tělo ještě trochu nastimulované.Tak nevím,ale vě¨řím,že z těch dvou morulek mám určitě alespon ještě jednu v sobě.
20. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
devcatka moje co mi to tu pisete je mi z toho smutno :frowning2: inusko moc me to mrzi s tou mrchou jednou,ale ja kdybych nebrala ten utros tak uz je urcite tady taky.paraplicko testum verit nebude rozhodne se v pondeli,ja uz si ho taky delat nebudu.ja nema mrazacky zadne,takze kdyz se to nepovede tak zacinasm od znova :frowning2: holky moje myslim na vas :wink:
20. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
inach já teď beru nadále Dipherelin inj. (předtím byla ještě Provera tbl.). v úterý byl odběr krve, ode dneška k Dipherelin přibyl Merional 150j inj. v úterý další kontrola krve. Termín odběru oocytů ještě nevém - vypadá to tak orientačně 14 dni.... Čeká nás ICSI. Pokud nebude ve spermatu dost spermií , tak manžela ještě TESE :frowning2: snad vše dobře dopadne :wink:
20. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Miren - určitě, držím palce k úspěšné stimulce :wink:

Nani- jojo sejdem se na krvi v pondeli :wink: jinak já nemít utroš, tak tu mrcha taky je :confounded:
20. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.